NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem lesz bent sztem. De ha igen akkor is nehéz ugy.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Legyen inkább Vaccaro, a következőre meg jöhet Te'o 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Na ki mit tippel? egyetlen nevet lehet mondani.

En mondok egy Cyprient.gabtsi
Szintén Cyprien, sőt, ha bent lesz, második körben Bernardban is biztos vagyok. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Na ki mit tippel? egyetlen nevet lehet mondani.

En mondok egy Cyprient.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
James Harrison's 2-year deal avg $2.225M per year. He received a $1.2M signing bonus. Makes $3M in '13 & has a $2.3M '13 cap

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
A dagi esetén sok minden összejött. Rossz ár-érték arány, sok OT volt most FA, ráadásul a draft is elég mély. Ha Albertet a Phins elviszi, akkor tényleg csak a Bengals marad, akinek kellhet.munoz
Van több csapat is ahol OT-t keresnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A dagi esetén sok minden összejött. Rossz ár-érték arány, sok OT volt most FA, ráadásul a draft is elég mély. Ha Albertet a Phins elviszi, akkor tényleg csak a Bengals marad, akinek kellhet.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
azt már szerettem volna kérdezni a dagi ügyében, hogy most ennyire nincs rá kereslet, vagy ennyire sokat kér? Csak, hogy még mindig FA és még csak pletyka sincs róla, hogy más csapat vinné.Amadeus91
Szerintem az ár/érték aránnyal van a probléma. Az igazi értékét ráadásul elég nehéz meghatározni, mert 1 jó éve volt és annyi. Ehhez képest pedig elég korán lenyilatkozta a fizetési igényét, ami viszont tényleg elit, így sikeresen elriasztotta magától a többi csapatot.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Biztosan felmerült már az 1 éves szerződés ötlete is a FO részéről, de szerintem erről Smith és az ügynöke hallani sem akarnak.
Persze idővel úgyis lejjebb adják majd az igényeket ha pénzt akarnak, és Andre is játszani óhajt majd hetente és nem fegyvert felvinni megpróbálni a repülőre.
Az látszik hogy hosszú távra - és nagy pénzért - senki nem akarja leigazolni 1 jó és három 'felejthető' év után a dagadtat, előbb-utóbb erre rájönnek ők is, és akkor lehet esély az 1 éves szerződésre is azzal a magyarázattal, hogy akkor egy újabb jó év után már mernének adni neki 'long-term' szerződést.

Lewis mindenesetre kizárta az első körös OT picket.

Én is nyugodt vagyok, mert B-megoldásnak ott van Collins, aki bár nem Smith-szint, de bőven jó megoldás.Mikey
azt már szerettem volna kérdezni a dagi ügyében, hogy most ennyire nincs rá kereslet, vagy ennyire sokat kér? Csak, hogy még mindig FA és még csak pletyka sincs róla, hogy más csapat vinné.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Azt mondjuk nem biztos, hogy szeretném látni.

Közben hivatalosan is Bengals játékos lett Harrison. Andersontól meg is kapta a 92-es mezt, Jamaal mostantól Sims hátrahagyott 90-esében fogja tolni.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Biztosan felmerült már az 1 éves szerződés ötlete is a FO részéről, de szerintem erről Smith és az ügynöke hallani sem akarnak.
Persze idővel úgyis lejjebb adják majd az igényeket ha pénzt akarnak, és Andre is játszani óhajt majd hetente és nem fegyvert felvinni megpróbálni a repülőre.
Az látszik hogy hosszú távra - és nagy pénzért - senki nem akarja leigazolni 1 jó és három 'felejthető' év után a dagadtat, előbb-utóbb erre rájönnek ők is, és akkor lehet esély az 1 éves szerződésre is azzal a magyarázattal, hogy akkor egy újabb jó év után már mernének adni neki 'long-term' szerződést.

Lewis mindenesetre kizárta az első körös OT picket.

Én is nyugodt vagyok, mert B-megoldásnak ott van Collins, aki bár nem Smith-szint, de bőven jó megoldás.Mikey
plusz Wharton is eljátszana vészhelyzetben RT-t is.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Biztosan felmerült már az 1 éves szerződés ötlete is a FO részéről, de szerintem erről Smith és az ügynöke hallani sem akarnak.
Persze idővel úgyis lejjebb adják majd az igényeket ha pénzt akarnak, és Andre is játszani óhajt majd hetente és nem fegyvert felvinni megpróbálni a repülőre.
Az látszik hogy hosszú távra - és nagy pénzért - senki nem akarja leigazolni 1 jó és három 'felejthető' év után a dagadtat, előbb-utóbb erre rájönnek ők is, és akkor lehet esély az 1 éves szerződésre is azzal a magyarázattal, hogy akkor egy újabb jó év után már mernének adni neki 'long-term' szerződést.

Lewis mindenesetre kizárta az első körös OT picket.

Én is nyugodt vagyok, mert B-megoldásnak ott van Collins, aki bár nem Smith-szint, de bőven jó megoldás.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Tudom, hogy a Bengals megoldást szeretne az RT posztra, de mennyire látjátok reálisnak, hogy esetleg egy éves szerződést kössenek Smith-szel? Ő bebizonyíthatná, hogy nem egyszeri csoda volt a tavalyi év, a csapatnak meg nem idén kellene betömni még egy lyukat. Vagy lehetne egy projectet hozni a harmadik körbe, akiből hátha lesz valami.
Más kérdés, hogy így jövőre sok fontos FA lenne (Geno, MJ, Dunlap, Smith).
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Reid Fragellel volt ma privát workout, illetve Cypriennek is tartott egy külön foglalkozást ma Zimmer.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Baromi furcsa, hogy Howardról semmi hír. Ha őt vagy Dansbyt aláíratjuk csütörtökig, akkor tisztulna a boardunk. Persze leginkább a Csöcst kellene rávenni a maradásra.
Érdekes, hogy ML szinte szóról szóra ugyan azt a mondatot használta Harrison és Smith helyzetére is:
"Everyone realizes when we get into the draft it becomes a different situation.”
Remélem a végeredmény is ugyan az lesz.

Aztán mehetünk Vaccarora vagy pass rusherre az első körben, majd LBre vagy RB a következő kettő-háromban. Szépen meg is lennénk. Kicsit később jöhet még WR és CB, meg a töltelékek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Elvileg meg mindig van erdeklodes tehat felteszem targyalasok is Harrisonnal es Dansbyval es persze Smith-tel is:

Smith's agent told SI.com's Peter King this month that the Bengals' proposal "stinks."

Kivancsi vagyok ha nem jon vissza hanyadik koros T-t huzunk


Szerk: Ezek szerint Harrisonnal mar nem 😊 En orulok neki

Es jovore ujra San Diegoban lesz a chargers meccs raadasul az en szezonom utan ugyhogy szinte biztos tudok menni!!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Leigazoltátok Harrisont.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
3, azaz három fő műsoridős meccs? Abból kettő a PIT ellen? Nyami.
Azonkívül további két 4 órás meccs, igaz abból egy a már-már hagyományos SD elleni, de akkor is.
A végén még felkerül a csapat az amfoci térképére. :o
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
BENGALS 2013 SCHEDULE

nem könnyű, de lehetne rosszabb is.MarioAna
Nekem tetszik, egész jól el lett osztva. De k***a messze van még...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
BENGALS 2013 SCHEDULE
Day Date Opponent Time Location
PRESEASON
Thu. Aug. 8 at Atlanta 8 p.m. Georgia Dome
Sat. Aug. 17 TENNESSEE 7 p.m. Paul Brown Stadium
Sat. Aug. 24 at Dallas 8 p.m. Cowboys Stadium
Thu. Aug. 29 INDIANAPOLIS 7 p.m. Paul Brown Stadium
REGULAR SEASON
Sun. Sept. 8 at Chicago 1 p.m. Soldier Field
Mon. Sept. 16 PITTSBURGH 8:40 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Sept. 22 GREEN BAY 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Sept. 29 at Cleveland 1 p.m. Cleveland Browns Stadium
Sun. Oct. 6 NEW ENGLAND 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Oct. 13 at Buffalo 1 p.m. Ralph Wilson Stadium
Sun. Oct. 20 at Detroit 1 p.m. Ford Field
Sun. Oct. 27 N.Y. JETS 4:05 p.m. Paul Brown Stadium
Thu. Oct. 31 at Miami 8:25 p.m. Sun Life Stadium
Sun. Nov. 10 at Baltimore 1 p.m. M&T Bank Stadium
Sun. Nov. 17 CLEVELAND* 1 p.m. Paul Brown Stadium
--BYE--
Sun. Dec. 1 at San Diego* 4:25 p.m. Qualcomm Stadium
Sun. Dec. 8 INDIANAPOLIS* 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Dec. 15 at Pittsburgh 8:30 p.m. Heinz Field
Sun. Dec. 22 MINNESOTA* 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Dec. 29 BALTIMORE* 1 p.m. Paul Brown Stadium

nem könnyű, de lehetne rosszabb is.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
hátsó körös érdekes RB prospect, Latavius Murray vizitelt nálunk:
Murray had a solid senior season, racking up 1,106 yards on 198 carries for a 5.6 yards per carry average and 15 rushing touchdowns. He also added 27 catches for 231 yards and four receiving touchdowns. He is big for the position at 6'3" and 222 pounds, so he wasn't used as a kick returner as many other college backs are utlilized.

Even at that size, Murray displayed some great speed at his Pro Day earlier this month, running a 4.40 and 4.38 40-yard dash.

Ezek alapján irtózatos nagy atletikus szörny.
Ezen kívül még Cyprien is workoutol. Így szinte az összes top safety volt már nálunk, ez valami jót csak jelent 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Bengals have reached agreement with TE Alex Smith.Adam Schefter
Jó!Mikey
Pitsába a diszlexiával 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Bengals have reached agreement with TE Alex Smith.Adam Schefter
Jó!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Elsőre szerintem Ogletree vagy Vaccaro jöjjön. Lehet, hogy luxuspick az elsőkörös safety, ha nem korszakos zseni a kiválasztott, de én most úgy érzem jól járnánk Vaccaroval.
Carradine szerintem kimegy előttünk. Benne sokan láthatják a nagy jót.
Arthur Borwnt sajnos nem láttam játszani. Te'o-t annál többet, de őt nem húznám. Talán-talán a második körben, de ott is leginkább azért, nehogy a Heinzre kerüljön 😊
A futók közül nekem Franklin a kedvencem. Pont jól illene BJGE mellé. Ő akár a 3. körben is bent lehet. Lacyért én nagyon sokallnám az első pickünket.

Rohadt jó lenne, ha nem kellene OT-t húzni magasan. Írjon már alá Csöcsi!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A mai MMQB-ban azt írja King, hogy három playa van akit nagyon kedvel a Bengals 21-re: Alex Ogletree, Eddy Lacy és DJ Hayden.

Amellett, hogy én továbbra se szívesen látnék (arthur brownon kívül) LB-t vagy RB-t az első körben, Hayden külön érdekes, főleg h inkább második körös pick. Sztem különösebben egyik sem jó value 21-re, az én boardomon Ogletree #29, Lacy #34, míg Hayden #87. Ha azonban tényleg annyi időt töltött Hayden elemzésével Zimmer, mint King írja, és minden adottsága megvan ahhoz, hogy fasza corner legyen, akkor megérheti a 21-et. a második körben jöhetne szó nélkül mindhárom, persze attól is függne a jókedv, hogy ki van még bent.

Az én kívánságlistám kb így néz ki:
#21 Carradine (vagy a legjobb pass rusher), Austin, Fluker (Smith függő), Vaccaro/Cyprien, Arthur Brown
#37 Gio Bernard, Trufant, Menelik Watson, DeAndre Hopkins, Matt Elam, Ogletree,
#53 Lacy, Swearinger, Montgomery, Armstead, Pattongabtsi
Kicsit sarkítva három olyan játékosról van szó, akiket a második körös pickkel lehetne húzni. Az első körben meg elhozzuk a BPA-t 😊
Biztos, hogy az idén is, ahogy az elmúlt években, az első 4-5 húzás után jött a drafton egy meglepetés, és teljesen felborítja a várakozásokat. Idén még csak nagyon különleges húzás sem kell, mert G. Smith lesz az első olyan dominó, ami átrendezheti a dolgokat, ahogy szerintem a Bills és a Jets pickje is bekavarhat. Mondjuk Carradin, Cyprien és A. Brown szerintem biztos, h bent lesz 21-nél. Én személy szerint mondjuk Cyprienben nem látok olyan sokat (jó, nem is néztem meg tucatnyi meccsét).