Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Írnék én szívesen, de sajnos annyira nem értek hozzá mint itt a többség. Én a meccseket csak az itt mostanában belinkelt youtube linken tudom követni esetleg más online streamen. És csak mint egyszerű szurkoló nézem nem tudok olyan jó hozzászolásokat írni mint ti inkább csak olvasom mit írtok.
@Chad76 üdv itt, írj gyakran ezután!

aztán hátha páran követnek még és lehagyjuk a peccet fórumozók számában. 😁
Mikey
Chad76
Az szerencsére nem feltétel, hogy érts hozzá. Én is írok. 😊

Szerintetek van ma esélyünk legyőzni a Ravenst? Tudom nem oszt nem szoroz, de ha már ez Marvin utolsó meccse hátha a csapat oda teszi magát no meg mégis csak egy csoport rangadó még ha számunkra nincs is tétje.😊
Chad76
Esély az van, mert az idei Bóóóltimor messze nem verhetetlen, de szerintem a Bengals extra alulmotivált lesz. Marvint elbúcsúztatták szépen a PBS-ben, valószínűleg nem lesz Mixon és Jackson III sem a sok további hiányzó mellett, Dalton full homály lett, szerintem -- remélem... -- a cél már csak az lesz hogy ne sérüljön meg senki egy számunkra totál érdektelen meccsen. Inkább le se játszaná a csapat.

Két dolognak szurkolok csak. Atkinsnek legyen meg a kétszámjegyű sack, és Lawson is gyűjtsön be még 1-2-t, hogy még nagyszerűbb rookie évet zárjon. 😊

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
már korábban volt itt téma, így csak röviden:
2005ös idény Cincinnati vs Pittsburgh wild card meccs... az az ominózus meccs.
Szerelem első látásra 😊
Rush
Hasonló a helyzet, amikor Palmer térde reccsent, akkor meglett a csapatom 😀
több mint 8 éve
Chad76 Cincinnati Bengals 20
Szerintetek van ma esélyünk legyőzni a Ravenst? Tudom nem oszt nem szoroz, de ha már ez Marvin utolsó meccse hátha a csapat oda teszi magát no meg mégis csak egy csoport rangadó még ha számunkra nincs is tétje.😊
több mint 8 éve
Chad76 Cincinnati Bengals 20
Írnék én szívesen, de sajnos annyira nem értek hozzá mint itt a többség. Én a meccseket csak az itt mostanában belinkelt youtube linken tudom követni esetleg más online streamen. És csak mint egyszerű szurkoló nézem nem tudok olyan jó hozzászolásokat írni mint ti inkább csak olvasom mit írtok.
@Chad76 üdv itt, írj gyakran ezután!

aztán hátha páran követnek még és lehagyjuk a peccet fórumozók számában. 😁
Mikey


Szerkesztette: Chad76
több mint 8 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
már korábban volt itt téma, így csak röviden:
2005ös idény Cincinnati vs Pittsburgh wild card meccs... az az ominózus meccs.
Szerelem első látásra 😊
Rush
én is gondolkodtam rajta hogy biztos volt már téma, de hát vannak relatíve "új" szurkolók (én) akik azért ahhoz valószínűleg elég lusták(még mindig én 😀 ) hogy visszaolvassanak 234 oldalt 😀

szóval bátran bátran, tényleg kíváncsi vagyok 😊
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
@Chad76 üdv itt, írj gyakran ezután!

aztán hátha páran követnek még és lehagyjuk a peccet fórumozók számában. 😁

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
már korábban volt itt téma, így csak röviden:
2005ös idény Cincinnati vs Pittsburgh wild card meccs... az az ominózus meccs.
Szerelem első látásra 😊



Tippelde 25
több mint 8 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Bocsánat akit nem szólítottam meg, tényleg csak a gyakori nevek alapján jelöltem meg pár emberkét, de természetesen minden Bengals szurkoló "pályafutása" érdekel ! 😊

Szerkesztette: Miknar
több mint 8 éve
Chad76 Cincinnati Bengals 20
Igaz, hogy nem én lettem megszólítva, de nálam a Bengals imádat 2006-ban kezdődött. Amikor is egy Cincinnati-ben található Német Nemzetiségi tánccsoport európai turnéja alkalmából a mi településünkön volt elszállásolva. Majd pedig velük együtt táncoltam én is mint szintén néptáncos egy fellépés erejéig. Azóta imádom a csapatot és kitartok mellettük jóban rosszban. Idén végre kijutottam Cincinnatibe is szintén a tánc révén egy Amerikai turné keretében. És láthattam kivül belül szeretett csapatom arénáját. A legnagyobb bánatomra pont akkor amikor épp nem volt meccs. Igaz így legalább a játékos kijáron át én is ráéphettem a Paul Brown stadion gyepére. Ez fantasztikus érzés volt még ha meccs nem is volt így is tátott szájjal néztem mindent a kommentátor állást az ebédlőket egyéb kiszolgáló helységet. Ez nekem örök emlék marad. Az is amikor egy Cincinnati-ben élő ember megtudta, hogy a Bengalsnak drukkolok Magyarországon azt mondta, hogy jobb csapatot is találhattam volna kedvencnek.😊 Bocs ha valakit untattam
off:

sokkal barátságosabb ez az avatarod, Mikey 😉

egyébként hogy egy kis napközbeni olvasnivalóm legyen az év utolsó napján

@Mikey @nasheem @megyerikrisz @munoz @meme @Szipeter

körülbelül Ti tartjátok életben a bengals topikot, az lenne hozzátok a kérdésem, hogy miért és mikor lett a Bengals számotokra A csapat? 😊
Miknar
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
off:

sokkal barátságosabb ez az avatarod, Mikey 😉

egyébként hogy egy kis napközbeni olvasnivalóm legyen az év utolsó napján

@Mikey @nasheem @megyerikrisz @munoz @meme @Szipeter

körülbelül Ti tartjátok életben a bengals topikot, az lenne hozzátok a kérdésem, hogy miért és mikor lett a Bengals számotokra A csapat? 😊
Miknar
😉

2006. óta követem a csapatot, emlékeim szerint a szokásos kedvenc csapat választási taktikámat követve választottam őket. feltételek közé tartozott a tetszetős dizájn, a liga kiscsapata szerepkör, ámde legyen ígeretes a keret, tehát balfaszok ne legyenek. aztán egy kis new yorki kitérőt követően 2009. óta vagyok végérvényesen bengalsos. Azóta persze már tudom hogy örök balfasz a csapat, de ez kedvenc csapataim többségére jellemző. 😀

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
off:

sokkal barátságosabb ez az avatarod, Mikey 😉

egyébként hogy egy kis napközbeni olvasnivalóm legyen az év utolsó napján

@Mikey @nasheem @megyerikrisz @munoz @meme @Szipeter

körülbelül Ti tartjátok életben a bengals topikot, az lenne hozzátok a kérdésem, hogy miért és mikor lett a Bengals számotokra A csapat? 😊

Szerkesztette: Miknar
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Lewis megy, Jay Gruden jön, meglássátok!
Mikey
Grudent most erősítették meg a Redskinsnél.
Bazzani
Akkor a másik, csak hogy Mikeynek igaza legyen 😀
Amúgy, ha Marvin a csapat körül marad (GM), és nem tudja idehozni Hue-t (ergo nem rúgják ki), akkor szerintem Jim Schwartz lesz a befutó. Ha Lewis minden szempontból lelép, akkor a Simmons féle verzió talán a legesélyesebb.
munoz
Az egy lehetséges forgatókönyv, hogy Hue-t visszahozzátok HC-nak?
(Schwartznál most a NYG érdeklődik, úgy tudom)
Jan
eléggé valószínű lenne, ha a CLE elengedné.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Lewis megy, Jay Gruden jön, meglássátok!
Mikey
Grudent most erősítették meg a Redskinsnél.
Bazzani
Akkor a másik, csak hogy Mikeynek igaza legyen 😀
Amúgy, ha Marvin a csapat körül marad (GM), és nem tudja idehozni Hue-t (ergo nem rúgják ki), akkor szerintem Jim Schwartz lesz a befutó. Ha Lewis minden szempontból lelép, akkor a Simmons féle verzió talán a legesélyesebb.
munoz
Az egy lehetséges forgatókönyv, hogy Hue-t visszahozzátok HC-nak?
(Schwartznál most a NYG érdeklődik, úgy tudom)

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Nem ismertek véletlenül vkit, akit zaklatott az öreg?
nasheem
Nem gondoltam volna, hogy bármikor is sikerül összehozni ezt az egész színjátékot a Bengals eladásával. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Jöjjön a 2 Gruden egyszerre. Így lesz végre GM és HC is. Mondjuk előbb ehhez Brownnak el kellene adnia a franchiset.
Nem ismertek véletlenül vkit, akit zaklatott az öreg?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Lewis megy, Jay Gruden jön, meglássátok!
Mikey
Grudent most erősítették meg a Redskinsnél.
Bazzani
Akkor a másik, csak hogy Mikeynek igaza legyen 😀
Amúgy, ha Marvin a csapat körül marad (GM), és nem tudja idehozni Hue-t (ergo nem rúgják ki), akkor szerintem Jim Schwartz lesz a befutó. Ha Lewis minden szempontból lelép, akkor a Simmons féle verzió talán a legesélyesebb.
munoz
üsse kavics, Jon is jó lesz. 😉

e három opcióból a Schwartz-félének örülnék egyedül.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Lewis megy, Jay Gruden jön, meglássátok!
Mikey
Grudent most erősítették meg a Redskinsnél.
Bazzani
nem látom akadályát, hogy az utolsó meccset megerősítve levezényelje, aztán ide cseréljék. 😁

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Lewis megy, Jay Gruden jön, meglássátok!
Mikey
Grudent most erősítették meg a Redskinsnél.
Bazzani
Akkor a másik, csak hogy Mikeynek igaza legyen 😀
Amúgy, ha Marvin a csapat körül marad (GM), és nem tudja idehozni Hue-t (ergo nem rúgják ki), akkor szerintem Jim Schwartz lesz a befutó. Ha Lewis minden szempontból lelép, akkor a Simmons féle verzió talán a legesélyesebb.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Lewis megy, Jay Gruden jön, meglássátok!
Mikey
Grudent most erősítették meg a Redskinsnél.

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Lewis megy, Jay Gruden jön, meglássátok!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Ahogy jönnek a maradó HC hírek, egyre inkább az az érzésem, hogy bengalsosan fogjuk megoldani a ML helyzetet. Pénzt nem adunk, draft cetlit meg pláne nem HC-ért, így marad a jól bevált "knows the system" elvünk. Ez alapján pedig Simmons lesz a befutó, nem hiába nevezték beugró HC nek Lewis betegségére.
A holnapi meccsen pedig a Ravens felmossa velünk a padlót. Ha nincs Burfict a védelmünk teljesen összeomlik, Dalton pedig a PIT meccs második félideje óta teljesen homály, nem is értem miért nem játszatjuk AJM-t. Elég lesz a comp pick is érte, vagy mi?? Okosan kezeltük ezt a helyzetet isss.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Ogbuehi és Burfict befejezte idénre, mert biztosan nem játszanak holnap, Mixon és Jackson III játéka kérdéses.
Mennyire jellemző már az idei évre, hogy a jövő szempontjából a két legfontosabb játékos sérülés miatt talán nem is játszik az utolsó meccsen, hihetetlen.
Jó hogy vége ennek az évnek, sok örömre nem adott okot.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
We'll see Bardot
Lui király macskás király vágtat pacilován
Hadd látom úgymond mennyeit ér ohájó tartomány...
( innentől a Meyer over the Satanas opusz következik )


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Csak stílusosan. Bármennyire is félrement a csapat, imádom az embert. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Talán Matt Campbell, de nem vagyok nagy college néző. Fiatal, de nem extrém arc. Kiegyensúlyozott csapatai voltak. Ohioi faszi. Jól látja meg és építi fel a tehetségeket, de nem csinál minden áron forradalmat.
Persze jobb lenne egy év múlva hívni, de nekünk most kell HC.

Egyébként nem hoznék egyetemi edzőt. 1-2 fájdalmas év jönne, igaz utána robbanhatna. De amíg abban az 1-2 évben vagy rohadtul nem fogod tudni, hogy robban-e vagy sem.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."