NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Hyp3rloop Cincinnati Bengals 50
» Pro Bowl wide receiver A.J. Green (knee) watched practice in sweats, but all signs are he's playing Sunday. That looks to be the same thing with left tackle Anthony Collins (ankle), right tackle Andre Smith (anke) and left guard Andrew Whitworth (ankle), not on the field but they appeared to be OK after Sunday's game. Kyle Cook (foot), also out, may be more questionable but he was not on crutches Wednesday. Cornerback Terence Newman (knee), trying to come back after missing the last three games, worked on the side. Defensive lineman Wallace Gilberry, who got poked in the eye Sunday, didn't work and is under the NFL concussion protocol.

Tight end Jermaine Gresham (hamstring), who didn't play last week, was limited but tight end Tyler Eifert (neck) was out after he missed Sunday's game. Linebacker Vinny Rey (ankle) was also limited.

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Gio
 mmqb.si.com/2014/01/01/wild-card-bengals-chargers-giovani-bernard/
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
hagyjuk már ezt a Meskó hype-ot. Itt lesz 3 meccset nagyon jó esetben, és amúgy sem egy hű de jó punter. Ráadásul mint írtam, Hubernek 5 éves szerződés adtunk év közben. Realitás pls.
MarioAna
Na akkor most álljunk meg egy pillanatra!

Meskó hype? Ilyen itt sztem nem volt. Páran poénkodtunk rajta, páran már az előtt fikázzák, mielőtt nálunk egyszer is belerúgott volna a labdába, én pedig lényegében annyit mondtam, hogy várjunk, nézzük meg mit fog csinálni. Ez hype lenne? Persze pikantériát ad a dolognak, hogy magyar származású, de ahogy észrevettem, emiatt inkább fikázzák, mint szorítanának neki. Jó magyarosan. Én ligaszinten 25-30. punterként tartom számon, Huber a miénk, ő lesz jövőre is, ezzel kb. mindenki tisztában van. Vagy mit vársz? Mondjuk inkább azt, hogy "Itt a Meskó, dögöljönmeg, merugyisszar!" ??? Sztem teljesen normális dolog, hogy tiszta lapot kap. Ahogy Powell is azt kapott. Elbaszta, viszlát. De fikázni előre... gusztustalan dolog.

Részemről ennyi, mára bezártam a zinternetet. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
hagyjuk már ezt a Meskó hype-ot. Itt lesz 3 meccset nagyon jó esetben, és amúgy sem egy hű de jó punter. Ráadásul mint írtam, Hubernek 5 éves szerződés adtunk év közben. Realitás pls.

Pedig Grudent könnyebben bukhatjuk, mint Zimmert. Mindkettő rohadtull fájna. Gruden nagyon jó playbookot rakott össze a második éve végére és elég jól is használja. Én nagyon megkedveltem.nasheem
Gruden nem lenne rossz (jó, néha nagyon be tud aludni meccsekre is), csak Dalton limitáltságai nagyon rányomja a bélyeget az OC megítélésére is. Persze hogy nem fog hosszú passzt hívni, ha nem tud azt dobni. Onnantól meg mi sírunk, ha erőlteti az idióta középre futásait.

PO-ban villanhat mind2 koordinátor, bár Zimmer már letett mindent az asztalra kb amit el lehet érni ezen a poszton, megérdemelne már egy gyűrűt igazán 😊.


Fú de kemény lesz innentől az év!

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Zimmer természetesen kijelentette, hogy unfair lenne, ha a HC kérdéssel foglalkozna, míg nem végezte el a dolgát itt. Jelenleg a Chargerst elemzi egész nap, az ügynöke sem zavar(hat)ja a lehetséges ajánlatokkal. Nem interjúkra készül, hanem végzi a dolgát.

Az offseason legnagyobb akciója lesz, ha ő marad itt DC-nek.
szerk:
Gruden-t nem sajnálnám, de ő meg valszeg rajtunk marad.MarioAna
Pedig Grudent könnyebben bukhatjuk, mint Zimmert. Mindkettő rohadtull fájna. Gruden nagyon jó playbookot rakott össze a második éve végére és elég jól is használja. Én nagyon megkedveltem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Azért a történet ott kezdődött, hogy a Pecc kivágta borzalmas teljesítménye miatt. A Steelersben meg úgy folytatta, ahogyan Fuxborozóban megállította az ütőt Bellicsikkben.
Csodát vártok tőle?
Ámen.Red Star
Én nem örültem mikor kitették, de ez az új punter, Allen tényleg jobb, feltűnően ráadásul. Azért én szurkolok Zolinak, meg annak is azért, hogy maximum két meccsen lépjen csak pályára a playoffban 😛winston
Allent már az egyetemen is "korszakos" punternek kiáltották ki, és hozza is a kiváló teljesítményt. Nagyon kevesen vennék fel vele a versenyt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azért a történet ott kezdődött, hogy a Pecc kivágta borzalmas teljesítménye miatt. A Steelersben meg úgy folytatta, ahogyan Fuxborozóban megállította az ütőt Bellicsikkben.
Csodát vártok tőle?
Ámen.Red Star
Én nem örültem mikor kitették, de ez az új punter, Allen tényleg jobb, feltűnően ráadásul. Azért én szurkolok Zolinak, meg annak is azért, hogy maximum két meccsen lépjen csak pályára a playoffban 😛
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Azért a történet ott kezdődött, hogy a Pecc kivágta borzalmas teljesítménye miatt. A Steelersben meg úgy folytatta, ahogyan Fuxborozóban megállította az ütőt Bellicsikkben.
Csodát vártok tőle?
Ámen.Red Star
Nem, azt várjuk, hogy az általatok lemészárolt punterünk visszatérjen, de addig is szerződtetni kellett valakit a helyére. Majd meglátjuk, nálatok szar volt, nálunk bizonyíthat.

Messi se játszana jól a REAC-ban! :-P

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Azért a történet ott kezdődött, hogy a Pecc kivágta borzalmas teljesítménye miatt. A Steelersben meg úgy folytatta, ahogyan Fuxborozóban megállította az ütőt Bellicsikkben.
Csodát vártok tőle?
Ámen.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Teljesen érthető a szerződtetése, a szezon első felében mindent megtett azért, hogy a Bengalsnak eggyel kevesebb riválisa legyen 😀 Na jó nem, akkor a Steelers elég ergya volt, remélem, itt jobban megy majd neki 😊Wyatt
Örültek volna vasasnál, ha akkor Meskó lett volna a leggyengébb.megyerikrisz
Amikor kiraktuk, statjai alapján az AFC legrosszabb puntere volt.Jan
Aha, én meg 3-4 olyan statisztikát olvastam az elmúlt évben, amiben Marino, Manning és DALTON áll az élen az NFL történetében. Ennyit a statisztikákról. Nem mentegetni akarom, szar volt nálatok, de ne varrjuk már rá azt a produkciót, amit akkoriban az egész csapat nyújtott. Talán úgy lehetne legjobban megfogalmazni, hogy semmiben sem lógott ki az akkori csapatból.megyerikrisz
Na varrjuk fel azt a fonalat, tehát először tik is Sonpovellt választottátok a sztárok közül akit a Befaló is kinyomott mégpedig azé, hogy visszavegye a Múrment, akit mi basztunk ki Máskó miatt. Körbeért? remek!sutianap
Ez viszont tényleg érdekes, mert tudomásom szerint Meskó tryouton sem volt, mikor kiválasztottuk Powellt. Állítólag most sokat nyomott a rájátszásbeli tapasztalata.megyerikrisz
meghogy Sonpóvel foshab, az erősebb, hümmm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Teljesen érthető a szerződtetése, a szezon első felében mindent megtett azért, hogy a Bengalsnak eggyel kevesebb riválisa legyen 😀 Na jó nem, akkor a Steelers elég ergya volt, remélem, itt jobban megy majd neki 😊Wyatt
Örültek volna vasasnál, ha akkor Meskó lett volna a leggyengébb.megyerikrisz
Amikor kiraktuk, statjai alapján az AFC legrosszabb puntere volt.Jan
Aha, én meg 3-4 olyan statisztikát olvastam az elmúlt évben, amiben Marino, Manning és DALTON áll az élen az NFL történetében. Ennyit a statisztikákról. Nem mentegetni akarom, szar volt nálatok, de ne varrjuk már rá azt a produkciót, amit akkoriban az egész csapat nyújtott. Talán úgy lehetne legjobban megfogalmazni, hogy semmiben sem lógott ki az akkori csapatból.megyerikrisz
Na varrjuk fel azt a fonalat, tehát először tik is Sonpovellt választottátok a sztárok közül akit a Befaló is kinyomott mégpedig azé, hogy visszavegye a Múrment, akit mi basztunk ki Máskó miatt. Körbeért? remek!sutianap
Ez viszont tényleg érdekes, mert tudomásom szerint Meskó tryouton sem volt, mikor kiválasztottuk Powellt. Állítólag most sokat nyomott a rájátszásbeli tapasztalata.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Teljesen érthető a szerződtetése, a szezon első felében mindent megtett azért, hogy a Bengalsnak eggyel kevesebb riválisa legyen 😀 Na jó nem, akkor a Steelers elég ergya volt, remélem, itt jobban megy majd neki 😊Wyatt
Örültek volna vasasnál, ha akkor Meskó lett volna a leggyengébb.megyerikrisz
Amikor kiraktuk, statjai alapján az AFC legrosszabb puntere volt.Jan
Aha, én meg 3-4 olyan statisztikát olvastam az elmúlt évben, amiben Marino, Manning és DALTON áll az élen az NFL történetében. Ennyit a statisztikákról. Nem mentegetni akarom, szar volt nálatok, de ne varrjuk már rá azt a produkciót, amit akkoriban az egész csapat nyújtott. Talán úgy lehetne legjobban megfogalmazni, hogy semmiben sem lógott ki az akkori csapatból.megyerikrisz
Na varrjuk fel azt a fonalat, tehát először tik is Sonpovellt választottátok a sztárok közül akit a Befaló is kinyomott mégpedig azé, hogy visszavegye a Múrment, akit mi basztunk ki Máskó miatt. Körbeért? remek!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Teljesen érthető a szerződtetése, a szezon első felében mindent megtett azért, hogy a Bengalsnak eggyel kevesebb riválisa legyen 😀 Na jó nem, akkor a Steelers elég ergya volt, remélem, itt jobban megy majd neki 😊Wyatt
Örültek volna vasasnál, ha akkor Meskó lett volna a leggyengébb.megyerikrisz
Amikor kiraktuk, statjai alapján az AFC legrosszabb puntere volt.Jan
Valószínű akkoriban sok játékosról elmondható lett volna nálatok.... már bocs! De vitatkozhatnánk reggelig mellette-ellene.
Szerintem mutassa meg Meskó mit ér jelenleg....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Teljesen érthető a szerződtetése, a szezon első felében mindent megtett azért, hogy a Bengalsnak eggyel kevesebb riválisa legyen 😀 Na jó nem, akkor a Steelers elég ergya volt, remélem, itt jobban megy majd neki 😊Wyatt
Örültek volna vasasnál, ha akkor Meskó lett volna a leggyengébb.megyerikrisz
Amikor kiraktuk, statjai alapján az AFC legrosszabb puntere volt.Jan
Aha, én meg 3-4 olyan statisztikát olvastam az elmúlt évben, amiben Marino, Manning és DALTON áll az élen az NFL történetében. Ennyit a statisztikákról. Nem mentegetni akarom, szar volt nálatok, de ne varrjuk már rá azt a produkciót, amit akkoriban az egész csapat nyújtott. Talán úgy lehetne legjobban megfogalmazni, hogy semmiben sem lógott ki az akkori csapatból.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Teljesen érthető a szerződtetése, a szezon első felében mindent megtett azért, hogy a Bengalsnak eggyel kevesebb riválisa legyen 😀 Na jó nem, akkor a Steelers elég ergya volt, remélem, itt jobban megy majd neki 😊Wyatt
Örültek volna vasasnál, ha akkor Meskó lett volna a leggyengébb.megyerikrisz
Amikor kiraktuk, statjai alapján az AFC legrosszabb puntere volt.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Teljesen érthető a szerződtetése, a szezon első felében mindent megtett azért, hogy a Bengalsnak eggyel kevesebb riválisa legyen 😀 Na jó nem, akkor a Steelers elég ergya volt, remélem, itt jobban megy majd neki 😊Wyatt
Örültek volna vasasnál, ha akkor Meskó lett volna a leggyengébb.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
horvath.sebi@gmail.com Cincinnati Bengals 59
Sziasztok először is üdvözölni szeretnék minden magyar Bengals szurkolót , egy haverommal beszélgettük meddig juthat el a csapat idén én azt mondtam SuperBowl igaz ez nagyban Daltonon is fog múlni mert valljuk be eddig a rájátszásban nem teljesített jól sőt én majdnem megőrültem az eladott labdáinál a ravens ellen illetve még ami mély nyomott hagyott bennem vele kapcsolatban az a Dolphins elleni vereség ! De hogy a pozitívumokat is kiemeljem Meskó szerintem nagyon motivált lesz illetve reméljük mindenki de ő különösen hiszen ha továbbjutunk akkor a volt csapata ellen játszhat ! Most tervezek mezt venni szerintem az ő mezét rendelem meg ! Egy barátomnak most lesz a születésnapja jó minőségű nfl terméket itthon v esetleg Európából lehet rendelni valahonnét ? Adjatok légyszi tippet ha tudtok valamit köszönöm előre is ! Go Bengals

Welcome To The Jungle
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
A beígért értékelő (mivel elég részletesen próbálom majd, ezért így darabokban lesz, hogy ne legyenek 1 oldalt kitöltő posztjaim. Természetesen ha valaki nem ért valamivel egyet/másképp látja/szerinte hülyeséget írok nyugodtan jelezze, szeretek vitázni amennyiben van partner hozzá.

part 1
ST: Tate tudom, hogy tartja a NCAA rekordot visszahordott yardok tekintetében, meg statisztikák alapján nem rossz visszahordó. Az edzők vele meg vannak elégedve. Viszont lehetne tőle jobbat találni, ha már törekszünk a tökéletességre. Évről évre jönnek ki egyetemről olyan speedster játékosok akik bármilyen visszahordást képesek TD-ig vinni. Tate nem ilyen, jól olvassa az első pár blokkot, rutinos, de nem ver meg már sebességből senkit egy ideje (én kifejezetten lassúnak találom). Ettől függetlenül működőképes lehet, lásd Blount is hord vissza a Patsnél, bár ő más dimenzió nyilván. Gio is valószínűleg nagyon jó KR/PR lenne, ahogy Pacman is, de jobb ha erre külön ember van az 53-ban, nem a kezdőket törik össze. Szóval Tate nagyon jó átlaggal hord vissza, de elég jól blokkolnak is neki. Hiányzik az az extra speed amivel meccseket dönthetne el ST-ben. Meg kell elégednünk azzal, hogy jó kezdő pozíciókat ad a támadósornak.
Rajta kívül DiManche, Rey, Shawn Williams az akiket érdemes kiemelni. Az LB-k ugye a jövő reménységei, mindketten nagyon atletikusak, Rey amikor Mau helyett játszott láttuk, hogy mit tud élesben is. DiManche még tanulja a futballt ahogy Margus Hunt is, de a potenciál bennük óriási. Shawn Williams-t ugye kezdő pozícióba vártuk sokan, de Iloka feljavulása miatt csak ST-ben villoghat egyelőre. Nagyon tetszik ez, hogy projekt, nagy potenciállal rendelkező fiatalokkal van tele a deph, nem pedig veteránokkal töltjük fel darabra. Ha sok fiatalból csak 1-2 érik be, már akkor is nagyot nyerünk vele. Márpedig ők nem rosszak egyikük sem, már most!
Említendő még Cedric Peerman, ő is szokott fontos szereléseket csinálni, neki van a legtöbb solo tackle-je a csapaton belül ST-ben. Depth charton ugye 3.számú RB. Nem hinném, hogy ő fogja átvenni BJGE helyét idővel, hogy rotálják Gioval. ST-ben jól szerepel, de nagy jövőt nem jósolnék neki, csak itt.
Nugentnek szerződése van jövőre is. Nincs nagyon erős lába, de 55yardig még hatásos, ami pont elég. Megbízható is (80+%), nincs vele különösebb baj.
Meskó-t ugye most hoztuk, statisztikái:
In regular season play, he averaged 44.2 yards on 175 punts, with a 39.2 net, 71 inside-20s and 14 touchbacks.He punted in Pittsburgh’s first seven games this season and averaged 42.5 yards on 34 punts, with a 36.7 net, three inside-20s and two touchbacks.
Huber műtét, de 2017-ig szerződése van (idén hosszabbítottunk vele), és minden statisztikában jobb mint Meskó. Ha csak nem alakít nagyon nagyot honfitársunk, akkor valószínűsíthető, hogy csak rövid távú megoldás. PO-ra kell valaki, aki nem 10yardot puntol egy ki-ki meccsen. Reméljük nem ő lesz a főszereplő a rájátszásban (keveset puntoljunk, akkor se rosszul).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen érthető a szerződtetése, a szezon első felében mindent megtett azért, hogy a Bengalsnak eggyel kevesebb riválisa legyen 😀 Na jó nem, akkor a Steelers elég ergya volt, remélem, itt jobban megy majd neki 😊

több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Magyar divatcsapat leszünk? 😀


#Bengals roster moves: Signed TE Kevin Brock and P Zoltan Mesko; Waived P Shawn Powell; Signed K Quinn Sharp to Reserve/Future contract.megyerikrisz
Ugyan már, Ti csak a megérdemelt státuszába helyezitek vissza azután, hogy büdösbunkó peccnek és sztílörsznek nem kellett...
Az úri közönség pedig hálás lesz ezért nektek. 😀

Boldog új évet!kittli
Intelligenciád jeles!
B.U.É.K.ParadSEC
De legalábbis magasabb értékeket ostromol mint a humorérzéked. 😉
(vagy pedig az enyém van a béka seneke alatt, de már kinőni nem fogom 😊 )
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Magyar divatcsapat leszünk? 😀


#Bengals roster moves: Signed TE Kevin Brock and P Zoltan Mesko; Waived P Shawn Powell; Signed K Quinn Sharp to Reserve/Future contract.megyerikrisz
Ugyan már, Ti csak a megérdemelt státuszába helyezitek vissza azután, hogy büdösbunkó peccnek és sztílörsznek nem kellett...
Az úri közönség pedig hálás lesz ezért nektek. 😀

Boldog új évet!kittli
Intelligenciád jeles!
B.U.É.K.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Magyar divatcsapat leszünk? 😀


#Bengals roster moves: Signed TE Kevin Brock and P Zoltan Mesko; Waived P Shawn Powell; Signed K Quinn Sharp to Reserve/Future contract.megyerikrisz
Ugyan már, Ti csak a megérdemelt státuszába helyezitek vissza azután, hogy büdösbunkó peccnek és sztílörsznek nem kellett...
Az úri közönség pedig hálás lesz ezért nektek. 😀

Boldog új évet!
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
BUÉK B. Girls! 😊 Hajrá Meskó! Azért szorítok nektek a PO-ban!

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Mesko in the house 😊


több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Magyar divatcsapat leszünk? 😀


#Bengals roster moves: Signed TE Kevin Brock and P Zoltan Mesko; Waived P Shawn Powell; Signed K Quinn Sharp to Reserve/Future contract.megyerikrisz
Go Cinci 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal