NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Geathers is marad. Örüljünk neki?
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát nála első a lé, ez nem kérdés. 😊
Lehetne robbantani, és egy most vagy soha projektet csinálni, sőt már tavaly is lehetett volna, de inkább az elég jó, kicsit rossz szférában mozog a csapat.
Jövőre, illetve utána meg lesz négy ember, akit meg szeretnének majd tartani, Atkins, Green, Dalton és Dunlap. Az első kettő ráadásul nagyon drága lesz, de miután a hollók Flaccóval elszabadították az árakat, a QB kérdés is fájni fog.

de ő nem akar túlfizetni senkit, csak azért, hogy itt maradjon. ami a jövő szempontjából nem biztos h rossz.
gabtsi
de tecc érteni, ennyi gempával robbantani lehetne, az lehet hogy épp gyűrű nem lenne, de tuttiziherharnyák hogy karistolnátok legalább a szélét. Azt nem látom mit akar kezdeni a lével meg a Lolával, s azt szűröm le a Lola igaz kicsit bandzsa meg kisebb a melle meg elférne rajt a pedikür, de inkább a lé.sutianap
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mondj nekem egy mega freeagent boltot ami kurvanagyot robbantott, amivel az aki eddig csak pretender volt, egyből megaraj lett. sztem nem tudsz ilyet. mario williamsért öltem volna tavaly, de a tizedét nem érte annak a pénznek amit adtak érte. de legalább került a Billsbe egy olyan szerződés, amire a többi játékos a hosszabbításkor tud mutogatni, hogy ennél ő is többet ér. máskülönben meg az az ember aki teljesítményben, profizmusban, hozzáállásban, életkorban megfelel azoknak az elvárásoknak amit egy mega szerződést érdemlő ember rendelkezik, soha a büdös életben nem engedik ki a FA piacra, de még tréden se nagyon megszerezhető.

a drafton át, költséghatékony és elit játékosakkal tudsz bajnokesélyes csapatot összehozni, de ezt pont neked nem kell magyarázzam.

a nagy gempa meg nagy gempa, de flat capet vizionál mindenki és hosszabbítanunk kell jövőre:
- a csapat legjobb pass rusherével
- a liga legjobb DT-jével
- a liga akkorra legjobb WR-ével
+ Dalton, aki bárhogy játszik a jelenleginél olcsóbb nem lesz + idénről átkerül jövőre Johnson és most még a csöcsös lóg a levegőben idén.

ettől persze lenne pénz egy nagy igazolásra, vagy két átlagnál jobbra de az már pluszban az én egyéni butaságom, hogy egy közösséget (morált), amely évek óta épül saját elképzelés alapján, nem kúrnék szét egy megadeallel. és nem hozok ide a legjobb játékosnál 4x többet kereső embert, úgy hogy még egy centit nem bizonyított ebben a közösségben/rendszerben. én ebben nem hiszek. a saját tehetségeket kell kinevelni, és azoknak, ésszerű keretek között megadni mindent, hogy kiteljesedjenek.

sok baj van Brown papa hozzáállásával, de szerintem a játékospolitika (az utóbbi időben) nem egy olyan terület ami miatt panaszkodhatunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
de ő nem akar túlfizetni senkit, csak azért, hogy itt maradjon. ami a jövő szempontjából nem biztos h rossz.
gabtsi
de tecc érteni, ennyi gempával robbantani lehetne, az lehet hogy épp gyűrű nem lenne, de tuttiziherharnyák hogy karistolnátok legalább a szélét. Azt nem látom mit akar kezdeni a lével meg a Lolával, s azt szűröm le a Lola igaz kicsit bandzsa meg kisebb a melle meg elférne rajt a pedikür, de inkább a lé.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
78 éves lesz augusztusban, nem tudom, de azt gondolom (remélem), hogy már más dolgok is foglalkoztatják mint az extraprofit.
és az utóbbi évek ezt is sugallják.

az, hogy irreális pénzt nem ad senkinek, az nem feltétlenül zsugoriság kérdése. egyedül JJo elengedése védhető nehezen, azonkívül rossz húzása nem volt az utóbbi években. Duke Tobin helyzetbehozásával pedig nagyon jó csapat épül. nem titkoltan a Steelers modell lebeg a szeme előtt, de ő nem akar túlfizetni senkit, csak azért, hogy itt maradjon. ami a jövő szempontjából nem biztos h rossz.

nekem is voltak égessük fel a hidakat gondolataim, de így az évek múlásával egyre jobban értem és tudok azonosulni a mentalitásával.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
nagyon jó, hogy a riválisok folyamatosan gyengülnek, mi meg gyűjtjük a kakaót.

idén robbantunk!!!44!!!négy!!!4gabtsi
😀 azért miattatok sem fog megváltozni az Öreg, a legteljesebb módon bízom benne, hogy a jeges világon kívül nem érdekli más, csak hogy hogyan tudja kihorgászni a pénzecskéjét


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon jó, hogy a riválisok folyamatosan gyengülnek, mi meg gyűjtjük a kakaót.

idén robbantunk!!!44!!!négy!!!4

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
The Cincinnati Bengals, along with a few other teams, are reportedly interested in free agent running back Steven Jackson, according to The Atlanta Journal-Constitution's D. Orlando Ledbetter.Cincy Jungle
Pletykának elmegy, abból is a rosszabbik fajtából. Jackson pont nem egészítené ki Green-Ellist, nekünk pedig akkor ugyan minek?
---
Egy Boldinnal kevesebb lesz idén az AFC Northban, szerintem nem sajnáljuk.
---
11:41 múlva free agency - kíváncsi vagyok mit alakít a FO.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Fantasyben veletek fogok nyomulni, viszont még sok mindent nem tudok a csapatról, mármint azon túl, amit a csoportriválisról tudni szoktak... Valaki pm-ben írna egy összefoglalót, vagy jelentkezne, aki úgy érzi, hogy a Bengals kapcsán sok hasznos infóval tudna engem ellátni?
Most jól megismerkedem a csapatotokkal 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Az "öregek" közül szerintem engedünk majd el bőven.nasheem
Az biztos.

Bár nem öreg, de a lényeg hogy Roland menjen!! ...és akkor részemről A++ lesz az offseason. 😊
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Pacman ?gabtsi
Ismeritek az álláspontomat Adam Jones kapcsán. Mint CB nem vagyok oda érte, visszahordó pedig bárkiből lehet.Mikey
Hol kell jelentkezni? 😊
Az "öregek" közül szerintem engedünk majd el bőven. Pacman viszont érzésem szerint marad.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Pacman ?gabtsi
Ismeritek az álláspontomat Adam Jones kapcsán. Mint CB nem vagyok oda érte, visszahordó pedig bárkiből lehet.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az én boldogságomhoz elég lenne a Csöcsöst megtartani. Erősen tartok tőle, hogy lelép.nasheem
meglátjuk. most már szinte biztos hogy hagyjuk, hogy beárazza a piac. ha első pár nap valamelyikén elkel egy neves FA akkor jó eséllyel túlfizették, ha ezen túljutunk, és Smith-nek nincs szerződése, javolnak a esélyeink.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ha még Howardot is aláíratják - Smith mellett természetesen - maximálisan elégedett leszek a csapat munkájával a saját FA-k terén.
Ill. még a két öreg - Newman, Clements - kaphatna szerződést, mert cserének és a veteran leadership miatt tök jók lennének.
De ha őket elengedik, sem fogok könnyeket elmorzsolni.

Nagyon kíváncsian várom, hogy FA piacról ki(k) jön(nek), már ha hoznak valaki(ke)t.Mikey
Eddig tényleg nagyon biztató, de az említettek mellett (vagy Newman helyett) én szívesen látnám újra Pacmant is.
Annyit tud CB-ben, mint Newman, ráadásul visszahordóként is van benne 1-2 év.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha még Howardot is aláíratják - Smith mellett természetesen - maximálisan elégedett leszek a csapat munkájával a saját FA-k terén.
Ill. még a két öreg - Newman, Clements - kaphatna szerződést, mert cserének és a veteran leadership miatt tök jók lennének.
De ha őket elengedik, sem fogok könnyeket elmorzsolni.

Nagyon kíváncsian várom, hogy FA piacról ki(k) jön(nek), már ha hoznak valaki(ke)t.Mikey
Az én boldogságomhoz elég lenne a Csöcsöst megtartani. Erősen tartok tőle, hogy lelép.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Pacman ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Ha még Howardot is aláíratják - Smith mellett természetesen - maximálisan elégedett leszek a csapat munkájával a saját FA-k terén.
Ill. még a két öreg - Newman, Clements - kaphatna szerződést, mert cserének és a veteran leadership miatt tök jók lennének.
De ha őket elengedik, sem fogok könnyeket elmorzsolni.

Nagyon kíváncsian várom, hogy FA piacról ki(k) jön(nek), már ha hoznak valaki(ke)t.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Simmons újraigazolása is jó hír. Tartottam tőle, hogy máshol komolyabb feladatot kap. Jó kis STt rakott össze.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nap híre!
és nem is volt drága!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
The Cincinnati Bengals have signed defensive end Wallace Gilberry to a three-year deal worth $6.75 million, according to ESPN NFL Insider Adam Schefter and ProFootballTalk.com.

Eddig nagyon jól alakulnak a dolgok 😊
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát Harvinért sok pénzt nem fog Brown papa adni. Mondjuk Hawkinshoz képest wide-outban is lehet használni.
De ha már választani lehet, akkor én is Boldint kérem 😊
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Harvin nem tudom mivel jobb mint egy egészséges Hawkins, kb ugyanazt tudják (jó, picivel magasabb, de mindkettő YAC zseni). Plusz nekünk egy konzisztens célpont kell Green mellé, ha már nagy pénzes elkapó akkor inkább Boldin. Azért az úgy para lenne 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Nugent jó. És még jobb lenne, ha kibírna egy szezont egészségesen.

Harvin? Pont most olvastam valami olyat a megfelelő topikban, hogy Calvin Johnson-szintű szerződést akar. Szerinted sanszos munoz? 😀
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Gondolom ő volt az olcsóbb. Még azt is el tudom képzelni, hogy csak az alkudozás miatt ment a sajtóban, hogy Brown a jelölt?

Más: Percy Harvin kérte az elcserélését. Van rá sansz, hogy rámozdulunk?

Reedy szerint újraigazoltuk Nugentet. Személy szerint én Brownra számítottam, de így sem rossz, megbízható átlagot hozott ő is.megyerikrisz
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Reedy szerint újraigazoltuk Nugentet. Személy szerint én Brownra számítottam, de így sem rossz, megbízható átlagot hozott ő is.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.