NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ez a McCalebb történet figyelemre méltó. RB-ként esélye sincs a roasterre, de simán returnernek meg kicsit luxus lenne, bár érdekes lenne, Tate helyett. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e benne annyi, hogy ha nem is az idén, de egy-két éven belül tudjon annyit CB-ként, hogy játsszon a ligába (netán nálunk).munoz
Kétlem. Ez kb olyan, mint amikor Shirleyből próbáltunk DT-t faragni. Ha nézted az OTA videókat, messziről lerí ki a nem CB a CBk között 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Ez a McCalebb történet figyelemre méltó. RB-ként esélye sincs a roasterre, de simán returnernek meg kicsit luxus lenne, bár érdekes lenne, Tate helyett. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e benne annyi, hogy ha nem is az idén, de egy-két éven belül tudjon annyit CB-ként, hogy játsszon a ligába (netán nálunk).munoz
akkor már inkább csak mint tisztán returner (Broncosnál Holliday). Egy roster spotot simán megérne, ha olyan teljesítményre képes, hogy faktor legyen a visszahordásoknál. RB-ből most bőven túl vagyunk biztosítva, WR poszt az még mindig lutri (Green-Sanu és Hawkins mögött bizonytalanság), CB-ből meg megint sok a "jó".

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ez a McCalebb történet figyelemre méltó. RB-ként esélye sincs a roasterre, de simán returnernek meg kicsit luxus lenne, bár érdekes lenne, Tate helyett. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e benne annyi, hogy ha nem is az idén, de egy-két éven belül tudjon annyit CB-ként, hogy játsszon a ligába (netán nálunk).
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Megy a nyalogatás rendesen. Az első két pickünk kapja a szokásost és rajtuk kívül Hamiltont emelik ki mindenhol. Valakinél olvastam azt is, hogy Fragel dolgozott szépen az észt ellen. Hawkinson szerintem kizárt, hogy ezzel az alkattal rosteren maradjon. Jó lesz ő PS projektnek.

Az UDFAk közül Dimanchet mondják roster esélyesnek, no meg persze McCalebb átfaznírozásáról szól sok hír.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
nyilván most még csak a camp bodyk igazolásai mennek, de:
"We announce the following roster moves: Signed LB Sean Porter, RB Rex Burkhead, DT Terrence Stephens; Waived DT Travis Chappelear".
Ezzel így Porter, Burkhead, Cobi Hamilton, Reid Fragel, T.J.Johnson, már szerződés alatt áll.
Még a korábbi húzásaink nincsenek aláírva (Eifert, Bernard, Hunt, Williams, illetve Hawkinson, aki az OL MINDEN! posztján játszott eddig a campben).

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
OFF: Úgy tűnik, az ESPN nem sugároz a nyártól Magyarországon... 😕

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
[
André követi a divatmagazinokat:
MarioAna
slim fit

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997

André követi a divatmagazinokat:

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Hö, jönnek az első 2014-es mockok. Érdemes megnézni hol húzatnak minket. Láttam főcsoportdöntős jóslatot is! Persze kevés nagyobb baromság van ezeknél a mockoknál, de akkor is jólesik.

Persze, lehet, hogy letréddel kalkulálnak 😊nasheem
 nfl.si.com/2013/04/30/2014-nfl-mock-draft/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Roy Roundtree megcsinálja. 😉
Figyelni fogok rátok így, hogy a kiskedvencem idekerült.Bazzani
Nekem is ő a favoritom az UDFA-k közül. 😉
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Idén nagy a csend az UDFA embereink körül. Gondolom leginkább azért, mert sanszok se lesz rosterre kerülni. Az auburni RB gyerek PSre jó lehet illetve a 2 LB (DiManche és Taylor) szintén.

Szerintetek, hol és kinek lehet esélye rosterre férni? Én idén nem látok ilyen UDFAt.nasheem
Roy Roundtree megcsinálja. 😉
Figyelni fogok rátok így, hogy a kiskedvencem idekerült.

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Többnyire ellenszurkolóként azért ez fájó, de igaz... és nem az első év...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hö, jönnek az első 2014-es mockok. Érdemes megnézni hol húzatnak minket. Láttam főcsoportdöntős jóslatot is! Persze kevés nagyobb baromság van ezeknél a mockoknál, de akkor is jólesik.

Persze, lehet, hogy letréddel kalkulálnak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Idén nagy a csend az UDFA embereink körül. Gondolom leginkább azért, mert sanszok se lesz rosterre kerülni. Az auburni RB gyerek PSre jó lehet illetve a 2 LB (DiManche és Taylor) szintén.

Szerintetek, hol és kinek lehet esélye rosterre férni? Én idén nem látok ilyen UDFAt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bár sztem van benne nehány felreertelmezes, nagyon érdekes cikk arról miként alakíthatja át Eifert a tamadojatekunkat:
 presnapreads.com/2013/04/30/342/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Reedy szerint pedig nem akartuk Cyprient. Ez szerintem kamu.nasheem
Azt simán el tudom képzelni, hogy első körösnek nem tartották, aztán meg már nem volt bent.
Tegnap a Cincyjungle-ön volt egy cikk, hogy a 2/a húzásra Menelik Watson volt bekészítve, de mivel előtte pár perccel megegyeztek Smith-szel, ezért lett Gio.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
A nyakamat rá, hogy Williams már az első héten kezdeni fog.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Geoff Hobson ‏@GeoffHobsonCin4m
Lewis also said #Bengals won't add vet safety.

Ezek szerint sem állatorvost, sem safetyt nem keresünk.
Willimasen a koordinátorok szeme. Kíváncsi leszek a camp visszhangokra.


Reedy szerint pedig nem akartuk Cyprient. Ez szerintem kamu.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
“Yeah, well, there shouldn’t be any excuses. The players we already have and adding these guys is just going to make the offense better. So I expect us to take the next step. I expect us to improve from where we were last year. Time will tell, but we’ve got the right attitude going in and the way we’ve been working. I don’t expect any less.

I don’t feel more pressure. I expect to be better this year. Regardless if we didn’t get anybody, I would still expect to be better. The more weapons we have, the better I feel.”Andy Dalton
😉
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Goodberry nagyon jól összefoglalta a draftot es értékelte a választásokat. En sem gondolom hogy A draft volt.

 www.cincyjungle.com/2013/4/29/4280930/grading-the-bengals-2013-draft-class-cincinnati-NFL-grade

Overall, I felt like they added talent to every need position while setting themselves up for future years. This is the fourth good draft class in a row and that should point to a championship caliber team.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Tényleg jó ezt így összeszedve végignézni. Nem ragoznám, csak a szokásos: Let's go Andy!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mivel másba nem tudok belekötni, lévén egyetértek, így csak annyi, hogy Allen már nem áll a csapat alkalmazásában.Mikey
upsz, ez elkerülte a figyelmemet, és Shaun Pratert hagytam ki helyette, aki szintén redshirt éven volt és ott lehet idén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
én is nagyjából így látom.
RB poszton biztos, hogy Scott-ot befogják rakni az 53-as rosterbe, 5RB-vel megyünk neki, vagy Peerman cut? Ahogy Mays is kiszorítja majd a Predatort.
LB sor az teljesen káosz, én nem látom, hogy kik élik meg majd az 53-at. Mau-Burfict-Harrison és Lamur biztos (Joiner és Maybin még nem bizonyított, de őket tippelem).
FB-nek Charles nem látom, hogy jó lenne (lead blockernek), backfieldből induló elkapóként viszont jó lehet (a'la Delanie Walker @49ers).
CB poszton is zsúfoltság van. Newman (idővel Dre)-Hall kezdősor, slotban pedig Adam Jones. Ez karcos.
Majd egy végleges 53 tippet írok én is estére, aztán meglátjuk, ki talál el többet 😀.
Apropó találat...valamilyen tippverseny?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Nekem meg egy kérdésem van. Dalton miatt a futójátékon nagy hangsúly lesz. Tudom, hogy a szezon végén megsérült, és nem biztos, hogy visszatér, de Pressley-vel nem számolsz egyáltalán? Vagy úgy gondolod, hogy az ő szerepét O. Charles FB-ként is át tudja venni? (Az 53 fő a kínálathoz képest most kevésnek tűnik 😊)
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Mivel másba nem tudok belekötni, lévén egyetértek, így csak annyi, hogy Allen már nem áll a csapat alkalmazásában.