NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
lucio 325
Ravens fanként sem vagyok Flacco rajongó, de azért ha az eddigi eredményeket nézzük, nem lehet Daltont Flaccoval összevetni. Igaz, hogy az 5. nekifutása jött össze neki igazán, de az első négyben volt két AFC döntő. Az első három évében is egy, továbbá az első három évében négy PO meccset nyert - idegenben. Ha valamikor jó Flacco, akkor a PO-ban. Igaz, egy nagyon erős D-vel rendelkező csapatba került, de ez a Bengals a keret alapján szintén bombaerős. Nem mondom, hogy Daltonnak nem jöhet ki mondjuk jövőre a lépés, de a jelek arra mutatnak, hogy erre azért lényegesen kevesebb esélye van, mint Flacconak volt.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Tebow, Romo? Vazze elaludni sem tudtam tegnap este. Ne kínozzatok már ilyen baromságokat.
Ez sokkal szarabb volt, mint bármelyik PO zakónk. Kurvára fájt. 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tebow neve miert is nem merult fell? Rajtunk a wc-ben csak az isteni csoda segithet.meme
Vagy a hashajtó 😀
több mint 10 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
A felsorolt huszadrangú (csere)irányítók egyikével sem lennétek előrébb. Kb ilyen lenne, vagy rosszabb. Teszem hozzá, Flaccónak is 5. nekifutásra jött össze igazán a PO, Daltonnak ez még csak a 3. volt. És ő talán azért jó mérce, mert hasonló képességű QB. Ha Flaccóval lehetett SB-nyerni, akkor Daltonnal is lehet. 😉

Romo meg sehol nem TOP10 irányító (PM, TB, Rodgers, Brees, BB, Eli, Wilson, Stafford, Cam, Kaep, Foles, Rivers, Luck) - ez 13 név (direkt nem is 10-t írtam, hogy lehessen válogatni 😊), ezek mind jobbak. Vagy jobb számokat is hoznak, vagy jobban bírják a nyomást, azaz mentálisan nyerőbb típusúak. Hagyjuk a decembert én sem szeretem az ilyen misztikus dolgokat, de Romo éles helyzetben ellúzerkedi a dolgokat, ezt mindenki tudja, látja évről-évre. Szóval Romóval sem lenne contender a Bengals, sőt...Soldados
2006 óta mégis neki van a a 2. legtöbb gw driveja.. 😊 Haters gonna hate (az olyan neveken mint Foles, Staffors Cam és Kaep csak nevetni tudok) Foles a 10 kezdő meccsével bottom D-k ellen come on man....Blevi
És a olyanokon mint Eli? Nyilvánvaló hogy Soldados idén nem látta játszani. ROFL

Szeretném, hogy elcseréljék Romot. Rohadt jó irányító, aki kedvelt céltáblája a dilettánsoknak. Ha kapna egy olyan csapatot ahol nem mindig neki kellene fellépnie, hogy megmentse a meccset, garantált a hosszú PO menetel. Andrew Luckot nem haboznak most a mennyekbe magasztalni, mindezt 3 INTtel. Vajon mit kapna egy Romo egy 3 INTes győzelem után...?gyeek
De láttam. 😉 Idén szar volt, idén jobb volt nála Romo. De nem is 1 év alapján mondom, hanem mindenkinek az egész pályáját nézve. Romo kulcspillanatokban hibázik, nyilván sokan, sok ilyen esetet tudnánk mondani, nekem ilyen QB nem kéne. Szerintem a Bengals-nak se. És ha már Luckot külön kiemelted. Ő meg éppen attól jó, hogy nem szarozik azon, hogy 3 INT, ő 4.-re megcsinálja, amikor a game on the line. Ő éppen mentálisan baszott erős. De arról véletlenül se szeretnélek meggyőzni titeket, hogy ne szeressétek, vagy hogy DAL-nak jó, vagy nem jó. De hogy Romo sehol, de sehol nem TOP10 irányító, az egészen biztos. Voltak neki jó csapatai és akkor is betlizett a kulcsmeccsen a kulcsplayben. Ettől még jó képességű, jó számokat hoz, de sosem jön ki neki a lépés. Van ilyen típus. Tehát én nem azt mondtam, hogy ő rossz QB, csak azt hogy egy adott mentális tulajdonsága miatt inkább a középmezőnyhöz tartozik.Soldados
PM-ben válaszoltam mert ez itt tényleg nem kell 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A felsorolt huszadrangú (csere)irányítók egyikével sem lennétek előrébb. Kb ilyen lenne, vagy rosszabb. Teszem hozzá, Flaccónak is 5. nekifutásra jött össze igazán a PO, Daltonnak ez még csak a 3. volt. És ő talán azért jó mérce, mert hasonló képességű QB. Ha Flaccóval lehetett SB-nyerni, akkor Daltonnal is lehet. 😉

Romo meg sehol nem TOP10 irányító (PM, TB, Rodgers, Brees, BB, Eli, Wilson, Stafford, Cam, Kaep, Foles, Rivers, Luck) - ez 13 név (direkt nem is 10-t írtam, hogy lehessen válogatni 😊), ezek mind jobbak. Vagy jobb számokat is hoznak, vagy jobban bírják a nyomást, azaz mentálisan nyerőbb típusúak. Hagyjuk a decembert én sem szeretem az ilyen misztikus dolgokat, de Romo éles helyzetben ellúzerkedi a dolgokat, ezt mindenki tudja, látja évről-évre. Szóval Romóval sem lenne contender a Bengals, sőt...Soldados
2006 óta mégis neki van a a 2. legtöbb gw driveja.. 😊 Haters gonna hate (az olyan neveken mint Foles, Staffors Cam és Kaep csak nevetni tudok) Foles a 10 kezdő meccsével bottom D-k ellen come on man....Blevi
És a olyanokon mint Eli? Nyilvánvaló hogy Soldados idén nem látta játszani. ROFL

Szeretném, hogy elcseréljék Romot. Rohadt jó irányító, aki kedvelt céltáblája a dilettánsoknak. Ha kapna egy olyan csapatot ahol nem mindig neki kellene fellépnie, hogy megmentse a meccset, garantált a hosszú PO menetel. Andrew Luckot nem haboznak most a mennyekbe magasztalni, mindezt 3 INTtel. Vajon mit kapna egy Romo egy 3 INTes győzelem után...?gyeek
De láttam. 😉 Idén szar volt, idén jobb volt nála Romo. De nem is 1 év alapján mondom, hanem mindenkinek az egész pályáját nézve. Romo kulcspillanatokban hibázik, nyilván sokan, sok ilyen esetet tudnánk mondani, nekem ilyen QB nem kéne. Szerintem a Bengals-nak se. És ha már Luckot külön kiemelted. Ő meg éppen attól jó, hogy nem szarozik azon, hogy 3 INT, ő 4.-re megcsinálja, amikor a game on the line. Ő éppen mentálisan baszott erős. De arról véletlenül se szeretnélek meggyőzni titeket, hogy ne szeressétek, vagy hogy DAL-nak jó, vagy nem jó. De hogy Romo sehol, de sehol nem TOP10 irányító, az egészen biztos. Voltak neki jó csapatai és akkor is betlizett a kulcsmeccsen a kulcsplayben. Ettől még jó képességű, jó számokat hoz, de sosem jön ki neki a lépés. Van ilyen típus. Tehát én nem azt mondtam, hogy ő rossz QB, csak azt hogy egy adott mentális tulajdonsága miatt inkább a középmezőnyhöz tartozik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
A felsorolt huszadrangú (csere)irányítók egyikével sem lennétek előrébb. Kb ilyen lenne, vagy rosszabb. Teszem hozzá, Flaccónak is 5. nekifutásra jött össze igazán a PO, Daltonnak ez még csak a 3. volt. És ő talán azért jó mérce, mert hasonló képességű QB. Ha Flaccóval lehetett SB-nyerni, akkor Daltonnal is lehet. 😉

Romo meg sehol nem TOP10 irányító (PM, TB, Rodgers, Brees, BB, Eli, Wilson, Stafford, Cam, Kaep, Foles, Rivers, Luck) - ez 13 név (direkt nem is 10-t írtam, hogy lehessen válogatni 😊), ezek mind jobbak. Vagy jobb számokat is hoznak, vagy jobban bírják a nyomást, azaz mentálisan nyerőbb típusúak. Hagyjuk a decembert én sem szeretem az ilyen misztikus dolgokat, de Romo éles helyzetben ellúzerkedi a dolgokat, ezt mindenki tudja, látja évről-évre. Szóval Romóval sem lenne contender a Bengals, sőt...Soldados
2006 óta mégis neki van a a 2. legtöbb gw driveja.. 😊 Haters gonna hate (az olyan neveken mint Foles, Staffors Cam és Kaep csak nevetni tudok) Foles a 10 kezdő meccsével bottom D-k ellen come on man....Blevi
hogy stílusos legyek ebben a topikban; child please.Amadeus91
Érvekkel is alá tudod támasztani a saját véleményeden kívül? Mert ez így megint közhely PM-ben lécci mert tényleg nagyon off itt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
A felsorolt huszadrangú (csere)irányítók egyikével sem lennétek előrébb. Kb ilyen lenne, vagy rosszabb. Teszem hozzá, Flaccónak is 5. nekifutásra jött össze igazán a PO, Daltonnak ez még csak a 3. volt. És ő talán azért jó mérce, mert hasonló képességű QB. Ha Flaccóval lehetett SB-nyerni, akkor Daltonnal is lehet. 😉

Romo meg sehol nem TOP10 irányító (PM, TB, Rodgers, Brees, BB, Eli, Wilson, Stafford, Cam, Kaep, Foles, Rivers, Luck) - ez 13 név (direkt nem is 10-t írtam, hogy lehessen válogatni 😊), ezek mind jobbak. Vagy jobb számokat is hoznak, vagy jobban bírják a nyomást, azaz mentálisan nyerőbb típusúak. Hagyjuk a decembert én sem szeretem az ilyen misztikus dolgokat, de Romo éles helyzetben ellúzerkedi a dolgokat, ezt mindenki tudja, látja évről-évre. Szóval Romóval sem lenne contender a Bengals, sőt...Soldados
2006 óta mégis neki van a a 2. legtöbb gw driveja.. 😊 Haters gonna hate (az olyan neveken mint Foles, Staffors Cam és Kaep csak nevetni tudok) Foles a 10 kezdő meccsével bottom D-k ellen come on man....Blevi
És a olyanokon mint Eli? Nyilvánvaló hogy Soldados idén nem látta játszani. ROFL

Szeretném, hogy elcseréljék Romot. Rohadt jó irányító, aki kedvelt céltáblája a dilettánsoknak. Ha kapna egy olyan csapatot ahol nem mindig neki kellene fellépnie, hogy megmentse a meccset, garantált a hosszú PO menetel. Andrew Luckot nem haboznak most a mennyekbe magasztalni, mindezt 3 INTtel. Vajon mit kapna egy Romo egy 3 INTes győzelem után...?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
A felsorolt huszadrangú (csere)irányítók egyikével sem lennétek előrébb. Kb ilyen lenne, vagy rosszabb. Teszem hozzá, Flaccónak is 5. nekifutásra jött össze igazán a PO, Daltonnak ez még csak a 3. volt. És ő talán azért jó mérce, mert hasonló képességű QB. Ha Flaccóval lehetett SB-nyerni, akkor Daltonnal is lehet. 😉

Romo meg sehol nem TOP10 irányító (PM, TB, Rodgers, Brees, BB, Eli, Wilson, Stafford, Cam, Kaep, Foles, Rivers, Luck) - ez 13 név (direkt nem is 10-t írtam, hogy lehessen válogatni 😊), ezek mind jobbak. Vagy jobb számokat is hoznak, vagy jobban bírják a nyomást, azaz mentálisan nyerőbb típusúak. Hagyjuk a decembert én sem szeretem az ilyen misztikus dolgokat, de Romo éles helyzetben ellúzerkedi a dolgokat, ezt mindenki tudja, látja évről-évre. Szóval Romóval sem lenne contender a Bengals, sőt...Soldados
2006 óta mégis neki van a a 2. legtöbb gw driveja.. 😊 Haters gonna hate (az olyan neveken mint Foles, Staffors Cam és Kaep csak nevetni tudok) Foles a 10 kezdő meccsével bottom D-k ellen come on man....Blevi
hogy stílusos legyek ebben a topikban; child please.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
A felsorolt huszadrangú (csere)irányítók egyikével sem lennétek előrébb. Kb ilyen lenne, vagy rosszabb. Teszem hozzá, Flaccónak is 5. nekifutásra jött össze igazán a PO, Daltonnak ez még csak a 3. volt. És ő talán azért jó mérce, mert hasonló képességű QB. Ha Flaccóval lehetett SB-nyerni, akkor Daltonnal is lehet. 😉

Romo meg sehol nem TOP10 irányító (PM, TB, Rodgers, Brees, BB, Eli, Wilson, Stafford, Cam, Kaep, Foles, Rivers, Luck) - ez 13 név (direkt nem is 10-t írtam, hogy lehessen válogatni 😊), ezek mind jobbak. Vagy jobb számokat is hoznak, vagy jobban bírják a nyomást, azaz mentálisan nyerőbb típusúak. Hagyjuk a decembert én sem szeretem az ilyen misztikus dolgokat, de Romo éles helyzetben ellúzerkedi a dolgokat, ezt mindenki tudja, látja évről-évre. Szóval Romóval sem lenne contender a Bengals, sőt...Soldados
2006 óta mégis neki van a a 2. legtöbb gw driveja.. 😊 Haters gonna hate (az olyan neveken mint Foles, Staffors Cam és Kaep csak nevetni tudok) Foles a 10 kezdő meccsével bottom D-k ellen come on man....
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A felsorolt huszadrangú (csere)irányítók egyikével sem lennétek előrébb. Kb ilyen lenne, vagy rosszabb. Teszem hozzá, Flaccónak is 5. nekifutásra jött össze igazán a PO, Daltonnak ez még csak a 3. volt. És ő talán azért jó mérce, mert hasonló képességű QB. Ha Flaccóval lehetett SB-nyerni, akkor Daltonnal is lehet. 😉

Romo meg sehol nem TOP10 irányító (PM, TB, Rodgers, Brees, BB, Eli, Wilson, Stafford, Cam, Kaep, Foles, Rivers, Luck) - ez 13 név (direkt nem is 10-t írtam, hogy lehessen válogatni 😊), ezek mind jobbak. Vagy jobb számokat is hoznak, vagy jobban bírják a nyomást, azaz mentálisan nyerőbb típusúak. Hagyjuk a decembert én sem szeretem az ilyen misztikus dolgokat, de Romo éles helyzetben ellúzerkedi a dolgokat, ezt mindenki tudja, látja évről-évre. Szóval Romóval sem lenne contender a Bengals, sőt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Ha szerinted Dalton=Romo akkor jó nem én vagyok a hülye....Blevi
nem látom hol írtam ilyet. De jönni azzal, hogy Romo bezzeg mekkora atyaúristen lenne ezzel a kerettel, komolytalan. Romo semmit nem tud felmutatni post-seasonben. (pont amennyit Dalton)Amadeus91
Nem is erről volt szó, értő olvasás pls.
Romo top 10 irányító Dalton nem az a szint.
Mainstream dolgokat puffogtatsz minden alap nélkül. De ez továbbra is off.Blevi
ahaAmadeus91
Azért örülök hogy ebben egyet értünk. 😊
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Ha szerinted Dalton=Romo akkor jó nem én vagyok a hülye....Blevi
nem látom hol írtam ilyet. De jönni azzal, hogy Romo bezzeg mekkora atyaúristen lenne ezzel a kerettel, komolytalan. Romo semmit nem tud felmutatni post-seasonben. (pont amennyit Dalton)Amadeus91
Nem is erről volt szó, értő olvasás pls.
Romo top 10 irányító Dalton nem az a szint.
Mainstream dolgokat puffogtatsz minden alap nélkül. De ez továbbra is off.Blevi
aha

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Tebow neve miert is nem merult fell? Rajtunk a wc-ben csak az isteni csoda segithet.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Lehet erdemes lenne bealdozni egy ket picket egy normalis iranyitoert. most minden mas poszton van egy vagy 2 klasszisunk!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Marvin-t sajnálom mert HC-ként rajta csattan az ostor a szurkolóktól (nem fogják kibaszni, ez biztos). Zimmer DC-ként a liga legjobbja, akárki akármit mond, még a mai meccs után is. (3 turnover fogott meg a D, ha nem lennének akkor 30+-al is szophattunk volna). Nézzünk végig a rosteren, aki szerint ez nem SB kaliberű csapat az szimplán nem komplett. Egyetlen egy átlagos képességű, fejben erős QB hiányzik.

Dalton sem fogjuk kivágni, fölösleges. Ha megy Gruden mint OC innen, akkor úgyis kiderül következő év első pár meccsén, hogy Dalton semmilyen más rendszerben nem lenne életképes (még ennyire sem), ezáltal majd csak jövőre lesz QB váltás (HC váltással együtt, mert Dalton megbuktatja Marvint is, ha így folytatja). Láttuk, hogy egy jó edzőcsere mit tud tenni egyes csapatoknál, nálunk "drasztikus" lépés nem kellene. Egy OC-QB páros csere.


amit én tennék:
Gruden-t elküldeni (ő a legnagyobb Dalton-buzi a csapaton belül). Hue Jackson-t OC posztra kijelölni. Zimmert megtartani DC-nek bármi áron. Dalton nyakára hozni valakit (akár drafton, akár FA-n, bárhol. Mert a mostani helyzet, hogy egy Josh Johnson a "vetélytársa", ergo ő is tudja, hogy bármit csinál ő marad a kezdő). Marvin-t nem vágnám ki, igazából Dalton erőltetésén kívül nem nagyon volt nagy hibája már évek óta, nem egy agyonvállalós HC.

Amadeus91 felvetésére pedig:
Romoban is az a baj, hogy fejben gyenge, nem clutch. Ő legalább technikailag megfelelne. Gruden rendszere egy átlagos QB-ra lett alkalmaza, de Dalton nem az (számai nem érdekelnek, nem az). Egy olyan QB-val aki nem vállalja agyon magát, de megcsinálja azt amit kérnek tőle:

Josh McCown, Kirk Cousins, Matt Schaub, Chad Henne, Matt Hasselbeck. Pár szimpla név, akikkel előrébb lennénk.
Nem franchise QB-t kell keresnünk, egy game-manager QB-t aki nem adja el a labdát egy meccsen sokszor.

na de megyek GB meccset nézni, hátha legalább annyi örömöm lesz este.MarioAna
Tényleg, Cousins jó lenne ebbe a csapatba. Esetleg Glennon?

több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kaepernick nem az a szint, nyerőbb típus.bcsarli
Ezzel várjuk meg a ma esti meccset. 😊munoz
Attól a GB-nek szurkolok, de a tavalyi és az idei szezonja alapján nyerőbbnek tűnik Daltonnál. Ennyit írtam, és ezt tartom.

több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.ManningJan
Manning nem akart idejönni. Kaepernick nagyjából ugyanaz a szint, csak többet fut, ami tavaly átütő volt.
Wilsont meg a szarba nyúlás tipikus esete, nem csak mi nem vettük észre, 74 alkalom lett volna, hogy valaki a SEA előtt kihúzza (illetve az ő 2 húzásukat leszámítjuk, akkor 72.) Egyébként tavaly ez nekünk Burfict-tel ugyanúgy bejött, UFDA-ként pro bowler lettt.munoz
Kaepernick nem az a szint, nyerőbb típus.bcsarli
Lehet, hogy nyerőbb , de ezzel a csapattal nem érne el többet az biztos.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Kaepernick nem az a szint, nyerőbb típus.bcsarli
Ezzel várjuk meg a ma esti meccset. 😊
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Marvin-t sajnálom mert HC-ként rajta csattan az ostor a szurkolóktól (nem fogják kibaszni, ez biztos). Zimmer DC-ként a liga legjobbja, akárki akármit mond, még a mai meccs után is. (3 turnover fogott meg a D, ha nem lennének akkor 30+-al is szophattunk volna). Nézzünk végig a rosteren, aki szerint ez nem SB kaliberű csapat az szimplán nem komplett. Egyetlen egy átlagos képességű, fejben erős QB hiányzik.

Dalton sem fogjuk kivágni, fölösleges. Ha megy Gruden mint OC innen, akkor úgyis kiderül következő év első pár meccsén, hogy Dalton semmilyen más rendszerben nem lenne életképes (még ennyire sem), ezáltal majd csak jövőre lesz QB váltás (HC váltással együtt, mert Dalton megbuktatja Marvint is, ha így folytatja). Láttuk, hogy egy jó edzőcsere mit tud tenni egyes csapatoknál, nálunk "drasztikus" lépés nem kellene. Egy OC-QB páros csere.


amit én tennék:
Gruden-t elküldeni (ő a legnagyobb Dalton-buzi a csapaton belül). Hue Jackson-t OC posztra kijelölni. Zimmert megtartani DC-nek bármi áron. Dalton nyakára hozni valakit (akár drafton, akár FA-n, bárhol. Mert a mostani helyzet, hogy egy Josh Johnson a "vetélytársa", ergo ő is tudja, hogy bármit csinál ő marad a kezdő). Marvin-t nem vágnám ki, igazából Dalton erőltetésén kívül nem nagyon volt nagy hibája már évek óta, nem egy agyonvállalós HC.

Amadeus91 felvetésére pedig:
Romoban is az a baj, hogy fejben gyenge, nem clutch. Ő legalább technikailag megfelelne. Gruden rendszere egy átlagos QB-ra lett alkalmaza, de Dalton nem az (számai nem érdekelnek, nem az). Egy olyan QB-val aki nem vállalja agyon magát, de megcsinálja azt amit kérnek tőle:

Josh McCown, Kirk Cousins, Matt Schaub, Chad Henne, Matt Hasselbeck. Pár szimpla név, akikkel előrébb lennénk.
Nem franchise QB-t kell keresnünk, egy game-manager QB-t aki nem adja el a labdát egy meccsen sokszor.

na de megyek GB meccset nézni, hátha legalább annyi örömöm lesz este.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.ManningJan
Manning nem akart idejönni. Kaepernick nagyjából ugyanaz a szint, csak többet fut, ami tavaly átütő volt.
Wilsont meg a szarba nyúlás tipikus esete, nem csak mi nem vettük észre, 74 alkalom lett volna, hogy valaki a SEA előtt kihúzza (illetve az ő 2 húzásukat leszámítjuk, akkor 72.) Egyébként tavaly ez nekünk Burfict-tel ugyanúgy bejött, UFDA-ként pro bowler lettt.munoz
Kaepernick nem az a szint, nyerőbb típus.

több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.ManningJan
Ebből Peyton-nal egyetelmű. Másik kettő már nem annyira. AFC Northban megél egy futó irányító. Egy évig. És a világ legszerencsésebb embere ha az után a szezon után tud járni. Wilson még esetleg, de Kaepernick passzolási képessége már egy megosztóbb kérdés...
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.ManningJan
Manning nem akart idejönni. Kaepernick nagyjából ugyanaz a szint, csak többet fut, ami tavaly átütő volt.
Wilsont meg a szarba nyúlás tipikus esete, nem csak mi nem vettük észre, 74 alkalom lett volna, hogy valaki a SEA előtt kihúzza (illetve az ő 2 húzásukat leszámítjuk, akkor 72.) Egyébként tavaly ez nekünk Burfict-tel ugyanúgy bejött, UFDA-ként pro bowler lettt.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.Manning
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Csatlakozom.... Romoval sem lennenk beljebb... Viszont egy kiöregedettebb Qb.-vel mindenkeppen. Az rutinból többet hozna a meccsen mint szmore. A baj, hogy most nem tudnek ilyet mondani kapasból. Ez a 22-es csapdaja. Szmore eleg jó ahhoz, hogy drafton ne elöl valasszunk, de eleg szar ahhoz, hogy utoljara

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Jaj még az jutott eszembe, hogy Ricsinek hogy fájhat. Tegnap honnan bukott a KC, ma meg Meskó Zoli 😊