NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Kis rosterológia, korai tipp az 53as rosterre, mert egyrészt rég volt ilyen egyértelmű sztem, másfelől igen jól mutatnak a nevek így egymás mellett/alatt

Offense (26)
QB: Andy Dalton, Josh Johnson, John Skelton – elmondtuk már mindent

RB: BJGE, Gio Bernard, Ced Peerman, Rex Burkhead – egymást jól kiegészítő emberek gyűjteménye, ST-ben is komoly hozzáadott értékkel, SOKKAL jobb sor mint tavaly volt.

H-Back/FB/TE: Orson Charles
TE: Jermaine Gresham, Tyler Eifert, Alex Smith – nem tudom, hogy van e sokkal erősebb keret és mélység ezen a poszton a ligában, már csak a bennük lévő potenciált kellene kiaknázni.

WR1: AJ Green, Cobi Hamilton
WR2: Mo Sanu, Marvin Jones
SlotWR: Andrew Hawkins, Dane Sanzenbacher – nagyon ígéretes sor, ha Hawkins nem épül le ahogy tavaly akkor ez szintén egy kiváló egység, bár egyelőre még mindig csak ígéretek. Sanu és Jones színre lépése kiemelten fontos, ami azért nagy lökést adna lévén nem sokkal rutinosabbak mint a rookie-k.


LT: Andrew Whitworth, Reid Fragel
LG: Clint Boling, Travelle Wharton
C: Kyle Cook, Trevor Robinson
RG: Kevin Zeitler,
RT: Andre Smith, Anthony Collins – nem gondolom, hogy van ennél jobb sor az NFL-ben, nevekre, állapotra, teljesítményre, mélységre.

Defense (24)

LDE: Carlos Dunlap, Robert Geathers
UT: Geno Atkins, Devon Still
NT: Domata Peko, Brandon Thompson
RDE: Michael Johnson, Wallace Gilberry, Margus Hunt – amit a támadófalra írtam, az ebben a formában igaz lehet akár jövőre is a DL-re is, fiatal, bivalyerős, atletikus és már most rettegett sor, elképesztő névsor.


SLB: James Harrison, Sean Porter
MLB: Rey Maualuga, Vinny Rey,
WLB: Taze Burfict, Emmanuel Lamur – egyetlen komoly kérdőjel a csapatban, igazából jelenleg egyetlen NFL kezdő átlagot meghaladó szintű playa (Burfict). Azért ide még áldozni kell a jövőben, de hát egyrészt nem is lehet mindenhol, minden soron kiváló egységed, másfelől ez a sor a legkevésbé fontos talán. Poterre én nagyon kíváncsi vagyok.


LCB: Terrence Newman, Dre Kirkpatrick
NCB: Adam Jones,
RCB: Leon Hall, Jason Allen
FS: Reggie Nelson, George Iloka
SS: Shawn Williams, Robert Sands – Az S poszt nagy kérdés, de a CB sor nagyon szépen mutat papíron, és legalább még a 2013-as szezonra. legkésőbb jövőre itt is gondolkodni kell a fiatalításon. Williamsre szép feladat vár, akár egyből a kezdőben is találhatja magát, és hát ráfér az egységre némi ész, és néhány év után már ő lesz a kapitány.

ST (3)
K: Mike Nugent
P: Kevin Huber
LS: Clark Harris

Aki épp kimaradt:
Chris Lewis-Harris - Jason Allennel lesz, lehet nagy harcban esetleg vmi UDFA ász, mert amúgy rendben van a sor idénre. Allen sokat keres relatíve, ha kell hely a hosszabbításoknak nem fog maradni.
TJ Johnson/Tanner Hawkinson – A leginkább verszatilis (és jó) ember fog maradni, Whartonra hasonló igaz mint Allenre, ha a teljesítménye a rookie-khoz képest nem igazolja a magas fizetését, megköszönik neki is.
Ryan Whalen – Sanzenbacherral esetleg Hamiltonnal lesz nagy verseny az utolsó WR helyért, aki ST-ben kifizetődőbb az fog maradni.
Bernard Scott/Dan Herrron – Szintén nagy verseny lehet az utolsó RB helyért Burkheaddel.
Moch/Maybin/Joiner – SLB poszton hatalmas a verseny, Porter a negyedik körével biztosan nem fog kimaradni.
Taylor Mays – S poszton is van bőséggel elsőtől harmadévesig jelölt, jobb ST munka dönt majd.
Dennis Roland – Igazából kurva jó lenne ha végre eltakarítanák a gecibe ezt a tohonya faszt. Fragel ugyan csak hetedik körös, de egykoron TE volt, így a jumbo package-ben kiválóan helyettesíthetné Rolandot, aki az érvényes elkapó szokott lenni a falemberek közül. Fragel talán (TALÁN!) valami veszélyt is jelenthetne.

Még egy dolog az idei Rookie Class mellé: Mo Sanu, Marvin Jones, Devon Still, Brandon Thompson és Kirkpatrick gyakorlatilag redshirted év után kezdenek neki a szezonnak, azaz a tavalyi évben hozzáadott értéket képviselő játékosok mellé érkezik az idei osztályhoz még idén, remélhetőleg nagyobb szerepkörben egy első, egy második, két harmadik és egy ötödik körös játékos tavalyról. Azt gondolom ez az igazán bizalomra okot adó dolog, a mellett, hogy papíron az idei draft is nagyon jól mutat (egyelőre).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sok helyen az AFC North első számú esélyeseként emlegetik a Bengalst. Ezt én nem tudom megítélni, de ami a csapatnál folyik, az nagyon tetszik.
Mondtuk már sokat, de egyre inkább igaz, hogy ezt a csapatot csak a balszerencse foszthatja meg a nagyon sikeres következő 5-10 évtől.Mikey
Azért a következő holtszezon meghatározó lesz. Most kemény alkuk után jó szerződéssel megtartottuk Csöcsit, de jövőre nem lesz ennyi időnk, illetve koncentrálni sem tudunk egy emberre. Ha ezt a lécet megugorja a FO, akkor tényleg fasza időszak előtt állunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Sok helyen az AFC North első számú esélyeseként emlegetik a Bengalst. Ezt én nem tudom megítélni, de ami a csapatnál folyik, az nagyon tetszik.
Mondtuk már sokat, de egyre inkább igaz, hogy ezt a csapatot csak a balszerencse foszthatja meg a nagyon sikeres következő 5-10 évtől.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Lehet, hogy nagy pofára esés lesz a vége, de a keretek alapján következő szezonban a csoportot meg kellene a Bengalsnek nyerni. Nem lesz egyszerű, mert Ravens nagyon erős, a Stealerst nem lehet leírni, és a csapatépítési hibák ellenére a Browns is jön fel. Arról nem is beszélve, hogy a sorsolás is nagyon kemény. De ha SB-t akarunk nyerni, akkor ugye meg kell verni az erős csapatokat is 😊
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sajnos-hálistennek - ki-ki döntse el - a Ti draftotok is cefet jól sikerült. Nem részletezem emberenként, de mindenhova van olyan, aki tud tanulni, adott esetben kezdeni, és lassan tényleg beérik a 2-3 éves folyamatos, tudatos és jó húzás... megint cefet nehéz lesz ez a csoport...Collapo
Egyetlen pick-ünk sincs kiemelve, de az összérték nagyon jó. Én pont így érzem.nasheem
... és látom te is 😊nasheem
igen, csak ez lehet a kedvenceimnek két-három év szopóágat jelent... azért remélem nem 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sajnos-hálistennek - ki-ki döntse el - a Ti draftotok is cefet jól sikerült. Nem részletezem emberenként, de mindenhova van olyan, aki tud tanulni, adott esetben kezdeni, és lassan tényleg beérik a 2-3 éves folyamatos, tudatos és jó húzás... megint cefet nehéz lesz ez a csoport...Collapo
Egyetlen pick-ünk sincs kiemelve, de az összérték nagyon jó. Én pont így érzem.nasheem
... és látom te is 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Elliot Harrison az nfl.com-on rólunk (a győztesek között elsőként!):
"Cincinnati Bengals: This is clearly a football team on the rise. The Bengals, who already had Jermaine Gresham on the roster, can now play two tight ends with a vengeance following the addition of first-round pick Tyler Eifert. Then the Bengals came back in the second round and grabbed a heckuva complement to BenJarvus Green-Ellis in Giovani Bernard, who averaged 6.7 yards per carry on 184 rushes last season at North Carolina. Fellow second-round pick Margus Hunt, meanwhile, will be worked into the rotation on the defensive line with Carlos Dunlap, Geno Atkins and Michael Johnson ... as well as 2012 draftees Brandon Thompson and Devon Still.

One more note on Eifert: Notre Dame head coach Brian Kelly told me that Eifert has worked hard to develop his in-line blocking. That should only help a Bengals team that finished 18th in rushing last season."

Egyetlen pick-ünk sincs kiemelve, de az összérték nagyon jó. Én pont így érzem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sajnos-hálistennek - ki-ki döntse el - a Ti draftotok is cefet jól sikerült. Nem részletezem emberenként, de mindenhova van olyan, aki tud tanulni, adott esetben kezdeni, és lassan tényleg beérik a 2-3 éves folyamatos, tudatos és jó húzás... megint cefet nehéz lesz ez a csoport...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
😀 Jogos, de nem csak róla szólt.nasheem
Értem én, de ez így nagyon jól jött ki! 😀

Egyébként a hírek szerint 12 UDFA került hozzánk egyelőre, akik közül hármat külön kiemeltek:
Onterio McCalebb, Auburn, RB
Larry Black Jr., Indiana, DT
Trouy Stoudermire, Minnesota, CB.

Róluk tud valaki valamit?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hunt igazi Zimmer-ember. A top21 túlzás (persze a saját boardon ott lehetett), de alkatra pont olyan, amilyen DEket a góré keres.

Idén szerintem az volt a legnagyobb változás, hogy preferáltuk a fejben erős embereket.nasheem
Én ugyan sokat nem láttam játszani, de ha Huntról ilyen testalkat mellett az eszét emeled ki, akkor bitang jó agya lehet! 😀megyerikrisz
😀 Jogos, de nem csak róla szólt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hunt igazi Zimmer-ember. A top21 túlzás (persze a saját boardon ott lehetett), de alkatra pont olyan, amilyen DEket a góré keres.

Idén szerintem az volt a legnagyobb változás, hogy preferáltuk a fejben erős embereket.nasheem
Én ugyan sokat nem láttam játszani, de ha Huntról ilyen testalkat mellett az eszét emeled ki, akkor bitang jó agya lehet! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azért ha ott behuzzak, en mar nem igen szolgálok meg a közvetítésben.

Editke: igen igen, ez valóban nagyon feltűnő, es egyáltalán nem baj.

Mondjuk az észt konnyuatleta szépen mutat majd a deli államokbeli rétinéger Fischer Price Package mellett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Azért tavaly hiába játszott kimagaslóan centerben, Cook-ot azonnal visszatették, amikor lábra tudott állni. munoz
De rosszabb volt!

Apró nugget hobsontol: eifert, bernard es hunt is a top 21ben volt a bengals boardjan.gabtsi
Hunt igazi Zimmer-ember. A top21 túlzás (persze a saját boardon ott lehetett), de alkatra pont olyan, amilyen DEket a góré keres.

Idén szerintem az volt a legnagyobb változás, hogy preferáltuk a fejben erős embereket.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azért tavaly hiába játszott kimagaslóan centerben, Cook-ot azonnal visszatették, amikor lábra tudott állni. munoz
De rosszabb volt!

Apró nugget hobsontol: eifert, bernard es hunt is a top 21ben volt a bengals boardjan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Még egy voks Robinsonra 😊

Fura egy draft volt, főleg a tavalyi után. Nem húztunk kezdőbe, mégis elégedett vagyok. Ahányszor eddig minősítettem a draftolt embereket közvetlen a húzás után, annyiszor estem pofára, így most ezt inkább kihagyom.
Ami nagyon tetszett az a következetesség és önbizalom. Egy húzással sem kapkodtunk, szépen végigcsináltuk a forgatókönyvet. Semmi pánikreakció. QB szerintem Skelton miatt nem jött, bár tényleg megért volna egy próbát. Brown meg többet is, de mivel nem volt rajta a kottánkon, kihagytuk. Meglátjuk mire lesz jó ez a garnitúra, mindenesetre pár éve tényleg profi munka zajlik a klubnál. Hatalmas előrelépés ez. Így ki lehet hozni mindenkiből a maximumot, nem okvetlenül kell korszakos zsenit találni.

Gyerünk Danton, csináld meg!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Azért tavaly hiába játszott kimagaslóan centerben, Cook-ot azonnal visszatették, amikor lábra tudott állni. Kíváncsi vagyok, hogy ez a feltétlen bizalom most is meglesz-e.
Mondjuk azért az nagyon jó, hogy ilyenen kell "agyalni". 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
...azon meg majd ne lepodjunk meg ha Robinson lesz a kezdő center.gabtsi
Én azon lepődnék meg, ha nem ő lenne.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sztem Pollák Misi nem lesz rosteren, azon meg majd ne lepodjunk meg ha Robinson lesz a kezdő center.

Mindenesetre en a középső koros qb-t hiányolom, azonkívül nagyon rendben van ez a három nap. Nagyobbak, gyorsabbak es erősebbek lettünk, es senkinek nem kell kezdenie szeptemberben. Szép munka.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Szerintem biztosra vehető egy Wharton cut, négy G biztosan nem lesz rosteren. T poszton esetleg Roland helyén beférhet valamelyik rookie, de ebben nem hiszek. Akármennyire szar, valamiért mindig játszik évek óta.
Mikey
Miután a cap helyzetünk Smith után is kiemelkedő, simán el tudom képzelni, hogy a szezon kezdetéig rosteren tartják Wharton. Tud G-t és T is játszani. Whit térdműtéte után ebben a helyzetben belefér, hogy legyen egy tapasztalt backup. Aztán lehet, hogy a szezonnyitó után mégis kiszórják.munoz
Nem a pénz miatt mondom a Wharton cutot. Hanem mert 10 OL nem lesz rosteren, de még 9 sem biztosan.
Az utóbbi években mindig 8 volt.
Cook és Robinson helye biztos.
Boling, Zeitler és Pollak szintén, ahogy Whit, Smith és Collins is, ez már 8... és akkor Roland még nincs is sehol.
Bizonyosan nem fognak más posztoktól roster helyet elvenni azért hogy megtartsák Whartont hogy ne is játsszon.Mikey
Jogos az érvelés, de mondjuk nálam Wharton > Robinson. Illetve gondolom az is még meghatározó lesz, hogy 2 vagy 3 QB lesz rosteren.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Szerintem biztosra vehető egy Wharton cut, négy G biztosan nem lesz rosteren. T poszton esetleg Roland helyén beférhet valamelyik rookie, de ebben nem hiszek. Akármennyire szar, valamiért mindig játszik évek óta.
Mikey
Miután a cap helyzetünk Smith után is kiemelkedő, simán el tudom képzelni, hogy a szezon kezdetéig rosteren tartják Wharton. Tud G-t és T is játszani. Whit térdműtéte után ebben a helyzetben belefér, hogy legyen egy tapasztalt backup. Aztán lehet, hogy a szezonnyitó után mégis kiszórják.munoz
Nem a pénz miatt mondom a Wharton cutot. Hanem mert 10 OL nem lesz rosteren, de még 9 sem biztosan.
Az utóbbi években mindig 8 volt.
Cook és Robinson helye biztos.
Boling, Zeitler és Pollak szintén, ahogy Whit, Smith és Collins is, ez már 8... és akkor Roland még nincs is sehol.
Bizonyosan nem fognak más posztoktól roster helyet elvenni azért hogy megtartsák Whartont hogy ne is játsszon.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Az utolsó körös pickek kapcsán lehetett volna próbálkozni más posztokkal, de azt gondolom, hogy nagy hiányérzetünk nem lehet. A Smith re-sign-nal együtt nagyot lépett előre a csapat.
A secondary nem elit, és Dalton is nagy kérdőjel, a többi csapatrész kapcsán viszont én top 10-12-nek érzem őket.
Úgyhogy most már várjuk a szeptembert nagyon 😊
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Szerintem biztosra vehető egy Wharton cut, négy G biztosan nem lesz rosteren. T poszton esetleg Roland helyén beférhet valamelyik rookie, de ebben nem hiszek. Akármennyire szar, valamiért mindig játszik évek óta.
Mikey
Miután a cap helyzetünk Smith után is kiemelkedő, simán el tudom képzelni, hogy a szezon kezdetéig rosteren tartják Wharton. Tud G-t és T is játszani. Whit térdműtéte után ebben a helyzetben belefér, hogy legyen egy tapasztalt backup. Aztán lehet, hogy a szezonnyitó után mégis kiszórják.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mikor volt olyan draftunk utoljára, ahol nem húztunk CB?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Nyilván nem a 7. körös pickek fogják megváltani a világot, ám akkor sem értem miért két OL érkezett az uccsó körben. Főleg mert ugye az ötödikben is az jött.
Hawkinson, Fragel, Johnson, meglepne ha bármelyik megérné az 53-as rostert.

C - Cook, Robinson
G - Boling, Zeitler, Pollak, Wharton
T - Whitworth, Smith, Collins, Roland

Szerintem biztosra vehető egy Wharton cut, négy G biztosan nem lesz rosteren. T poszton esetleg Roland helyén beférhet valamelyik rookie, de ebben nem hiszek. Akármennyire szar, valamiért mindig játszik évek óta.

Viszont a RB poszt már most kifejezetten tetszik.
Green-Ellis, Bernard, Burkhead, Peerman, minden adott hogy jó legyen a csapatnak ezen része.

...és akkor még jönnek az UDFA-k, akik között mostanában mindig találnak Lewisék egy-egy gyöngyszemet.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hamilton is nálunk! Like négyzet.nasheem
Vicces, hogy az NFL-es hasonmása Sanu 😊