NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Kompenzációs pickként kaptunk plusz két hetedik köröst.
Abból lesz a jövő nagy Bengals frencsájz futója, meglátjátok. Megálmodtam. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jahm, az benne van a hatfélben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Breer tweet volt, de Reedyre hivatkozott és most nézem, hogy Reeedy nem ír ilyet. Ezek szerint nem +2,5, hanem ez benne van a 6,5ben?


Albert Breer ‏@AlbertBreer

As @joereedy reported, Rey Maualuga's headed back to Cincinnati. Deal is for $6.5M over 2 years, signing bonus close to $2.5M, per source.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt a plusz 2.5öt hol láttad ? én csak hatfél toltalt.

pápá arthur brown 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Maut tényleg túlfizettük. 2 évre 6,5 + 2,5 signing bónusz. Sok. Bár kint jó volt az újonc évében, de azóta nulla fejlődés.
Tippem Burfict és egy késő pick MLBben, Mau és Lamur az erős oldalon, Howard + egy korai pick gyengén. Jointer marad, mert kellenek a kapcsolatai a jó csapathangulathoz 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2 év 6.5 millió, azért az nem kevés.

btw, nincs az az isten h Lamur nem marad.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Azért örülnék neki, ha a dafton jönne egy ILB is.
Szerintetek ha Thomas Howard is marad, akkor a TC-t után ki mard az Aaron Maybin, Emmanuel Lamur, Brandon Joiner hármasból?munoz
Joiner....valami megmagyarázhatatlan erő azt sugallja, hogy ő nagy meglepetés lesz...
ILB-nek én is örülnék drafton, mondjuk Minternek.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Azért örülnék neki, ha a dafton jönne egy ILB is.
Szerintetek ha Thomas Howard is marad, akkor a TC-t után ki mard az Aaron Maybin, Emmanuel Lamur, Brandon Joiner hármasból?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
valószínű.

de az is igaz amit Zimmer mondott, hogy legalább ennyire vártuk h Mau bemenjen középre, mint mos Burfictet. h klasszikust idézzek: We'll see

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Loadholt 4 év 25 M = 6.25/y
Long 4 év 34 M = 8.5/y

valahol a kettő között lesz az igazság Smith esetében. 7 felett sztem.gabtsi
Csak maradjon!

---

Maunak örülök. Szerintetek mennyire esélyes, hogy visszamegy SAM-be és Burfict lesz a MIKE? Én valahogy erre látok jó esélyt.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
We have announced the re-signing of LB Rey Maualuga:  go.bengals.com/ReySigns
a legfontosabb....hogy a tippem bejött 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Loadholt 4 év 25 M = 6.25/y
Long 4 év 34 M = 8.5/y

valahol a kettő között lesz az igazság Smith esetében. 7 felett sztem.gabtsi
Akár holnapra meg is lehet a szerződés. A piac szépen beárazta, itt az idő aláírni. A szokásos garantált rész huzavona mondjuk elodázhatja a megállapodást, de ha a héten nincs aláírás a szerződésen, akkor kezdek kétségbe esni majd.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Loadholt 4 év 25 M = 6.25/y
Long 4 év 34 M = 8.5/y

valahol a kettő között lesz az igazság Smith esetében. 7 felett sztem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
azért túl jó játékos ő ahhoz, hogy senki ne próbáljon rá.gabtsi
Éppen ez a fura nekem. Hozzáteszem, nem bánom, mert így nagyobb az esély arra hogy maradjon.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem nála sokkal rosszabb emberek kaptak lehetőséget és relatíve sok pénzt. vagy dogra nagyon elfoglalt, vagy nem nagyon akar Smith elmenni. azért túl jó játékos ő ahhoz, hogy senki ne próbáljon rá. persze a fizetési igénye is lehet akkora, ami elriasztott minden GM-et.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
sztem maholnap meglesz Smith, az hogy nem volt FA turné sokat elárul azért.gabtsi
Nekem leginkább azt, hogy a többi 31 GM kurvára fosik tőle.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mindenképpen fel fogja gyorsítani az eseményeket két okból:
Megvan ezzel a plafon, kettő ugyanaz az ügynökük. sztem maholnap meglesz Smith, az hogy nem volt FA turné sokat elárul azért.

érdekes h Thomas Howard nincs a Hobson-listán, legjobb LB-nk volt Taze érkezéséig.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
No, megszületett a Jake Long deal, évi 8,5 millió dollárt fog kapni. Kíváncsi vagyok, ez elmozdítja-e a holtpontról Smith tárgyalását. közben tegnap Fitz vizitált a PBS-ben.

Lewis elmondása szerint 4 szabadügynökkel zajlanak az újraigazolási tárgyalások, Hobson szerint Smith, Pacman, Newman és Mau(!) ez a négy.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Állítólag a Bengals érdeklődik TE Kellen Davis iránt. Hát neki nagyon örülnék.

Eközben Newman Oaklandben járt, de még nem döntött aláír-e a Raidershez vagy sem.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ja, de ezenkívül kb semmi, jómunkásember, tucatjával olcsóbb.

Andre dealt várom, lehet kell hozza egy Jake Long szám.gabtsi
Igazad van, de én azért jobban szeretném, ha ismerném ezeket a munkásembereket is, nem cserélődnének évente.megyerikrisz
Engem spec ő zavart a leginkább a csapatban. Szerintem nagyon nem NFL szint. Mindig ledöbbentem, amikor megcsinálta a rostert. Biztos alábecsülöm, de hiányozni nem fog.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Howarddal mi van? elépült és csapatot keres vagy épülget és újra fogjuk igazolni, ha olyan az állapota?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ja, de ezenkívül kb semmi, jómunkásember, tucatjával olcsóbb.

Andre dealt várom, lehet kell hozza egy Jake Long szám.gabtsi
Igazad van, de én azért jobban szeretném, ha ismerném ezeket a munkásembereket is, nem cserélődnének évente.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
QB Josh Johnson is vizitel a PBS-ben.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bengals signed franchise player RE Michael Johnson to a one-year, $11.2 million contract.
Johnson's salary is now locked in, while the sides have until mid-July to hammer out a long-term agreement. Johnson is the very rare Bengals player to be making over $10 million per season. Considering Cincinnati's reluctance to hand out big-money deals, we wouldn't be holding our breath for a multi-year pact. Coming off an 11.5-sack campaign, Johnson could put himself in position for a mammoth pay-day with an equally productive 2013.empty taxi
Longterm esetén vajon mennyi lehet az ára mondjuk 4-5 évre?! 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
Bengals signed franchise player RE Michael Johnson to a one-year, $11.2 million contract.
Johnson's salary is now locked in, while the sides have until mid-July to hammer out a long-term agreement. Johnson is the very rare Bengals player to be making over $10 million per season. Considering Cincinnati's reluctance to hand out big-money deals, we wouldn't be holding our breath for a multi-year pact. Coming off an 11.5-sack campaign, Johnson could put himself in position for a mammoth pay-day with an equally productive 2013.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...