Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Itt vannak a jövő évi ellenfelek:

Home Baltimore, Cleveland, Pittsburgh, Jacksonville, Tennessee, Atlanta, Carolina, Denver
Away Baltimore, Cleveland, Pittsburgh, Houston, Indianapolis, New Orleans, Tampa Bay, New England

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
bár a tavalyi kép nekem jobban tetszett, azért csak nem fogom ugyan azt betenni 😊 (majd jövőre 😀)
Boldog Karácsonyt mindenkinek! 😊
és persze jó szurkolást playoff-ra! 😊


több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
... bár sajnálom az otthoni győzelmi sorozatot megszakítani, de sztem rápihenünk a PO-ra... (meg amúgy is 10-6-ot mondtam az elején.) nehéz lesz, de több sérülttel még nehezebb lenne! whodey!
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
szerintem semmiféleképpen se pihenjünk.
számomra sokkal fontosabb, hogy végre nyerjen a csapat po-ban, és erre nagyobb lehetőség van első körben egy 'gyengébb' csapat ellen, mint egy már továbbjutó 'erősebb' ellen.
mint hogy megvan a 2. kiemelés és aztán pottyanjunk is ki egyből.
(bár itt lehet vitatkozni melyik csapat erősebb egy 2. helyen lévő pecc' vagy egy 5.-en lévő chiefs....)
plusz egy meccsel több a po-ban tapasztalat szempontjából.

ha ez megvan, részemről lehet eső lehet sár én már boldog leszek. 😊


több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Két út van, vájdkárd hétvégéztek, tehát beengeditek a réverzt és lélekben készültök a csifzre, vagymég mostamígmeleg megütitek és mentek lendületből. Ősi szokás szerint tik pihentek, ha lehet, de ez eddig nem gyütt be. Kíváncsi vagyok.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A Vikingeknél jobb matchup nem nagyon van jelenleg nekünk. Most kell felkötni a gatyát!nasheem
Helló, mamárholnapvan!sutianap
Az igaz, de ez egy igeidőktől független állítás volt. Azaz kettő. 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A Vikingeknél jobb matchup nem nagyon van jelenleg nekünk. Most kell felkötni a gatyát!nasheem
A lehetséges PO ellenfelek közül talán a SD lenne lenne a legjobb, nekik hasonlóan pussy védelmük van. Ehhez mondjuk verni kellene a Ravenst és drukkolni a Jetsnek.
Látva, hogy Flacco milyen állapotban volt tegnap, az utolsó hazai meccset be lehet húzni, ha nem történik a térdével valami csoda egy ilyen sérülés egy hét alatt nem gyógyul meg. Egy lábra terhelve (ahogy tegnap néha dobott) nem lehet pontosan játszani, a futójátékuk pedig szerencsére továbbra is gyenge. Suggséknak persze biztos lesz pár szava ehhez, de az elmúlt években ennyire nem állt soha meccs ellenük, mint most.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A Vikingeknél jobb matchup nem nagyon van jelenleg nekünk. Most kell felkötni a gatyát!nasheem
Helló, mamárholnapvan!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A Vikingeknél jobb matchup nem nagyon van jelenleg nekünk. Most kell felkötni a gatyát!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Dalton (eltekintve a meccs végi kétszeri büdösbogarazástól) szenzációs volt tegnap. AJ és Jones is, meg úgy nagyjából mindenki Drén kívül. Külön örülök Huntnak. Bár a Vikes OC is mindent megtett, hogy a kedvünkben járjon. Smith twitteren azt írta, minden rendben, játszani fog hétvégén a hollók ellen.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2013 AFC North Champ! 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Azért örülök neki, hogy így nem kell a Patsnek szurkolnom este 😊nasheem
Nem tudom mi lenne jobb. Ha a Pats nyer, akkor a jövő héten pihenni fog a csapat. (Bár nem tudom, hogy a MIA vagy a BA-nak megy tovább egál esetén). Ha a Ravens, akkor viszont az utolsó meccsen a 2. vagy 6. helyért játszunk, ami ugye nagyon nem mindegy 😊

(Elnéztem, a Colts nyert, úgyhogy a 3. hely nincs meg.)
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Azért örülök neki, hogy így nem kell a Patsnek szurkolnom este 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
PO!!! 3 sorozatban! 😀
A sérülések miatt nem teljes az öröm. Félve várom a hétfői híreket...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Nem lesz egyszerű a mai meccs. Se Harrison, se Still, pedig a pass rush meg a nyomás nem ártana.
Ráadásul a túloldalon AP játszik.munoz
Bizony. Abban bízom, hogy mikor ennyi minden szól ellenünk, akkor jön egy Jets-féle kiütés.megyerikrisz
Ez bejött 😊 Elképesztően könnyen ment. A return-ök elleni védekezés megint nem volt az igazi, és a wildcat játékok sem jöttek be, de más panasz nem nagyon lehet. Reméljük a sérülések nem komolyak.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Nem lesz egyszerű a mai meccs. Se Harrison, se Still, pedig a pass rush meg a nyomás nem ártana.
Ráadásul a túloldalon AP játszik.munoz
Bizony. Abban bízom, hogy mikor ennyi minden szól ellenünk, akkor jön egy Jets-féle kiütés.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Nem lesz egyszerű a mai meccs. Se Harrison, se Still, pedig a pass rush meg a nyomás nem ártana.
Ráadásul a túloldalon AP játszik.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ilyet kérek karira! 😀


"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Huber műtét után
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Kirk meg 7800$-os büntit kapott ezért:
MarioAna
Az aljas és galád Dre...

BTW holnap is ő kezd, Newman nem játszik. Örülünk.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Kirk meg 7800$-os büntit kapott ezért:


Ha Green szerez 2TD-t még idén, Marvin Jones pedig egyet, akkor az első olyan WR párosunk lesz a csapat történelmében, akik 10-10 touchdown elkapást elérnek egy szezonon belül. Szép lenne.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érdemes megnézni, ugye Green a security blanket amiről beszéltünk:


9 INT, Sanu és Jones felé a harmada 18-cal kevesebb targetből.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Srácok köszi szépen az elemzéseket. Tanulságos volt. Messze nem értem ennyire a játékot, úgyhogy én annyival zártam magamban le a Dalton témakört, hogy mentálisan gyenge. Főleg egy NFL QBhez képest. Az oldalvonal mellett rendben van, de a pályán nagyon gyakran elveszíti a fejét. Önbizalom nélkül pedig megoldhatatlan feladat az irányítás. Grudenék gondolom tökéletesen érzik, hogy mikor remeg meg. Ilyenkor próbálják meccs közben visszaépíteni a rövid passzokkal és a futással. Erre nagyon más módszer nem létezik. Nagy baj akkor van, ha kapásból úgy megyünk neki a meccsnek, hogy most csak rövid passz lesz, mert már meccs előtt tele a gatya.
Míg Coughlin és Gilbride 4 INT után is dobáltathatja Elijal a hosszúkat, mert 2 nap után azt is elfelejti a srác, hogy volt meccse, addig szerintem Daltonnal többet kell lelkizni egy-egy INT után, mint a pubertáló lányokkal. Elvileg az önbizalom is fejleszthető, de kicsit bajosabban, mint az izomkötegek.
Idén azért láttam előrelépést a Dalton-projektben. Lassan, de haladunk. Újba nyúlni elég kockázatos lenne, így logikus, hogy ebből a pakliból próbáljuk kipaszírozni a maximumot. Az mondjuk földöntúli csoda lenne, ha így össze lehetne rakni 3-4 nagyon jó meccset zsinórban. Meglátjuk.nasheem
A dilemma az, hogy a gyengeség a csoportban csúcsosodik ki, márpedig itt felzabálnak a disznók, ez ilyen, és nem hiszem, hogy felszálló tendenciát lehet ebben elérni, inkább fordítva. Azér damokleszi ez a Dalton ügy, mert az ami előnyt kitudott bumszlizni a Bengals a Palmer-tradeből az eddig tart. Tehát perzse okosabban leszünk a Ravens meccs után, de ha a Veres akar még valamit, akkor nagyon odakéne pirítania és ugye el kell kockázni a vetést, még edzői szinten is, eccerűen tudni köll, hogy mögy vagy nem mögy.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Srácok köszi szépen az elemzéseket. Tanulságos volt. Messze nem értem ennyire a játékot, úgyhogy én annyival zártam magamban le a Dalton témakört, hogy mentálisan gyenge. Főleg egy NFL QBhez képest. Az oldalvonal mellett rendben van, de a pályán nagyon gyakran elveszíti a fejét. Önbizalom nélkül pedig megoldhatatlan feladat az irányítás. Grudenék gondolom tökéletesen érzik, hogy mikor remeg meg. Ilyenkor próbálják meccs közben visszaépíteni a rövid passzokkal és a futással. Erre nagyon más módszer nem létezik. Nagy baj akkor van, ha kapásból úgy megyünk neki a meccsnek, hogy most csak rövid passz lesz, mert már meccs előtt tele a gatya.
Míg Coughlin és Gilbride 4 INT után is dobáltathatja Elijal a hosszúkat, mert 2 nap után azt is elfelejti a srác, hogy volt meccse, addig szerintem Daltonnal többet kell lelkizni egy-egy INT után, mint a pubertáló lányokkal. Elvileg az önbizalom is fejleszthető, de kicsit bajosabban, mint az izomkötegek.
Idén azért láttam előrelépést a Dalton-projektben. Lassan, de haladunk. Újba nyúlni elég kockázatos lenne, így logikus, hogy ebből a pakliból próbáljuk kipaszírozni a maximumot. Az mondjuk földöntúli csoda lenne, ha így össze lehetne rakni 3-4 nagyon jó meccset zsinórban. Meglátjuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Dalton stat: az mindenképp torzít rajta, hogy az első évben a PIT és a BAL is 0-2 lett. Ettől függetlenül ha az ellenfél DL-je jó, vagy okosan blitzelnek, akkor futószallagon jönnek az INT-ek.

Én a Bengals és Dalton kapcsán sokszor a Ravenshez és Flaccóhoz jutok el, az ottani helyzet egyfajta modellként szolgál. Nagyon sok a különbség, de filozófiát tekintve szerintem nagyon hasonlóan éptkezik a Bengals. Összeraktak egy ligaelit védelmet (a Ravensnél extra LB sor volt, nálunk a DL), ami kis tulzással bármilyen körülmények között meccsben tartja a csapatot.
Az O esetében pedig hoztunk mi is alacsony, de robbanékony és jókezű RB-t. A különbség, hogy ez a Ravens esetében tökéletesen illik a QB-hoz és a játék stílusukhoz - run-run-rövid passz (sreen, TE, check down), és ha a boxba, vagy legalábbis a LOS környékére felhúzódik az ellenfél védelme, akkor egy nagyon hosszú passz. A Bengals esetében viszont kicsit sarkítva Sanu nagyjából annyi hosszú (+30 yard) passzt adott, mint Dalton. Hiába lenne meg a lehetőség, nem tudunk ezekkel hatékonyan élni. Amiben szerintem legalább annyira benne van a biztonsági playek hívása, mint az, hogy Dalton nem tud messzire legalább 40-50%-ban elfogadható pontosságú passzot adni. Voltak meccsek, amikor gyenge secondarykra dobáltatták vele a hosszú labdákat, de fájóan sok volt az alul vagy túldobott passz. (Én két meccsről gondolom, hogy elfogaható volt a vertikális játék, a CHI és a DET ellen, más kérdés, hogy nem egy csoportban, de mégcsak nem is egy konferenciában vagyunk velük.)
Tehát hiába van elvileg pénz, paripa, miegymás az O rendelkezésére bocsátva Dalton limitált, és emiatt a play hívások is olyanok amilyenek.
Én ugyanakkor Grudentől is többet várnék. Dalton gyengeségei, a sérülések miatt átalakított OL úgy tűnt válasz lehet a helyzetre, illetve Gruden is úgy tűnt az erős és mobilis támadófalra támaszkodva próbál építkezni, ment a futás, korábbi meccseken voltak olyan screenpasszokra indított WR futások, amikor Whit takarított, ezek azonban pont megint a csoportmeccseken nem mentek, vagy nem derült ki, hogy menne-e. Mondjuk az erősítsük a futójátékot irányba mozdulás esetén nagyon logikus lett volna, ha Pressley visszakerül a rosterre, és ezzel is próbáljuk az ellenfél DL-jét gyengíteni.
Playhívások kapcsán szintén hiányérzetem van, bár ezt lehet Hawkins sérülésére fogni, hogy azok a betömörülő LB sor mögé (vagy CB és LB közé) lőtt megint csak nem tért ölelő, de tavaly sokszor nagyon hatékony passzok eltűntek a repertoárból, pedig akár Hawk' akár Eifert alkalmas lenne ilyen playekre.
A harmadik évre azt gondolom jó lett volna, ha megtanulja, hogy gyengébb passz rush esetén várja meg a szabad célpontot, bár a rookie évéhez képest én itt érzem az egyik legnagyobb előrelépést, más kérdés, hogy az optimálistól még messze van. Nagyon nehéz kérdés (főleg Huber összetörése után, hogy a szabad folyosókba mennyire szabadna futkosnia Daltonnak. Mert bár egészen más atléták, de nekem Kaepernick még inkább first target QB, aki viszont nagyon jól használja ki a lehetőségeket, de például - csak, hogy a csoportba maradjunk - a kevésbé robbanékony Flacco vagy Roethlisberger is sokkal több yardot hoz így (ok, ha annyit kapna mint Ben, akkor Dalton gyorsan kidölne.) Néhány fordulóval ezelőtt volt egy play option játék, amit nagyon szépen benyelt az ellenfél, de futott is TD Dalton, szóval óvatosan - a váratlanságát kihasználandó - ezt sem kellene talán elvetni.
Azt pedig nem tudom eldönteni, hogy a Gabtsi által említett egydimenziósság (Dalton az első célpontig jut el), vagy a hívások miatt, statisztikákat átnyálazása nélkül bennem nagyon az van, hogy ha egy meccsen Green mellett mások (Sanu, Jones, a két TE) is szignifikáns számú passzt kap, akkor sokkal hatékonyabb a támadójáték (persze lehet kivételt találni, és volt olyan meccs, amikor ezek a passzok nagyon nagy arányban voltak droppolva, vagy tavaly a rájátszásban a HOU ellen nagyon nagy bukta volt, hogy egy félidőn keresztül alternatív célpontok keresése ment Green helyett).
Összefoglalva, szerintem Dalton van amiben kevés, ugyanakkor szerintem a play hívásokkal sokszor nem az esetleges erősségeket próbáljuk kidomborítani, hanem csak a gyengeségeket elfedni. Amikor pedig egy jó D-vel találkozunk, és borítékolhatóan nyomás jön, akkor mintha Gruden és ő is tanácstalan lenne.