Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 3 éve
Folyamatosan az OL-t, az edzőket szidjuk, de azért ebben nagyon nagy része volt Burrownak, akármennyire is visszahozta a csapatot később. Sok tekintetben elit, de nagyon nem érzi, hogy mikor kéne feladnia egy játékot és mikor tud menekülni. Nyilván amikor sikerül akkor highlight lesz belőle év végén, de nekem minden kibaszott alkalommal infarktusom van, mikor a 140 kilós DL-emberek rávetődnek a földön. Ezzel kéne valamit kezdenie, mert egy kiharcolt első fordulós győzelem se ér annyit, mint hogy utána Brandon Allent nézzük 10 meccsen keresztül. A sackek egyrésze simán az ő sara, és nem az OL-é. Nem erős ez a Steelers, viszont a coverage brutál jó volt, ha így fogják az embereket, 7 másodpercig is tarthat a fal, akkor se lesz szabad ember.Az OL szerintem jó lesz, kell nekik néhány snap, de határozottan jobb az alapanyag. Hurst jól mozgott, de nagyon kéne hogy Higgins mielőbb visszatérjen.
Adomitist dícsérték egész nyáron (meglepő a training camp alatt...), remélem jól tudja pótolni a legendát, mert konkrétan a győzelem ment el a rossz snapen és a gyenge ST-blokkoláson. Igazából utóbbiért haragszom, mert az hogy Wilcox nem tud longsnappelni, az egy dolog, nem ezért tartjuk. De hogy blokkolni se, az már nagyobb baj. Ugyanez fokozottan igaz Sample-re, mert ő elvileg blokkoló TE.
Védelemben szintén nem volt nagy gond. Feltűnő lehet a sackek hiánya, de ez nagyban köszönhető a Vasas játékrendszerének. Kicsit keveslem Dax Hill snapjeit, szerintem ezen a meccsen bőven elmehetett volna 30-ig, de úgy néz ki hogy fokozatosan akarják beépíteni.
Bármilyen fura is leírni, a döntő különbség az volt, hogy míg Tomlin felismerte hogy Traubi nem NFL-kezdő szintű irányító és ehhez szabta a playeket, addig mi tudtuk hogy Burrow klasszis, ehhez szabtuk a hívásokat, de messze elmaradt a saját szintjétől.
Bírózni nem szeretnék, mert simán szar volt, nem részrehajló, de maradjunk annyiban, hogy ez a hocsuli se jobb mint a faterja.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Bármennyire is borzasztó volt Burrow, még ebben az állapotban is visszahozta a csapatot.Ennyi a pozitívum.
Ezt leszámítva kár ragozni, itt most minden szar volt, tipikus sb másnap
Az O fal cseppet sem mutatott jobban mint tavaly, Burrow is megtett mindent hogy ne is legyen könnyű dolguk.
Ez olyan kritikàn aluli volt az O részéről ( a D sem csillogott, ez a Trubis Steelers ritka gyenge) de ez most ott ment el.
több mint 3 éve
Sziasztok Tee állapotáról hallott valaki valamit ? Nagyon nagy szükség lenne rá a Dallas ellen igaz ez nem tudom hogy jó vagy rossz de Prescott kiesett kb 2 hónapra! Továbbra is Whodey!
Welcome To The Jungle
több mint 3 éve
Lehiggadás után. A támadófalnak kellett volna az előszezon, szerintem. A csapat meg kb azzal a mentalitással ment pályára mint tavaly a Jets ellen. Szörnyű meccs volt minden szempontból. Ami pozitív hogy a padlónk is elég lett volna a Vasas ellen ha tud a TE egy jó snapet adni a hosszabbításban. Továbbra is van erö ahhoz hogy hátrányból felálljunk. Végignéztük a tízes évek nihilljét ahol folyamatosan láttuk milyen alacsonyan van a plafon, én szívesebben nézem milyen magasan a padló. Minden csapatnak lesz szar meccse, nekünk bízzunk benne most volt.
Szerkesztette: laoce
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Nos, rettenetesen vártam már a szezont, de ez…Csak abban reménykedem, hogy most végre mindenkiben tudatosult, hogy a tavalyi eredmények már csak a múlt, újra dolgozni kell.
A ST-et én nem hibáztatom a kimaradt rúgásokért, egy TE adta fel a labdát. Nem ez a dolga általában.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Remélhetőleg minden SB hangovert letudott a csapat tegnap, mert minden szar összejött, elég durva volt.Viszont pozitív, hogy visszajött a csapat, és így is csak OT-ban kapott ki.
Most hogy ez mennyire a Bengals érdeme és mennyire a Steelers kritikája, az egy másik kérdés.
Ennyire retek meccse a csapatnak aligha lesz még egy.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Na tegye fel a kezét, aki tudja hogy ez mi a retek volt.Jó lett volna, ha az OL játszik pár snapet együtt, a bal oldal teljesen ramaty volt, és Collins se tűnt testőrnek, sőt. Burrow pedig teljesen ráparázott, ilyen rosszul még nem játszott, a tavalyi Bears ellenit is alulmúlta. Mondjuk a sack/picksix első két play kombóból nehéz visszajönni, de ilyen meccset
És pont a Vasas ennel. Broáf.
nasheem
is csak mi tudunk játszani. A lényeg hogy újra van foci és idegállapotba lehet kerülni🤯
több mint 3 éve
Na tegye fel a kezét, aki tudja hogy ez mi a retek volt. És pont a Vasas ennel. Broáf.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Nem számítottam sétagaloppra, de ez az O nagyon gyenge volt. Lehet azt mondani, hogy a Steelers D erős, stb. de ez a millió sack + TO, ez azt jelenti, hogy vagy a coaching volt gyenge, vagy a csapat nem volt fejben ott a meccsen. Egy olyan ellenféltől kaptunk ki, amelyiknek az O-ja nem sok meccset fog idén nyerni (ha Watt és/vagy Heyward kiesik, akkor a D sem), bár ha a Bengals nem szedi magát, akkor tényleg SB hangover lesz ez a szezon. De az ST is gáz, ok, megsérül egy ember, de két 30 yardon belüli lövésből egyet akkor is be kellett volna rúgni valahogy.
(Amúgy tavaly a Jets ellen hasonlóan szánalmas volt a csapat produkciója.)
több mint 3 éve
Egy csoda volt. És böven meg lehetett volna nyerni. Az O fal rendbetétele megtörtént. Tee agyrázkódás. Boyd lábával nem tudni mi van. Egy jó long snapper lehet nem ártana. A steelers is vesztett pár jelentéktelen embert. Ez így kemény lesz
laoce
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Ezt a szart, amit ma az O és a spec team letett az asztalra, nehéz bármivel is magyarázni! Nem emlékszem, hogy mikor játszottunk ennyire mélyen a tudásunk alatt!ST-nél a long snapper hiánya volt a fő probléma. Gondolom ezért nem akartunk FG-t rúgni 8 perccel a vége előtt. De Taylor és Callahen nem sokat lépett előre tavalyhoz képest. Ott voltunk megint 5 yardon belül és egyszerűen nem tudtunk TD-t csinálni. A legvégén is kellett hozzá vagy 6-8 kísérlet, mire sikerült bevinni. Van hová fejlődni.
meme
több mint 3 éve
Ezt a szart, amit ma az O és a spec team letett az asztalra, nehéz bármivel is magyarázni! Nem emlékszem, hogy mikor játszottunk ennyire mélyen a tudásunk alatt!
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Gyerekek!Az első negyed nagyon gáz! Szitább a falunk mint tavaly! Így nehéz szezonunk lesz....
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Https://reddit.nflbite.comKöszönöm
Itt vannak általában működő stream-ek
SirPub
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Https://reddit.nflbite.comItt vannak általában működő stream-ek
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Tud valaki dobni egy linket?
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Nagyon durva hogy már kezdődik a szezon. Még élénken él bennem a playoff menetelés, és a SB emléke. Én csak annyit kérek, hogy ússza meg a csapat a sérüléseket a lehető legjobban, és akkor előrébb lép a társaság idén is. Játékban egészen biztos, aztán eredményekben meg majd kiderül.Let's fuckin' go!!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
A Steelers ellen mindig pesszimista vagyok. Szoros lesz ez végig, nem kérdés. Reméljük az utolsó támadásnál Burrow kezében lesz a labda vagy ha nem, akkor reméljük azt, hogy a Trubinsky camphírekből csak annyi volt igaz, amennyi a camphírekből igaz szokott lenni.
Szerkesztette: nasheem
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Uhh, azért ez meredek. Nyitomeccs, a csoportrivális vasas ellen... Remélem a játékosoknál nem ez a felfogás, mert akkor fel fogják mosni velünk a gyepet.SB után otthon kezdeni a PIT ellen a legjobb forgatókönyv. Ennél jobban semmi se tudja berobantani a szezonunkat. Mind a csapat mind a stadion 1000%-on fog pörögni. Egy szenvedős W is csalódás lenne.Ennyit Jackson-ról, már így is túl sokat beszéltünk róla a Bengals topicban! 😃😉Én idén minden meccsen, az az 5-7 vereség majd jól meglep
Ki mit vár, tippel hétvégére?
A Vasast sosem szabad leírni, de azért én győzelmet várok. 🤞
SirPub
laoce
Szipeter
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
😮SB után otthon kezdeni a PIT ellen a legjobb forgatókönyv. Ennél jobban semmi se tudja berobantani a szezonunkat. Mind a csapat mind a stadion 1000%-on fog pörögni. Egy szenvedős W is csalódás lenne.Ennyit Jackson-ról, már így is túl sokat beszéltünk róla a Bengals topicban! 😃😉Én idén minden meccsen, az az 5-7 vereség majd jól meglep
Ki mit vár, tippel hétvégére?
A Vasast sosem szabad leírni, de azért én győzelmet várok. 🤞
SirPub
laoce
Szipeter

több mint 3 éve
SB után otthon kezdeni a PIT ellen a legjobb forgatókönyv. Ennél jobban semmi se tudja berobantani a szezonunkat. Mind a csapat mind a stadion 1000%-on fog pörögni. Egy szenvedős W is csalódás lenne.Ennyit Jackson-ról, már így is túl sokat beszéltünk róla a Bengals topicban! 😃😉Én idén minden meccsen, az az 5-7 vereség majd jól meglep
Ki mit vár, tippel hétvégére?
A Vasast sosem szabad leírni, de azért én győzelmet várok. 🤞
SirPub
laoce
több mint 3 éve
Ennyit Jackson-ról, már így is túl sokat beszéltünk róla a Bengals topicban! 😃😉Én idén minden meccsen, az az 5-7 vereség majd jól meglep
Ki mit vár, tippel hétvégére?
A Vasast sosem szabad leírni, de azért én győzelmet várok. 🤞
SirPub
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Ennyit Jackson-ról, már így is túl sokat beszéltünk róla a Bengals topicban! 😃😉Ki mit vár, tippel hétvégére?
A Vasast sosem szabad leírni, de azért én győzelmet várok. 🤞
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
En annyit akartam mondani, hogy nezopont kerdese a top 8.Wilsonon jelen állapotában vitáznék. Watson meg nem játszik. Ámde lehet így látniBrady, Rodgers, Mahomes, Herbert, Allen, Burrow, Wilson, Watson.LJ elit irányító? HmmMondj nála 8 jobbat. A felső negyed meg kb az elit. Legjobb évét tekintve szintén. Én nem szeretem különösebben magát a futkorászó qb t de az eredményeik egy jó rendszerben vitathatatlanok.
Wyatt
laoce
ulpianus
laoce
Mert az is az, hogy mondjuk Carrnal jobb-e? Vagy Prescottnal, vagy Lawrencenel, stb. De lathatja ugy Wyatt, hogy neki Mac Jones sem rosszabb.

Állat vagyok, ami enni kér...