NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
kemény meccs lesz. ez a sd más/erősebb mint akikkel alapszakaszban találkoztunk.
reméljük a hideget, ami nekünk kedvez, és a lényeg Who Dey!! irány Boston!

másik: ha úgy vesszük 3-3 szavazat van ilokára és Jonesra és 2 collinsra. (ha gabtsi mind3 szavazatát nézem).
így övé a megtiszteltetés, hogy eldöntse ki is a 'nyertes' személy 😊
szerk: vagy szavaz még 1-2 ember 😊


több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Nem tudja valaki milyen idő várható a meccs időpontjában? Remélem hűvös lesz akár némi havacskával is 😊 Nincs ehhez szokva az ellen 😉 Amúgy meg szerintem idén megdőlhet a leghidegebben játszott meccs csúcsa, erősen sanszos ami odaát van az tényleg tél. Hozzájuk képest mi most "nyaralunk".meme
Weather.com szerint:
38° (3°C), feels like 32° (0°C), 83% humidity, wind 9 mph SE, rain/snow showe
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Nem tudja valaki milyen idő várható a meccs időpontjában? Remélem hűvös lesz akár némi havacskával is 😊 Nincs ehhez szokva az ellen 😉 Amúgy meg szerintem idén megdőlhet a leghidegebben játszott meccs csúcsa, erősen sanszos ami odaát van az tényleg tél. Hozzájuk képest mi most "nyaralunk".meme
Cincibben napközben enyhe időt jósolnak, estére azonban mnegérkezik a havaseső / hó kemény mínuszokkal.
GB-ben napközben -12 fok, meccs idejére -20 fok az előrejelzés. Egyiket sem nevezném ideális állapotnak 😉 Hirtelen nem is tudom, melyik a jobb: kevésbé hideg esőben / hóban, vagy -20 fok, de tiszta idő.ashyn
Idealis futbalidő 😊

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
ashyn San Francisco 49ers 19
Nem tudja valaki milyen idő várható a meccs időpontjában? Remélem hűvös lesz akár némi havacskával is 😊 Nincs ehhez szokva az ellen 😉 Amúgy meg szerintem idén megdőlhet a leghidegebben játszott meccs csúcsa, erősen sanszos ami odaát van az tényleg tél. Hozzájuk képest mi most "nyaralunk".meme
Cincibben napközben enyhe időt jósolnak, estére azonban mnegérkezik a havaseső / hó kemény mínuszokkal.
GB-ben napközben -12 fok, meccs idejére -20 fok az előrejelzés. Egyiket sem nevezném ideális állapotnak 😉 Hirtelen nem is tudom, melyik a jobb: kevésbé hideg esőben / hóban, vagy -20 fok, de tiszta idő.
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Nem tudja valaki milyen idő várható a meccs időpontjában? Remélem hűvös lesz akár némi havacskával is 😊 Nincs ehhez szokva az ellen 😉 Amúgy meg szerintem idén megdőlhet a leghidegebben játszott meccs csúcsa, erősen sanszos ami odaát van az tényleg tél. Hozzájuk képest mi most "nyaralunk".

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
de már csak két órát kell aludni és kiderülpicstii
huszonkettőt, pihennyetek nyugottan 😉 ne feszíccsük Bengáliát, van idő...sutianap
hmm, ezt nagyon benéztem...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
de már csak két órát kell aludni és kiderülpicstii
huszonkettőt, pihennyetek nyugottan 😉 ne feszíccsük Bengáliát, van idő...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
a NS. chargers gyozelmet tippelt.... Szerencsétlenek...meme
Tegnap a trash talkban pedig elhangzott, hogy nálunk várnak idegenbeli győzelmet, illetve kontraként hogy á dehogy, Harrisonnal nagyon megerősítettük a védelmünket, úgyhogy nem is.nasheem
Érdekes volt a tegnapi műsor. Sanyi bízik bennünk, ez volt kb az egyetlen dolog az egész műsorban, amivel egyet tudtam érteni. Nem voltak formában a fiúk.
Kicsit megboríthatja a hétvégi meccseket a sarkvidéki időjárás. Vasárnapra 80% esélyt adnak hóesésre fagypont körüli hőmérséklettel. Érik a nagyon durva erőfoci. Mondjuk Green Bayben -20°C körül lesz várhatóan. Lehet megfázik a Frisco?Davidka85
Nem fogunk 😊 de ahogy látom itt se strandpapucsba fognak játszani a srácok
Én is több helyen olvastam már, hogy a Chargerst tippelték továbbjutónak, a fogadóirodák szerint meg ez a legsimább meccs 😀 mindenesetre érdekes, én inkább utóbbira hajlok, de már csak két órát kell aludni és kiderül
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
a NS. chargers gyozelmet tippelt.... Szerencsétlenek...meme
Tegnap a trash talkban pedig elhangzott, hogy nálunk várnak idegenbeli győzelmet, illetve kontraként hogy á dehogy, Harrisonnal nagyon megerősítettük a védelmünket, úgyhogy nem is.nasheem
Érdekes volt a tegnapi műsor. Sanyi bízik bennünk, ez volt kb az egyetlen dolog az egész műsorban, amivel egyet tudtam érteni. Nem voltak formában a fiúk.
Davidka85
Nos már nem kell sokat várnunk az igaz? Remélem tényleg mi nyerünk.... Mióta nézem a közvetítéseket, azóta azt érzem, hogy mindig lebecsülnek Ricsiék! Méltatlanul kevés szó esik a csapatról, ha beszélnek is róla mindig Király Gabi vonatkozásában.... Nagy fricska lenne ha tovább jutnánk 😊

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
a NS. chargers gyozelmet tippelt.... Szerencsétlenek...meme
Tegnap a trash talkban pedig elhangzott, hogy nálunk várnak idegenbeli győzelmet, illetve kontraként hogy á dehogy, Harrisonnal nagyon megerősítettük a védelmünket, úgyhogy nem is.nasheem
Érdekes volt a tegnapi műsor. Sanyi bízik bennünk, ez volt kb az egyetlen dolog az egész műsorban, amivel egyet tudtam érteni. Nem voltak formában a fiúk.
Kicsit megboríthatja a hétvégi meccseket a sarkvidéki időjárás. Vasárnapra 80% esélyt adnak hóesésre fagypont körüli hőmérséklettel. Érik a nagyon durva erőfoci. Mondjuk Green Bayben -20°C körül lesz várhatóan. Lehet megfázik a Frisco?
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
When Newman went down, Kirkpatrick started the final three games. QBs had a QB rating of 52.7 against Dre in the final three games combined, QBs were 10/18, 110 yards, 1 TD and 2 picks against him. Ebben ugye Flacco, BigBen, Cassel volt benne. Statisztikailag korrekt, de azért annyira nem volt jó, mint amennyire a számok mutatják. Szezon eleji állapothoz képest valóban már alakul, jövőre be merném rakni Hall párjának, egészséges pass-rush mellett (Zimmer ha marad persze).

Nagy kérdés: Ghee-vel fogunk hosszabbítani? 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
a NS. chargers gyozelmet tippelt.... Szerencsétlenek...meme
Tegnap a trash talkban pedig elhangzott, hogy nálunk várnak idegenbeli győzelmet, illetve kontraként hogy á dehogy, Harrisonnal nagyon megerősítettük a védelmünket, úgyhogy nem is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
a NS. chargers gyozelmet tippelt.... Szerencsétlenek...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Én is Marvin Jonest mondom, főleg hogy Sanu-t vártuk szerintem többen 2. WR-nek.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
M. Jones (bár Iloka tényleg pozitív meglepetés volt, főleg a Hard Knocksban látott kézsérülés után 😊)
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
szerintem is Ilonka, mer kapok érte pontot!sutianap
Akkor nálam Collins. Érte legalább senki nem kap 😛

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem is Ilonka, mer kapok érte pontot!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin Jones, esetleg Collins.gabtsi
jones-ra gondoltam énis.

egyébként most figyelem h-h nem tippeltél? vagy én nem vettem észre?Rush
elmulasztottam.

Iloka is jó egyébként. nem sokat beszéltünk róla év közben, de annyira stabilizálta a másik S posztot, hogy el is felejthetjük a draftot, amit sokáig ütöttünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A meglepi nálam Iloka, bár Collinson erősen elgondolkodtam.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Marvin Jones, esetleg Collins.gabtsi
jones-ra gondoltam énis.

egyébként most figyelem h-h nem tippeltél? vagy én nem vettem észre?


több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin Jones, esetleg Collins.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
közbe a tippelde itt megtalálható. 😊

legjobb újoncot szerintem vehetjük biztosra, hogy gio.
kérdés pedig, hogy ki a meglepetésember?


több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ha kioszt a vezetés két nagy szerződést, AJ-nek és Daltonnak, akkor a kiegészítő embereknél biztos lesz némi fejvakarás. Bár, ha pl. Gruden elmegy és jön egy új OC, akkor azt is el tudom képzelni, hogy Dalton nem biztos, hogy marad. De ettől függetlenül szerintem egyelőre nincs nagy gáz, elég tudatos az építkezés (olyan ordas nagy bustokat pl. nem húztunk). Idén MJ93 és Collins aki lejár, és borítékolhatóan elmegy. (Bár Johnson fizetését akár még be is lehetne nyomni úgy a sapka alá, hogy most vele és AJ-vel hosszabbítanak, Dalton meg csak jövőre FA-ként kap új szerződést, amikor viszont lejár Harrison és BJGE.)
Elvileg tavaly a hátsó körökben azért húztunk 3(?) OL projektet, hogy legyen majd tartalék, Johnson helyett meg Hunt lenne aki átveszi a szerepét. Így most szerintem az OC/DC csere, ami gáz lehet. (Azért bízom benne, hogy Zimmer character issue miatt megint nem kell el 😊
Az idei drafton én személy szerint az első két körben DL és CB embert várnék (esetleg S), a harmadikban egy back-up QB-t, elég mély a draft, valaki biztos lecsúszik (Mettenberger, Garoppolo, ???). Utána meg egy nagyobb darab futót és LB-t.
Az utóbbi években az idehozott emberek elég jó százalékkal váltak be, az LB sor, Mau és Harrisont kivéve a vezetőség által kiválasztott UFDA emberekből áll (Burfict, Lamur, DiManche), a bust mentések között is voltak nagy fogások, elég Pacmanre vagy Nelsonra gondolni.
Szóval ha marad a szisztematikus építkezés esetén, és ha nem jönnek tragikus sérülések, akkor a fiatal mag alapján 5-7 jó év benne van ebbe a társaságban. Ehhez természetesen kell egy jó háttércsapat (edzők, scout, cap menedzsment, stb.) meg némi szerencse, de ennek a franchiese-nak talán ilyen jó időszaka nem volt, és ezek az évek után lehet, hogy 25 évig megint nem lesz.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
szerencsére ez már nem az a sikertelen csapat ami pár éve volt, ahonnan távozni akarnak a játékosok 😊


több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Daltonnak még van szerződése jövő évig, akkor ráérünk szerintem vele tárgyalni, ha már idén bizonyíthat. Ha szarul játszik PO-ban akkor is fogunk vele hosszabbítani, nem ez a kérdés...az összeg az ami nagyot változhat pár meccs miatt.

 www.spotrac.com/nfl/cincinnati-bengals/
szerződések. Free Agent fülre kattintva lehet listázni, hogy kinek mikor jár le (mikor lenne FA).

nagyon keményen szétmehet a csapat 2 éven belül, lesz GM/HC munka bőven a szerződésekkel. Biztosan lesz nagy veszteségünk, de hát az NFL üzlet.

Burrow > Luck valaha is