Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 3 éve
Aztán úgy jár, mint Megatron...Igazából az volt nekem érdekes, amit Burrow mondott a po után/körül. Előtte én is mondtam, hogy basszus, mocsok nagy sackmágnes a srác, sokkal több sack jön, mint amennyi a fal miatt kellene, sokszor az ő hibája, hogy ez lesz a játékból.Chase esetén nincs olyan, hogy túlerőltetés.
Ő viszont arról beszélt, hogy nem minden sack rossz játék, és hiába van sok sack, ami miatta jön ki, igazából azok nem számítanak. Amire ő gondolt az az volt, hogy vannak olyan szituációk, mint mondjuk egy saját térfélen lévő 3. kísérlet, ahol ha nincs meg a játék, így is, úgy is vége a támadásnak, és inkább meghosszabbítja addig, amíg csak egy kicsi esély is van arra, hogy mehessen tovább, bevállalva az amúgy feleslegesnek tűnő sacket, mert végeredményben nincs differencia, úgyis punt jön, ha nem jön össze. Vagy amikor mondjuk ilyen ellenfél 45 yardosán van az ember, amikor ha pár yardos sack van, igazából full mindegy, a puntnál még jobban is jön (lásd a direkt benyelt delay of game büntetéseket), viszont ezzel megtartja az esélyt, hogy legyen FG.
Most itt nyilván nem csak ilyen szituációk vannak, csak hogy ezt is meg kell vizsgálni egy sacknél, hogy az valóban rossz játék volt-e.
Ami kérdéses még nála, hogy nem erőlteti-e túl Chase-t akkor is, ha lenne egyszerűbb opciója, de azt meg nyilván kielemzik majd
Wyatt
alatriste

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Igazából az volt nekem érdekes, amit Burrow mondott a po után/körül. Előtte én is mondtam, hogy basszus, mocsok nagy sackmágnes a srác, sokkal több sack jön, mint amennyi a fal miatt kellene, sokszor az ő hibája, hogy ez lesz a játékból.Chase esetén nincs olyan, hogy túlerőltetés.
Ő viszont arról beszélt, hogy nem minden sack rossz játék, és hiába van sok sack, ami miatta jön ki, igazából azok nem számítanak. Amire ő gondolt az az volt, hogy vannak olyan szituációk, mint mondjuk egy saját térfélen lévő 3. kísérlet, ahol ha nincs meg a játék, így is, úgy is vége a támadásnak, és inkább meghosszabbítja addig, amíg csak egy kicsi esély is van arra, hogy mehessen tovább, bevállalva az amúgy feleslegesnek tűnő sacket, mert végeredményben nincs differencia, úgyis punt jön, ha nem jön össze. Vagy amikor mondjuk ilyen ellenfél 45 yardosán van az ember, amikor ha pár yardos sack van, igazából full mindegy, a puntnál még jobban is jön (lásd a direkt benyelt delay of game büntetéseket), viszont ezzel megtartja az esélyt, hogy legyen FG.
Most itt nyilván nem csak ilyen szituációk vannak, csak hogy ezt is meg kell vizsgálni egy sacknél, hogy az valóban rossz játék volt-e.
Ami kérdéses még nála, hogy nem erőlteti-e túl Chase-t akkor is, ha lenne egyszerűbb opciója, de azt meg nyilván kielemzik majd
Wyatt

Liverpool Fc
több mint 3 éve
Igazából az volt nekem érdekes, amit Burrow mondott a po után/körül. Előtte én is mondtam, hogy basszus, mocsok nagy sackmágnes a srác, sokkal több sack jön, mint amennyi a fal miatt kellene, sokszor az ő hibája, hogy ez lesz a játékból.Ő viszont arról beszélt, hogy nem minden sack rossz játék, és hiába van sok sack, ami miatta jön ki, igazából azok nem számítanak. Amire ő gondolt az az volt, hogy vannak olyan szituációk, mint mondjuk egy saját térfélen lévő 3. kísérlet, ahol ha nincs meg a játék, így is, úgy is vége a támadásnak, és inkább meghosszabbítja addig, amíg csak egy kicsi esély is van arra, hogy mehessen tovább, bevállalva az amúgy feleslegesnek tűnő sacket, mert végeredményben nincs differencia, úgyis punt jön, ha nem jön össze. Vagy amikor mondjuk ilyen ellenfél 45 yardosán van az ember, amikor ha pár yardos sack van, igazából full mindegy, a puntnál még jobban is jön (lásd a direkt benyelt delay of game büntetéseket), viszont ezzel megtartja az esélyt, hogy legyen FG.
Most itt nyilván nem csak ilyen szituációk vannak, csak hogy ezt is meg kell vizsgálni egy sacknél, hogy az valóban rossz játék volt-e.
Ami kérdéses még nála, hogy nem erőlteti-e túl Chase-t akkor is, ha lenne egyszerűbb opciója, de azt meg nyilván kielemzik majd

több mint 3 éve
Sokat nem számít, de Volson 0 pressuret engedett. Cappa volt még aki csak 1-et, a többiek minimum 3-at de La'el pl 5-öt. Burrow is felelős egy jópárért persze.miért nem kap védelmet burrow?vagy nem jó játéksokat hoztak?
nem kötekedésből kérdezem, de elvileg ujrahúztátok falat, nem szoktak össze, le vannak sérülve, nem szakadnak el elkapók, vagy csak simán sokat tartja a labdát?
Kúrfürst briareos
La'El Collins szteme gy átlag kezdő RT
Alex Cappa aki csak Brady féle gyors passzok miatt tűnit jónak
Ted Karras is egy cseréből lett vészmegoldás kezdő.
meg a rookie a 2.osztályból Cordell Volson.
a megmaradt Jonah Williams sincs a jobb LTk között, sőt
nyáron se értettem a naghy optimizmust, hogy most Burrow meg lesz védve. oké ne Spain meg Carman játszik, de hatalmas upgrade nem volt.
mondjuk ennyira szarnak se vártam az egységet, ez eléggé legalja amit mutatnak eddig.
braxa88

Liverpool Fc
több mint 3 éve
És tegyük hozzá azt is, hogy Frank Pollackot körbeszopkodta mindenki, mikor visszaigazolt. Voltak is biztató jelek. De ez most elég nagy pofáraesés akkor is, ha a fal és Burrow alig dolgozott együtt. Mert a sackek harmada sajnos Joe-é, úgyhogy a felelősség közös. Múlt héten még biztos voltam benne, hogy ebben lesz gyors előrelépés. Egyrészt csiszolódnak, másrészt a játékhívás is átalakul. Az első félidőben ennek nyoma se volt. Egyszerűen nem is értem Taylor mire készült. Súlyos pofon volt. Azt tartom, hogy fal és Burrow egész biztos jobb lesz. Akár már a jövő hétre. A coachingban sokkal kevésbé bízom és sajnos hosszabb távon az a legfontosabb. Szerencsére nem esik nehezemre átírni az elvárásokat és így várni a szezon folytatását. Tündérmese volt a tavalyi év. Ezek pedig a melós hétköznapok. Reméljük a nyitástól csak az arc lesz kisebb, az önbizalomszint sem. Akkor ott lehetünk a playoff alsó helyeiért küzdő masszában. Pont úgy mint tavaly.
Szerkesztette: nasheem
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Az a durva, hogy tavaly a Wiliams-Spain-Hopkins-XSF-Reiff kezdő sokkal összeszedettebb volt, mint amit a mostani OL mutat. A sérülések miatt persze az is átjáróház lett gyorsan, de akkor nem volt senkinek illúziója. Most viszont jóval stabilabb OL-t várt szerintem itt mindenki, viszont amit a csapat mutat az nulla. Ami gáz, hogy tavaly ezt a gyengeséget kezelni tudták az edzők, és a playeket ennek megfelelően úgy hívták, hogy Joe minél előbb szabadulhasson a labdától. Nem tudom, hogy egy-két hét alatt át lehet-e szabni úgy a playbookot, hogy valami életjelet mutasson a társaság, de ez így gáz. Jön még egy papíron könnyebb meccs, aztán három nehezebb. Ha ezeket mind hozná a csapat, akkor van remény és lehet mondani, hogy sikerült a hibákat javítani, de az első két kör játékával ez aligha fog menni.miért nem kap védelmet burrow?vagy nem jó játéksokat hoztak?
nem kötekedésből kérdezem, de elvileg ujrahúztátok falat, nem szoktak össze, le vannak sérülve, nem szakadnak el elkapók, vagy csak simán sokat tartja a labdát?
Kúrfürst briareos
La'El Collins szteme gy átlag kezdő RT
Alex Cappa aki csak Brady féle gyors passzok miatt tűnit jónak
Ted Karras is egy cseréből lett vészmegoldás kezdő.
meg a rookie a 2.osztályból Cordell Volson.
a megmaradt Jonah Williams sincs a jobb LTk között, sőt
nyáron se értettem a naghy optimizmust, hogy most Burrow meg lesz védve. oké ne Spain meg Carman játszik, de hatalmas upgrade nem volt.
mondjuk ennyira szarnak se vártam az egységet, ez eléggé legalja amit mutatnak eddig.
braxa88
több mint 3 éve
miért nem kap védelmet burrow?vagy nem jó játéksokat hoztak?
nem kötekedésből kérdezem, de elvileg ujrahúztátok falat, nem szoktak össze, le vannak sérülve, nem szakadnak el elkapók, vagy csak simán sokat tartja a labdát?
Kúrfürst briareos
La'El Collins szteme gy átlag kezdő RT
Alex Cappa aki csak Brady féle gyors passzok miatt tűnit jónak
Ted Karras is egy cseréből lett vészmegoldás kezdő.
meg a rookie a 2.osztályból Cordell Volson.
a megmaradt Jonah Williams sincs a jobb LTk között, sőt
nyáron se értettem a naghy optimizmust, hogy most Burrow meg lesz védve. oké ne Spain meg Carman játszik, de hatalmas upgrade nem volt.
mondjuk ennyira szarnak se vártam az egységet, ez eléggé legalja amit mutatnak eddig.
több mint 3 éve
miért nem kap védelmet burrow?nem kötekedésből kérdezem, de elvileg ujrahúztátok falat, nem szoktak össze, le vannak sérülve, nem szakadnak el elkapók, vagy csak simán sokat tartja a labdát?
több mint 3 éve
Ez ismét elképesztően nyögvenyelős volt. Nem megy semmi gördülékenyen, szenvedés az egész. 😓
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Gáz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Lesz ma egy college football meccs is a Bengals stadionjában, ami bár mostanában eléggé egyoldalú a Bearcats irányába, mégis csak a legrégebbi non-konf rivalizálásen.m.wikipedia.org/wiki/Victory_Bell_(Cincinnati%E2%80%93Miami)

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.Ha ott lenne Dak akkor is ti lennetek a favoritok. Jo, hat nem vagyok egy prescottianus de ez ettol fuggetlen teny.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Egészségedre ha ettől jobban èrzed magad...Bocs, nem bírtam ki.Azért nagyon nem: Turbó se magas szint, de Rush még nála is 2 ha nem 3 polccal alacsonyabban van. Szóval igen, ha itt most nem nyertek, egy Burrow-val, Chase-szel (nem lenézve a Dallast, mert a védelmük nem rossz) erősen elindult a SB hangover 😉Turbóról is hasonlóan gondolkodtunk 😬Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
zacknorb
SirPub
dande2
Mikey
több mint 3 éve
Bocs, nem bírtam ki.Azért nagyon nem: Turbó se magas szint, de Rush még nála is 2 ha nem 3 polccal alacsonyabban van. Szóval igen, ha itt most nem nyertek, egy Burrow-val, Chase-szel (nem lenézve a Dallast, mert a védelmük nem rossz) erősen elindult a SB hangover 😉Turbóról is hasonlóan gondolkodtunk 😬Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
zacknorb
SirPub
dande2
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Azért nagyon nem: Turbó se magas szint, de Rush még nála is 2 ha nem 3 polccal alacsonyabban van. Szóval igen, ha itt most nem nyertek, egy Burrowal Chassel (nem lenézve a Dallast, mert a védelmük nem rossz) erősen elindult a SB hangover 😉Turbóról is hasonlóan gondolkodtunk 😬Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
zacknorb
SirPub
több mint 3 éve
Turbóról is hasonlóan gondolkodtunk 😬Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
zacknorb
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére.Ha Cooper Rush ellen nem tud nyerni egy csapat, az az 1/1-re hajt.
Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
SirPub
Poloska vagyok.
több mint 3 éve
Na, akkor kezdjünk latolgatni hétvégére. Dak is no back, elég lehet ez egy győzelemre?
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
www.instagram.com/reel/Cict-eyg-Ga/?igshid=YmMyMTA2M2Y=Feltűnt nekem is. Burrow mutatta a kisujját, azt hittem először, hogy megint ott sérült meg.
Fogalmam sincs ezt meg tudjátok-e nyitni. 20-20nál, mikor vártuk az FG-t.
Az a baj hogy ha ezt látom, nem tudok nem rajongani a 2 tökiért. 😀
Miknar
több mint 3 éve
Sziasztok Tee állapotáról hallott valaki valamit ? Nagyon nagy szükség lenne rá a Dallas ellen igaz ez nem tudom hogy jó vagy rossz de Prescott kiesett kb 2 hónapra! Továbbra is Whodey!Csill! 😉 Idén a Cowboys alsóházi csapat.
WhoDey83
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Fogalmam sincs ezt meg tudjátok-e nyitni. 20-20nál, mikor vártuk az FG-t.
Az a baj hogy ha ezt látom, nem tudok nem rajongani a 2 tökiért. 😀
több mint 3 éve
Én pont nem értettem a nagy mágus Tomlin-t, h tudta nagyon jól, vagyis mindenki tudta rajta kívül, hogy a végén Burrow csak Chase-nek fog passzolni, mégsem kettőzte.Hat mivel Burrownak megrepedt a vakbele, ami miatt operalni is kellett, es ami miatt egesz nyaron nem dobalhatott, plusz csomo izmot veszitett ekkor, amit vissza is kellett hozni...
Chase egy állat!!! 😊
sztem Burrow-nál ez sima rozsda, sosem értettem miért nem edzenek többet a nyáron NFL-ben, pontosan ezért is van ez a sok sérülés év elején.
(Steelers-nek ez a győzelem nagyon sokba került... )
Söprés idén elmarad, de sebaj, majd a SB feledteti! 😉
nhm
... Igy o ezert nem edzett nyaron. 😊
Stez
Én pont nem értettem a nagy mágus Tomlin-t, h tudta nagyon jól, vagyis mindenki tudta rajta kívül, hogy a végén Burrow csak Chase-nek fog passzolni, mégsem kettőzte.Hat mivel Burrownak megrepedt a vakbele, ami miatt operalni is kellett, es ami miatt egesz nyaron nem dobalhatott, plusz csomo izmot veszitett ekkor, amit vissza is kellett hozni...
Chase egy állat!!! 😊
sztem Burrow-nál ez sima rozsda, sosem értettem miért nem edzenek többet a nyáron NFL-ben, pontosan ezért is van ez a sok sérülés év elején.
(Steelers-nek ez a győzelem nagyon sokba került... )
Söprés idén elmarad, de sebaj, majd a SB feledteti! 😉
nhm
... Igy o ezert nem edzett nyaron. 😊
Stez

több mint 3 éve
Én pont nem értettem a nagy mágus Tomlin-t, h tudta nagyon jól, vagyis mindenki tudta rajta kívül, hogy a végén Burrow csak Chase-nek fog passzolni, mégsem kettőzte.Hat mivel Burrownak megrepedt a vakbele, ami miatt operalni is kellett, es ami miatt egesz nyaron nem dobalhatott, plusz csomo izmot veszitett ekkor, amit vissza is kellett hozni...
Chase egy állat!!! 😊
sztem Burrow-nál ez sima rozsda, sosem értettem miért nem edzenek többet a nyáron NFL-ben, pontosan ezért is van ez a sok sérülés év elején.
(Steelers-nek ez a győzelem nagyon sokba került... )
Söprés idén elmarad, de sebaj, majd a SB feledteti! 😉
nhm
... Igy o ezert nem edzett nyaron. 😊
Szerkesztette: Stez
több mint 3 éve
Én pont nem értettem a nagy mágus Tomlin-t, h tudta nagyon jól, vagyis mindenki tudta rajta kívül, hogy a végén Burrow csak Chase-nek fog passzolni, mégsem kettőzte. Chase egy állat!!! 😊
sztem Burrow-nál ez sima rozsda, sosem értettem miért nem edzenek többet a nyáron NFL-ben, pontosan ezért is van ez a sok sérülés év elején.
(Steelers-nek ez a győzelem nagyon sokba került... )
Söprés idén elmarad, de sebaj, majd a SB feledteti! 😉
