NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Azért az, hogy egyikre sem ugrottak rá az első napokban, és nem fizették túl őket, erősen növeli a Bengals esélyét, hogy Smith marad. Akkor már csak a CB-k közül kellene valakit visszahozni, aztán meg indulhat a szokásos kukázós, bust-mentős projekt. 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ja, de ezenkívül kb semmi, jómunkásember, tucatjával olcsóbb.

Andre dealt várom, lehet kell hozza egy Jake Long szám.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Skuta 2 évre aláírt Friscóba.
Kér érte, jó kis ST playa volt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Ted Ginn jön látogatóba.empty taxi
Bizonyára Tate helyére jönne...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Ted Ginn jön látogatóba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
mock draft game-ben akarja valaki vinni a Bengalst? Még szabad, csak azért kérdezem, mert ha senki sem vállalja, én nagyon szívesen megteszem 😊.

szerk: Mau nem kellett Arizonába, most a Giants-nél vizitel.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Lawson pedig ment a Billsbe.MarioAna
Éljen! \o/

szerk.: Sims Oaklandben. Nagyon NEM örülök.

szerk. 2: állítólag a csapat nagyon érdeklődik a volt Oklahoma QB Landry Jones után.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Gradkowski 3 évre igazolt a Steelershez, Josh Brown pedig aláírt a Giantshez.
Reggie Bush sem hozzánk fog jönni, 4 évre szerződtette a Lions, Mau pedig Arizonában próbálkozik.

Pollard tényleg jó lenne, bírom.

Kicsit OFF, de mi a jó fenét csinálnak a Ravensnél? Tényleg ennyit beáldoznak a Flacco-dealre?megyerikrisz
Flacco idei fizuja valami 7M alatti. Neki majd a 13-14es években lesz nagyon durva fizetése. Rebuilding van csak náluk, erősen.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ne lepődjünk meg ha fitz visszatér.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Gradkowski 3 évre igazolt a Steelershez, Josh Brown pedig aláírt a Giantshez.
Reggie Bush sem hozzánk fog jönni, 4 évre szerződtette a Lions, Mau pedig Arizonában próbálkozik.

Pollard tényleg jó lenne, bírom.

Kicsit OFF, de mi a jó fenét csinálnak a Ravensnél? Tényleg ennyit beáldoznak a Flacco-dealre?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
aszittem brett favregabtsi
áh, őt a Vikings-mizéria óta nem igazán csípem.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
aszittem brett favre

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Lawson pedig ment a Billsbe.
Én sem erőltetném a FA RB-ket. Viszont drafton eléggé sikertelenül szoktuk húzgálni az embereket, úgyhogy ha idén húzunk 3at, abból 1 csak beválik 😀.
szerk: kivágta Pollardot a Ravens, na ő lenne a személyes kedvencem idén FA-ról 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Én sem erőltetném az FA RB-t. Tuti atomjaira hullik az első camp-en. Egyszer csak belenyúlunk mi is a nagy jóba a hátsó köröknél.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Én Goodsonnal nagyon kiegyeznék, amikor a Panthersben volt láttam több meccsét, azt tudja, ami nekünk kell. Nem Bush, AP vagy C. Johnson, de gyors, és jó keze van. Tudom, erre lehet mondani, hogy szegény ember Ray Rice-a.
Ha két évre olcsóért (max. 1,5M/Y) aláírna szerintem jöjjön.
És akkor még mindig lehet próbálkozni, hogy Boom helyett Morrist találjunk 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
minek kellene FA RB ??
két szó: Alfred Morris.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Mike Goodson iránt érdeklődünk nagyon.
Nehogy egy értelmes RB-t húzzunk egyszer FA-n. Ő sem egy speed back, 4.54-et futott pár éve 40en. Mondjuk tartjuk eddig a FA trendünket, hogy megvárjuk míg kimegy minden nagy név, aztán kukázunk a maradékból.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Daltonnak elit falra (és kiegészítő személyzetre) van szüksége ahhoz, hogy magas szinten (ha egyszer lesz ilyen) tudjon teljesíteni. a legjobb falemberünk pedig Smith jelen pillanatban, és ha azt a formáját tudja állandósítani amit tavaly hozott, akkor megér sztem 7M évente. ha azt amit előtte akkor nem. és még nincs 25, ilyen típusú játékosoknak akar egy menedzsment hosszútávú szerződést adni.

azt valószínűsítem, hogy a garantált részen meg a matek jelenleg, ahogy JJonál is volt. az ügynöke többet szeretne, a Bengals pedig érthető okokból kevesebbet. sztem ilyen 5 év / 35-40 milló lesz 15-20 körüli garantált pénzzel. front loaded.

Whit két éve 5/31Mért írt alá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Smith RT, nem? Ér 7 misi/év körül? Illetve hogyan osztanád meg garantált/nem garantált szinten?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jól alakult az első nap, a Browns picit túlpozicionálta magát, a Ravenst meg szétkapták mint hülyegyerek a mesekönyvet.

Smith még a piacon (Vollmer is!), ami jó eséllyel azt jelenti, hogy nem akarja senki túlfizetni. mondjuk a jobb OT-k közül még kevesen keltek el, Bushrod szerződése meglehetősen bohóc, de Loadholt és Cherilus szerződése jó irányadó lehet nekünk, sztem 7M/ év körül meg fog állni Smith.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Közülük Goodson lehet komoly, mert ő vizitre is érkezik a PBS-be.

De akár Beanie-nek, akár Bushnak nagyon örülnék, bár leginkább azért mert csípem mindkettőt.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Wells és Goodson jön interjúra, szóval ezek azért elég fixnek tűnnek. Bush nem hiszem, hogy reális, a többiek közül meg Goodson lenne talán a legjobb BJGE mellé.
Van olyan pletyka is, hogy Smith talán mégis hosszabbít nálunk. Möglássuk 😊
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Kik vannak most a "radaron"?
Steven Jacksont, Beanie Wellst, Mike Goodsont és Reggie Busht hallottam. Valamelyik komoly lehet, vagy a szokásos ügynökkavarás megy csak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
3.15 millió per év? Az sok.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Geathers is marad. Örüljünk neki?munoz
Robert Geathers gets three years, $9.45 million from Bengals,
Ennyiért még talán. Olcsóbban nem igazán igazoltunk volna DE-t. Gilberrynek jobban örülök, hogy maradt 😊.

Burrow > Luck valaha is