Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 8 éve
jövőre MVP lesz!az első stat igenigen kemény.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Itt vagyok újra!@PFF_Sam: Bengals CB William Jackson III allowed 34.9% of passes thrown his way to be caught this year! Best mark in last decade.
@PFF_Sam: WJIII also didn't allow a catch to Antonio Brown across 2 games covering him. 8 targets, 0 catches, 4 PDs.
@PFF_Sam: WJIII also led the NFL in snaps in coverage between receptions allowed: 26.4, five more than 2nd place Patrick Peterson.
több mint 8 éve
www.cincyjungle.com/2018/1/1/16838284/bengals-head-coach-marvin-lewis-posturing-againlétezik Brownnál szarabb tulaj egyáltalán, bármelyik major ligában?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Ha vasárnap választások lennének Buffaloban, Andy Dalton tuti nyerne azon. 😊ha másért nem is, hát ezért megérte nyerni a Ravens ellen. 😊
twitter.com/NYDNSports/status/948012070146101248
iktriad
szerk.: azóta 57 000-nél járnak. nem semmik a Bills fanek.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Ha vasárnap választások lennének Buffaloban, Andy Dalton tuti nyerne azon. 😊 több mint 8 éve
akárhogy lesz, remélem KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Csatlakozom. Ha nem házon belülről pótoljuk, akkor bukhat felfele. GMnek nem okvetlenül jó, de mivel pont ilyen poszt eddig nem is volt, illetve Brownnal messze ő boldogul a legjobban, nem árthatna sokat. Sőt igzából nekem mindegy, csak HC ne maradjon.Egyébként meg tényleg zseniális troll. Az egész HC-ségét végigkísérte a szöveg, hogy senkit nem tud kiverni a POból, erre az utolsó két meccsén két csapattal ia megtette 😊
(A Ravenst nagon sajnálom. Megnéztem volna őket a rájátzásban. Harbaugh agyával ott bárkire veszélyesek lehettek volna.)
Szerkesztette: nasheem
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Érdekes amit írtok, mert számomra a sajtótájékoztató egyetlen egyértelmű dolga az volt, hogy office-ba nem fog visszajönni. Kísértetiesen hasonlít a helyzet a 2010-esre,amikor a szerződése lejárta után gyakorlatilag zsarolta Brown papát, ezzel kierőszakolva egy csomó fejlesztést. Egyébként nekem az FO nem lenne ellenemre abban az esetben, ha nem házon belülről jön az utód a HC posztra.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Évek óta téma volt, hogy Marvin felfele bukik. Lehet szidni ML-t, de ez alapvetően egy elég szerencsétlen franchise, kezdve azzal, hogy Brown papa messze a liga legspúrabb tulaja. Így az, hogy helyet kap az FO-ban, a 15 év után elég kézenfekvő volt rég óta. Inkább az volt meglepő, amikor pár hete úgy tűnt, hogy teljesen lelép innen. A hibái ellenére akár még az is benne van a pakliban, hogy valahol komolyan felmerült potenciális HC jelöltként, és ezért nem fogad el egy zacskó szotyiért ellentételezett állást a Bengalsnél.
több mint 8 éve
valami megfertőzhette az Ohio vizét, mert amit a Browns-Bengals kettős előad, az hihetetlen tragikomédia 😊 a Hue-sztori is durva, de a Clevelandnél már semmin nem lepődik meg az ember, na de ez mi?azért nem lehet semmi Cincy fanként ez az érzelmi hullámvasút, és Marv most már szinte biztosan marad, csak az a kérdés, hogy HC-ként vagy a front office-ban...
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Facebookon élőben közvetítik Marv sajtótájékoztatóját. Nem tudom eldönteni hogy ez most valami paródia amit előad, vagy komolyan gondolja.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Most, hogy azt lehet olvasni lehet marad még is Marvin Lewis szerintetek akkor marad továbbra is ez az egy helyben toporgás vagy esetleg egy könnyebb sorsolással ismét meg lehet a playoff. A keretben meg van a potenciál hozzá. Persze egy jó draft nem ártana a támadó falra.😊
több mint 8 éve
😀😀😀 | Kínomban nevetek. | KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Nem bánnám ha GM lenne. Amennyiben nem Guenthert vagy nem Simmonst nevezné ki utódjának.Mert Cincinnatiben semmi sem megy könnyen.te sem gondoltad komolyan, hogy teljesen sikerül megszabadulni tőle... 😊
twitter.com/JimOwczarski/status/947844477456134144
Mikey
Amadeus
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mert Cincinnatiben semmi sem megy könnyen.te sem gondoltad komolyan, hogy teljesen sikerül megszabadulni tőle... 😊
twitter.com/JimOwczarski/status/947844477456134144
Mikey
több mint 8 éve
Paul Guentherről vélemény? amennyit olvastam róla az alapján nekem úgy tűnik, hogy a Bengals szurkolói nem lesznek szomorúak akkor, ha távozik. valóban rossz DC?Nem! Osszessegeben nincs vele baj, inkább csak a sikertelen szezon nyomta rá a bélyegét az ő megítélésére is.
deyell
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Paul Guentherről vélemény? amennyit olvastam róla az alapján nekem úgy tűnik, hogy a Bengals szurkolói nem lesznek szomorúak akkor, ha távozik. valóban rossz DC?DC-nek szerintem nagyon jó, főleg a pass rush és a secondary az erőssége. Azt nem szeretnénk, ha Lewis esetleges távozásával HC lenne.
deyell
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mind fake news!!!Itt az igazság :
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Paul Guentherről vélemény? amennyit olvastam róla az alapján nekem úgy tűnik, hogy a Bengals szurkolói nem lesznek szomorúak akkor, ha távozik. valóban rossz DC?
built for this shit
több mint 8 éve
Mert Cincinnatiben semmi sem megy könnyen.KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
The Enquirer learned from multiple team sources Monday morning that no decision about Lewis' future has been made and both parties may wait until Tuesday to do so.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Boyd is fos volt megin, ugyeaz idei éve összességében az volt. szerencsére az utolsó két meccse nagyon jól sikerült, remélem ez erőt ad neki és ott folytatja jovőre, ahol idén abbahagyta.
sutianap
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Boyd is fos volt megin, ugyeNem, sőt. Az utóbbi 2 meccse marha jól sikerült. Ilyenből kellene jövőre vagy 10-12 hogy kivívja magának a tiszteletet, amit egy második körös elkapónak már rég ki kellett volna harcolnia.
sutianap
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Boyd is fos volt megin, ugye

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
