Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 8 éve
A Bills fizeti Marvot az öreg helyett, van benne valami.Asszem vki kapisgálja a megoldást 😀És egyébként is két évet írt alá. A fillérb@szó tulaj tán bent hagyja a dead moneyt, mi??És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.Naaaaa. Most mondta az öreg, az a dóga, higy csempionsipet nyerjen. Én hiszek neki.
nasheem
megyerikrisz
munoz
twitter.com/AndrewBrandt/status/948319919887798272
empty taxi
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
gedam
6 508
És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.ha létezik win-win szitu, akkor a ravens-bengals a lose-lose.
nasheem
mondjuk itt a kulcs dalton volt, féltette az állását és mindent+1 megtett az öregért
több mint 8 éve
Asszem vki kapisgálja a megoldást 😀És egyébként is két évet írt alá. A fillérb@szó tulaj tán bent hagyja a dead moneyt, mi??És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.Naaaaa. Most mondta az öreg, az a dóga, higy csempionsipet nyerjen. Én hiszek neki.
nasheem
megyerikrisz
munoz

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Az év első munkanapján végezve, fáradtan ilyen elcseszett híreket kell olvasnom.. Bárki.. De tényleg bárki, még a sarki borinéninek is örültem volna. 😕
több mint 8 éve
És egyébként is két évet írt alá. A fillérb@szó tulaj tán bent hagyja a dead moneyt, mi??És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.Naaaaa. Most mondta az öreg, az a dóga, higy csempionsipet nyerjen. Én hiszek neki.
nasheem
megyerikrisz
több mint 8 éve
És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.Naaaaa. Most mondta az öreg, az a dóga, higy csempionsipet nyerjen. Én hiszek neki.
nasheem
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
És így utólag gyűlölöm az utolsó 2 wint. Ez a vén majom csak azért maradhatott. Gondolom a csapat is lekönyvelte, hogy lelép és nem figyeltek az eredményekre. De így legalább jövő ilyenkor nem lesz kérdés. Kibasszuk a csába.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Az utolsó kapcsolja le a villanyt!az aktus megtörtént, megérte?kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.
meme
Mikey
baggio
Csalódott vagyok. Nagyon. A kedvem is elment az egésztől.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Ha hahaha, hatalmas troll az öreg, jól beszopatott minket. 😀Mikor már mindenki biztosra vette a távozását, aláír még 2(!!!) évre. Kezdem megkedvelni. 😀
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Más:Ha Marv tavaly ilyenkor átpasszolja Zampot, akkor idén egy 9-7-tel csúsztunk volna le a rájátszásról 😊
twitter.com/alexmarvez/status/948316678588391424
empty taxi
több mint 8 éve
Van nálunk bohócabb franchise is. Pontosan egy.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Ez ugye költői kérdés 😊az aktus megtörtént, megérte?kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.
meme
Mikey
baggio
Egyébként most ismét kiderült, hogy fejétől bűzlik a hal, és amíg nem lesz új tulajdonos, addig itt nagy változás nem lesz.
több mint 8 éve
Más:
Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
az aktus megtörtént, megérte?kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.
meme
Mikey

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Tökön bököm magam. De tényleg. #faszkivan
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Marvin aláírt még két évre. Hát ennyit a franchise megújulásáról 😕
több mint 8 éve
kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.
meme
Mikey
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kb. 190-es vérnyomás ha Marv maradna Hc. Perelném be a csapatot, tartós eü. károsítás miatt.....Hát állítólag ma sem sikerül dönteni... mint a szűz kislányok az első szex előtt, annyira határozottak vagyunk.
meme
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Köszönjük, köszönjük, köszönjük! Tavaly mi a Pittsburghnek kapartuk ki a gesztenyét, most visszakaptuk tőletek. Ezért (is) szeretem ezt a játékot.Tavalyelőtt volt amikor a Jetset vertétek az utolsó körben a mi örömünkre és ezt akkor épp a Bengals bánta a WC-hétvégén. 😉 Tavaly önerőből vertük el a Ravens-t és nyertük a div-et. 😊
Buffalo Bill
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Köszönjük, köszönjük, köszönjük! Tavaly mi a Pittsburghnek kapartuk ki a gesztenyét, most visszakaptuk tőletek. Ezért (is) szeretem ezt a játékot.hmm, meg se érdemeltétek volna. 😂
Buffalo Bill
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Hát ez így számunkra nem épp kedves csereügylet 😊
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Köszönjük, köszönjük, köszönjük! Tavaly mi a Pittsburghnek kapartuk ki a gesztenyét, most visszakaptuk tőletek. Ezért (is) szeretem ezt a játékot.

