NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Azon gondolkodtam, hogy Geno csúszna egészen addig, amíg jöttök, bevállalnátok-e.gabokocka
Szvsz egészen biztosan be.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azon gondolkodtam, hogy Geno csúszna egészen addig, amíg jöttök, bevállalnátok-e.
Ordas nagy needetek nincs, ha Dalton megszilárdítja helyét, még mindig el lehet passzolni, nehezen hiszem hogy adott esetben jövőre legalább egy második kört ne kapnátok érte, még akkor is, ha pályára se lép.gabokocka
azt mondta Marv, hogy egyetlen ember akinek biztos helye van az AJ Green, a többi poszttal kapcsolatban nyitott szemmel járnak. ettől függetlenül én elképzelhetetlennek tartom. fognak QB-t húzni, de nem az első három körben. szerintem. de az is igaz, hogy minden QB-t megnézünk idén, alaposan.

ha Dalton idén sem fejlődik igazán, akkor már jövőre inkább lehet erről beszélni, és akkor vszleg jobb helyen is leszünk hozzá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Azon gondolkodtam, hogy Geno csúszna egészen addig, amíg jöttök, bevállalnátok-e.
Ordas nagy needetek nincs, ha Dalton megszilárdítja helyét, még mindig el lehet passzolni, nehezen hiszem hogy adott esetben jövőre legalább egy második kört ne kapnátok érte, még akkor is, ha pályára se lép.gabokocka
GS-ben én személy szerint nem látok akkora pluszt, így ha már az O-t erősítenénk, akkor inkább egy univerzális futót (Bernard, Lattimore), meg egy elit WR-t húznék. Nem lesz Manning vagy Rogers szint soha, de ha Dalton előtt van fal (és megszokja, hogy a zsebben van valamennyi ideje), meg vannak célpontok, akkor egy Flacco szintű game manager QB lesz. Tavaly szerintem voltak jelek a fejlődésre, voltak igazán jó meccsei, más kérdés, hogy volt egy-két durva "off nightja" is.munoz
Bernard iránt állítólag megvan az érdeklődés, valamelyik reggel a FO-szal reggelizett. Bár Genót sokszor nem láttam játszani, én egy mozgékony, futni is tudó QB-t szeretnék.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Azon gondolkodtam, hogy Geno csúszna egészen addig, amíg jöttök, bevállalnátok-e.
Ordas nagy needetek nincs, ha Dalton megszilárdítja helyét, még mindig el lehet passzolni, nehezen hiszem hogy adott esetben jövőre legalább egy második kört ne kapnátok érte, még akkor is, ha pályára se lép.gabokocka
GS-ben én személy szerint nem látok akkora pluszt, így ha már az O-t erősítenénk, akkor inkább egy univerzális futót (Bernard, Lattimore), meg egy elit WR-t húznék. Nem lesz Manning vagy Rogers szint soha, de ha Dalton előtt van fal (és megszokja, hogy a zsebben van valamennyi ideje), meg vannak célpontok, akkor egy Flacco szintű game manager QB lesz. Tavaly szerintem voltak jelek a fejlődésre, voltak igazán jó meccsei, más kérdés, hogy volt egy-két durva "off nightja" is.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Azon gondolkodtam, hogy Geno csúszna egészen addig, amíg jöttök, bevállalnátok-e.
Ordas nagy needetek nincs, ha Dalton megszilárdítja helyét, még mindig el lehet passzolni, nehezen hiszem hogy adott esetben jövőre legalább egy második kört ne kapnátok érte, még akkor is, ha pályára se lép.gabokocka
Erről megoszlanak a vélemények, én mellette lennék, hadd versenyezzenek. Nem hiszem, hogy a jelenlegi rosterről bárki is komoly veszélyt jelentene Dalton pozíciójára, így igazából versenyhelyzet sincs.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Azon gondolkodtam, hogy Geno csúszna egészen addig, amíg jöttök, bevállalnátok-e.
Ordas nagy needetek nincs, ha Dalton megszilárdítja helyét, még mindig el lehet passzolni, nehezen hiszem hogy adott esetben jövőre legalább egy második kört ne kapnátok érte, még akkor is, ha pályára se lép.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a három rosteren lévő QB-ból már össze lehetne egy egész jót gyúrni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Skelton kellett waiverről Lewisnak

több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Off
Mondjuk a Raiders elég lúzer módon csinálta a dolgokat, de mindenképp nagy trade volt Palmer elpasszolása.
On

Mondjuk a Bengalsnél az offseason nem a nagy FA mozgásokról szól, de nagyon unalmas a mostani időszak. Legalább Smith aláírhatna végre, és akkor lehetne készülni a draftra 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
OFF

Palmer Glendale-be költözik egy kondicionális 2014-es 7. körös pickért cserébe.

😀 😀

ON
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
...de azért túlzásnak érzem, hogy a legjobb CB-nket tavalyról szarba se vesszük itt a fórumon néhányan.MarioAna
Hallt én nagyon sokra tartom.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Jones ugyan miért lenne kezdő eszerint? A játéka alapján sem érdemelné meg, és az új szerződése sem kezdő játékosnak járó szintű.
Persze ettől még lehet az lesz, de hogy kőbe vésve nincs, az biztos.Mikey
Adam Jones
2012 Grade: +10.5
2012 Snaps: 626
"It tells you something about how well Jones played as the right cornerback in the Bengals’ nickel defense that he warranted such a high cap hit. Finishing the year as our 11th-ranked cornerback thanks to his work in coverage (just 4.35% of his snaps in coverage resulted in a first down or touchdown, seventh-lowest in the league) he played with the kind of ability that finally showcased why he was a first-round pick."

Terence Newman
2012 Grade +8.6
2012 Snaps 878

Pacman minden volt idén, csak szar nem. Ár/érték arányban magasan a legjobb cornerünk volt.

Jó tudjuk, hogy a PFF szar és társai, de azért túlzásnak érzem, hogy a legjobb CB-nket tavalyról szarba se vesszük itt a fórumon néhányan.

Newman pedig elvileg Kirk-kel fog harcolni a CB2 posztért, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.

MÁS:
Hétfő este mock draft, én húzok a csapatnak, az eredményt majd posztolom természetesen.
SZERK: mégsem én viszem.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Jones ugyan miért lenne kezdő eszerint? A játéka alapján sem érdemelné meg, és az új szerződése sem kezdő játékosnak járó szintű.
Persze ettől még lehet az lesz, de hogy kőbe vésve nincs, az biztos.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Bengals re-signed CB Terence Newman to a two-year, $5 million contract.vassadi
Nem jó ez így sehogy... csak akkor éri meg az 5 misit, ha sokat játszik és jól, viszont akkor Kirkpatrick szorul a padra vagy kap kevesebb lehetőséget, aminek nem örülnék. 😀megyerikrisz
A snapek túlnyomó részében három corneres felállást használt már tavaly is Zimmer, így nem gáz ez, mert kvázi három kezdő CB kell.Mikey
de jelenleg ez Hall-Newman-Jones ugye. Ergo Kirkpatrick csere lesz még 2évig? 😊
Remélem rotációban azért felkerül már idén.
Ahogy Moch és Joiner is.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Bengals re-signed CB Terence Newman to a two-year, $5 million contract.vassadi
Nem jó ez így sehogy... csak akkor éri meg az 5 misit, ha sokat játszik és jól, viszont akkor Kirkpatrick szorul a padra vagy kap kevesebb lehetőséget, aminek nem örülnék. 😀megyerikrisz
A snapek túlnyomó részében három corneres felállást használt már tavaly is Zimmer, így nem gáz ez, mert kvázi három kezdő CB kell.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Bengals re-signed CB Terence Newman to a two-year, $5 million contract.vassadi
azt mondta, hogy több pénzt ajánlott neki a Raiders, de ő inkább ide jött vissza!

Pacman nem hivatalos számai:
Not sure about total details yet, but Pacman scheduled to earn: $750k in 2013, $1.2 million in 2014 and $1.35 million in 2015.
Ez viszont így nagyon nagy deal.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Bengals re-signed CB Terence Newman to a two-year, $5 million contract.vassadi
Nem jó ez így sehogy... csak akkor éri meg az 5 misit, ha sokat játszik és jól, viszont akkor Kirkpatrick szorul a padra vagy kap kevesebb lehetőséget, aminek nem örülnék. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Bengals re-signed CB Terence Newman to a two-year, $5 million contract.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
köszönöm a válaszokat 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
S akkor hogy néz majd ki a LB sor itt?Collapo
A kezdő SLB egyelőre Burfict, a kezdő MLB egyelőre Maualuga, a hivatalos álláspont szerint. Hiányzik a kezdő WLB, amire a jelenlegi rosterről Lamurnak van a legnagyobb esélye.
Cserének van Maybin, Joiner és Moch. Maybint ismerjük, de lehet megcsíp egy backup posztot, Joinerről a börtön előtt áradoztak az edzőink, szóval ha nem csinál megint hülyeséget, egy másik backup posztot ő is elcsíphet. Moch pedig tán sosem fog élesben fieldet látni a visszatérő migrénje miatt.

Szóval úgy néz ki az LB sor itt, hogy hiányzik egy kezdő OLB (kérdés, mennyire számolnak komolyan Lamurral erre a szerepkörre, aki tavaly igen biztatóan játszott ha pályára került), és egy backup aspiráns sem ártana, mert depth az nem nagyon van.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Smith állítólag nagyon közel áll egy 2017-ig szóló szerződés aláírásához. Összeget nem említettek...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nekem az reach, ha valakit behúznak a futballtudásánál messze jobb helyen, mert "athletic freak és mi majd megtanítjuk focizni". Maybin, Gholston, és még lehetne sorolni az elmúlt évekből. Nekem Hunt is ez a kategória.somoskovig
igen, de csak a bustokat említed. számtalan atléta volt aki megtanult focizni, mert megtanították. én is említettem párat akire ugyanezt mondták.
azért mert volt pár szar, nem lesz feltétlenül az mindenki. persze elfogadom, hogy szerinted hunt az lesz, sztem nem biztos.gabtsi
Hunt nálam az egyik focistától legmesszebbi jelölt az eddigiek közül, de ez csak privát vélemény.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nekem az reach, ha valakit behúznak a futballtudásánál messze jobb helyen, mert "athletic freak és mi majd megtanítjuk focizni". Maybin, Gholston, és még lehetne sorolni az elmúlt évekből. Nekem Hunt is ez a kategória.somoskovig
igen, de csak a bustokat említed. számtalan atléta volt aki megtanult focizni, mert megtanították. én is említettem párat akire ugyanezt mondták.
azért mert volt pár szar, nem lesz feltétlenül az mindenki. persze elfogadom, hogy szerinted hunt az lesz, sztem nem biztos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Roasteren van Lamur. Illetve talán visszaigazolják Thomas Howard-ot.
Meg a draftról is jön majd ember.
Az a nagy kérdés, hogy Mau marad-e középen, esetleg rotációban Burfict-tel, vagy amit mindenki vár, hogy az első két szezonjához hasonlóan SAM lesz, akkor viszont MLB kell majd, mert Burfict egyedül biztos, hogy kevés lesz.
A kezdő talán Mau-Burfict-Howard, a backupok meg Maybin/Joiner, Draft, Lamur.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
S akkor hogy néz majd ki a LB sor itt? Gondolom Lawsont pótolni kell, ez lesz Mau, középre Burfict, Wlb és a cserék, hogy tűnik ez majd összehegeszthetőnek?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!