Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.
nasheem
Naaaaa. Most mondta az öreg, az a dóga, higy csempionsipet nyerjen. Én hiszek neki.
megyerikrisz
És egyébként is két évet írt alá. A fillérb@szó tulaj tán bent hagyja a dead moneyt, mi??
munoz
Asszem vki kapisgálja a megoldást 😀
 twitter.com/AndrewBrandt/status/948319919887798272
empty taxi
A Bills fizeti Marvot az öreg helyett, van benne valami.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
gedam 6 508
És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.
nasheem
ha létezik win-win szitu, akkor a ravens-bengals a lose-lose.
mondjuk itt a kulcs dalton volt, féltette az állását és mindent+1 megtett az öregért
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.
nasheem
Naaaaa. Most mondta az öreg, az a dóga, higy csempionsipet nyerjen. Én hiszek neki.
megyerikrisz
És egyébként is két évet írt alá. A fillérb@szó tulaj tán bent hagyja a dead moneyt, mi??
munoz
Asszem vki kapisgálja a megoldást 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
Az év első munkanapján végezve, fáradtan ilyen elcseszett híreket kell olvasnom.. Bárki.. De tényleg bárki, még a sarki borinéninek is örültem volna. 😕



Tippelde 25
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.
nasheem
Naaaaa. Most mondta az öreg, az a dóga, higy csempionsipet nyerjen. Én hiszek neki.
megyerikrisz
És egyébként is két évet írt alá. A fillérb@szó tulaj tán bent hagyja a dead moneyt, mi??
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.
nasheem
Naaaaa. Most mondta az öreg, az a dóga, higy csempionsipet nyerjen. Én hiszek neki.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....
meme
Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.
Mikey
az aktus megtörtént, megérte?
baggio
Az utolsó kapcsolja le a villanyt!

Csalódott vagyok. Nagyon. A kedvem is elment az egésztől.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Ha hahaha, hatalmas troll az öreg, jól beszopatott minket. 😀

Mikor már mindenki biztosra vette a távozását, aláír még 2(!!!) évre. Kezdem megkedvelni. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hív az Ohio

 m.youtube.com/watch?v=ZrJFbIkQhM0
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Más:
 twitter.com/alexmarvez/status/948316678588391424
empty taxi
Ha Marv tavaly ilyenkor átpasszolja Zampot, akkor idén egy 9-7-tel csúsztunk volna le a rájátszásról 😊
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Van nálunk bohócabb franchise is. Pontosan egy.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....
meme
Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.
Mikey
az aktus megtörtént, megérte?
baggio
Ez ugye költői kérdés 😊
Egyébként most ismét kiderült, hogy fejétől bűzlik a hal, és amíg nem lesz új tulajdonos, addig itt nagy változás nem lesz.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Más:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....
meme
Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.
Mikey
az aktus megtörtént, megérte?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Tökön bököm magam. De tényleg. #faszkivan

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Marvin aláírt még két évre. Hát ennyit a franchise megújulásáról 😕
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....
meme
Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.
Mikey


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....
meme
Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
gedam 6 508
kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....
meme
nagy taktikus harbaugh. azért kaptunk ki, hogy gyengítsük a csoportriválist. bár látszólag vesztettünk, de tulajdonképpen nyertünk.

Szerkesztette: gedam
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönjük, köszönjük, köszönjük! Tavaly mi a Pittsburghnek kapartuk ki a gesztenyét, most visszakaptuk tőletek. Ezért (is) szeretem ezt a játékot.
Buffalo Bill
Tavalyelőtt volt amikor a Jetset vertétek az utolsó körben a mi örömünkre és ezt akkor épp a Bengals bánta a WC-hétvégén. 😉 Tavaly önerőből vertük el a Ravens-t és nyertük a div-et. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Köszönjük, köszönjük, köszönjük! Tavaly mi a Pittsburghnek kapartuk ki a gesztenyét, most visszakaptuk tőletek. Ezért (is) szeretem ezt a játékot.
Buffalo Bill
hmm, meg se érdemeltétek volna. 😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Hát ez így számunkra nem épp kedves csereügylet 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Köszönjük, köszönjük, köszönjük! Tavaly mi a Pittsburghnek kapartuk ki a gesztenyét, most visszakaptuk tőletek. Ezért (is) szeretem ezt a játékot.