Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 8 éve
😀Amúgy meg WJ3 ma sem engedett elkapást. Mégis lehet valaki elit trash talk nélkül is?
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
na, remélem pár óra múlva azt olvashatom, hogy Marvin nem jön vissza.az is eldőlt, hogy a 12. helyen választhat a csapat a drafton. lehetett volna kicsit magasabb ez a pozíció.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Grat. Jobbak, motivaltabbak voltatok es valljuk be a birok se direkt nektek segitettek.
több mint 8 éve
Gratula tolem is. Megeremeltetek es mi is. Csoportban ezt igy kell... elmult karacsony. <3

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Az mondjuk tuti hogy tökönGratula, jó meccs volt, Lewis stílusosan lépett le 😊ööö...
Jan
twitter.com/JimOwczarski/status/947636636174700544
baggio
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Gratula, jó meccs volt, Lewis stílusosan lépett le 😊ööö...
Jan

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Köszönjük szépen a maréknyi Bills-szurkolótábor nevében azt, hogy nem küldtétek fel a tarcsit, hanem odatettétek magatokat. 😊 Szerintem jövő héten pár mázsa buffalói csirkeszárny érkezése várható.Boldog új évet nektek, és sok sikert a továbbiakra!
Üdv.: egy roppant türelmes Buffalo-drukker 😊
több mint 8 éve
Gratula, jó meccs volt, Lewis stílusosan lépett le 😊
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
Szép volt, grat a cicáknak! 😀 Nagyon komoly passzt nyomott Dalton 4&sokra. (Pedig éppen ekézni akartam, hogy 11 targetből 2 jó elkapás Green esetében elég ergya statisztika.)
több mint 8 éve
Sok-sok buffaloi gyümölcskosár érkezik Cincinnatibe holnap 😀
több mint 8 éve
Mindig is tudtam, hogy Marvin Lewis nagy troll, most Harbaugh-t is emlékeztette rá 😊
több mint 8 éve
Sima W! 😊
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ezért szeretem az NFL-t. Itt nincs olyan, hogy felküldöm idegenben a tarcsit az utolsó fordulóban, hiába intettem búcsút a PO-nak vagy 2 hónapja. Izzadjon meg az ellen, ha a rájátszásba akar kerülni..aztán bumm, egy perccel a vége előtt...Buffalo-ban most áldják a nevetek.
Happy New Year!
több mint 8 éve
Westerman megint kezd. 😊 Ami azért érdekes, mert Redmond nagyságrendekkel jobb volt a múlt héten. Persze rotálva lesznek ugyanúgy, de ezek szerint abban sem kell logikát keresni így a végére, hogy ki kezd, és ki nem.Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
úgy legyen!KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
erre most nem mondok semmit. 😁Amire kiváncsi vagyok, hogy lesz-e valaki, aki egynél több INT-tel zárja a szezont, vagy elég lesz a csapaton belüli elsőséghez egyetlen lekapott labda..?Sztem Dalton ezt már túlteljesítette 😀
Mikey
empty taxi
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Amire kiváncsi vagyok, hogy lesz-e valaki, aki egynél több INT-tel zárja a szezont, vagy elég lesz a csapaton belüli elsőséghez egyetlen lekapott labda..?Sztem Dalton ezt már túlteljesítette 😀
Mikey

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Mindenkinek marvin mentes boldog új évet
Lou Anarumo for president
több mint 8 éve
Amire kiváncsi vagyok, hogy lesz-e valaki, aki egynél több INT-tel zárja a szezont, vagy elég lesz a csapaton belüli elsőséghez egyetlen lekapott labda..?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Nyugi, nincs miért izgulnotok. Nem játszik a legjobb védőnk (Burfict)Mint az evben. A kozoset.... az meg belefer a nehany hetbe?Elmenydus meccset varok, remelek.Kis naiv, hány Bengals meccset láttál az utóbbi hetekben? 😀
Collapo
Mikey
Nem baj nekem ha egesz evben gyengek vagytok de most PO runban vagyunk es nem lenne jo egy ajandek... kuzdjunk. Akkor legalabb a mentalitas PO szintu... ha mar a jatekunk nem is.
Collapo
Elvárásaim abszolút nincsenek, a védelem egy darabig meccsen tarthat minket, de kétlem, higy az O bármit is tudna csinálni. Bernard esetleg.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mint az evben. A kozoset.... az meg belefer a nehany hetbe?Elmenydus meccset varok, remelek.Kis naiv, hány Bengals meccset láttál az utóbbi hetekben? 😀
Collapo
Mikey
Nem baj nekem ha egesz evben gyengek vagytok de most PO runban vagyunk es nem lenne jo egy ajandek... kuzdjunk. Akkor legalabb a mentalitas PO szintu... ha mar a jatekunk nem is.

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Elmenydus meccset varok, remelek.Kis naiv, hány Bengals meccset láttál az utóbbi hetekben? 😀
Collapo
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szerintetek van ma esélyünk legyőzni a Ravenst? Tudom nem oszt nem szoroz, de ha már ez Marvin utolsó meccse hátha a csapat oda teszi magát no meg mégis csak egy csoport rangadó még ha számunkra nincs is tétje.😊Hát remélem nem ma mutatjátok be,hogy lenne potenciál ebben a csapatban.Nektek már mindegy,legyetek jófejek velünk 😀 Aztán majd jövőre nekünk lehet ugrani.
Chad76
több mint 8 éve
Szeretheto csapat a Cicak... ha a Ravens lenne szeretnem is. 😛 😀Elmenydus meccset varok, remelek. A varnyuk kuzdjenek csak a poert
Szerkesztette: Collapo

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
off:Háááát őszintén? Fogalmam sincs 😛
sokkal barátságosabb ez az avatarod, Mikey 😉
egyébként hogy egy kis napközbeni olvasnivalóm legyen az év utolsó napján
@Mikey @nasheem @megyerikrisz @munoz @meme @Szipeter
körülbelül Ti tartjátok életben a bengals topikot, az lenne hozzátok a kérdésem, hogy miért és mikor lett a Bengals számotokra A csapat? 😊
Miknar
kb. 12-15 éve láttam az első NFL meccsem..... Pont a bengals játszott, és fikázták rendese, hogy mennyire szar csapat. Na akkor el is dőlt.... Az meg a plusz az egészben, hogy itt vannak a legnormálatlanabb fórumozók.......Itt a helyem 😛
Szerkesztette: meme
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...