Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sztem jo volt, bár biztos más meccset néztem. Sack nem volt egyedül, shotgunbol játszott Cutler szinte végig.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Nem köcsögösködésből, hanem mert fantasyban nálam van, Genyót egész meccsen duplázták? Sérült? Miért tűnt el ennyire a ködben?Collapo
Cutler elég hamar szabadult a labdától, és (hihetetlen még leírni is, de ) a macik OL-je elég jól védte őt 😊. A secondaryben teljesen kuka volt a coverage, nem kellett sok idő Jaynek, hogy megtalálja az elkapókat, meg akkor is oda dobta ha duplázva voltak. Genonak szimplán nem volt ideje odaérni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem köcsögösködésből, hanem mert fantasyban nálam van, Genyót egész meccsen duplázták? Sérült? Miért tűnt el ennyire a ködben?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
naszóval, erősen felemás az „élmény”, bár még nem tudtam újra megnézni.

adott volt egy meccs, amit tulajdonképpen, az utolsó negyedig teljesen kézben tartottunk, úgy nézett ki a lőlap, hogy mi vittünk a 4. negyed kezdetéig 300+, a Bears meg 90+ yardot, kordában tudtuk tartani cutlert, a két safety mélyen védte a hosszú játékokat, a futást fogtuk, és igazából ennyi volt, nem nagyon tudtak kibontakozni. TO-ból kaptunk rögtön pontot, de az is egy olyan játék volt, hogy jobban igen nehéz ott védekezni, de Cutler tökéletes labdát osztott, centiken múlt, hogy jó lett, de pont tökéletesre sikerült. ekkor kicsit megijedtem, de Dalton elég gyorsan rácáfolt a kétkedésemre.

és akkor itt térnék ki arra, hogy mind Gruden mind Dalton bengáli pályafutása legjobb meccsét hozta, folyamatosan nagyon kreatív játékhívások, mindenkit használtunk aki szóba jöhetett, élmény volt nézni, és semmit se tudott vele kezdeni a mackó D, az OL dominálta a hazai frontot, és Collins kb megette reggelire Pepperst. 97, 93 yardos TD-k nagyszerűen felépített drive-okból. és Dalton is hozzátette a magáét, olyan, hogy ő manőverez a szebben, hogy ellépjen a nyomás elől, és bele tudjon állni a dobásba, soha nem volt. most többször is. és a mély játékok is ültek, amivel meg tudtuk nyitni a pálya közepén. igazán homály passzára nem is emlékszem, szinte mind kifogástalan volt. vagy ha nem, akkor is inkább a WR route futásai nem voltak tökéletesek, Sanu biztos nézett be ilyet, de majd az újranézés után pontosítok. szóval ez összességében nagyon bíztató volt, nagy önbizalommal és pontosan játszott Dalton, egyáltalán nem rajta múlt a story.

Sanu labdavesztésénél ment el végleg a story, pedig ott is nagyon jól haladtunk előre, de az volt az a momentum, ahol megfordult a mérkőzés, és onnan már nyilvánvaló volt, hogy nem lehet meg. elkezdett működni a futás a túloldalon, a mackó TE sunyi, alattomos módon kiütötte Burfictet ebből igen komoly zavar támadt, mert le kellett menjen és ő a bemikforonozott ember a D-ben, így azt se tudtuk merre vagyunk arccal. ennek eredménye a totális zavar meg az időkérések, és a Mackó megérezte a vérszagot, és Cutler sokkal jobb annál, hogy ezt ne használja ki.

A D igazából nem sokat változott a szokásoshoz képest, ha harmadik és 3nál kevesebb yard van, nagyobb eséllyel védekezzük ki mint ha 3 és 7,15,20+ yard lenne, ahol egyszerűen nem tudunk mit kezdeni a saját butaságainkból, megint hány ilyen volt. túl agresszívek vagyunk időnként, és ez eliminálja az egyébként huzamos, jó teljesítményt.

A TE játék viszont nagyon bíztató, Eiferttel egy LB egyszerűen nem tud mit kezdeni, az S meg kurva kevés rá. ha lelassul számára a játék, és jobban sikerül beépíteni, akkor nagy hasznára lesz a csapatnak, és jó volt látni, hogy Greshamre is micsoda hatással volt az ő érkezése, kb ellentmondást nem tűrően tolt arrébb bárkit aki szembejött.

szóval összességében jó volt ez, voltak bíztató jelek, és a legnagyobb gond, hogy a védelem adta le a meccset a végén, de ez nem sokszor fog előfordulni a szezonban. irtó buta szabálytalanságokkal, meg csak tovább mélyítettük a problémát. halkan teszem hozzá, hogy egy kis hazai pályát is kapott a Bears, de egyáltalán nem ezen múlt, mert igazából lényegtelen dolgok voltak, és nem tudtunk alkalmazkodni a kemény játékukhoz, Greent kivéve.

jövöhéten Steelers, nem kevésbé lesz éles.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Dalton a legjobb meccsét játszotta bengáli színekben, olyan dolgokat láttam, hogy nem hittem a szememnek. és ez az amit vártunk, emiatt vagyok optimista.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hülye helyzet, de jobban örültem volna, ha tegnap nyer a Vasas. Így nagyon éles lesz mindkét társaságnak az egymás elleni. Bár az is igaz, hogy a csoportmeccsek mindig mindenkinek élesek. Idén ráadásul leginkább csak a csoportgyőztes fog továbbmenni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Na, így egyet aludva a meccsre, leírnám, hogy mit gondolok.

Hihetetlenül dühös vagyok, mert nem tudom, hogy előreléptünk vagy sem. A meccs a kezünkben volt, innen nyerte meg a Bears. Szó sincs róla, hogy érdemtelenül, hiszen kihasználták a hibáinkat. Azokban mondtunk csődöt, amiről azt hittük azt elmúlt szezon alapján, hogy az már megvan, biztos alap, és arra építkezhetünk. A time management borzalmas volt, egyéni hibák tömkelege(Mau, Dre, stb... ), a DL teljesen impotens volt egy sebtében összeszedett OL ellen, ami ugyan jó képességű játékosokból állt, de kizárt, hogy ennyi idő alatt összeszokjanak. A CB-k - talán Hallt leszámítva - már nem mai gyerekek, előbb elfáradnak, nagyon kellene rotációba fiatal, friss erő. Legyen Dre, Ghee, bánom is én, de értékelhető teljesítményt nyújtson, ne azért legyen ott, hogy darabra meglegyünk.

Negatívumok: - DL
- egyéni hibák
- time management
- BJGE
- rengeteg drop, ezek közül több is kulcs szituációkban


Volt azért pozitívum is. Tavaly nem láttam, hogy ez az offense legalább közepes védelmek ellen hogyan fog 90+ yardos támadásokat végigvezetni. Ezt jó volt nézni tegnap. Szintén nagy előrelépés a 3down kísérletek hatékonysága. Dalton jó volt, talán csak az első INT varrható a nyakába, bár szerintem az sem 100 %-osan. Kifejezetten tetszett a TE játékunk, akár egyben, akár külön vizsgáljuk az embereinket. Greshamet nagyon ekéztem tavaly, mert a jó számok mellett nem láttam a mindent elsöprő elszántságot. Ez most megvolt, brutális, hogy 3 emberrel a hátán még ment előre. Ezt várom tőle, akkor nem kell aggódnia a szerződés miatt. Eifert bemutatkozása is jóra sikerült, láthatóan idén sokkal jobban fogjuk használni a 2 TE felállást, ami szerintem eredményes is lesz. Bernard bemutatkozása is jól sikerült, használható volt passzoknál is, meccsről meccsre több szerepet neki, hosszú idő óta valódi potenciált látok egy futónkban. Bár semmit nem olvastam róla, remélem, hogy Burfivtnek nincs komoly baja, elnyűhetetlen az ember, de nagyon hiányzott Lamur.

Pozitívumok: - Dalton
- Gresham, Eifert, TE játék
- 3down kísérletek


Összegezve, nagy baj nincs, látok esélyt az előrelépésre, fogjuk fel ezt egy jókor jött pofonnak. A többieknek köszönhetően a csoportban nem kerültünk hátrányba, de a Vasast ütni kell, tudom, hogy korai ez ilyenkor, de szerintem az egész szezont befolyásoló meccs következik. Remélem Marvin rendet rak a fejekben(állítólag a zárt öltözőn keresztül is hallották az üvöltést a sajtózónában), én bizakodó vagyok.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ami viszont engem kiborított, hogy agyatlanságból kaptuk az első félidő végén a FG-t, taktikai fegyelmezetlenség miatt nem volt időkérésünk, és a végén egy újabb ostobaság miatt az esélyt sem adatott meg, hogy 40-50 mp alatt csodát tegyen az O. Szerintem ezek azok a dolgok, amikkel tényleg csak a saját dolgunkat nehezítjük meg.munoz
Pont erre gondoltam.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A játékszituációkon azt gondolom felesleges vitatkozni. (Valószínűleg Green és Sanu nem direkt rontott az int/ff szituációkban, vagy egy-két misstackle esetében is lehet a dolgon rugózni, vagy a DL elég nagy nyomást fejtett-e ki stb.) Az sem kérdés, hogy elképesztő momentumot hagytunk veszni.

Ami viszont engem kiborított, hogy agyatlanságból kaptuk az első félidő végén a FG-t, taktikai fegyelmezetlenség miatt nem volt időkérésünk, és a végén egy újabb ostobaság miatt az esélyt sem adatott meg, hogy 40-50 mp alatt csodát tegyen az O. Szerintem ezek azok a dolgok, amikkel tényleg csak a saját dolgunkat nehezítjük meg.
több mint 11 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Az utolsó 23 perccel nem értek teljesen egyet, mert azért volt egy pick és utána sima pontszerzés lett volna, ha Sanu nem akar mindenképpen továbbmenni. Szépen le kellett volna ülnie és mehet tovább minden. Davidka85
Ha Cutler nem dob egy homályt, nincs az INT. Ha Sanu megtartja nincs a fumble. A második félidőben a Bears O egyértelműen felülkerekedett a védelmeteken. Mindezt úgy, hogy a DL-etek még akkor is doiminálta a Bears OL-t, leginkább futásnál. A momentumokat mi ragadtuk meg, elkaptuk a ritmust, megcsináltuk a kulcs playeket. Megadtátok az esélyt a győzelemre ez tény. Ám mi nyertük meg magunknak.tüsi91
Cutler homálya azért nem volt véletlen, kapott egy ütést közben. Nyilvánvaló, hogy a Chicago magának nyerte meg, méghozzá azért, mert szinte minden kulcshelyzetben valahogy megcsinálták a playeket. Ilyenből alsó hangon volt 3-4. És mivel a kulcshelyzetek szinte mind ott voltak, ezzel meg is lett a meccs. A D-line dominált, de ott sem folyamatosan, mert volt ott bőven jó futás, passzról pedig ne is beszéljünk, mert az hihetetlen bosszantó volt, hogy mennyire nem értek oda. Ez ahogy írtam a Bears O-line dícsérete is egyben.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az utolsó 23 perccel nem értek teljesen egyet, mert azért volt egy pick és utána sima pontszerzés lett volna, ha Sanu nem akar mindenképpen továbbmenni. Szépen le kellett volna ülnie és mehet tovább minden. Davidka85
Ha Cutler nem dob egy homályt, nincs az INT. Ha Sanu megtartja nincs a fumble. A második félidőben a Bears O egyértelműen felülkerekedett a védelmeteken. Mindezt úgy, hogy a DL-etek még akkor is doiminálta a Bears OL-t, leginkább futásnál. A momentumokat mi ragadtuk meg, elkaptuk a ritmust, megcsináltuk a kulcs playeket. Megadtátok az esélyt a győzelemre ez tény. Ám mi nyertük meg magunknak.tüsi91
oké

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Az utolsó 23 perccel nem értek teljesen egyet, mert azért volt egy pick és utána sima pontszerzés lett volna, ha Sanu nem akar mindenképpen továbbmenni. Szépen le kellett volna ülnie és mehet tovább minden. Davidka85
Ha Cutler nem dob egy homályt, nincs az INT. Ha Sanu megtartja nincs a fumble. A második félidőben a Bears O egyértelműen felülkerekedett a védelmeteken. Mindezt úgy, hogy a DL-etek még akkor is doiminálta a Bears OL-t, leginkább futásnál. A momentumokat mi ragadtuk meg, elkaptuk a ritmust, megcsináltuk a kulcs playeket. Megadtátok az esélyt a győzelemre ez tény. Ám mi nyertük meg magunknak.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Aztán, hogy a maradék 23 percben mi történt az már más kérdés. Én azt gondolom, hogy Ti eldönthettétek volna korábban, de a második félidő alapján nem nyertük meg ezt érdemtelenül.tüsi91
Érdemtelenül nyerni? Ilyen nincs. Legalábbis az NFLben, de máshol sem nagyon. Itt a tisztes vereségért is meg kell dögleni. Ettől még mi nyertük meg nektek. Persze a helyetekben pont leszarnám hogy jött a win.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Félidőben nem tettem volna nagy lóvét a győzelmünkre... 😊

Kurva erős a csapatotok, nem szeretnék a szezon felénél találkozni veletek...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
D-line nem volt rossz csak a 0 db sack, az 0 db. Oda kellett volna érni Cutlerhez és néhányszor földhöz vágni, hogy ne hihesse el, hogy van ideje a passzok előtt. Így elhitte és meg is lett a közetkezménye. BJGE-nek volt néhány hihetetlen homály futása, már az átadásnál halálra volt ítélve, lett is belőle jópár szép mínuszos futás. Bernard jó lesz, van benne dinamika, ha a faltól segítséget kap és megfelelően fel tud gyorsulni. Még több passz kell e két TE-nek, elkapnak mindent és minimum 6-8 yard/játék az előrehaladás. Az utolsó 23 perccel nem értek teljesen egyet, mert azért volt egy pick és utána sima pontszerzés lett volna, ha Sanu nem akar mindenképpen továbbmenni. Szépen le kellett volna ülnie és mehet tovább minden. Bears rugók nagyon nagyot játszottak, és nem csak Gould, hanem Podlesh is, iszonyat puntjai voltak. Sokat köszönhet nekik a csapat, mert folyamatosan rettenetes pozíciókból kellett indulni, 1 kivételével minden punt visszahordhatatlan volt.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Először is egy ilyen szoros meccset vártam, mint amilyen kialakult belőle.

Az első félidőben meg volt a lehetőség arra, hogy nagyobb előnyre szert tegyetek. Egy nagyon gyengén muzsikáló Bears D állt veletek szemben. Remek OL a Bengalsé, s emellé még jött az, hogy a Bears DL 10-es skálán 2-esre játszott. Buta és peches eladott labda, buta büntetések. Lásd Kirkpatrick 15 yardosa, ami után Gould 58 yardost berúgta. Offense oldalon semmit sem tudtunk veletek kezdeni az első félidőben. A 14-10 hízelgő eredmény volt ránk nézve. A második félidőben éppúgy átgyalogoltatok rajtunk 7 perces drive 21-10.

Aztán, hogy a maradék 23 percben mi történt az már más kérdés. Én azt gondolom, hogy Ti eldönthettétek volna korábban, de a második félidő alapján nem nyertük meg ezt érdemtelenül.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Azért volt elég sok biztató jel. A két TE nagyon rendben van. AJ is szépen bekezdett. Burfict atom jó volt. A legfontosabb viszont, hogy a 2 INT ellenére Dalton nem volt szar.
Fura, hogy pont a DL miatt van hiányérzetem. Enél sokkal többet tudnak papíron.
Sanut sajnálom. Nem lesz ő rossz, de ma sok múlott a labdavesztésén.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
nem lesz ez rossz. Eifert, GRESHAM! Burfict nagyon jók, és a DL sem rossz. Mau volt ma nagyon gyenge a védelemben, a hülye hibáján meg a meccs elment (nem csak ezen persze), Sanu észrevétlen volt, Green első félidőben nem koncentrált ezért volt a két IT. Gio-t többet kéne futtatni, nagy benne a potenciál. BJGE nem igazán tett hozzá a játékhoz.
Collins és az egész OL nagyon jó volt.
Kis hibákon ment el a meccs, a Bearsnek pedig minden összejött. Dalton ha ilyen formában nyomja akkor bőven PO résztvevők vagyunk (főleg, ha a csoportriválisok ilyen eredményesek lesznek 😀 😀 😀 ).
AFC North első forduló, mindenki 0-1 😊.
szerk:
SS poszton viszont Iloka nagyon homály. Igazából azon az oldalon rendre ahol segíteni kellett volna a CB-nek mert Marshall-t 1-1ben nem tudtuk megfogni, ő meg még a szerelést sem csinálja normálisan meg. A TD-nél is talán ha nem a big hitre megy, akkor kiüthette volna a labdát Bennettől.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Mau 15 yardját azért megnézném visszalassítva. Furcsa helyen volt a maci o-fal keze. Én úgy láttam mintha Mau fejénél lett volna.
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
első játékhéten bukott az egész csoport. kár érte. jobbak voltunk.


több mint 11 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
😕 Nem hiszem el, megvolt a meccs, erre odaadtuk nekik...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Saját magunkat vertük meg ez a legnagyobb baj, ennyi eladott labdát nem lehet túlélni, erre meg fokozzuk irtózatos butasagokkal. Szerencsénkre belefér, es remelem jo tanulopenz lesz. Szerényebben kellene egyeseknek. Bővebben holnap.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
abüdöspicsába+1 😡


több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Kár érte. Faszán vertük magunkat, pedig a Bears nem tűnt jónak. Abüdöspicsába.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
...nasheem
És egy javaslat a 10-eshez. Inkább legyen az, hogy kit választanak be, nehogy a végén a nullás válasszal tartoljon valaki 😉nasheem
javaslat elfogadva -> táblázat átírva és frissítve 😊

bár jobban jár az, aki azt tippeli, mert míg ez biztos 0 vagy 2 pont (bár ez megérne szerintem többet is), addig az elmúlt tippeldékből kiindulva, 3-4-5 ember tippelése esetén mínusz pont is járhat. 😊