Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Igazából az volt nekem érdekes, amit Burrow mondott a po után/körül. Előtte én is mondtam, hogy basszus, mocsok nagy sackmágnes a srác, sokkal több sack jön, mint amennyi a fal miatt kellene, sokszor az ő hibája, hogy ez lesz a játékból.

Ő viszont arról beszélt, hogy nem minden sack rossz játék, és hiába van sok sack, ami miatta jön ki, igazából azok nem számítanak. Amire ő gondolt az az volt, hogy vannak olyan szituációk, mint mondjuk egy saját térfélen lévő 3. kísérlet, ahol ha nincs meg a játék, így is, úgy is vége a támadásnak, és inkább meghosszabbítja addig, amíg csak egy kicsi esély is van arra, hogy mehessen tovább, bevállalva az amúgy feleslegesnek tűnő sacket, mert végeredményben nincs differencia, úgyis punt jön, ha nem jön össze. Vagy amikor mondjuk ilyen ellenfél 45 yardosán van az ember, amikor ha pár yardos sack van, igazából full mindegy, a puntnál még jobban is jön (lásd a direkt benyelt delay of game büntetéseket), viszont ezzel megtartja az esélyt, hogy legyen FG.

Most itt nyilván nem csak ilyen szituációk vannak, csak hogy ezt is meg kell vizsgálni egy sacknél, hogy az valóban rossz játék volt-e.

Ami kérdéses még nála, hogy nem erőlteti-e túl Chase-t akkor is, ha lenne egyszerűbb opciója, de azt meg nyilván kielemzik majd
Wyatt
Chase esetén nincs olyan, hogy túlerőltetés.
alatriste
Aztán úgy jár, mint Megatron...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Igazából az volt nekem érdekes, amit Burrow mondott a po után/körül. Előtte én is mondtam, hogy basszus, mocsok nagy sackmágnes a srác, sokkal több sack jön, mint amennyi a fal miatt kellene, sokszor az ő hibája, hogy ez lesz a játékból.

Ő viszont arról beszélt, hogy nem minden sack rossz játék, és hiába van sok sack, ami miatta jön ki, igazából azok nem számítanak. Amire ő gondolt az az volt, hogy vannak olyan szituációk, mint mondjuk egy saját térfélen lévő 3. kísérlet, ahol ha nincs meg a játék, így is, úgy is vége a támadásnak, és inkább meghosszabbítja addig, amíg csak egy kicsi esély is van arra, hogy mehessen tovább, bevállalva az amúgy feleslegesnek tűnő sacket, mert végeredményben nincs differencia, úgyis punt jön, ha nem jön össze. Vagy amikor mondjuk ilyen ellenfél 45 yardosán van az ember, amikor ha pár yardos sack van, igazából full mindegy, a puntnál még jobban is jön (lásd a direkt benyelt delay of game büntetéseket), viszont ezzel megtartja az esélyt, hogy legyen FG.

Most itt nyilván nem csak ilyen szituációk vannak, csak hogy ezt is meg kell vizsgálni egy sacknél, hogy az valóban rossz játék volt-e.

Ami kérdéses még nála, hogy nem erőlteti-e túl Chase-t akkor is, ha lenne egyszerűbb opciója, de azt meg nyilván kielemzik majd
Wyatt
Chase esetén nincs olyan, hogy túlerőltetés.


Liverpool Fc
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazából az volt nekem érdekes, amit Burrow mondott a po után/körül. Előtte én is mondtam, hogy basszus, mocsok nagy sackmágnes a srác, sokkal több sack jön, mint amennyi a fal miatt kellene, sokszor az ő hibája, hogy ez lesz a játékból.

Ő viszont arról beszélt, hogy nem minden sack rossz játék, és hiába van sok sack, ami miatta jön ki, igazából azok nem számítanak. Amire ő gondolt az az volt, hogy vannak olyan szituációk, mint mondjuk egy saját térfélen lévő 3. kísérlet, ahol ha nincs meg a játék, így is, úgy is vége a támadásnak, és inkább meghosszabbítja addig, amíg csak egy kicsi esély is van arra, hogy mehessen tovább, bevállalva az amúgy feleslegesnek tűnő sacket, mert végeredményben nincs differencia, úgyis punt jön, ha nem jön össze. Vagy amikor mondjuk ilyen ellenfél 45 yardosán van az ember, amikor ha pár yardos sack van, igazából full mindegy, a puntnál még jobban is jön (lásd a direkt benyelt delay of game büntetéseket), viszont ezzel megtartja az esélyt, hogy legyen FG.

Most itt nyilván nem csak ilyen szituációk vannak, csak hogy ezt is meg kell vizsgálni egy sacknél, hogy az valóban rossz játék volt-e.

Ami kérdéses még nála, hogy nem erőlteti-e túl Chase-t akkor is, ha lenne egyszerűbb opciója, de azt meg nyilván kielemzik majd

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
miért nem kap védelmet burrow?
nem kötekedésből kérdezem, de elvileg ujrahúztátok falat, nem szoktak össze, le vannak sérülve, nem szakadnak el elkapók, vagy csak simán sokat tartja a labdát?
Kúrfürst briareos
vagy nem jó játéksokat hoztak?
La'El Collins szteme gy átlag kezdő RT
Alex Cappa aki csak Brady féle gyors passzok miatt tűnit jónak
Ted Karras is egy cseréből lett vészmegoldás kezdő.
meg a rookie a 2.osztályból Cordell Volson.
a megmaradt Jonah Williams sincs a jobb LTk között, sőt

nyáron se értettem a naghy optimizmust, hogy most Burrow meg lesz védve. oké ne Spain meg Carman játszik, de hatalmas upgrade nem volt.
mondjuk ennyira szarnak se vártam az egységet, ez eléggé legalja amit mutatnak eddig.
braxa88
Sokat nem számít, de Volson 0 pressuret engedett. Cappa volt még aki csak 1-et, a többiek minimum 3-at de La'el pl 5-öt. Burrow is felelős egy jópárért persze.


Liverpool Fc
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
És tegyük hozzá azt is, hogy Frank Pollackot körbeszopkodta mindenki, mikor visszaigazolt. Voltak is biztató jelek. De ez most elég nagy pofáraesés akkor is, ha a fal és Burrow alig dolgozott együtt. Mert a sackek harmada sajnos Joe-é, úgyhogy a felelősség közös. Múlt héten még biztos voltam benne, hogy ebben lesz gyors előrelépés. Egyrészt csiszolódnak, másrészt a játékhívás is átalakul. Az első félidőben ennek nyoma se volt. Egyszerűen nem is értem Taylor mire készült. Súlyos pofon volt.
Azt tartom, hogy fal és Burrow egész biztos jobb lesz. Akár már a jövő hétre. A coachingban sokkal kevésbé bízom és sajnos hosszabb távon az a legfontosabb. Szerencsére nem esik nehezemre átírni az elvárásokat és így várni a szezon folytatását. Tündérmese volt a tavalyi év. Ezek pedig a melós hétköznapok. Reméljük a nyitástól csak az arc lesz kisebb, az önbizalomszint sem. Akkor ott lehetünk a playoff alsó helyeiért küzdő masszában. Pont úgy mint tavaly.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
miért nem kap védelmet burrow?
nem kötekedésből kérdezem, de elvileg ujrahúztátok falat, nem szoktak össze, le vannak sérülve, nem szakadnak el elkapók, vagy csak simán sokat tartja a labdát?
Kúrfürst briareos
vagy nem jó játéksokat hoztak?
La'El Collins szteme gy átlag kezdő RT
Alex Cappa aki csak Brady féle gyors passzok miatt tűnit jónak
Ted Karras is egy cseréből lett vészmegoldás kezdő.
meg a rookie a 2.osztályból Cordell Volson.
a megmaradt Jonah Williams sincs a jobb LTk között, sőt

nyáron se értettem a naghy optimizmust, hogy most Burrow meg lesz védve. oké ne Spain meg Carman játszik, de hatalmas upgrade nem volt.
mondjuk ennyira szarnak se vártam az egységet, ez eléggé legalja amit mutatnak eddig.
braxa88
Az a durva, hogy tavaly a Wiliams-Spain-Hopkins-XSF-Reiff kezdő sokkal összeszedettebb volt, mint amit a mostani OL mutat. A sérülések miatt persze az is átjáróház lett gyorsan, de akkor nem volt senkinek illúziója. Most viszont jóval stabilabb OL-t várt szerintem itt mindenki, viszont amit a csapat mutat az nulla. Ami gáz, hogy tavaly ezt a gyengeséget kezelni tudták az edzők, és a playeket ennek megfelelően úgy hívták, hogy Joe minél előbb szabadulhasson a labdától. Nem tudom, hogy egy-két hét alatt át lehet-e szabni úgy a playbookot, hogy valami életjelet mutasson a társaság, de ez így gáz. Jön még egy papíron könnyebb meccs, aztán három nehezebb. Ha ezeket mind hozná a csapat, akkor van remény és lehet mondani, hogy sikerült a hibákat javítani, de az első két kör játékával ez aligha fog menni.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
miért nem kap védelmet burrow?
nem kötekedésből kérdezem, de elvileg ujrahúztátok falat, nem szoktak össze, le vannak sérülve, nem szakadnak el elkapók, vagy csak simán sokat tartja a labdát?
Kúrfürst briareos
vagy nem jó játéksokat hoztak?
La'El Collins szteme gy átlag kezdő RT
Alex Cappa aki csak Brady féle gyors passzok miatt tűnit jónak
Ted Karras is egy cseréből lett vészmegoldás kezdő.
meg a rookie a 2.osztályból Cordell Volson.
a megmaradt Jonah Williams sincs a jobb LTk között, sőt

nyáron se értettem a naghy optimizmust, hogy most Burrow meg lesz védve. oké ne Spain meg Carman játszik, de hatalmas upgrade nem volt.
mondjuk ennyira szarnak se vártam az egységet, ez eléggé legalja amit mutatnak eddig.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
miért nem kap védelmet burrow?
nem kötekedésből kérdezem, de elvileg ujrahúztátok falat, nem szoktak össze, le vannak sérülve, nem szakadnak el elkapók, vagy csak simán sokat tartja a labdát?

több mint 3 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Gáz.
nasheem
Az. 😕
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Ez ismét elképesztően nyögvenyelős volt. Nem megy semmi gördülékenyen, szenvedés az egész. 😓

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Gáz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Lesz ma egy college football meccs is a Bengals stadionjában, ami bár mostanában eléggé egyoldalú a Bearcats irányába, mégis csak a legrégebbi non-konf rivalizálás
 en.m.wikipedia.org/wiki/Victory_Bell_(Cincinnati%E2%80%93Miami)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
Ha ott lenne Dak akkor is ti lennetek a favoritok. Jo, hat nem vagyok egy prescottianus de ez ettol fuggetlen teny.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.
zacknorb
Turbóról is hasonlóan gondolkodtunk 😬
SirPub
Azért nagyon nem: Turbó se magas szint, de Rush még nála is 2 ha nem 3 polccal alacsonyabban van. Szóval igen, ha itt most nem nyertek, egy Burrow-val, Chase-szel (nem lenézve a Dallast, mert a védelmük nem rossz) erősen elindult a SB hangover 😉
dande2
Bocs, nem bírtam ki.
Mikey
Egészségedre ha ettől jobban èrzed magad...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 823
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.
zacknorb
Turbóról is hasonlóan gondolkodtunk 😬
SirPub
Azért nagyon nem: Turbó se magas szint, de Rush még nála is 2 ha nem 3 polccal alacsonyabban van. Szóval igen, ha itt most nem nyertek, egy Burrow-val, Chase-szel (nem lenézve a Dallast, mert a védelmük nem rossz) erősen elindult a SB hangover 😉
dande2
Bocs, nem bírtam ki.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.
zacknorb
Turbóról is hasonlóan gondolkodtunk 😬
SirPub
Azért nagyon nem: Turbó se magas szint, de Rush még nála is 2 ha nem 3 polccal alacsonyabban van. Szóval igen, ha itt most nem nyertek, egy Burrowal Chassel (nem lenézve a Dallast, mert a védelmük nem rossz) erősen elindult a SB hangover 😉
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.
zacknorb
Turbóról is hasonlóan gondolkodtunk 😬

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 632 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.

Poloska vagyok.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
 www.instagram.com/reel/Cict-eyg-Ga/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Fogalmam sincs ezt meg tudjátok-e nyitni. 20-20nál, mikor vártuk az FG-t.

Az a baj hogy ha ezt látom, nem tudok nem rajongani a 2 tökiért. 😀
Miknar
Feltűnt nekem is. Burrow mutatta a kisujját, azt hittem először, hogy megint ott sérült meg.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 712 — Grady Judd fan
Sziasztok Tee állapotáról hallott valaki valamit ? Nagyon nagy szükség lenne rá a Dallas ellen igaz ez nem tudom hogy jó vagy rossz de Prescott kiesett kb 2 hónapra! Továbbra is Whodey!
WhoDey83
Csill! 😉 Idén a Cowboys alsóházi csapat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.71878-15/497233959_1303661524503478_384703307836892997_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=101&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0xJUFMuYmVzdF9pbWFnZV91cmxnZW4uQzMifQ%3D%3D&_nc_ohc=PtJAnrH7VQkQ7kNvwEl5pbY&_nc_oc=AdreTTtrHXO6Qc7EeXUv5P97D3ZXnc20HiGZ9bH5QV8ybNVvamGemea5Zq9D_njHA08&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=TrQQ-dW6mZTFyJSF9E8PJQ&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_RouOeM1bkwYR8WMO9F1smV9BPdXE-nkrANcVS5qTICw&oe=6A385B50
Cincinnati Bengals on Instagram: "BFF - Best Football Friends 🤞"
45K likes, 195 comments - bengals on September 13, 2022: "BFF - Best Football Friends 🤞".


Fogalmam sincs ezt meg tudjátok-e nyitni. 20-20nál, mikor vártuk az FG-t.

Az a baj hogy ha ezt látom, nem tudok nem rajongani a 2 tökiért. 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én pont nem értettem a nagy mágus Tomlin-t, h tudta nagyon jól, vagyis mindenki tudta rajta kívül, hogy a végén Burrow csak Chase-nek fog passzolni, mégsem kettőzte.

Chase egy állat!!! 😊

sztem Burrow-nál ez sima rozsda, sosem értettem miért nem edzenek többet a nyáron NFL-ben, pontosan ezért is van ez a sok sérülés év elején.
(Steelers-nek ez a győzelem nagyon sokba került... )

Söprés idén elmarad, de sebaj, majd a SB feledteti! 😉
nhm
Hat mivel Burrownak megrepedt a vakbele, ami miatt operalni is kellett, es ami miatt egesz nyaron nem dobalhatott, plusz csomo izmot veszitett ekkor, amit vissza is kellett hozni...

... Igy o ezert nem edzett nyaron. 😊
Stez
Én pont nem értettem a nagy mágus Tomlin-t, h tudta nagyon jól, vagyis mindenki tudta rajta kívül, hogy a végén Burrow csak Chase-nek fog passzolni, mégsem kettőzte.

Chase egy állat!!! 😊

sztem Burrow-nál ez sima rozsda, sosem értettem miért nem edzenek többet a nyáron NFL-ben, pontosan ezért is van ez a sok sérülés év elején.
(Steelers-nek ez a győzelem nagyon sokba került... )

Söprés idén elmarad, de sebaj, majd a SB feledteti! 😉
nhm
Hat mivel Burrownak megrepedt a vakbele, ami miatt operalni is kellett, es ami miatt egesz nyaron nem dobalhatott, plusz csomo izmot veszitett ekkor, amit vissza is kellett hozni...

... Igy o ezert nem edzett nyaron. 😊
Stez

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Én pont nem értettem a nagy mágus Tomlin-t, h tudta nagyon jól, vagyis mindenki tudta rajta kívül, hogy a végén Burrow csak Chase-nek fog passzolni, mégsem kettőzte.

Chase egy állat!!! 😊

sztem Burrow-nál ez sima rozsda, sosem értettem miért nem edzenek többet a nyáron NFL-ben, pontosan ezért is van ez a sok sérülés év elején.
(Steelers-nek ez a győzelem nagyon sokba került... )

Söprés idén elmarad, de sebaj, majd a SB feledteti! 😉
nhm
Hat mivel Burrownak megrepedt a vakbele, ami miatt operalni is kellett, es ami miatt egesz nyaron nem dobalhatott, plusz csomo izmot veszitett ekkor, amit vissza is kellett hozni...

... Igy o ezert nem edzett nyaron. 😊

Szerkesztette: Stez

több mint 3 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Én pont nem értettem a nagy mágus Tomlin-t, h tudta nagyon jól, vagyis mindenki tudta rajta kívül, hogy a végén Burrow csak Chase-nek fog passzolni, mégsem kettőzte.

Chase egy állat!!! 😊

sztem Burrow-nál ez sima rozsda, sosem értettem miért nem edzenek többet a nyáron NFL-ben, pontosan ezért is van ez a sok sérülés év elején.
(Steelers-nek ez a győzelem nagyon sokba került... )

Söprés idén elmarad, de sebaj, majd a SB feledteti! 😉