Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W
laoce
WC, Divison, AFC döntő, SB? A pont 4W 😀
Minden tiszteletem az FK-s srácokért, nyilván sokat dolgoznak az oldalon, de azért szakmailag nem ők az etalon.
több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W
laoce
Az a 4 W jól jönne. Mármint a rájátszásban. 😊
több mint 4 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W

Lou Anarumo for president
több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Húúú. Most kezdem elhinni. Ez szívbajos volt, de nagyon megérte!
több mint 4 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Azért a teljesség kedvéért ezt tegyük hozzá:

"The Bengals drafted Ja'Marr Chase in the 1st round instead of an OL and everything has played out exactly as it should."
r.baggio
Ja, ezt mindenképp tegyük hozzá így a győztes meccs után 10 perccel.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Nem gondoltam volna, hogy a 20 pont se lesz meg, mégis győzelem. Kegyetlen nagyot játszott a D!!!
Viszont nem fért e fejembe, miért nincs több rövid passz középre. Boyd és Uzsonna nagyon éltek volna a 6-10 yard között. Ami oda ment, mind meglett, miért nem csináltuk többször? Főleg 1&10-re nem nagyon volt ilyen.
SirPub
mert jobb agyonveretni Bur-T

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082


empty taxi
A WR, akit az előszezon alapján egyesek már kikiáltottak ordas nagy BUST-nak 😊
shagi0206
Hát de nem tudta megfogni a labdákat, mert ezek mások mint az egyetemen 🙃
steelwolf
pár hét elég volt neki megszokni őket 😀
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!


empty taxi
A WR, akit az előszezon alapján egyesek már kikiáltottak ordas nagy BUST-nak 😊
shagi0206
Hát de nem tudta megfogni a labdákat, mert ezek mások mint az egyetemen 🙃
több mint 4 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Nem gondoltam volna, hogy a 20 pont se lesz meg, mégis győzelem. Kegyetlen nagyot játszott a D!!!
Viszont nem fért e fejembe, miért nincs több rövid passz középre. Boyd és Uzsonna nagyon éltek volna a 6-10 yard között. Ami oda ment, mind meglett, miért nem csináltuk többször? Főleg 1&10-re nem nagyon volt ilyen.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Bár hosszabítás nem lett, de MEG VAAAAAN! Az italokat mindenkinek a lelkiismeretére bízom! A hosszabítás miatt nem kötelező! Szerencsére a többi bejött! 😀
meme
Jövő héten közös meccsnézés valahol? Én nem vagyok Budapesti, de felmennék! Ott át is tudnám adni az ígért liter szilvát! 😉
SirPub
részemről rendben a közös meccsezés!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
A védelem kegyetlen nagyot játszott megint, 4thdownstop, majd INT. Macpherson pedig minden pénzt megér 8/8 a PO-ban, így kell kickert draftolni.
több mint 4 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Bár hosszabítás nem lett, de MEG VAAAAAN! Az italokat mindenkinek a lelkiismeretére bízom! A hosszabítás miatt nem kötelező! Szerencsére a többi bejött! 😀
meme
Jövő héten közös meccsnézés valahol? Én nem vagyok Budapesti, de felmennék! Ott át is tudnám adni az ígért liter szilvát! 😉

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Édes drága kenyér! Megvan!!!!!
Most visszakapjuk a csapattól azt a sok rossz évet!
Első PO win 30 év után - megvan
Első road win 51 év után - megvan
SB win 54 év után - legyen már akkor meg!

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Bár hosszabítás nem lett, de MEG VAAAAAN! Az italokat mindenkinek a lelkiismeretére bízom! A hosszabítás miatt nem kötelező! Szerencsére a többi bejött! 😀
meme
Ezen ne múljon. Ha jó időben lesz, a vendégem vagy egyre!
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Azért a teljesség kedvéért ezt tegyük hozzá:

"The Bengals drafted Ja'Marr Chase in the 1st round instead of an OL and everything has played out exactly as it should."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082


empty taxi
A WR, akit az előszezon alapján egyesek már kikiáltottak ordas nagy BUST-nak 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Grat!
Joe B elhozza a megváltást!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Óriasi meccs volt! Az volt, hogy a Steelers helyzet átveszi a Ravens, .. aztán a Browns ... vagyis a Bengals. Valahogy így kell ezt. Grat!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Bár hosszabítás nem lett, de MEG VAAAAAN! Az italokat mindenkinek a lelkiismeretére bízom! A hosszabítás miatt nem kötelező! Szerencsére a többi bejött! 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
AZ ÚJONC!
Beszarsz...
Go to the AFC Championship!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat!!!!
több mint 4 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Why not us???? 😀
munoz
CJ Uzomah: “Enough of this ‘why not us’ bullshit. It is us.”

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 296 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Grat skacok! De kell egy normalis OL Joe ele!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil