NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Allen, who signed a $8.2 million deal over two seasons last year, played four games with only three defensive snaps. He also added a special teams tackle during the season.
csak hogy indokolva is legyen.
McClain közben aláírt a Ravenshez, szóval nem lesz bengáli.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Ellenben nagyon beindultunk a maradékok tryoutolásával kapcsolatban..MarioAna
Hát a mélység rá is férne egy-két helyen a csapatra.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Bengals announced they terminated the contract of CB Jason Allenempty taxi
Mekkora igazolás volt, atyaég. :-/Mikey
még ahhoz képest, milyeneket szoktunk bukni FA-kon, ez belefér.
Ellenben nagyon beindultunk a maradékok tryoutolásával kapcsolatban..

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Bengals announced they terminated the contract of CB Jason Allenempty taxi
Mekkora igazolás volt, atyaég. :-/
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Azt hiszem talan jobb is, hogy nem vagyunk tul aktivak az FA piacon mert amikor valamit csinalunk az altalaban nem ugy sul el ahogy remeljuk


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Bengals released CB Jason Allen.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Former Dolphins LB Karlos Dansby is visiting the Bengals today. S Kerry Rhodes also visited Bengals on Monday.
Bengals announced they terminated the contract of CB Jason Allen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
McClain szerintem is erdemes lenne, csak a penz a kerdes ugye mint mindig. Amugy szerintem minden lecsuszott elsokorosnek ahogy kibsszak elso dolga kene hogy legyen hogy ir a Brown papa Marvin kettosnek


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Usama Young után egy másik ex-barna is a PBS-ben vizitel: TE Alex Smith.
Pont azt tudja, ami jól jönne.

Valamint LB Akeem Jordan is Cincybe látogat a héten - tökéletes Skuta utód lenne.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lehet egyedül vagyok vele, de két downos LB-nek sztem nem rossz McClain, persze nem csak ez jár a csomaggal.
mondjuk az meglepne, ha valóban trade-del próbálkoztunk.gabtsi
kegyetlenül lassú fejben és sebességben is. Zimmer féle bustmentésben bejöhet, de nem véletlen lett kibaszva.Amadeus91
mutasd már be lécci.
nem azért lett kibaszva mert szar volt a pályán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Barna Artúr LB is vizitel nálunk. Ő akár lehet az első pickünk is idén.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
lehet egyedül vagyok vele, de két downos LB-nek sztem nem rossz McClain, persze nem csak ez jár a csomaggal.
mondjuk az meglepne, ha valóban trade-del próbálkoztunk.gabtsi
kegyetlenül lassú fejben és sebességben is. Zimmer féle bustmentésben bejöhet, de nem véletlen lett kibaszva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Fasza kis priuszos bama-i csóka. Jöhet 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lehet egyedül vagyok vele, de két downos LB-nek sztem nem rossz McClain, persze nem csak ez jár a csomaggal.
mondjuk az meglepne, ha valóban trade-del próbálkoztunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Hearing #Bengals mulled trade for Raiders LB Rolando McClain before he got cut, but there doesn't appear to be interest as of now.Geoff Hobson
Ha már a minőség hagy némi kivetni valót maga mögött, akkor darabszámra legyünk jók?
Mikey
Rolando is WAYYY
Better than rey
Oh wow
That’s basically saying you rather drink your own pee than eat your own poop.
tetszik a hasonlat.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Hearing #Bengals mulled trade for Raiders LB Rolando McClain before he got cut, but there doesn't appear to be interest as of now.Geoff Hobson
Ha már a minőség hagy némi kivetni valót maga mögött, akkor darabszámra legyünk jók?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Felix Jones jön tryoutra.
Anno nagyon kedveltem, sajna azóta megkopott, de ő is képes villogni, ha egészséges.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Nem meglepő, hogy senki nem meri bevállalni hosszú időre, nagy pénzért.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Profootballtalk reports there's an "increasing chance" the Bengals won't re-sign free agent RT Andre Smith.
According to a league source, the Bengals are "now inclined to see if they can find a cheaper and younger replacement for Smith via the draft." Amid a league-wide market "reset," Smith has refused to lower his asking price, and it's resulted in nearly nonexistent interest. At this point, Smith's best bet may be taking a one-year deal and hitting the market again in 2014. He'd draw big-time interest if his 2013 went anything like his 2012.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Véleményeket, ötleteke szívesen meghallgatok, hogy melyik a teljesen bullshit pick.
😀MarioAna
Személy szerint én felcserélném a 2/5 és 5/23 húzást, persze más emberekkel. 😀
LB-t korábban kellene húznunk, ott egy kicsit hígnak érzem a jelenlegi embereket, jó DE-t pedig lehet később is vadászni.
Ami pedig nem közvetlenül kapcsolódik ide, nagyon szeretnék idén többet látni a Kirkpatrick-Prater-Iloka-Herron vonulattól. Bennük látok potenciált, persze fejlődniük kell, de olyan posztokon szerepelnek, ahol be lehetne játszani magukat a csapatba. Ha ők fejlődnek, plusz a drafton megint BPA-alapon fogunk húzni, fényesen látnám a jövőt(azért szomorú így sem vagyok).

Smith meg bekaphassa, hogy nem írt alá eddig!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Gondoltam feldobom kicsit a topikot, összedobtam egy 7körös mockot, amiben elsődlegesen a "személyes kedvencek" szerepelnek, de persze a needek is figyelembe vannak véve.

1/21: Eric Reid, S, LSU:
nálam top safety, ráadásul a kedvenc NCAA csapatból. Posztra is erősítés lenne, minden szempontból logikus lenne, még ha Zimmer szerint nincs baj S poszton, én azonnali kezdőként számolnék vele Nelson mellett.

2/5 (from Oakland): Alex Okafor, DE, Texas:
pass rusherből sosem elég, ő pedig hosszú távra is megoldás lehet. a Longhorns a másik kedvencem, így dupla öröm lenne így az elején számomra, pass rushert biztosan fogunk húzni, akkor meg már inkább az elejéről a jobbak közül. MJ és Dunlap sincs bebiztosítva hosszú távra, ez a move teret adna jövőre.

2/23: Kyle Long, OT/G, Oregon:
nagyon úgy néz ki, hogy Andre nem akar aláírni, akkor pedig kell egy RT. Long itt nagyon jó lenne, erős run-blocker, nem lenne nagy visszaesés.

3/22: Da'Rick Rogers, WR, Tennessee Tech
sok helyen írják, hogy 1.körös tehetség, csak off-field problémái vannak. WR2 posztra jelenleg Sanu a befutó

4/21: Christine Michael, RB, Texas A&M// if not available: Tyrann Matthieau, CB, LSU
RB: idei kedvenc, gyors is, képes nagy játékokra, emellett jó felépítésű, erős. Sérülései voltak, de mi nem workhorse-t keresünk, hanem egy kiegészítő embert BJGE mellé. Erre ő tökéletes lenne.
CB: tipikus Bengals pick, playmaker, és visszahordóként is jól jönne.

5/23: Kevin Reddick, ILB, North Carolina:
atletikus LB, depth-re is kell embert húzni, plusz benne van nagy potenciál. LB poszton teljes káosz van, fokozzuk még ezt.

6/22: Marcus Lattimore*, RB, South Carolina:
Ő valszeg csak IR-re jönne, de ha sikerül teljesen felépülnie, akkor egy franchise RB-t találunk. Kockázatos, de megengedheti a csapat magának, előre a jövőbe 😊.

6/29 (from New England): Travis Long, OLB, Washington State:
pass rusher-OLB, olyan kis mindenes.

7/34 (comp): Dan Giordano, DE, Cincinnati:
helyi srác, DE-ből mindig kell. Camp bodynak jó lehet, itt már csak darabra húztam.

7/45 (comp): James Wilson, G, Florida:
szintén darabra.


Véleményeket, ötleteke szívesen meghallgatok, hogy melyik a teljesen bullshit pick.
😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Közben nyilvánosságra hozták a PRE menetrendet. A Falconsszal fogunk kezdeni idegenben, elvileg közvetíti az ESPN.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
OT Anthony Davis' five-year extension with 49ers is worth $37.3 million, including $17 million in guaranteed money

újabb mérőpontunk van. nem kevés viszont.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Egyetértek ezzel, és én nem is húznám be. De a kérdés arra vonatkozott, hogy a csapat vajon behúzná-e, és az nem ugyanaz. 😊
Inkább kiemelkedő célpontok kellenek Andynek, és 'solid' futójáték. Utóbbi egyáltalán nem adott, és az előbbin is lehetne azért fejleszteni...

Amellett, hogy a védelemben inkább vannak hiányposztok, tehát én mindenképp oda húznék az első pickekkel, az offense-ből egyedül az RB posztra áldoznék korai picket, ha volna olyan játékos elérhető, akiért megérné.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Szerintem csapatépítési szempontból iszonyat nagy hiba lenne. Egymás után kétszer PO-ba jutott a csapat, a Ravens és a Steelers sem nagyon néz ki verhetetlennek jelen állapot szerint, a csapat kerete erős, egységes, inkább csak javítani kellene rajta helyenként, de összességében ez egy abszolút PO-alapanyag gárda. Ebbe a helyzetbe belerondítani egy olyan QB-battle indításával, ahol egyik fél sem az az ultimate megkérdőjelezhetetlen zseni, szerintem nagy hiba lenne. Én nem látom, hogy Geno az első naptól kezdve akkora pozitív impactet jelentene Daltonhoz képest, ami miatt érdemes lenne megkockáztatni azt, hogy mondjuk Dalton pszichésen megrogyik attól, hogy nincs felé bizalom. Ebből az lenne, hogy van egy nem NFL-kész Geno meg egy mentálisan megzakkant Dalton, melyik kezébe teszed egy nagyon sokra hivatott keret sorsát?