Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 8 éve
Állítólag marad lézer, coyle meg DC lesz. Az már úgyis működött a Dolphinsnál.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
részvétem 😕nagyon örültem, hogy az utolsó meccsen sikerült kikaparnotok a gesztenyét a Billsnek /pedig nem nagyon hittem benne/ és miután kiderült hogy a Lions elküldi Caldwellt már azt a győzelmeteket sem bántam; de úgy látom sok volt az utolsó két meccsen zsinórban hozott két győzelem, komoly gondok lehetnek a tulaj fejében
több mint 8 éve
Szerintem Lazor is középszer. Persze most lesz ideje saját playbook-ot építeni és betanítani, de én azért év közben sem láttam olyan sok biztatót.Ha jól emlékszem akkor Lazor nagyon megégett a delfineknél mint playcaller.
Az utolsó két meccset az atomfos szintről a stabil szarra javuló OL miatt játszottuk türhetően, de védelem nélkül itt sem ért volna semmit a támadósor.
Az viszont igaz, hogy ahol Marvin Lewis a HC, oda nem is kell jobb OC Lazornál. Reszkess Browns, jövőre nem adják olyan könnyen az 1/1-et!
nasheem
Nálunk is ő volt Bamba Caldwell első számú jelöltje, de nem minket választott.
(Helyette lett Lombardi aki hasonlóan szar volt.)
több mint 8 éve
Szerintem Lazor is középszer. Persze most lesz ideje saját playbook-ot építeni és betanítani, de én azért év közben sem láttam olyan sok biztatót. Az utolsó két meccset az atomfos szintről a stabil szarra javuló OL miatt játszottuk türhetően, de védelem nélkül itt sem ért volna semmit a támadósor.
Az viszont igaz, hogy ahol Marvin Lewis a HC, oda nem is kell jobb OC Lazornál. Reszkess Browns, jövőre nem adják olyan könnyen az 1/1-et!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Délelőtt az ügyvédem előkésziti a periratokat. Egyetlen esélyünk ha nyerek a bíróságon és enyém lesz a csapat..... Majd jól rendberakjuk innen a fórumból. Dögölne már meg az öreg odakün..........
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Külföldi fórumokon sok kinti Bengals drukker írta régebben, hogy Brown igazából évek óta leszarja a csapatot, valószínűleg Lewis szerződését is reflexből hosszabbítja most már 😀
több mint 8 éve
Megérdemli, tök jól rendberakta az offenzt.KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Srácok fel a fejjel, inkább ez mint John Fox, egyébként hasonló a sztori mint nálunk volt tavaly, ott is mindenki várta a kidobását és kapott még egy évet, de, ami késik nem múlik.Olyan 7 éve ez a hozzáállása itt kb. mindenkinek.
hpeter93
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Srácok fel a fejjel, inkább ez mint John Fox, egyébként hasonló a sztori mint nálunk volt tavaly, ott is mindenki várta a kidobását és kapott még egy évet, de, ami késik nem múlik.
több mint 8 éve
Úgy látom, hogy én tényleg a legszerencsétlenebb, legseggfejebb franchise-okkal szimpatizálok mostanság. 😕
több mint 8 éve
Nincs benn tréd? Legalább egy elsőkört ki kellett volna préselni a Réderszbűl.A kinti fórumokon Marvin maradására reagálva sokan jelezték, hogy akkor talán jövőre nem, hogy bérletesek nem lesznek, de egy meccsre sem fognak kimenni. Egyébként pont ezekkel tudtak volna a helyi szurkolók már korábban hatni az öregre.Mert most marhára hatott rá a foghíjas lelátó. Az öreg retardált, nemtom higy a korral jár vagy így született, de valami baja van. Amíg itt lesz, retardált döntések fognak születni. Most komolyan, próbáljátok a szitut kívülről nézni. Nem ez volt a legbengalszosabb-legmarvinlewisosabb-legbmikebrownosabb végkifejlet, ami csak elképzelhető?
munoz
megyerikrisz

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Nono, például Brayden Coombs is jó munkát végzett. 😀Szóval az egyetlen coach, aki maradásának örültem volna, pont az távozik?twitter.com/JasonLaCanfora/status/948323145123074056Paulie G hivatalosan is távozik.Mivan?
megyerikrisz
Mikey
Mondjuk a leaving to explore other options néhány (sok) szurkolóra is igaz lesz...
megyerikrisz
Jól van akkor.
Mikey
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Szóval az egyetlen coach, aki maradásának örültem volna, pont az távozik?twitter.com/JasonLaCanfora/status/948323145123074056Paulie G hivatalosan is távozik.Mivan?
megyerikrisz
Mikey
Mondjuk a leaving to explore other options néhány (sok) szurkolóra is igaz lesz...
megyerikrisz
Jól van akkor.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
A kinti fórumokon Marvin maradására reagálva sokan jelezték, hogy akkor talán jövőre nem, hogy bérletesek nem lesznek, de egy meccsre sem fognak kimenni. Egyébként pont ezekkel tudtak volna a helyi szurkolók már korábban hatni az öregre.Mert most marhára hatott rá a foghíjas lelátó. Az öreg retardált, nemtom higy a korral jár vagy így született, de valami baja van. Amíg itt lesz, retardált döntések fognak születni. Most komolyan, próbáljátok a szitut kívülről nézni. Nem ez volt a legbengalszosabb-legmarvinlewisosabb-legbmikebrownosabb végkifejlet, ami csak elképzelhető?
munoz
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
A kinti fórumokon Marvin maradására reagálva sokan jelezték, hogy akkor talán jövőre nem, hogy bérletesek nem lesznek, de egy meccsre sem fognak kimenni. Egyébként pont ezekkel tudtak volna a helyi szurkolók már korábban hatni az öregre.
több mint 8 éve
Paulie G hivatalosan is távozik.Mivan?
megyerikrisz
Mikey
Mondjuk a leaving to explore other options néhány (sok) szurkolóra is igaz lesz...
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Paulie G hivatalosan is távozik.Mivan?
megyerikrisz
Azért ha már beatwriterek is ilyet írnak...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Hát sorry, falra festettem...Nem bánnám ha GM lenne. Amennyiben nem Guenthert vagy nem Simmonst nevezné ki utódjának.Mert Cincinnatiben semmi sem megy könnyen.te sem gondoltad komolyan, hogy teljesen sikerül megszabadulni tőle... 😊
twitter.com/JimOwczarski/status/947844477456134144
Mikey
Amadeus
Mikey
több mint 8 éve
Ezek felcserélték a papírokat. Marvin marad, Paulie G hivatalosan is távozik. Asszem elértük a pontot, ahol szemenköpés nélkül bárki választhat magának másik csapatot.Az offenzt irányíthatná a Bradkovski-Zampese duó, a védelmet meg Greg Williams, érte meg pickeket is küldhetnénk a Brownsnak, az imidzsünkre is jó hatással lenne a Pacman-Williams-Burfict trió.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Ebben is van azért valami:"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mike Niehaus megragadta a lényeget a csapat Facebook bejegyzése alatti kommentekben."Good luck selling my tickets next year. They’re yours now."
A kutya nem lesz kíváncsi erre a fosra jövőre sem. Már idén sem voltak azok az utolsó meccseken.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Egyébként meg Palmer visszavonult, hogy értelmes téma is legyen. Csíptem, és még a távozásán is kerestünk bőven.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Maradunk szarok jövőre is, na de majd a Bearcats meccsek. Ja nem....
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Ugyan Meyer fizet le mindenkit, hogy ő legyen a király...

Aki nem hiszi, annak utánajárnak