Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
ESPN playoff machine szerint, ha kikap a Chargers akkor a Pittsburg ellen játsszuk a WC meccsünket....kurva élet.MarioAna
Chargers lesz...védelmük nagyon gyenge, Rivers ma szar volt, de amúgy életveszély...hozható meccs 😊. Örülök.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
ESPN playoff machine szerint, ha kikap a Chargers akkor a Pittsburg ellen játsszuk a WC meccsünket....kurva élet.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Persze, ez egy örök dilemma. De nekünk most nem egyszerűen arról szólt most, hogy lendületből vagy rápihenve megyünk a POba, hanem hogy kit viszünk magunkkal ellenfélnek.
Értelmezzük úgy a történteket, hogy senkitől nem fél a csapat 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
ha kikapunk kc lett volna az ellenfél, mert nyert a colts.Rush
igaz, de nem lett volna jó egy alibi meccs szerintem.Davidka85
Cserékkel kikapni nem morálromboló.
Bízzunk Riversben.nasheem
Nem feltétlen a morálrombolás a probléma. A ritmusból kiesés sokkal inkább. A pihentetésbe és a bye-weekbe már elég sokan belebuktak (nyilván sokaknak be is jött, de azokra nem emlékszik senki, csak a bukásra).
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A védelem nagyon fel volt pörögve, nekik a mai győzelem morálisan szerintem jót tett. Daltonnak meg az INT-ek mellett is összejött a győzelem és megdöntötte Palmer rekordjait. Jó volt ez így. Ha ez a csapat komolyabb célok felé néz, akkor egy középszerű Steelerstől nehogy összefossuk már magunkat.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
ha kikapunk kc lett volna az ellenfél, mert nyert a colts.Rush
igaz, de nem lett volna jó egy alibi meccs szerintem.Davidka85
Cserékkel kikapni nem morálromboló.
Bízzunk Riversben.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
ha kikapunk kc lett volna az ellenfél, mert nyert a colts.Rush
igaz, de nem lett volna jó egy alibi meccs szerintem.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ha kikapunk kc lett volna az ellenfél, mert nyert a colts.


több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Férfimunkavót, dénkaső, részetekről bevállaltátok ez megbecsülendő


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Nem vagyok benne biztos, hogy jó lett volna a mai vereség, sőt. Jövő héten jött volna újra a Baltimore tele önbizalommal, hogy múlt héten jól elverte már az ellent (és nem ért volna semmit a magyarázkodás, hogy pihent mindenki, meg nem akarták ellőni a tuti játékokat,..) Bízom benne, hogy Dalton minden int-et kiadott ma magából és jövő héten nem lesznek értelmetlen játékok. Mai playhívás változatossága (végre) a két TE-vel kiegészülve részemről bizakodásra ad okot, mert a védelem ma is nagyon jó volt és remélem még jobban fel is lesznek pörgetve a po-ra (mondjuk kevés nagyobb motiváció van a Ravens-nél..., talán csak egy, de az remélem csak jövő ősszel lesz).
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gratulálok,sok szerencsét a PO-ban.
Minden szinten megvertetek minket.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Azt hiszem megbánjuk még, hogy ma győztünk.
Vasas lesz ebből. Tradicionálisan mázlisták és alattomosak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
egy kis érdekesség:
legutóbbi csoportgyőzelmünk 2005-ben volt szintén 11-5ös mérleggel.
palmer 3. szezonja, 32 td passzal. (az eddigi rekord).
dalton szintén harmadik szezonja, rekordot jelentő 33 td-vel.

akkor a vasast kaptuk ellenfélnek wc körben. tudjuk mi lett a vége.
idén a sd vereségével ismét bekövetkezhet. hát qrvára remélem hogy nem. 😊Rush
A KC minden épkézláb játékosát pihenteti, ha a SD így sem tud továbbjutni, akkor kénytelen lesz a NE veszteni a BUF ellen 😀
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Eifertről tudtok pontosabbat? Ha jól nézem hétvégén nem játszik, ami akkor sem zavar különösebben, ha Gresham is hiányozhat, viszont a POre rohadtul kellene mindkét TE.

Hasonló okokból zavar, hogy Newman körül is nagy a csend.nasheem
Eifertnek a múltkori meccsen a nyaka sérült meg, valami olyasmit olvastam, hogy meghúzódott. Gondolom feleslegesen egyik TE-t sem akarták bedobni, hogy rásérüljenek a mostanira, de nagy bajnak kellene lennie, ha a rájátszásban nem fogják bevetni őket.
Newman sérülése viszont szerintem komolyabb, ott egyelőre csak olyanok jelentek meg, hogy jól megy a rehabilitáció. Így, hogy Dre elfogadható, illetve ma az inteken túl is kifejezetten jó teljesítményt nyújtott, nem is erőltetik, hogy játszon.
Ha már sérülések, reméljük, hogy Wallace Gilberry sérülése nem komoly.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egy kis érdekesség:
legutóbbi csoportgyőzelmünk 2005-ben volt szintén 11-5ös mérleggel.
palmer 3. szezonja, 32 td passzal. (az eddigi rekord).
dalton szintén harmadik szezonja, rekordot jelentő 33 td-vel.

akkor a vasast kaptuk ellenfélnek wc körben. tudjuk mi lett a vége.
idén a sd vereségével ismét bekövetkezhet. hát qrvára remélem hogy nem. 😊


több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
WHO DEY 😊
Nem ez volt a legszebb győzelem, voltak csúnya dolgok, de megvan. Irány a SB 😊
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Ha Green szerez 2TD-t még idén, Marvin Jones pedig egyet, akkor az első olyan WR párosunk lesz a csapat történelmében, akik 10-10 touchdown elkapást elérnek egy szezonon belül. Szép lenne.MarioAna
meg is van.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Eifertről tudtok pontosabbat? Ha jól nézem hétvégén nem játszik, ami akkor sem zavar különösebben, ha Gresham is hiányozhat, viszont a POre rohadtul kellene mindkét TE.

Hasonló okokból zavar, hogy Newman körül is nagy a csend.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Green és Burfict pro bowler lett.

AJ 3/3.
...és Tez szépen bebizonyította hogy fasz volt mindenki anno hogy nem draftolta. (Persze ezt nem a Pro Bowlba választása miatt mondom, hanem úgy egyébként.)Mikey
Nem egyszerű ez a "character issue" kérdés, nagyon sok GM fél, hogy húz valami bolondot, akit vagy nagyon gyorsan ki kell vágni, vagy megmérgezi az öltözőt. (Idén is volt ilyen, a sokáig fix elsőkörösnek tartott DE, Sam Montgomery füvezett két másik hülye gyerekkel, vége is lett a karrierjének.) Burfict totál kezelhetetlennek volt elkönyvelve, nem meglepő, hogy hagyták. Az viszont Marvinéktől okos húzás volt, hogy gyakorlatilag kockázatmentesen egyből rámozdultak az UFDA piacon. Egyébként az, hogy (a tavalyi kiváló teljesítménye után) az offseason-ben nem csinált hülyeséget előrevetítette, hogy nagyon belenyúltunk a tutiba.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Green és Burfict pro bowler lett.

AJ 3/3.
...és Tez szépen bebizonyította hogy fasz volt mindenki anno hogy nem draftolta. (Persze ezt nem a Pro Bowlba választása miatt mondom, hanem úgy egyébként.)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
megkésve bár, de természetesen Boldog Karácsonyt Minden Kedves Bengals fórumozónak! 😊

Tegnap volt egy idióta álmom:
Jövőre DiManche lesz a legjobb védőnk, Peko és Andre Smith lelép a csapattól, Tomlin távozása után ZImmer lesz a Steelers vezetőedzője...na itt felkeltem és lefőve mentem ki inni egy pohár vizet 😥 😀...

A múlt heti meccsünket nem véletlenül nem értékeltem, majd szezon végén írok egy egész éves értékelőt (teljesen szubjektívan, hogy legyen miről majd vitázni offseason alatt 😊 ).

PO-ban csak a Chargerst kerüljük el, nálam még mindig ők a favoritok, ha bejutnak persze.MarioAna
Idén meg pláne mivel ellenük játszottunk először otthon. 😛 Úgyhogy mindenki nagyon drukkoljon, hogy ha lehet nekik ne sikerüljön (bocs Chargers fanok 😉)
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
megkésve bár, de természetesen Boldog Karácsonyt Minden Kedves Bengals fórumozónak! 😊

Tegnap volt egy idióta álmom:
Jövőre DiManche lesz a legjobb védőnk, Peko és Andre Smith lelép a csapattól, Tomlin távozása után ZImmer lesz a Steelers vezetőedzője...na itt felkeltem és lefőve mentem ki inni egy pohár vizet 😥 😀...

A múlt heti meccsünket nem véletlenül nem értékeltem, majd szezon végén írok egy egész éves értékelőt (teljesen szubjektívan, hogy legyen miről majd vitázni offseason alatt 😊 ).

PO-ban csak a Chargerst kerüljük el, nálam még mindig ők a favoritok, ha bejutnak persze.MarioAna
Tomlin pedig megy hozzátok DB coachnak. 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487

Jövőre DiManche lesz a legjobb védőnk, Peko és Andre Smith lelép a csapattól, Tomlin távozása után ZImmer lesz a Steelers vezetőedzője...

MarioAna
Vasztakurva, szerintem túlzásba vitted a karácsonyi áldomás bevitelét! 😀megyerikrisz
ennyi húsra mindig kő nyomni dipankrint, akkor nem veri ki felül a biztosítékokat 😀 😀 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista

Jövőre DiManche lesz a legjobb védőnk, Peko és Andre Smith lelép a csapattól, Tomlin távozása után ZImmer lesz a Steelers vezetőedzője...

MarioAna
Vasztakurva, szerintem túlzásba vitted a karácsonyi áldomás bevitelét! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
megkésve bár, de természetesen Boldog Karácsonyt Minden Kedves Bengals fórumozónak! 😊

Tegnap volt egy idióta álmom:
Jövőre DiManche lesz a legjobb védőnk, Peko és Andre Smith lelép a csapattól, Tomlin távozása után ZImmer lesz a Steelers vezetőedzője...na itt felkeltem és lefőve mentem ki inni egy pohár vizet 😥 😀...

A múlt heti meccsünket nem véletlenül nem értékeltem, majd szezon végén írok egy egész éves értékelőt (teljesen szubjektívan, hogy legyen miről majd vitázni offseason alatt 😊 ).

PO-ban csak a Chargerst kerüljük el, nálam még mindig ők a favoritok, ha bejutnak persze.

Burrow > Luck valaha is