Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...gabtsi
Az a baj, hogy olyanról írsz, ami nem volt, ami nem történt meg ezen a meccsen. Se megfélemlítés, se köcsögösködés. Semmi. Egy intenzitását tekintve bőven átlagon aluli meccs volt egy darab illegal hittel. AB lökdöste valamelyik cicát? Húúhhhaaaaaaaaa! Ez aztán a sztori, meg a gyökérkedés netovábbja. Ilyet tuti nem csinált még bengáli soha a büdös qrva életbe! Meg aztán ez az AB is ám egy rohadt nagy termetű köcsög ám! LOL!

Röhejes. Egy nulla meccs volt agresszivitását tekinve, egy átlagos divrangadót se közelített meg. Te horrort kiáltasz, miközben bugyuta vígjáték volt.

És ezek után írtál egy minősíthetetlen, tényeket nélkülöző, sértegető HSZ-t. (Nyugodtan olvasd végig még egyszer az eredeti posztodat) Érdekes az elmúlt 3 napban semmi vita nem volt. Érthetően, semmi jelentős nem történt. Szurkolótársaid se panaszkodtak a megszokottan felettébb köcsög csapatattitüdre...

Vedd le a gyűlölömgyűlölömgyűlölöm a Steelers-t szemüveget. 😉 És akkor talán nem fordulsz ki a bőrödből csak azért, mert kikaptatok.

A punteretek viszont felettébb normálisan és reálisan áll az esethez: azt mondja, ez benne van a játékban. 😊

"The Bengals punter realizes big hits are "a part of the game" and is not expecting an apology from Garvin".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
korábban írta - talán - gabtsi (nem keresem vissza), hogy oldalazott,akkor hogy kapott szemből ütést? (nem fontos, sajnos kapta)
Collapo
A Puntert LEHET blokkolni, de védtelen játékosnak számít (minden körülmények között), gabtsi
szerintem itt erosen tevedsz. A punter addig kap vedelmet, amig szabalyos rugo mozdulatot vegez. slusszpassz. Elotte utanna pont ugyanolyan mezei gyalogos, mint a tobbi. Ha epp utban van, akkor epp ugy kaphat blokkot, mint barki mas es epp ugy csinalhat tackle-t is, mint barki mas. Kapott, eroset. Ez fuggetlen a jatekos statuszatol, mert reges reg nem volt punter...xtaki
Nem, a punter végig védtelennek számít. Ami amúgy röhejes már megintcsak. De a szabály szerint védtelen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Faszán megy a félrebeszélés. "Férfias játék", "ez mindig benne van", "ilyen a foci", meg "mások is" blabla.
Ködösítés az egész. Összemostok az egy-egy durva playt, a rendszerbe épített "semmisítsük meg" attitűddel. A fociban tényleg benne van egy-egy keményebb belemenés, de hogy hogy nem ebben a Steelers mindig élen jár. Lehet ellenpéldákat mondani, mert senki nem vár szurkolótól objektivitás. Legyen ez kemény játék, north powa vagy akármi. Nektek. A többieknek szimpla tahóság. Biztosak lehettek benne, hogy Garvinnak mindenki fizeti a piáját a héten. Megérdemli. Szerintetek.

Harrison tökéletes példa. Hasonlítsátok össze mit művelt fekete-sárgában és mit csíkosban. Tudom, Goodell takarodj. De toljátok csak, érdekes és mulatságos.nasheem
Harrison már tavaly sem kapott semmit, nem nálatok lett jó fiú, ki kell hogy ábrándítsalak titeket. És ezzel párhuzamosan egyszerűen (önmagához képest) kiégett. Már nem hozza azt, amit egykor. Amikor csúcson volt, akkor 100 tackle, +10 sack és +5 FF garantált volt. Most? Öltözői leadership szerep. Ennyi. (Persze ez is fontos) És igen, ehhez kellett a hardhitterség. Én örültem, hogy nálunk volt. És ettől az attitűdtől volt a liga legjobb OLB-je 3-4 éven át. Nem volt ő köcsög akkor sem, csak a liga akkori legnagyobb hardhittere. Azokat pedig nem szokták szeretni más csapatok szurkolói. De nem ettől lesz vki dirty, ahogy ő nem is volt az. A boszorkányüldözéses évet leszámítva nem is nagyon büntették őt.

És abban is tévedsz, nincs nálunk semmiféle semmisítsük meg az ellent. Vannak kemény ütközések. A ligaátlagnál fizikálisabb csapat a Steelers, ez is igaz. De ez nem úgy van, hogy a Steelers alattomos, sunyi, megfélemlítő. Adjuk is, kapjuk is az ütéseket. Ez a játék rendje. Vagy lehet, amiket kapunk, azokat is a mi játékosaink adják? Lófaszt. Semmivel nem adunk több illegal hitet, mint más csapat. Ez benne van. Csak mi nem picsogunk és háborgunk azon, ami a játék jellegéből fakadóan benne van egy meccsben. Egy védő dolga az, hogy megállítsa a támadót. Becélozhatja a mellét, de ha lehajol, abból bizony fej lesz. BB-nek már nem egy agyrázkódása volt, Suggs hit, Ngata orrtörés és még lehetne sorolni. Ettől még nem utálom őket, ez volt a dolguk. Ha egy védő gondolkodik, akkor el fogja hibázni a szerelést. Ngata pl úgy törte el Ben orrát, hogy BB hirtelen menekülni akart, Ngata utána kapott és orrtörés a vége. Szabálytalan. És? Ettől most ő dirty és tiltsák el, amíg BB orra össze nem forr? Ugyan már. Azt tette, ami a dolga volt. Ahogy Suggs is, amikor kiütötte BB-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 368
korábban írta - talán - gabtsi (nem keresem vissza), hogy oldalazott,akkor hogy kapott szemből ütést? (nem fontos, sajnos kapta)
Collapo
A Puntert LEHET blokkolni, de védtelen játékosnak számít (minden körülmények között), gabtsi
szerintem itt erosen tevedsz. A punter addig kap vedelmet, amig szabalyos rugo mozdulatot vegez. slusszpassz. Elotte utanna pont ugyanolyan mezei gyalogos, mint a tobbi. Ha epp utban van, akkor epp ugy kaphat blokkot, mint barki mas es epp ugy csinalhat tackle-t is, mint barki mas. Kapott, eroset. Ez fuggetlen a jatekos statuszatol, mert reges reg nem volt punter...
több mint 10 éve
no Baltimore Ravens 7 122
Faszán megy a félrebeszélés. "Férfias játék", "ez mindig benne van", "ilyen a foci", meg "mások is" blabla.
Ködösítés az egész. Összemostok az egy-egy durva playt, a rendszerbe épített "semmisítsük meg" attitűddel. A fociban tényleg benne van egy-egy keményebb belemenés, de hogy hogy nem ebben a Steelers mindig élen jár. Lehet ellenpéldákat mondani, mert senki nem vár szurkolótól objektivitás. Legyen ez kemény játék, north powa vagy akármi. Nektek. A többieknek szimpla tahóság. Biztosak lehettek benne, hogy Garvinnak mindenki fizeti a piáját a héten. Megérdemli. Szerintetek.

Harrison tökéletes példa. Hasonlítsátok össze mit művelt fekete-sárgában és mit csíkosban. Tudom, Goodell takarodj. De toljátok csak, érdekes és mulatságos.nasheem
Sztem a fizikális játék szép és eredményes. Persze ezt szabályos keretek közt szeretnénk látni ( más kérdés, hogy a szabályok nem kedveznek neki ). Van sok csúnya eset, de ezek nagy része nem szándékos. Igenis csapjanak nagyot ( szabályosan ), tartson az ellen a következőtől. De ez a támadókra is igaz, brusztoljon pár yardot a contact után, blokkoljon a wr határozottan, FB lökjön fel egy DL-t ( VLeach vs vasas😀 ) - ezeket könnyes szemmel nézik a támadó foci hívei is ( gondolom ).
több mint 10 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Faszán megy a félrebeszélés. "Férfias játék", "ez mindig benne van", "ilyen a foci", meg "mások is" blabla.
Ködösítés az egész. Összemostok az egy-egy durva playt, a rendszerbe épített "semmisítsük meg" attitűddel. A fociban tényleg benne van egy-egy keményebb belemenés, de hogy hogy nem ebben a Steelers mindig élen jár. Lehet ellenpéldákat mondani, mert senki nem vár szurkolótól objektivitás. Legyen ez kemény játék, north powa vagy akármi. Nektek. A többieknek szimpla tahóság. Biztosak lehettek benne, hogy Garvinnak mindenki fizeti a piáját a héten. Megérdemli. Szerintetek.

Harrison tökéletes példa. Hasonlítsátok össze mit művelt fekete-sárgában és mit csíkosban. Tudom, Goodell takarodj. De toljátok csak, érdekes és mulatságos.nasheem
Maradjunk annyiban hogy ez a csoport a Ravens és a Steelers miatt lett az ami.
Nem értem mi ez a sok sírás. A játékos megkapja a büntetését és minden megy tovább. A játékosotoknak jobbulás. Ja és milyen tényekkel tudod alátámasztani hogy sérülésokozásban a Steelers messze vezeti a ligát?

Steelers fan
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
soha ne keverd össze azt, amit ide írok azzal, amit a podcastben mondok, vagy írok egy cikkben.

a kettő teljesen más. én ide szurkolni jövök, oda meg okosakat mondani.
gabtsi
Szerintem nem teljesen más. Azért járok az oldalra, fórumra, mert szeretem a focit. Nem fogok "szakmázgatni" mert az én tudásom kevés hozzá. Azt gondolom, hogy az oldalon megjelenő cikkekből mélyíthetem amúgy elég csekély tudásomat. De ha azt látom, hogy adott szerkesztő (jelen esetben Te) bizonyos esetekben nem tudja félretenni az érzelmeit, utálatát, megkérdőjeleződik bennem a "hivatalos helyen" elhangzó "hivatalos álláspontja" is. Persze Te is emberből vagy mint mindenki más, csak azáltal, hogy szerkesztőként funkcionálsz egy sokak által látogatott oldalon kicsit jobban oda kellene figyelni a szavakra, szavaidra. Nem kioktatni akarlak, főleg nem azok után, hogy úgy érzem kicsit provokáltalak is, csak én így gondolom ezt a történetet, ezt a szerepet.kittli
Elfogadom, lehet hogy igazad van. de egyszerűen szurkolóként nem tudok nem a plafonon lenni, gyűlölök veszteni bármiben. de általában el tudom viselni, csak nem mindig. én itt kis Bengals topikunkban szurkolóként nyilvánulok meg, erre nekem szükségem van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
korábban írta - talán - gabtsi (nem keresem vissza), hogy oldalazott,akkor hogy kapott szemből ütést? (nem fontos, sajnos kapta)
Collapo
Huber válla merőlegesen volt Brownra, így nehéz tackle-t csinálni, viszont nem látom miért ne lehetne szemböl jönni.

És akkor mégegyszer, hogy részemről lezárjam a témát:
NEM a kemény játékkal van bajom, mert én is imádom, hanem az alattomos sunyi szabálytalanságokról, abszte nem playoldali ütésekről, vagy play utáni teljesen indokolatlan lökdöséssel. ha kemény vagy, akkor a pályán, játék közben a szabályok adta kereteken belül legyél kemény. és főleg akkor legyél gizda, ha nem a 20 kilóval kisebbet ütöd gallyra.
ez nem kemény futball ez parasztság. lehet, hogy ez régen ment, és fasza volt, és ettől voltatok híresek, de ez ma már nem megengedett. arról lehet vitázni, hogy tetszik vagy nem, de arról, hogy ez a szabály arról nem. ja, és ha nem dobnak rá sárgát, az nem jelenti azt, hogy szabályos.
Véleményem szerint - élve a tévedés jogával - ez a fajta "megfélemlítés" a Steelers sajátja, hosszú évek óta, és TÖBBEK között ez is hozzájárul a sikerekhez, mert ha valaki fél, az nehezen nyer. én ezt láttam visszaköszönni a vasárnap éjjeli meccsen is, leginkább az első negyedben, ahol nem az áll- és nyakcsigolya-törésről beszéltem, hanem a kamerák által is (élek a gyanúperrel, nem az összes volt) mutatott esetekről, amiről írtam is korábban. Tomlin erre erősen ráerősít, mert ő sem az az úrigyerek típus, hogy finom legyek.

és akkor itt kanyarodok rá Harrisonra: én végtelenül respektáltam korábban is, nem szerettem az igaz, de miért kellett volna ? mindig geci jó volt (ellenünk főleg), de ő is egy sunyi paraszt volt, és kurvára nem érdekelte mi lesz, ő teszi a dolgát, mert neki ez a dolga. de nem, mert nem az a dolga, hogy a szabályokon kívül játszon, mert így sikerült, sorry, gyorsan jött a baba. és nyilván Tomlin se mondta neki, hogy baszd meg James, nem így kéne, mert nem kell az a 15 yardos bünti.
Soha nem láttam még olyan sallangmentesen játszó védelmet mint a Steelers, soha. főleg nem ilyen hosszú ideig. nagyon ritka a tévedés a pályán, hogy kinek mi a dolga. pont ez lenne a véletlen kivétel ?

Harrisonra két zászlót dobtak idén, egy offside egy PF, mert ez itt nincs tolerálva. mert persze nem is vagyunk olyan jók, hogy megengedhessük magunknak a felesleges yardokat, first downokat. de itt Burfictra is rá lett szólva, hogy ezt fejezze abba, mert nem használ a csapatnak. Szóval egy foul Harrisonnál, és persze szituációs játékos, és kevesebb a play, de nem ennyivel. Nekem ez szimpibb. Főleg, hogy ha hallod Marvint és Tomlint beszédstílusa között a különbséget, akkor érted is mire gondolok. Nem véletlen, hogy Marvin kommentálni sem volt hajlandó a Huber esetet a hétfői sajtónapon.


De ami a legnagobb gondom, hogy úgy vagyok puhafocista punci és egyéb általánosító légbőlkapott (egyébként megszokott) lózungokkal elkdülve az anyámba, hogy nyilvánvalóan nem vagytok tisztában a szabályokkal:
A Puntert LEHET blokkolni, de védtelen játékosnak számít (minden körülmények között), akárcsak az elkapó elkapás közben, ami nem azt jelenti, hogy nem lehet blokkolni, hanem hogy a fej és nyakterületen nem lehet megütni. és megint lehet jönni, hogy ez faszság, mert Gronk belszaladt egy lowblockba, de akkor is ez a szabály.
Ellenben a runner, azaz futó (példádban Bell, aki btw nem csak futó lehet, itt a trükk), akit bárhol meg lehet ütni, még a fején is, bizonyos keretek között.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Faszán megy a félrebeszélés. "Férfias játék", "ez mindig benne van", "ilyen a foci", meg "mások is" blabla.
Ködösítés az egész. Összemostok az egy-egy durva playt, a rendszerbe épített "semmisítsük meg" attitűddel. A fociban tényleg benne van egy-egy keményebb belemenés, de hogy hogy nem ebben a Steelers mindig élen jár. Lehet ellenpéldákat mondani, mert senki nem vár szurkolótól objektivitás. Legyen ez kemény játék, north powa vagy akármi. Nektek. A többieknek szimpla tahóság. Biztosak lehettek benne, hogy Garvinnak mindenki fizeti a piáját a héten. Megérdemli. Szerintetek.

Harrison tökéletes példa. Hasonlítsátok össze mit művelt fekete-sárgában és mit csíkosban. Tudom, Goodell takarodj. De toljátok csak, érdekes és mulatságos.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A példa attól még jó, hogy ott volt más probléma is a bíráskodással. A példa attól jó, hogy épp ugyanilyen helmet to helmet volt. És még a TD-t se kaptuk meg (mert lerepült a sisakja). És? Benne van.
Soldados
ha nem tudod megkülönböztetni a defenseless playert a runnertol, akkor ott nekem elfogytak az érveim.gabtsi
Ha nem tudod félretenni a Steelers-utálatodfat, ott nekem sincsenek érveim. Mondtam még más példákat is, de hát a te kényes ízlésedet lehet azok sem elégítik ki... Mert hát ott Steelers-playák fejét baszták szét. Például a franchise QB-jét, de az nyilván belefér...

Olvasd el az előzetesedet, kifejezetten szórakoztató az írásod a mai hisztid tudatában, aztán picsogjál tovább egy darab illegal hit miatt. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... akkor én is 😊

korábban írta - talán - gabtsi (nem keresem vissza), hogy oldalazott,akkor hogy kapott szemből ütést? (nem fontos, sajnos kapta)
korábban írta valaki, hogy, áhh, nem is tudom ki mit írt...

Lényeg, a punter play erős volt, de tartom, hogy ha egy védő elindul szerelni és én blokkolhatom, blokkolni is fogom. Punter, Tomlin, BigSey, tökmindegy, bár utóbbi fájna... Garvin, Merrivödör, Pólhárd, Lincs, Méjsz tökmindegy... ilyen van, büntetni is kell, büntetik is, büntetni is fogják.

Kakaskodás minden meccsen van, Rizsát is előkapják, úgy mint Hókinszot... nem csak rivalryban, nem csak div meccsen, akárhol... lehet rá példát keresni... ez a tesztoszteron játéka, ha abból sok van, sok baromság történik a pályán...

Tudja ezt minden csapat, mint ahogy tudja az ellenkezőjét is... Lach a mackóknál még simán ledarálhatta volna Stuffoldot, a fagyiknál (Leo, rakd össze), de megált és megpaskolta a sisakot és vigyorogva integetett, hogy legközelebb pajti véged... van szép és ronda része a játéknak...

Volt ilyen Ward által és ellen is, ezen sose fog senki változtatni... illetve talán a liga, egy-két meccs eltiltás, fizetésnyi büntetés... csakhogy volt újoncunk, aki ütközött testtel, mégis kapott olyan bírságot, a ligától, hogy kábé mehetett kalapozni a Deákra az aluljáróba... A bírók és a liga is téved... de ugye azt tudjuk, hogy az okozott sérüléssel azonos ideig történő eltiltás erősen megkérdőjelezhető kérdés.... azért maradjunk a focinál, ne pacsifoci legyen... ettől még szabályozzunk, ahogy most meg is próbálják...

A szurkoló és a csapat más, ezt lássuk tisztán... ha a szurkoló a csapatot szereti, azt a játékosok és a mutatott játék miatt teszi, mégha nem is minden playnél ért egyet a mutatott játékkal... ezt a szurkolótáboron leverni felesleges...

Ugyanúgy felesleges kijelenteni, hogy valaki picsog, szurkoló, naná, hogy a saját csapatát védi...

Aztán a legfeleslegesebb szervezkedni ellenünk, úgyis mi vagyunk a jobbak, mert a lila az másnap is látszik még a szem alatt (eztnekedsütikém) 😛

Végül, szeretek mindenkit, nem bántok senkit, de adhattok palacsintát, mert az még nálatok is jobban szeretem ám.

Písze

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A példa attól még jó, hogy ott volt más probléma is a bíráskodással. A példa attól jó, hogy épp ugyanilyen helmet to helmet volt. És még a TD-t se kaptuk meg (mert lerepült a sisakja). És? Benne van.
Soldados
ha nem tudod megkülönböztetni a defenseless playert a runnertol, akkor ott nekem elfogytak az érveim.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
off
Gabtsi ment PM
on

több mint 10 éve
no Baltimore Ravens 7 122
sziasztok,
nem szoktam írni, de egy picit meg lettünk szólítva. Ngata szabályos volt, csak eltört az a fránya orr. Egy picit nem a szám-íze szerint történik a liga keménysége. Ma "lassan egy férfi" kézilabda színvonalán van. Sztem tudatosan nagyon ritka esetben akarnak sérülést okozni, de elgurulhat a meccs hevében a tabletta. Az aljasságot üldözni kell, de tudomásul kell venni, hogy akkorát akarnak ütni szabályosan, hogy ne tudj vidáman játszani ( akár a vidám nélkül is leírhatnám), de holnap ne legyen bajod. Így viszont lehetetlen. Egy példa: a hokiban a rájátszásban 5-0 az állás, de a vesztésre álló csapat minden másodpercben a palánkra keni az ellent, mert meg akarja gyötörni ( nem sérülést akar, de emléket hagy ). A north fizikális focit játszik. Ok elkaptad a labdát, de kaptál egy lecsót- az elkapóban kettős érzés van 1, örül az elkapásnak, 2, agyrázkódás okozta hányiger. Pavlovi reflex tézisét akarják bizonyítani.
És a Tomlin ügy: sportszerűtlen volt- tény, de csibész is. Minden mindegy alapon megpróbálta és lássuk be, hogy bejött neki. ( persze minden vasasnak elhiszem, hogy nem szándékos volt, de csak nekik). Viszont halkan "leírnám" JJ-nak telibe kellett volna vernie ( Soldados tézisét erősítve, hogy mint mozgó célpontot....), mert biztos lett volna bírói ítélet ( aminek sztem mindkét tábor örült volna, mert csak idegzsábát kapott mindenki a meccs után), és Tomlint a következő meccsen a vizes hordónak támasztották volna, ami nem a vonal közelében van.
Ja és inkább ti utáljatok minket, mert akkor mi vagyunk előrébb.😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
gyerekek, tudom h nem számít amit mondok, de inkább utáljuk együtt a Ravens-t!!! muhahahanhm
+ 1 😀megyerikrisz
Emmi, legalább mi sárgák tarcsunk össze? Úgy meglessz a kétharmad? 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Soldados
...


Big B, Harrison érkezésének nem örültem, pont azok miatt, amit korábban nálatok láttam tőle (ismétlem, tőle, megint nem sztílerszezés), viszont a szezon egyik pozitív csalódása a játéka. Teljesen letisztult, lehiggadt, de maradt kókemény, aljasság nélkül. Ez nem vélemény, hanem tény, meg lehet nézni a meccseinket.megyerikrisz
Megbocsáss. de ez már milyen... JH nálunk aljas volt, de mikor odakerült kőkemény meg letisztult meg stb? Nyilván amint felvette a csíkos szerkót, teljesen kifordult magából, megváltozott, megtért és talán már saját magát is megveti amiért egy ilyen alja csapatban játszott mint a Steelers, nem?
Jan
Régebben a csúnya dolgait láttuk, sztem természetes, hiszen azt fújta fel a sajtó, az jutott el hozzánk. Nem láttam sok meccsét nálatok, mert NEM vagyok vasas drukker, nem is akarok az lenni.

Ha értelmeset írsz, arra szívesen reagálok, de felesleges olyanokkal hergelned magad, amit nem mondott senki. Legyél kedves olyanokat nekem tulajdonítani, amiket ki is mondtam. Alja csapat a vasas, stb... Magadat hergeled feleslegesen. Annyit mondtam, hogy az általam korábban látottakkal szemben sokkal szimpatikusabb a mostani játéka. De ha jól esik, kötözködj nyugodtan, mert az ilyen hozzászólásaidnak más célja nincs.megyerikrisz
Ha nem láttad nálunk rendszeresen játszani (márpedig azt írod) akkor nem értem mihez képest lett szimpatikus a játéka? Csak ennyi a kérdésem.

Illetve arra próbáltam rávilágítani, hogy szimplán bunkóságra nem adnak DPOY címet, kellett ott lenni valamiféle kiemelkedő teljesítménynek is. Ezen az apróságon valamiért átsiklanak az emberek.Jan
Épp az előbb válaszoltam meg a kérdésedet. Azt mondtam, hogy amennyit láttam, csak az alapján tudtam megítélni. Ahhoz képest értettem az előrelépést. És ahogy az előbb is írtam, egy szóval sem mondtam, hogy bunkóságra kapott DPOY címet. Amúgy ezek honnan jönnek? Mert itt senki sem mondta, te találod ki őket.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
mit mond? (telóm nem nyitja meg... 😕
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
huber interjúja.
 www.bengals.com/media-lounge/videos/Kevin-Huber-I-remember-everything/abd7a3bb-2882-4a52-abc9-54b71a9f4dc2


több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Soldados
...


Big B, Harrison érkezésének nem örültem, pont azok miatt, amit korábban nálatok láttam tőle (ismétlem, tőle, megint nem sztílerszezés), viszont a szezon egyik pozitív csalódása a játéka. Teljesen letisztult, lehiggadt, de maradt kókemény, aljasság nélkül. Ez nem vélemény, hanem tény, meg lehet nézni a meccseinket.megyerikrisz
Megbocsáss. de ez már milyen... JH nálunk aljas volt, de mikor odakerült kőkemény meg letisztult meg stb? Nyilván amint felvette a csíkos szerkót, teljesen kifordult magából, megváltozott, megtért és talán már saját magát is megveti amiért egy ilyen alja csapatban játszott mint a Steelers, nem?
Jan
Régebben a csúnya dolgait láttuk, sztem természetes, hiszen azt fújta fel a sajtó, az jutott el hozzánk. Nem láttam sok meccsét nálatok, mert NEM vagyok vasas drukker, nem is akarok az lenni.

Ha értelmeset írsz, arra szívesen reagálok, de felesleges olyanokkal hergelned magad, amit nem mondott senki. Legyél kedves olyanokat nekem tulajdonítani, amiket ki is mondtam. Alja csapat a vasas, stb... Magadat hergeled feleslegesen. Annyit mondtam, hogy az általam korábban látottakkal szemben sokkal szimpatikusabb a mostani játéka. De ha jól esik, kötözködj nyugodtan, mert az ilyen hozzászólásaidnak más célja nincs.megyerikrisz
Ha nem láttad nálunk rendszeresen játszani (márpedig azt írod) akkor nem értem mihez képest lett szimpatikus a játéka? Csak ennyi a kérdésem.

Illetve arra próbáltam rávilágítani, hogy szimplán bunkóságra nem adnak DPOY címet, kellett ott lenni valamiféle kiemelkedő teljesítménynek is. Ezen az apróságon valamiért átsiklanak az emberek.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
gyerekek, tudom h nem számít amit mondok, de inkább utáljuk együtt a Ravens-t!!! muhahahanhm
+ 1 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
gyerekek, tudom h nem számít amit mondok, de inkább utáljuk együtt a Ravens-t!!! muhahaha
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Soldados
...


Big B, Harrison érkezésének nem örültem, pont azok miatt, amit korábban nálatok láttam tőle (ismétlem, tőle, megint nem sztílerszezés), viszont a szezon egyik pozitív csalódása a játéka. Teljesen letisztult, lehiggadt, de maradt kókemény, aljasság nélkül. Ez nem vélemény, hanem tény, meg lehet nézni a meccseinket.megyerikrisz
Megbocsáss. de ez már milyen... JH nálunk aljas volt, de mikor odakerült kőkemény meg letisztult meg stb? Nyilván amint felvette a csíkos szerkót, teljesen kifordult magából, megváltozott, megtért és talán már saját magát is megveti amiért egy ilyen alja csapatban játszott mint a Steelers, nem?
Jan
Régebben a csúnya dolgait láttuk, sztem természetes, hiszen azt fújta fel a sajtó, az jutott el hozzánk. Nem láttam sok meccsét nálatok, mert NEM vagyok vasas drukker, nem is akarok az lenni.

Ha értelmeset írsz, arra szívesen reagálok, de felesleges olyanokkal hergelned magad, amit nem mondott senki. Legyél kedves olyanokat nekem tulajdonítani, amiket ki is mondtam. Alja csapat a vasas, stb... Magadat hergeled feleslegesen. Annyit mondtam, hogy az általam korábban látottakkal szemben sokkal szimpatikusabb a mostani játéka. De ha jól esik, kötözködj nyugodtan, mert az ilyen hozzászólásaidnak más célja nincs.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Soldados
...


Big B, Harrison érkezésének nem örültem, pont azok miatt, amit korábban nálatok láttam tőle (ismétlem, tőle, megint nem sztílerszezés), viszont a szezon egyik pozitív csalódása a játéka. Teljesen letisztult, lehiggadt, de maradt kókemény, aljasság nélkül. Ez nem vélemény, hanem tény, meg lehet nézni a meccseinket.megyerikrisz
Megbocsáss. de ez már milyen... JH nálunk aljas volt, de mikor odakerült kőkemény meg letisztult meg stb? Nyilván amint felvette a csíkos szerkót, teljesen kifordult magából, megváltozott, megtért és talán már saját magát is megveti amiért egy ilyen alja csapatban játszott mint a Steelers, nem?

Amit korábban láthattál tőle, az az volt, hogy DPOY, 100y int ret TD a SB-on, sack rekordok, és a több száz szerelése közül volt 4-5 ami h2h volt, amiket végletekig felfújt a sajtó, és hecckampány indult ellene. A sok birka meg bedőlt ennek, és azt hajtogatta a fél világ hogy JH milyen tulok, miközben arányaiban sokkal kevesebb szabálytalansága volt mint néhány sztár LB-nek, vagy S-nek.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Csak a Tomlin dologra reagálnék, azt ne hasonlítsuk olyan szitukhoz, amikor a játék egész máshol zajlik. Ez egy sunyi húzás volt, amin még jót is röhögött. Az ilyenek pedig ahhoz is hozzájárulnak, hogy a hülye média általánosítson, majd a szurkolók is.munoz
Tényleg általánosítás nélkül... ha a főnök agyhalott, az a játékos, aki szintén nem atomkutató, azzal próbál majd bevágódni nála, hogy agyhalott dolgokat csinál. Ebben óriási felelőssége van Tomlinnak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Csak a Tomlin dologra reagálnék, azt ne hasonlítsuk olyan szitukhoz, amikor a játék egész máshol zajlik. Ez egy sunyi húzás volt, amin még jót is röhögött. Az ilyenek pedig ahhoz is hozzájárulnak, hogy a hülye média általánosítson, majd a szurkolók is.