NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ne feledjük 2/5 is van még itt, bőven jó lehet még a draft... Eifert megjárja... később már nem lenne benn, utána pedig talán már nem olyan kompetitív a TE mezőny Gresham-nek, aki tényleg kicsit összébb kaphatná magát (még akkor is, ha ezzel a mi orrunk alá törnétek a borsot).

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Simán jó pick Eifert. Én legalábbis Greshamtől úgyse vagyok elájulva, és Daltonnak van egy újabb célpontja, akit a rövidebb passzokkal kereshet.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Nagyon ördögtől való ötlet, hogy Mayséknek adunk egy utolsó esélyt úgy,
hogy egy évre behúzzuk mondjuk Woodsont?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Örülök, hogy nem néztem. Én is nagyon ideges lettem volna már amikor korábban kiment egy-két ember, akivel "számoltam" (Vaccaro, Hayden). Illetve valószínűleg amikor bemondták a nevet, akkor sem ugráltam volna örömömben 😊
Kicsit lehiggadva, átnézve, hogy kik maradtak, meg egy-két értékelés után, indokolható a döntés (sőt ahogy olvastam az edzői kar nem gondolkozott, azonnal adta a nevet, amikor következtünk, szóval náluk magasan lehetett a boardon.)
Lehet sorolni az érveket, szó szerint BPA a volt, RZ-ben, ami Sanu sérülése után problémás volt, fontos fegyver lehet Daltonnak. Gondolom van két TE-es verzió is a playbookban, amit eddig még soha nem használtunk. Szempont lehetett az is, hogy a hosszabbítások (Atkins, Dunlap, MJ, AJ) miatt valószínűleg Greshamre akar a csapat legkevésbé költeni.
Észérvekkel meg tudom magyarázni, de valahogy mégsem vagyok boldog.
Mondjuk ha a második körben behúzzuk Carradint és Cyprient, a harmadikban egy jó RB-t, és végül egy OT (Fragel), akkor azt hiszem végül nem nagyon fogok panaszkodni. 😊
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hát én teljesen kivoltam. OK, BPA és tényleg elsőkörös ember, de nálam azért 3-4 ember is előzte volna a bentlévők közül, sőt...
Ennyire meglennénk minden poszton?

Csak az vigasztal, hogy ND playa. Amikor bemondták ültem némán és le is csuktam a gépet.

(Viszont Gabtsi, gratulálok. Nyugodtan, összeszedetten toltad. Tényleg olyan volt, mintha lenne benne gyakorlatod. Le a kalappal! Egy digisportos kommentátor gyerekkel néztem és ő is Hörivel kettőtöket emelt ki.)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Sztem jo pick. Talán az utolsó konszenzusos elso koros playa. Tiszta bpa es újabb fegyver daltonnak, ami nagyon kell.gabtsi
Őszintén szólva a húzás pillanatában rohadt dühös voltam, mert azért közel sem a TE volt a legnagyobb needünk...
De ezt ML úgyis jobban tudja nálam, Cyprient pedig nem láttam annyit játszani, hogy meg tudjam ítélni, itt reach lett volna vagy sem.
Daltonnnak tényleg jól jöhet ez, mert közelre még el tudja dobni, ha Gruden összehangolja őket, akkor a két TE ~1500 yard/szezon.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sztem jo pick. Talán az utolsó konszenzusos elso koros playa. Tiszta bpa es újabb fegyver daltonnak, ami nagyon kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Tudom, hogy Brown papa szótárában a feltrade nem szerepel, de a Panthers helyére felmenni Vaccaroért? Ha 14-re már nincs bent Austin szerintem ők szívesen mozdulnának lefelé. Más kérdés, hogy nem tudom, valóban akkora impact-e Vaccaro.munoz
Nono. A mostani safetykért még az első kör vége is kicsit reach. Nagyon állat playa kell, hogy megérje. Vaccaro szerintem fasza kis játékos, de a 21.-kel pont jóhelyen jönne. Mondjuk anno Maysért simán adtam volna egy top10es picket 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én safety-ért nem mennék fel. pont amit írsz, nincs akkor impact h lemondjuk korai körös draftpickekről. mert az minimum egy harmadik de inkább második körbe fájna, még akkor is ha mindenki mozogna lefelé.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Tudom, hogy Brown papa szótárában a feltrade nem szerepel, de a Panthers helyére felmenni Vaccaroért? Ha 14-re már nincs bent Austin szerintem ők szívesen mozdulnának lefelé. Más kérdés, hogy nem tudom, valóban akkora impact-e Vaccaro.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem ogletree ne jöjjön, legalábbis ne 21-re.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elképzelhető forgatókönyv, de nem annyira szeretném. Jöjjön Vaccaro vagy Ogletree. Őket lényegesen jobbnak érzem, mint a posztjukon utánuk következőket. Lacy meg szerintem nagyon nem jó BJGE mellé.nasheem
BJGE erőből sztem meg tud sok mindent oldani... én elfantáziálgattam egy Franklin (RB) második körön... a 22-n... talán 3-on pici, tud elkapni, benne van a nagy játék esélye, és sztem illene BenJó mellé...Collapo
Azt hiszem ebben teljes az egyetértés közöttünk:
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/cincinnati_bengals/795746
😊nasheem
hm... ennyit nem olvastam vissza 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Elképzelhető forgatókönyv, de nem annyira szeretném. Jöjjön Vaccaro vagy Ogletree. Őket lényegesen jobbnak érzem, mint a posztjukon utánuk következőket. Lacy meg szerintem nagyon nem jó BJGE mellé.nasheem
BJGE erőből sztem meg tud sok mindent oldani... én elfantáziálgattam egy Franklin (RB) második körön... a 22-n... talán 3-on pici, tud elkapni, benne van a nagy játék esélye, és sztem illene BenJó mellé...Collapo
Azt hiszem ebben teljes az egyetértés közöttünk:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Cincinnati Bengals - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elképzelhető forgatókönyv, de nem annyira szeretném. Jöjjön Vaccaro vagy Ogletree. Őket lényegesen jobbnak érzem, mint a posztjukon utánuk következőket. Lacy meg szerintem nagyon nem jó BJGE mellé.nasheem
BJGE erőből sztem meg tud sok mindent oldani... én elfantáziálgattam egy Franklin (RB) második körön... a 22-n... talán 3-on pici, tud elkapni, benne van a nagy játék esélye, és sztem illene BenJó mellé...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Trade, néhány helyet lefelé, de még első kör, majd SzüprínCollapo
... úgy hogy ezel kihagyjuk Vaccarot. Csak hogy teljes legyen hasonlóság 😊nasheem
szvsz Vakaró már Dallasnál fog kimenni... így - és figyelembe véve, hogy van kb 15 playa akiért idén 1. kört adnék - tartom amit írtam... plusz a letrade még adhat több picket, ahol 2-4 körben viszont elég "crowded" a class...Collapo
Ha Vaccaro és Ogletree kimegy az első húzásunk előtt, akkor tényleg komoly ingerenciánk lesz a letrédre. Ha esetleg Lacy is korán elkél, akkor meg még nagyobb. Kérdés lesz-e olyan csapat, akinek kell a mi pickünk. Gondolom ilyenkor már ezt is szervezik a háttérben.
Elképzelhető forgatókönyv, de nem annyira szeretném. Jöjjön Vaccaro vagy Ogletree. Őket lényegesen jobbnak érzem, mint a posztjukon utánuk következőket. Lacy meg szerintem nagyon nem jó BJGE mellé.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Trade, néhány helyet lefelé, de még első kör, majd SzüprínCollapo
... úgy hogy ezel kihagyjuk Vaccarot. Csak hogy teljes legyen hasonlóság 😊nasheem
szvsz Vakaró már Dallasnál fog kimenni... így - és figyelembe véve, hogy van kb 15 playa akiért idén 1. kört adnék - tartom amit írtam... plusz a letrade még adhat több picket, ahol 2-4 körben viszont elég "crowded" a class...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Trade, néhány helyet lefelé, de még első kör, majd SzüprínCollapo
... úgy hogy ezel kihagyjuk Vaccarot. Csak hogy teljes legyen hasonlóság 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Trade, néhány helyet lefelé, de még első kör, majd Szüprín

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
1/21: Nuke Hopkins, 2/5: Eric Reid, 2/22 pedig BPA RB (Bernard aki már tuti nem lesz bent, Lacy nem kiegészítő BJGE mellé, így marad a kis kedvenc Krisztina).

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ha már ilyen nagy az egyetértés, akkor legyen Vaccaro.
Bár a tavalyi évben annak ellenére, hogy a needekre húztak az első közben (CB, G) azért az sem volt papírforma. Holnap éjjel ez is érdekes lesz.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Vaccaro.

Hobs szerint qb-t es LB-t nem húzunk magasan, amiben van ráció, en sem hiszek benne. Bernard lehet célpont, bar valoszinutlen de Woodsnak is tudnek orulni, ha atcsuszna a new englanden.

En az egyetlen üres kezdő poszt megoldását (reggie nelson párját) várom az első körben, ha value ala Gresham. Utána offense erős draftot. Rb, wr, ol. De persze cb is biztos lesz valahol.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
+1 Vaccaro.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Fakaró akkoris 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nem lesz bent sztem. De ha igen akkor is nehéz ugy.gabtsi
Te'o vagy Vacarro? Mindkettő kimehet a húzásunk előtt, de tavaly sem gondoltam, hogy De Castro bent lesz 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Na jó, mondok harmadikat is, olyat még úgysem találtam el soha: Okafor.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."