Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Állítólag marad lézer, coyle meg DC lesz. Az már úgyis működött a Dolphinsnál.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
részvétem 😕
nagyon örültem, hogy az utolsó meccsen sikerült kikaparnotok a gesztenyét a Billsnek /pedig nem nagyon hittem benne/ és miután kiderült hogy a Lions elküldi Caldwellt már azt a győzelmeteket sem bántam; de úgy látom sok volt az utolsó két meccsen zsinórban hozott két győzelem, komoly gondok lehetnek a tulaj fejében
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Szerintem Lazor is középszer. Persze most lesz ideje saját playbook-ot építeni és betanítani, de én azért év közben sem láttam olyan sok biztatót.
Az utolsó két meccset az atomfos szintről a stabil szarra javuló OL miatt játszottuk türhetően, de védelem nélkül itt sem ért volna semmit a támadósor.

Az viszont igaz, hogy ahol Marvin Lewis a HC, oda nem is kell jobb OC Lazornál. Reszkess Browns, jövőre nem adják olyan könnyen az 1/1-et!
nasheem
Ha jól emlékszem akkor Lazor nagyon megégett a delfineknél mint playcaller.
Nálunk is ő volt Bamba Caldwell első számú jelöltje, de nem minket választott.
(Helyette lett Lombardi aki hasonlóan szar volt.)

több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Szerintem Lazor is középszer. Persze most lesz ideje saját playbook-ot építeni és betanítani, de én azért év közben sem láttam olyan sok biztatót.
Az utolsó két meccset az atomfos szintről a stabil szarra javuló OL miatt játszottuk türhetően, de védelem nélkül itt sem ért volna semmit a támadósor.

Az viszont igaz, hogy ahol Marvin Lewis a HC, oda nem is kell jobb OC Lazornál. Reszkess Browns, jövőre nem adják olyan könnyen az 1/1-et!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Délelőtt az ügyvédem előkésziti a periratokat. Egyetlen esélyünk ha nyerek a bíróságon és enyém lesz a csapat..... Majd jól rendberakjuk innen a fórumból. Dögölne már meg az öreg odakün..........

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 529
Külföldi fórumokon sok kinti Bengals drukker írta régebben, hogy Brown igazából évek óta leszarja a csapatot, valószínűleg Lewis szerződését is reflexből hosszabbítja most már 😀
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Megérdemli, tök jól rendberakta az offenzt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Srácok fel a fejjel, inkább ez mint John Fox, egyébként hasonló a sztori mint nálunk volt tavaly, ott is mindenki várta a kidobását és kapott még egy évet, de, ami késik nem múlik.
hpeter93
Olyan 7 éve ez a hozzáállása itt kb. mindenkinek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 405 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Srácok fel a fejjel, inkább ez mint John Fox, egyébként hasonló a sztori mint nálunk volt tavaly, ott is mindenki várta a kidobását és kapott még egy évet, de, ami késik nem múlik.

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 619 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ohio eléggé egy veszett hely ...

több mint 8 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Úgy látom, hogy én tényleg a legszerencsétlenebb, legseggfejebb franchise-okkal szimpatizálok mostanság. 😕
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
A kinti fórumokon Marvin maradására reagálva sokan jelezték, hogy akkor talán jövőre nem, hogy bérletesek nem lesznek, de egy meccsre sem fognak kimenni. Egyébként pont ezekkel tudtak volna a helyi szurkolók már korábban hatni az öregre.
munoz
Mert most marhára hatott rá a foghíjas lelátó. Az öreg retardált, nemtom higy a korral jár vagy így született, de valami baja van. Amíg itt lesz, retardált döntések fognak születni. Most komolyan, próbáljátok a szitut kívülről nézni. Nem ez volt a legbengalszosabb-legmarvinlewisosabb-legbmikebrownosabb végkifejlet, ami csak elképzelhető?
megyerikrisz
Nincs benn tréd? Legalább egy elsőkört ki kellett volna préselni a Réderszbűl.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Paulie G hivatalosan is távozik.
megyerikrisz
Mivan?
Mikey
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/948323145123074056

Mondjuk a leaving to explore other options néhány (sok) szurkolóra is igaz lesz...
megyerikrisz
Szóval az egyetlen coach, aki maradásának örültem volna, pont az távozik?

Jól van akkor.
Mikey
Nono, például Brayden Coombs is jó munkát végzett. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Paulie G hivatalosan is távozik.
megyerikrisz
Mivan?
Mikey
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/948323145123074056

Mondjuk a leaving to explore other options néhány (sok) szurkolóra is igaz lesz...
megyerikrisz
Szóval az egyetlen coach, aki maradásának örültem volna, pont az távozik?

Jól van akkor.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
A kinti fórumokon Marvin maradására reagálva sokan jelezték, hogy akkor talán jövőre nem, hogy bérletesek nem lesznek, de egy meccsre sem fognak kimenni. Egyébként pont ezekkel tudtak volna a helyi szurkolók már korábban hatni az öregre.
munoz
Mert most marhára hatott rá a foghíjas lelátó. Az öreg retardált, nemtom higy a korral jár vagy így született, de valami baja van. Amíg itt lesz, retardált döntések fognak születni. Most komolyan, próbáljátok a szitut kívülről nézni. Nem ez volt a legbengalszosabb-legmarvinlewisosabb-legbmikebrownosabb végkifejlet, ami csak elképzelhető?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
A kinti fórumokon Marvin maradására reagálva sokan jelezték, hogy akkor talán jövőre nem, hogy bérletesek nem lesznek, de egy meccsre sem fognak kimenni. Egyébként pont ezekkel tudtak volna a helyi szurkolók már korábban hatni az öregre.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Paulie G hivatalosan is távozik.
megyerikrisz
Mivan?
Mikey


Mondjuk a leaving to explore other options néhány (sok) szurkolóra is igaz lesz...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Paulie G hivatalosan is távozik.
megyerikrisz
Mivan?

Azért ha már beatwriterek is ilyet írnak...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Mert Cincinnatiben semmi sem megy könnyen.
 twitter.com/JimOwczarski/status/947844477456134144
Mikey
te sem gondoltad komolyan, hogy teljesen sikerül megszabadulni tőle... 😊
Amadeus
Nem bánnám ha GM lenne. Amennyiben nem Guenthert vagy nem Simmonst nevezné ki utódjának.
Mikey
Hát sorry, falra festettem...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Ezek felcserélték a papírokat. Marvin marad, Paulie G hivatalosan is távozik. Asszem elértük a pontot, ahol szemenköpés nélkül bárki választhat magának másik csapatot.

Az offenzt irányíthatná a Bradkovski-Zampese duó, a védelmet meg Greg Williams, érte meg pickeket is küldhetnénk a Brownsnak, az imidzsünkre is jó hatással lenne a Pacman-Williams-Burfict trió.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Ebben is van azért valami:


"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Mike Niehaus megragadta a lényeget a csapat Facebook bejegyzése alatti kommentekben.

"Good luck selling my tickets next year. They’re yours now."

A kutya nem lesz kíváncsi erre a fosra jövőre sem. Már idén sem voltak azok az utolsó meccseken.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Egyébként meg Palmer visszavonult, hogy értelmes téma is legyen. Csíptem, és még a távozásán is kerestünk bőven.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Maradunk szarok jövőre is, na de majd a Bearcats meccsek. Ja nem....

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugyan Meyer fizet le mindenkit, hogy ő legyen a király...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak