NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Ha szerinted Dalton=Romo akkor jó nem én vagyok a hülye....Blevi
nem látom hol írtam ilyet. De jönni azzal, hogy Romo bezzeg mekkora atyaúristen lenne ezzel a kerettel, komolytalan. Romo semmit nem tud felmutatni post-seasonben. (pont amennyit Dalton)Amadeus91
Nem is erről volt szó, értő olvasás pls.
Romo top 10 irányító Dalton nem az a szint.
Mainstream dolgokat puffogtatsz minden alap nélkül. De ez továbbra is off.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Ha szerinted Dalton=Romo akkor jó nem én vagyok a hülye....Blevi
nem látom hol írtam ilyet. De jönni azzal, hogy Romo bezzeg mekkora atyaúristen lenne ezzel a kerettel, komolytalan. Romo semmit nem tud felmutatni post-seasonben. (pont amennyit Dalton)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Ha szerinted Dalton=Romo akkor nem én vagyok a hülye.... de ez itt off.
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Mikor basztak ki utoljára HC-t playoffos szezon után? Én most megfontolnám.
Lehet Daltont ekézni, de McCoy szétalázta Lewist.gabokocka
Nem kell kivágni, itt kell maradnia a csapat mellett (GM, akármi más), de HC Zimmer.Davidka85
erős imázsa van Zimmernek..., de ő egy tipikus védelmi koordinátor, másrészt elég kemény modora van; és az a védelem, amely ennyi pontot engedett és nagyon furcsa matchupokat vállalt fel, közel 30 pontot kapott, pedig oda mentek el a nagy pénzek+tehetségek, főleg az offense rovásárasapka
2 igazi drive-je volt a Boltsnak, az utolsó TD már semmit nem számított. Védelem ma sem volt rossz, megint elképesztően védekeztek saját 10-en belül. Labdaszerzések hiányoztak ma nagyon, bár az ellenfél semmi kockázatot nem vállalt, nem kellett vállalnia. D-Line szezon végére iszonyúan elfogyott, nem maradt szinte semmi rotáció. Teljesen elfáradtak, nem volt meg az a nyomás az irányítókon, mint a szezon közepén. Secondary szintén teljesen elfogyott az év végére. Nagyon kell a mélység a D-be minden sorba. Nagy pénzekről csak annyit, hogy drafton n éve az O lett erősítve esősorban (nyilván volt elölről D-be is, de sokkal kevésbé).
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Mikor basztak ki utoljára HC-t playoffos szezon után? Én most megfontolnám.
Lehet Daltont ekézni, de McCoy szétalázta Lewist.gabokocka
Nem kell kivágni, itt kell maradnia a csapat mellett (GM, akármi más), de HC Zimmer.Davidka85
erős imázsa van Zimmernek..., de ő egy tipikus védelmi koordinátor, másrészt elég kemény modora van; és az a védelem, amely ennyi pontot engedett és nagyon furcsa matchupokat vállalt fel, közel 30 pontot kapott, pedig oda mentek el a nagy pénzek+tehetségek, főleg az offense rovásárasapka
Lehet talalgatni, melyik O poszton vagyunk gyengek... Szerintem egy uj Qb is lehozza ezt a szintet. Eloszor azt hittem, hogy Dalton lehozza a meccset minden faszsag nelkul. Megfontolt volt, nem dobalta mindenaron a homalyokat. Sajnos ez a 3. negyedig tartott csak. Be kell latni,hiaba van jobbnal jobb celpontod,ha a Qb nem tudja odatenni a bort. Hozzateszem, ma minden egyseg tudasa alatt teljesített

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
hagyjuk már a hülyeséget.

Egyébként a sok Dalton fikázótól kettőt kérdeznék
1, coaching?
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?Blevi
Alaphelyzetben meglepő lenne, ha top3-5-be megpróbálnánk felcserélni beáldozva a következő 3 év első köröseit. Ha viszont Grudent elviszi valaki HC-nek, és nem házon belül tolnak előre valakit (netán még Hue Jackson is elmegy), akkor bármi lehet, bár abban az esetben is inkább valamelyik lecsúszó QB-ra mozdulna rá a csapat valszeg.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
véégem van.. ez fájt! 😕nhm
Underdogként sem volt jó szopni az elmúlt két évben, de ez ma nagyon rosszul esett.
több mint 10 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Ezt a januári Romot hagyjuk már. Romo szintű QB-val sima SB contender csapat lennétek.
Jön új irányító?
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
véégem van.. ez fájt! 😕
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Mikor basztak ki utoljára HC-t playoffos szezon után? Én most megfontolnám.
Lehet Daltont ekézni, de McCoy szétalázta Lewist.gabokocka
Nem kell kivágni, itt kell maradnia a csapat mellett (GM, akármi más), de HC Zimmer.Davidka85
erős imázsa van Zimmernek..., de ő egy tipikus védelmi koordinátor, másrészt elég kemény modora van; és az a védelem, amely ennyi pontot engedett és nagyon furcsa matchupokat vállalt fel, közel 30 pontot kapott, pedig oda mentek el a nagy pénzek+tehetségek, főleg az offense rovásárasapka
Azért az elmúlt években az első körökben az O lett megerősítve: 3 éve 1-2 pick Green-Dalton, tavaly a két első körösből az egyik pick Zeitler, idén az első két húzásra Eifert és Gio. Az idei Fa-k közül pedig Smith hosszabbított.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Tegnap Andy Reid esetében kiderült, hogy a PO nem az ő műfaja, ez most Lewis-nál is igaz, sikerült 0-5-re hozni a PO mérlegét. Nyilván egy edző nem tud mit csinálni, amikor 5 yardnál fumblizik valaki, vagy homályokat dobál a QB, de a második félidőben a D nem tudta megállítani az első SD-t és miután átvették a vezetést, az O teljesen reménytelen lett. A tulaj-GM elég öntörvényű, de az elmúlt évek szisztematikus építkezésének ellentmondana, ha a C menne. (Ebbe a felfele buktatjuk ML-t teóriában nem hiszek.)
több mint 10 éve
horvath.sebi@gmail.com Cincinnati Bengals 59
Én meg azt mondom h a gyufa fejű menjen a ti is tudjátok hová , mert nem hiszem el hogy nem tud felnőni a feladathoz igaz hogy volt egy időszak amikor az OFF fal se védte be de akkor is ! Tavaly ugyanezt eljátszott a világverő texans ellen ! Idén voltak ebben a csapatban komoly lehetőségek ! De a HC is elgondolkodtató hogy milyen edző az aki szinte végig nyer egy szezont a csapattal és után playoffban leblokkol !

Welcome To The Jungle
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mikor basztak ki utoljára HC-t playoffos szezon után? Én most megfontolnám.
Lehet Daltont ekézni, de McCoy szétalázta Lewist.gabokocka
Nem kell kivágni, itt kell maradnia a csapat mellett (GM, akármi más), de HC Zimmer.Davidka85
erős imázsa van Zimmernek..., de ő egy tipikus védelmi koordinátor, másrészt elég kemény modora van; és az a védelem, amely ennyi pontot engedett és nagyon furcsa matchupokat vállalt fel, közel 30 pontot kapott, pedig oda mentek el a nagy pénzek+tehetségek, főleg az offense rovására

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Mikor basztak ki utoljára HC-t playoffos szezon után? Én most megfontolnám.
Lehet Daltont ekézni, de McCoy szétalázta Lewist.gabokocka
Nem kell kivágni, itt kell maradnia a csapat mellett (GM, akármi más), de HC Zimmer. O-fal ma nagyon csődöt mondott egy drive kivételével. Ma minden a San Diego mellett, védelmük életet meccsét játszotta, szinte minden bejött nekik. Tipikus végtelen-0-s meccs volt, azaz egyik oldalon minden, másik oldalon semmi sem jött be.
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Végtelen szomorú vagyok, borzasztó érzés az újabb vereség. De biztos vagyok benne, hogy egyszer eljön a Bengals ideje is, mert örökké nem fordulhat el a szerencse, hiszek benne, hogy egyszer meg fog fordulni dolog.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 300 — Keep pounding
Mikor basztak ki utoljára HC-t playoffos szezon után? Én most megfontolnám.
Lehet Daltont ekézni, de McCoy szétalázta Lewist.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát én is itt adtam fel 😕
Dalton (és valamilyen szinten a két line) megint kevés volt. Ha elmegy az OS-ben Gruden, akkor vesszen Andy is.
több mint 10 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
😕 Elképesztő Andy Dalton. A januári Romo. Le vagyok sújtva teljesen, még van hátra egy kicsi, remélem a védelem odateszi magát, és lesz valami. Who Dey!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
gyíííja! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Remélem döntőt játszotok. Nektek van a legjobb védelmetek az AFC-ben. Ha ez a védelem hozza minden meccsen a tudása 80, 90%-át, akkor az O-tól egy jó teljesítmény is elég lehet extrák nélkül. Hajrá AFC North.

Steelers fan
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Na srácok, hajrá! Jó meccset
több mint 10 éve
horvath.sebi@gmail.com Cincinnati Bengals 59
Én azt gondolom hogy ez a mai meccs a védelmek meccse lesz 30 pontnál nem gondolom h sokkal több lesz ! Többiek ?

Welcome To The Jungle
több mint 10 éve
montini 5
Szerintem az időjárás miatt is, de amúgy is simán behúzzátok. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy szerintetek pontgazdag meccs lesz-e?(45+) 😊
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
Jones, de sztem akár Gio is lehetne meglepetés, mivel senki se számított rá h ekkora spíler...
WHO DEY!