Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tuggya az Öreg, hogyan kell betörni a frisshúst, és mindig is rohadtul vigyázott rá, hogy meglegyen a renomé. A kérdés, hogy ezzel együtt megkínáljátok-e kaviárral vagy marad a parizeres szendó?sutianap
Ugyanezt csinálja a Ravens, es ugyanez volt idén mindkét browns meccsen is. De pláne ez lesz jövő heten.

Sztem lesz hosszabbítás, modest áron, de lesz projekt melle.

nhm, igen, erre volt is utalás egy interjúban, hogy nem akarunk meg elloni minden kártyát. Eifert gyanúsan alul van használva például.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
A kérdés, hogy ezzel együtt megkínáljátok-e kaviárral vagy marad a parizeres szendó?sutianap
Az nem kóser, ha a QB miatt tényleg ennyire meg kell vágni a playbookot. Ez nem szabad, hogy szint legyen.
A Patriots ellen még a mostani meccsnél is feltűnőbb volt a rövidpasszos O, de ott legalább elég volt a W-hez a 13 feltett pont... De ilyen gyáva playcall csak ideig-óráig működhet, mert nagyon megkönnyíti a D-k dolgát.Robilluma
a "bátor" dolgokat a PO-ra tartogatjuk! 😊 (remélem)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha mar igy elokerultem. En a vizolovakkal vagyok. A vadasz nem rossz de kola nem kell. A mester meg legenybucsuzott azota nem lattam. Barizok en barkiavel ha kell ha nem. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A kérdés, hogy ezzel együtt megkínáljátok-e kaviárral vagy marad a parizeres szendó?sutianap
Az nem kóser, ha a QB miatt tényleg ennyire meg kell vágni a playbookot. Ez nem szabad, hogy szint legyen.
A Patriots ellen még a mostani meccsnél is feltűnőbb volt a rövidpasszos O, de ott legalább elég volt a W-hez a 13 feltett pont... De ilyen gyáva playcall csak ideig-óráig működhet, mert nagyon megkönnyíti a D-k dolgát.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
Süti, ez annak lesz a függvénye, hogy nyerünk e meccset a rájátszásban... (már ha bejutunk.)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Tuggya az Öreg, hogyan kell betörni a frisshúst, és mindig is rohadtul vigyázott rá, hogy meglegyen a renomé. A kérdés, hogy ezzel együtt megkínáljátok-e kaviárral vagy marad a parizeres szendó?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem vagyok feltétlen híve, hogy a QB-t a győzelmek alapján minősítsük, mert nem csak rajta múlik a történet,de azért beszédesek a számok:
Mai nappal:
Andy Dalton overall record: 28-18 (~61%)
Megoszlás:
Vs AFCN: 7-10 (~41%)
Vs Steelers/Ravens: 3-8 (~27%)
Vs RoL: 21-8 (~72%)

Ha mondjuk a déli csoportban lennénk, sose lenne semmi gond, de nem ott vagyunk ugye. De mi a gond Északon ?
Legkevésbé Gruden, és leginkább Dalton és a kriptonit : Zone (és a First Read).

Mert Dalton First Read QB. Írtam a másik topiban, hogy a QB pressure/sack szempontjából rengeteget számít, hogy QB mennyire gyorsan szabadul a labdától. No Dalton a leggyorsabbak közé tartozik, ha nem a leggyorsabb, de Stafford és Peyton szinten. Megnézi presnap a felállást, a védelem igazodási pontjait, szögeit, és a Safetyt. Ezek alapján előre eldönti, hogy melyik játékost fogja keresni a labdával. Ez persze jellemzően így van, de ha az első célpontodat elveszik, akkor nem hal meg a játék, hanem mész tovább a következőre. Dalton nem megy. Türelmetlen a zsebben, ami azt eredményezi, hogy kiforog a zsebből, visszahúzza a labdát (amennyit sacket nyerünk a gyors passzain, annyit bukunk a felesleges behúzásaiból), vagy szükségtelen passzt enged el, és hibázik. De nem is a hiba a legnagyobb gond, hanem azok a playket amelyeket a pályán hagy. Rendszeresen nem veszi észre a wide open érvényes elkapót (nem ritkán TDért), mert vagy nem elég türelmes (és történik amiket írtam előbb) vagy feleslegesen az első célpontot erőlteti (jellemzően Green). Rengeteg pont maradt ilyenekben a szezonban, rengeteg. Ha emberezik a védelem, ez kisebb probléma, mert könnyebben hoz jó döntéseket a presnap matchupokat illetően, de az AFC North iskola pontosan tudja, hogy mit kell ellene játszani. Ezt a first readet elvenni tőle, és ezzel teljesen összezavarni. Nem kell részletezni, hogy a Dick LeBeau féle zone defense miről híres, és pont ez amire Daltonnak semmilyen eszköze nincs. Teljesen összezavarja, és ebből jönnek a hibák. Látni, hogy amikor teljesen hülyére vették, csak jobb kéz fele néz. Mert ilyenkor a mentális (és nem play!!) a security blanket jellemzően Green, aki spec a Steelers ellen Ike Taylorral igen nehezen bír, ugye techniqe always wins over talent. De Joe Haden meg ugyanakkor ezért nem olyan jelentős probléma, az inkább talent match, mint valódi.

Abban van igazság, hogy Gruden próbálja limitálni ezeket a hibákat, és az probléma, hogy ezen keresztül limitálja a támadójátékunkat is. A Steelers ellen nem volt mélységi passz, de még kísérlet se. Talán a leghosszabb passz a Marvin Jones TD volt már bőven garbage time-ban. Ismerve Marvin Lawis alapelveit (csak a labdára vigyázz, főleg a csoportmeccsen), a kockázatvállalás hiánya eredhet fentről is, de az jól látszott valamennyi meccsen, hogy akkor mentünk igazán jól ha be merték vállalni a hosszú játékokat is. Ráadásul Dalton nem Brady, aki megengedheti magának, hogy szinte csak rövid passzokkal operál, mert ő van annyira gépszerű, hogy alacsony a selejtszám, és ez is elég ahhoz, hogy biztosan haladjanak. Na Dalton közel sem ilyen pontos, és a több passzkísérlet (mert nem haladunk nagyokat), több hibával is párosul.
De a játékok rendben vannak, persze a Steelers ellen nem könnyű, beletört LeBeauba Gruden bicskája, de rengeteg egyéni hiba is közrejátszott ebben, és a gameplant (a futójátékkal) is kibaszhatta a kukába a fluke ST playek és a 21 pontos hátrány után.
Generaálisan a playbookban innen a tv-ből látom mindazt, amit egy mai modern NFL támadójátéknak tartalmaznia kell: packaged plays, levels, scissors meg minden, egyáltalán nem vegytiszta rendszert, és látni, hogy követi a legújabb trendeket. De minden a végrehajtáson múlik és leginkább a QB-n. Én azt mondom, nekünk a jó D, jó koordinátorral a legrosszabb matchup (megfelelő QB-val halálos), mert ott jönnek ki leginkább ezek a limitációk, ami szerintem Dalton miatt van a támadójátékban, mert egyébként eszköz minden szinten rendelkezésre áll, gyakorlatilag a teljes tornasor.

Én így látom.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a vicc az, amikor a Bengals szurkolók a régi Harrisont szidják a kemény és szabálytalan játéka miatt, most meg náluk játszik... ez szerintem felér azzal a mondással, hogy más szemében a szálkát látja, sajátjában a gerendát nem...Big B
Először is, szia, üdvözlünk a fórumon. Ezért mondjuk felesleges volt regisztrálni, mert nyilván nem láttad Harrisont Bengals mezben játszani, akkor nem írnál ökörségeket. A meccset már sokan elemezték előttem, csak annyit fűznék hozzá, hogy ha tényleg annyival jobb volt a vasas, akkor még nagyobb parasztság arcoskodni. Meg aztán ezen a meccsen kívül nem is nagyon van mire, hiszen februárban tévénézés lesz a program.megyerikrisz
Nyugi, februárban nektek is tévénézés lesz a program...bcsarli
Nekünk most is az.

Suti, meg ma, mar elkezdtem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hun? Smire jutottatok?! Ezaz utsó felvonása a Palmer-trade drámának, újratöltik?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Mikor lecc a Verespuska elemzés?sutianap
Már megvolt. Arra jutottam, hogy future HoF SB MVP All-ProBowler! 😀 😀 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Mikor lecc a Verespuska elemzés?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
a vicc az, amikor a Bengals szurkolók a régi Harrisont szidják a kemény és szabálytalan játéka miatt, most meg náluk játszik... ez szerintem felér azzal a mondással, hogy más szemében a szálkát látja, sajátjában a gerendát nem...Big B
Először is, szia, üdvözlünk a fórumon. Ezért mondjuk felesleges volt regisztrálni, mert nyilván nem láttad Harrisont Bengals mezben játszani, akkor nem írnál ökörségeket. A meccset már sokan elemezték előttem, csak annyit fűznék hozzá, hogy ha tényleg annyival jobb volt a vasas, akkor még nagyobb parasztság arcoskodni. Meg aztán ezen a meccsen kívül nem is nagyon van mire, hiszen februárban tévénézés lesz a program.megyerikrisz
Nyugi, februárban nektek is tévénézés lesz a program...bcsarli
És beszól keményen 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
a vicc az, amikor a Bengals szurkolók a régi Harrisont szidják a kemény és szabálytalan játéka miatt, most meg náluk játszik... ez szerintem felér azzal a mondással, hogy más szemében a szálkát látja, sajátjában a gerendát nem...Big B
Először is, szia, üdvözlünk a fórumon. Ezért mondjuk felesleges volt regisztrálni, mert nyilván nem láttad Harrisont Bengals mezben játszani, akkor nem írnál ökörségeket. A meccset már sokan elemezték előttem, csak annyit fűznék hozzá, hogy ha tényleg annyival jobb volt a vasas, akkor még nagyobb parasztság arcoskodni. Meg aztán ezen a meccsen kívül nem is nagyon van mire, hiszen februárban tévénézés lesz a program.megyerikrisz
Nyugi, februárban nektek is tévénézés lesz a program...bcsarli
Haha, az valószínű! 😀
Asszem, oda januárt akartam írni!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
a vicc az, amikor a Bengals szurkolók a régi Harrisont szidják a kemény és szabálytalan játéka miatt, most meg náluk játszik... ez szerintem felér azzal a mondással, hogy más szemében a szálkát látja, sajátjában a gerendát nem...Big B
Először is, szia, üdvözlünk a fórumon. Ezért mondjuk felesleges volt regisztrálni, mert nyilván nem láttad Harrisont Bengals mezben játszani, akkor nem írnál ökörségeket. A meccset már sokan elemezték előttem, csak annyit fűznék hozzá, hogy ha tényleg annyival jobb volt a vasas, akkor még nagyobb parasztság arcoskodni. Meg aztán ezen a meccsen kívül nem is nagyon van mire, hiszen februárban tévénézés lesz a program.megyerikrisz
Nyugi, februárban nektek is tévénézés lesz a program...

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tudjátok, hogy én mindig nyitott vagyok egy kis szájkaratéra, de ha alapvető játékszabályokkal és tényekkel nem vagytok tisztában, de legalább jó nagy BULLSHITEKET toltok ide, az nem pálya és nem is kihívás 😕

ezt hagyjátok meg a Steelers topikba, ott mehet a pride meg a dignity, meg a momentum meg a hasonló lózungok.

itt próbálunk értelmesen vitázni, nem véletlen, hogy oda már csak elvétve írnak meccset néző és gondolkodó szurkolók.

és akkor részemről itt off, mert délután Gruden/Dalton téma lesz, és szeretném ha nem szemetelnétek tele, véleményfasiszta urak. köszi.gabtsi
Aki más véleményen van (és Steelers drukker) az csak szemetet írhat ha jól értem a véleményed szerint. örülök neki hogy te eltudod dönteni ki a primitív és ki a gondolkodó szurkoló. Annak is örülök hogy a Bowl.hu ilyen embereknek hagyja hogy szerkesszék és az oldal arculatát alakítsák, aki nyíltan felvállalja hogy gyűlöl egy másik csapatot és ennek hangot is ad. Azt hittem ez csak focira volt jellemző, de látom ide is betört ez a stílus. Idáig se sokat kommenteltem, ezután se fogok sokat. A gyűlölet nem pálya😊.pfefe8
örülök h örülsz 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Olvastam ma pár (nagyon) korai mockot, mindenhol DE-t várnak tőlünk első körre. Lassan Hunt viríthatna valamit, mert eddig 0. Nagyon nagy potenciált láthattak benne Zimmerék, ha második körben húztak egy ennyire projekt játékost.megyerikrisz
Kevés dologban vagyok annyira biztos, mint abban, hogy Hunt jó lesz. Igaz Simpsonnal is így voltam évekig, de most majd csak bejön 😊nasheem
te Coll haverja vagy?sutianap
Nem tudok róla.nasheem
pedig ű is a Vadásszal van 😉sutianap
Akkor mostantól igen 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Olvastam ma pár (nagyon) korai mockot, mindenhol DE-t várnak tőlünk első körre. Lassan Hunt viríthatna valamit, mert eddig 0. Nagyon nagy potenciált láthattak benne Zimmerék, ha második körben húztak egy ennyire projekt játékost.megyerikrisz
Kevés dologban vagyok annyira biztos, mint abban, hogy Hunt jó lesz. Igaz Simpsonnal is így voltam évekig, de most majd csak bejön 😊nasheem
te Coll haverja vagy?sutianap
Nem tudok róla.nasheem
pedig ű is a Vadásszal van 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Olvastam ma pár (nagyon) korai mockot, mindenhol DE-t várnak tőlünk első körre. Lassan Hunt viríthatna valamit, mert eddig 0. Nagyon nagy potenciált láthattak benne Zimmerék, ha második körben húztak egy ennyire projekt játékost.megyerikrisz
Kevés dologban vagyok annyira biztos, mint abban, hogy Hunt jó lesz. Igaz Simpsonnal is így voltam évekig, de most majd csak bejön 😊nasheem
te Coll haverja vagy?sutianap
Nem tudok róla.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ezt hagyjátok meg a Steelers topikba, ott mehet a pride meg a dignity, meg a momentum meg a hasonló lózungok.

gabtsi
Olvasd el az eredeti HSZ-ed. Na az önmagában egy nagy bullshit és lózungok tárháza. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Olvastam ma pár (nagyon) korai mockot, mindenhol DE-t várnak tőlünk első körre. Lassan Hunt viríthatna valamit, mert eddig 0. Nagyon nagy potenciált láthattak benne Zimmerék, ha második körben húztak egy ennyire projekt játékost.megyerikrisz
Kevés dologban vagyok annyira biztos, mint abban, hogy Hunt jó lesz. Igaz Simpsonnal is így voltam évekig, de most majd csak bejön 😊nasheem
te Coll haverja vagy?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Olvastam ma pár (nagyon) korai mockot, mindenhol DE-t várnak tőlünk első körre. Lassan Hunt viríthatna valamit, mert eddig 0. Nagyon nagy potenciált láthattak benne Zimmerék, ha második körben húztak egy ennyire projekt játékost.megyerikrisz
Kevés dologban vagyok annyira biztos, mint abban, hogy Hunt jó lesz. Igaz Simpsonnal is így voltam évekig, de most majd csak bejön 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
én itt kis Bengals topikunkban szurkolóként nyilvánulok meg, erre nekem szükségem van.gabtsi
Meg nekünk is! Be is baszna ha elkezdenél itt tárgyilagosan, objektíven értekezni. 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Tudjátok, hogy én mindig nyitott vagyok egy kis szájkaratéra, de ha alapvető játékszabályokkal és tényekkel nem vagytok tisztában, de legalább jó nagy BULLSHITEKET toltok ide, az nem pálya és nem is kihívás 😕

ezt hagyjátok meg a Steelers topikba, ott mehet a pride meg a dignity, meg a momentum meg a hasonló lózungok.

itt próbálunk értelmesen vitázni, nem véletlen, hogy oda már csak elvétve írnak meccset néző és gondolkodó szurkolók.

és akkor részemről itt off, mert délután Gruden/Dalton téma lesz, és szeretném ha nem szemetelnétek tele, véleményfasiszta urak. köszi.gabtsi
Aki más véleményen van (és Steelers drukker) az csak szemetet írhat ha jól értem a véleményed szerint. örülök neki hogy te eltudod dönteni ki a primitív és ki a gondolkodó szurkoló. Annak is örülök hogy a Bowl.hu ilyen embereknek hagyja hogy szerkesszék és az oldal arculatát alakítsák, aki nyíltan felvállalja hogy gyűlöl egy másik csapatot és ennek hangot is ad. Azt hittem ez csak focira volt jellemző, de látom ide is betört ez a stílus. Idáig se sokat kommenteltem, ezután se fogok sokat. A gyűlölet nem pálya😊.

Steelers fan
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Egy utolsó szó a Huber témához. 25 000 dollárt ért. No comment.

Harrison és Dunlap is agyrázkódást szenvedett, egyik sem edzett. Csakúgy, mint Newman, Zeitler limitált volt, Gresham pedig full.

Olvastam ma pár (nagyon) korai mockot, mindenhol DE-t várnak tőlünk első körre. Lassan Hunt viríthatna valamit, mert eddig 0. Nagyon nagy potenciált láthattak benne Zimmerék, ha második körben húztak egy ennyire projekt játékost.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tudjátok, hogy én mindig nyitott vagyok egy kis szájkaratéra, de ha alapvető játékszabályokkal és tényekkel nem vagytok tisztában, de legalább jó nagy BULLSHITEKET toltok ide, az nem pálya és nem is kihívás 😕

ezt hagyjátok meg a Steelers topikba, ott mehet a pride meg a dignity, meg a momentum meg a hasonló lózungok.

itt próbálunk értelmesen vitázni, nem véletlen, hogy oda már csak elvétve írnak meccset néző és gondolkodó szurkolók.

és akkor részemről itt off, mert délután Gruden/Dalton téma lesz, és szeretném ha nem szemetelnétek tele, véleményfasiszta urak. köszi.

ami nem hajlik, az törik!