NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A mai MMQB-ban azt írja King, hogy három playa van akit nagyon kedvel a Bengals 21-re: Alex Ogletree, Eddy Lacy és DJ Hayden.

Amellett, hogy én továbbra se szívesen látnék (arthur brownon kívül) LB-t vagy RB-t az első körben, Hayden külön érdekes, főleg h inkább második körös pick. Sztem különösebben egyik sem jó value 21-re, az én boardomon Ogletree #29, Lacy #34, míg Hayden #87. Ha azonban tényleg annyi időt töltött Hayden elemzésével Zimmer, mint King írja, és minden adottsága megvan ahhoz, hogy fasza corner legyen, akkor megérheti a 21-et. a második körben jöhetne szó nélkül mindhárom, persze attól is függne a jókedv, hogy ki van még bent.

Az én kívánságlistám kb így néz ki:
#21 Carradine (vagy a legjobb pass rusher), Austin, Fluker (Smith függő), Vaccaro/Cyprien, Arthur Brown
#37 Gio Bernard, Trufant, Menelik Watson, DeAndre Hopkins, Matt Elam, Ogletree,
#53 Lacy, Swearinger, Montgomery, Armstead, Patton

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Közönség kedvenc tuti nem lesz.nasheem
Kiveve ha nalunk is produkal egy 100 yardos interception returnt a super bowlon amivel vegul nyerunk. De engem szemely szerint csak a jatekaval is meggyozhet, eddig sem ot utaltam hanem a mezt amiben jatszott mivelhogy sajnos tul jol csinalta amit csinalt - eddig ellenunk. Csak felek hogy mar nem sok van benne, de remelhetoleg erre racafol es meccsenkent legalabb otszor megfekteti Roethlisbergert


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Engem nem nagyon érdekel hogy ki ő és honnan jön. Ha nálunk töltötte volna az elmúlt 8 évét, most rajonganánk érte.
Kérdés inkább az, hogy mit nyerhetünk vele. Én úgy érzem kell a tapasztalat, az eltökéltség és a "gyilkos" ösztön az alakulgató LB sorunkba, azaz jó lehet nekünk Harrison. Más kérdés, hogy ebben a korban, egy teljesen új (és nem éppen érte rajongó) közegben mire lesz képes. Lehet ebből gyors kikopás is. Lássuk a számokat és abból okosabbak leszünk. Aztán meg lássuk mit mutat a pályán és kiderül lesz e belőle elviselhető playa, vagy marad az utálatunk tárgya. Közönség kedvenc tuti nem lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 590
Schefter: Bengals and former Steelers LB James Harrison will try to complete a deal this week.vassadi
Az szép. Kár, hogy Harrison tehetségénél csak az iránta érzett utálatom nagyobb.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azért a wlb burfict - mlb maualuga - slb harrison sornál kevésbé atletikus egység nem igen van a ligában, de mondjuk futni nem nagyon fognak rajtuk.

Ha a pass rush mar nem is megy annyira, futás ellen jó lehet, es azért talán nehány sack is benne van. Es nem kevés zászló. Félik, ami jó de, osszessgeben nekem nem annyira begyere ez a story.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
En is hasonlokepp leszek vele, always look on the bright side of life ha Zimmer megdolgozza remelhetoleg meg egy par jo evet ki tudunk hozni belole es csak ez szamit. Ja es ha Harrisont igazoljuk akkor a jovo evi Steelers meccs csak meg jobb lesz (ha jatszik is)!

Mondjuk mostanra mar csak annak is orulok hogy egyaltalan targyalunk valakivel.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Schefter: Bengals and former Steelers LB James Harrison will try to complete a deal this week.vassadi
na akkor megpróbálom az iránta érzett végtelen utálatot félretenni, és örülni neki. Végülis erősítés lehet.
JH-Burfict-Mau(Joiner 😂 ) LB sor?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Schefter: Bengals and former Steelers LB James Harrison will try to complete a deal this week.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
31 helyi játékost workoutolunk 16-án. Köztük Travis Kelce TE, Dan Giordano DE mind2 Cincinnati, Spencer Ware LSU RB-t is.
Jönnek a camp body esélyesek.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 590
#bengals have also had in G Mike Pollak in for a visit and a workoutJoe Reedy
Ezt mondjuk nem értem. Bár azt sem tudom, Whartonnal - és a sérülésével - mi a helyzet.Mikey
Le is igazoltátok.empty taxi
Tud ez a FO gyorsan is dolgozni, ha akar...

---

@munoz: hát van Green-Ellis, Peerman és Herron rosteren, mint RB. Amit írtam lentebb: ha már a minőség nem, akkor a darabszám legyen jó.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
vagy eljátszik RT poszton. nfl.com-on is T-nek van feltüntetve, egyetemen végig LT volt. Carolinában játszott LG-t és LT-t is, szóval nem hiszem, hogy ne menne neki az RT poszt.
De én is inkább a cutban hiszek.MarioAna
Mondjuk az még benne lehet akkor, hogy megvárják, With milyen ütemben épül fel a műtét után, és tartalék LT-nek marad. Smith helyén nem hiszem, hogy próbálkoznának vele.

Scott resigning azt jelenti, hogy Lattimore az RB célpont, vagy csak annyira rövid a pad, hogy kell valaki a keretbe, aki olcsó és ismeri a playbookot?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
#bengals have also had in G Mike Pollak in for a visit and a workoutJoe Reedy
Ezt mondjuk nem értem. Bár azt sem tudom, Whartonnal - és a sérülésével - mi a helyzet.Mikey
Le is igazoltátok.empty taxi
Akkor Travelle Wharton is el lesz küldve.munoz
vagy eljátszik RT poszton. nfl.com-on is T-nek van feltüntetve, egyetemen végig LT volt. Carolinában játszott LG-t és LT-t is, szóval nem hiszem, hogy ne menne neki az RT poszt.
De én is inkább a cutban hiszek.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
#bengals have also had in G Mike Pollak in for a visit and a workoutJoe Reedy
Ezt mondjuk nem értem. Bár azt sem tudom, Whartonnal - és a sérülésével - mi a helyzet.Mikey
Le is igazoltátok.empty taxi
Akkor Travelle Wharton is el lesz küldve.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
#bengals have also had in G Mike Pollak in for a visit and a workoutJoe Reedy
Ezt mondjuk nem értem. Bár azt sem tudom, Whartonnal - és a sérülésével - mi a helyzet.Mikey
Le is igazoltátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 590
#bengals have also had in G Mike Pollak in for a visit and a workoutJoe Reedy
Ezt mondjuk nem értem. Bár azt sem tudom, Whartonnal - és a sérülésével - mi a helyzet.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/bengals/2013/04/11/linebacker-james-harrison-visits-bengals/2074049/
ott a tőr szívembe. Az ember akit a lehető legjobban utálok az NFL-ben, amilyen szerencsém van, tuti itt köt ki...

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Vaagy Mau megy Wbe és akkor a Búrkifli hátába kell egy húsevő.sutianap
Én látnék ebben rációt, pláne, hogy 21-nél még azért lesz bent bőven MLB-be illő muki... akár Te'o, akár Minter, talán még Ogletree is, bár a fene se érti, hogy mikor mi miatt kerül egyik előbbre, másik hátrább...Collapo
eccerü mikor ábécé van, mikormeg súly, valahá meg magasság, így folyton változik ki van elöl....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vaagy Mau megy Wbe és akkor a Búrkifli hátába kell egy húsevő.sutianap
Én látnék ebben rációt, pláne, hogy 21-nél még azért lesz bent bőven MLB-be illő muki... akár Te'o, akár Minter, talán még Ogletree is, bár a fene se érti, hogy mikor mi miatt kerül egyik előbbre, másik hátrább...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
ha jason allent túlfizettük, dansbyvel sem elképzelhetetlen 😊gabtsi
😊 úgy inkább ne!

Arizonában egyébként SLBt játszott, igaz? Mondjuk azóta fiatalabb nem lett.nasheem
Erre azér kíváncsi vagyok, a párja meg a Beason hugy lesz WLB.
Vaagy Mau megy Wbe és akkor a Búrkifli hátába kell egy húsevő.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 590
Arizonában egyébként SLBt játszott, igaz? Mondjuk azóta fiatalabb nem lett.nasheem
Fiatalabb nem lett, de szerintem bőven jobb megoldás lenne mint bármelyik jelenlegi opciónk.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
ha jason allent túlfizettük, dansbyvel sem elképzelhetetlen 😊gabtsi
😊 úgy inkább ne!

Arizonában egyébként SLBt játszott, igaz? Mondjuk azóta fiatalabb nem lett.nasheem
Egy tavalyi nyilatkozata:
Dansby remained unfazed — he was on a roll when it came to his own greatness.. "I've played every position there is at linebacker. I played Sam [strong-side] my first two or three years. I've played the Mo [weak-side inside linebacker]. I've played the Will [weakside outside] and now I'm playing the Mike [middle linebacker].


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ha jason allent túlfizettük, dansbyvel sem elképzelhetetlen 😊gabtsi
😊 úgy inkább ne!

Arizonában egyébként SLBt játszott, igaz? Mondjuk azóta fiatalabb nem lett.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha jason allent túlfizettük, dansbyvel sem elképzelhetetlen 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Former Dolphins LB Karlos Dansby is visiting the Bengals today. empty taxi
vajon tudna slb-t játszani ? magas szinten ?gabtsi
Pont ezen gondolkodtam én is amikor olvastam. Illetve azon, hogy mennyire adna le az igényeiből, mert túlfizetni biztos nem fogjuk. Emlékeim szerint a Finsnél durván jól keresett. Én örülnék neki, de kevés esélyt látok rá.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Former Dolphins LB Karlos Dansby is visiting the Bengals today. empty taxi
vajon tudna slb-t játszani ? magas szinten ?

ami nem hajlik, az törik!