NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Egyébként a pletykák - és Joe Reedy tweetje - szerint Hue Jackson lesz Jim Anderson utódja. Valamikor a jövő héten lehet a hivatalos bejelentés.Mikey
Tegnap be is jelentették hivatalosan, Jackson RB edző lesz, és mellé HC asszisztens is.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Adam Zimmert, Mike öccsét nevezték ki assistant DB coach-nak, gyűlik a család😀

Közben a barnák elengedték Ruckert, ha nem kér sokat, én örülnék a visszatérésének.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A punterek megtartása mennyire szokott gondot jelenteni? Huber szerintem idén nagyon magas szinten tolta, örülnék neki, ha maradna.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A 'vajon újraigazoljuk-e Rey Maualugát?' kérdés megválaszolásához egy kis segítség:

The Cincinnati Bengals middle linebacker didn’t help his chances of earning a big deal as he approaches free agency for the first time in his career. The former second-round pick was beaten for a linebacker-leading 35 first downs, though his two touchdowns surrendered ensured he wasn’t the worst offender.

Of the 85 passes targeting players he covered (or nearest to in zone coverage), 77.6 percent led to receptions, accounting for 713 yards receiving and an opposing quarterback rating of 109.5.
Mikey
Elég beszédesek az utolsó 3 sor statisztikái...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
A 'vajon újraigazoljuk-e Rey Maualugát?' kérdés megválaszolásához egy kis segítség:

The Cincinnati Bengals middle linebacker didn’t help his chances of earning a big deal as he approaches free agency for the first time in his career. The former second-round pick was beaten for a linebacker-leading 35 first downs, though his two touchdowns surrendered ensured he wasn’t the worst offender.

Of the 85 passes targeting players he covered (or nearest to in zone coverage), 77.6 percent led to receptions, accounting for 713 yards receiving and an opposing quarterback rating of 109.5.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Nem hiszem, hogy a kettő ugyanaz. Csak nem hiszem, hogy egy 180fontos RB kellene nekünk, akit első héten IR-re tesznek, lásd Jahvid Best...ő azér kompaktabb, de nem lassú (4.5 körüli 40yard). Nem egy CJ2K persze, de a kettő közötti átmenet véleményem szerint már jó lenne. Lacy sem fog 80-90yardos futásokat termelni a sebességével, Barner meg nekem nagyon úgy tűnik, hogy az Oregeon játékából lett ilyen eredményes, nem sok break-tacklet láttam tőle, többnyire csak a blokkok mögött futott nagyon gyorsan 😀.MarioAna
A Senior Bowl után kíváncsi leszek, milyen időt fut a combine-on, mert a sebessége egyáltalán nem volt meggyőző. Taylor szerintem nem tudna új dimenziót hozni a Bengals futójátékába, nem ilyen RB-re van szükség BJGE mellé/mögé.vassadi
Lehetséges, mint írtam is, NCAA meccseket annyira nem néztem, pár highlight videót, és walterfootball és társai oldalt olvastam utána, aztán 2.kör végére őt találtam értelmes húzának.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem hiszem, hogy a kettő ugyanaz. Csak nem hiszem, hogy egy 180fontos RB kellene nekünk, akit első héten IR-re tesznek, lásd Jahvid Best...ő azér kompaktabb, de nem lassú (4.5 körüli 40yard). Nem egy CJ2K persze, de a kettő közötti átmenet véleményem szerint már jó lenne. Lacy sem fog 80-90yardos futásokat termelni a sebességével, Barner meg nekem nagyon úgy tűnik, hogy az Oregeon játékából lett ilyen eredményes, nem sok break-tacklet láttam tőle, többnyire csak a blokkok mögött futott nagyon gyorsan 😀.MarioAna
A Senior Bowl után kíváncsi leszek, milyen időt fut a combine-on, mert a sebessége egyáltalán nem volt meggyőző. Taylor szerintem nem tudna új dimenziót hozni a Bengals futójátékába, nem ilyen RB-re van szükség BJGE mellé/mögé.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
3/22: Stepfan Taylor, RB, Stanford - jó OL mögött futott elvileg, de tud ő eredményes lenni magától is. Jól olvassa a blokkokat, jól vált irányokat, nagyon alacsonyan fut, és képes nagy játékokra. Pont ő kell nekünk, hasznosabb lehet mint a Lacy stílusú futók.MarioAna
Tehát azt mondod, hogy még egy BJGE kell nektek?vassadi
Nem hiszem, hogy a kettő ugyanaz. Csak nem hiszem, hogy egy 180fontos RB kellene nekünk, akit első héten IR-re tesznek, lásd Jahvid Best...ő azér kompaktabb, de nem lassú (4.5 körüli 40yard). Nem egy CJ2K persze, de a kettő közötti átmenet véleményem szerint már jó lenne. Lacy sem fog 80-90yardos futásokat termelni a sebességével, Barner meg nekem nagyon úgy tűnik, hogy az Oregeon játékából lett ilyen eredményes, nem sok break-tacklet láttam tőle, többnyire csak a blokkok mögött futott nagyon gyorsan 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
3/22: Stepfan Taylor, RB, Stanford - jó OL mögött futott elvileg, de tud ő eredményes lenni magától is. Jól olvassa a blokkokat, jól vált irányokat, nagyon alacsonyan fut, és képes nagy játékokra. Pont ő kell nekünk, hasznosabb lehet mint a Lacy stílusú futók.MarioAna
Tehát azt mondod, hogy még egy BJGE kell nektek?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jelenleg ez a legvalószínűbb.
azt azért még hozzá kell tenni, hogy burfict kapcsán is vannak kérdőjelek, végig tudja e csinálni az offszezont minden probléma nélkül, mennyire szédíti meg a siker, stb. a pályán jó volt, nem kiemelkedő egyelőre de nagyon biztató. az biztos, hogy neki a természetes pozíciója a mike, így a willben kicsit pozíción kívül volt, ráadásul a legjobb LB a keretben (Thomas Howard) szintén ezen a poszton játszik, csak egy térdsérülés miatt korán IR-re került. ráadásul Howard FA a szezon végén, így az ő visszaigazolásától, illetve egészségi állapotától is függ sztem, hogy mi lesz Rey sorsa.
ha Howard visszajön és olyan jó lesz mint előtte, és Burfict sem okoz semmi galibát, akkor Burfict lesz a mike, Howard a will (egyben a két nickel LB) és Maualuga kereshet magának csapatot ha kezdő akar lenni.

persze minden részletet nem látunk innen, csak leginkább meccseket, de valószínűleg nem véletlenül osztotta ki Maualugának 3 év után a kapitányi felvarrót Marvin.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Sziasztok! Lehet arról tudni valamit pletyka szinten, hogy marad e nálatok Maualuga. Amennyiben nem, van rá esély, h Burfict visszakerül középre? Hatalmas a potenciál abban a srácban!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Nagyon unatkoztam, így jöjjön tőlem egy kis offseason kalandozás, illetve Mock Draft (abszolút szubjektív, de próbálok a lehető legértelmesebbet összehozni).

FA-k újraigazolása: Adam Jones CB, Andre Smith OT, MJ93 DE, Thomas Howard OLB (csak ha kis pénzért aláír), Wallace Gilberry DE, Terrance Newman CB, Mike Nugent K, Dennis Roland OT, Jeromy Miles (RFA) S.

FA-k elengedése: Rey Maualuga MLB, Cedric Peerman, RB, Brandon Tate, KR/WR, Pat Sims, DT, Brian Leonard FB/RB, Dan Skuta OLB, Bernard Scott RB, Bruce Gradkowski QB.

Esetleges Free Agent igazolások:
Anthony Fasano TE (jól blokkoló TE, ha Orson Charles nem fejlődik nagy iramban, akkor Gresham mellé párba futásnál jól jöhet), Austin Collie WR (darabra, kis pénzért), King Dunlap OT (elit méretek, nem a legjobb OT de cserének megtenné, OT poszton véknyak vagyunk, Charlie Peprah S (hiányposzt, rotációban felkerülne néha a pályára, sok a project player nálunk, de egyik sem kezdő kaliber. Ő sem az, de kevésbé elveszett mint a Sands/Mays páros), Kaluka Maiava OLB.

DRAFT:
1/21: Ezekiel Ansah, DE, BYU.-needre, value, sőt sokan autofellációt végeznének ezen húzás hatására, már ezért is megéri 😀.
2/5: Kevin Minter ILB, LSU - Burfict így maradhat OLB.
2/23: Cordarrelle Patterson, WR, Tennessee - magas, nagyon gyors, nagyon YAC termelő WR, nagyon sokat segítene Green mellé. Ha itt még bent lesz, kedvenc pickem lenne.
3/22: Stepfan Taylor, RB, Stanford - jó OL mögött futott elvileg, de tud ő eredményes lenni magától is. Jól olvassa a blokkokat, jól vált irányokat, nagyon alacsonyan fut, és képes nagy játékokra. Pont ő kell nekünk, hasznosabb lehet mint a Lacy stílusú futók.
4/21: Isaiah Johnson*, FS, Georgia Tech. - szokásos Safety húzás, egyszer csak bejön majd.
5/23: Tyrann Mathieu, CB/S, LSU : ha Zimmer nem farag belőle embert, akkor senki. Egy playmaker állat, nagyon sok off-field problémával. Méretei nem NFL készek, de ezt kompenzálja a nagy játékaival. Egy esélyt megérdemel, UDFA-ként is lehet hozzánk kerülne, de túl nagy rizikó van benne, hogy valaki elviszi.
6/22: Marcus Lattimore, RB, South Carolina - IR-en tölthet egy évet, RB kérdést megoldjuk Taylor-BJGE-Herron 3assal, aztán ő még nagyon jó lehet, ha felépül a sérüléséből.
6/29: Tanner Hawkinson, OT, Kansas - depth

Megjegyzem, hogy sok NCAA meccset nem láttam, de olvasgattam sokat a prospectek után. Egyedül a Honey-Badger húzás tűnhet irreálisnak, illetve Lattimore fölöslegesnek, de mindkettőben van potenciál bőven, és nagyon sokat nem veszítünk velük, látva jó pár húzásunkat korábbról (Whalen, Moch, Sands és társai...)

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Egyébként a pletykák - és Joe Reedy tweetje - szerint Hue Jackson lesz Jim Anderson utódja. Valamikor a jövő héten lehet a hivatalos bejelentés.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Tud valaki valami pontosabbat, hogy miért műtik Withworth térdét? Annyit találtam, hogy nem komoly és hogy felépül, mire kezdődik az új szezon.megyerikrisz
Big Whit maga válaszol.

"It's just a little repair. Nothing big. Everybody in the league deals with something like this. I did it about two years ago and it just wasn't getting any better. Now we've got a chance to get something done with plenty of time to rest."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Tud valaki valami pontosabbat, hogy miért műtik Withworth térdét? Annyit találtam, hogy nem komoly és hogy felépül, mire kezdődik az új szezon.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
BJGE-től én se többet, se kevesebbet nem vártam. Ha jól emlékszem, ő oldotta meg legjobb százalékkal a 3&short szituációkat az egész NFL-ben, legalábbis rémlik egy ilyen stat. Csak ismételni tudom magam, szvsz nem helyette, hanem mellőle hiányzik valaki.

Benson belefásult, nem lett volna értelme megtartani.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért nem teljesen.

a short yardage szituációkban nagyon jó volt BJGE, meg nem mondom fejből de talán egy vagy két ilyen szituációt nem oldott meg first downra, 15 körüli kísérletből. nem egy burner, ezért nem igazán jó az átlaga, nincsenek hosszú futásai ami ezen javíthatna. de a megbízható futó mintapéldánya, de ő nem fog nekünk dinamikus futójátékot produkálni. a másik, hogy a fal sem igazán hasított, a jobb oldalt kivéve a futásblokkolásban. André Smith dominált szinte az egész szezonban és Zeitler is nagyon szépen fejlődött, de az igazsághoz tartozik, hogy gyengébb falak mögött is vannak sokkal jobb futóteljesítmények. de kétségtelen, hogy a futójáték az tipikus csapatmunka.

ellenben Benson nem egyszer sült bele a 3és1 szituációkba.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Idén a fal dolgozott rendesen, nem véletlenül futott 1000 yard felett BJGE.munoz
Önmagában az 1000+ yardtól én nem esek hasra. Egy 4.5-ös átlagtól már inkább. Ehhez képest Green-Ellisnek volt 3.9.Mikey
Green-Ellis és Benson (utolsó éve) 30 yard híján teljesen megegyezik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
De 3,9 is pont jó, ha mind a három down-ra hozza 😊
Ami időnként rettenetesen zavaró volt, hogy BJGE amikor megvolt a 4-5 yard, akkor (nekem legalábbis úgy tűnt,) többször nem a rést, vagy az kereste, hogy egy rosszabb tackle-t hogy lehetne áttörni, hanem, hogy minél előbb fumble nélkül a földön lehessen.

Idén a fal dolgozott rendesen, nem véletlenül futott 1000 yard felett BJGE.munoz
Önmagában az 1000+ yardtól én nem esek hasra. Egy 4.5-ös átlagtól már inkább. Ehhez képest Green-Ellisnek volt 3.9.Mikey
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
BJGE-ről senki nem mondta, hogy kuka, de az az 1000 yard inkább csak jól hangzik, mint hogy tényleges mérföldkő lenne. Ha kicsit számolgatunk, ez ~62 yard meccsenként, úgy, hogy a szezon első felében szinte együl őt használtuk futóként, a többiek nem igazán kaptak szerepet. Elég lenne tőle 700-800 yard szezononként, ha lenne mellé valaki, aki még ennyit hozzátesz.
Herronnál a passprot pedig olyan dolog szerintem, amit lehet tanulni, legalábbis bízom benne.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Idén a fal dolgozott rendesen, nem véletlenül futott 1000 yard felett BJGE.munoz
Önmagában az 1000+ yardtól én nem esek hasra. Egy 4.5-ös átlagtól már inkább. Ehhez képest Green-Ellisnek volt 3.9.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Peermant én RB-ként mondtam, hogy máshol TC töltelék lenne. ST-ben kétségkívül hasznos. Példának Jarrett Bush Packers CB-t hoznám fel, aki ST-ben király, viszont amint pályára kerül minden QB rá dobál, és rettegünk mi GB fanok, hogy nehogy megtalálják. Leonard sajna elvesztette a 3rd down back konzisztenciáját amit tudott nyújtani, hogy mindig pont eleget nyújtott. Kell egy igazi domináns RB, én BJGE-ről sem mondanék le, lehetséges a dual-RB rendszer, ő képes 3.8-4-es átlaggal futkorászni egész szezonban, az meg egy playmaker RB mellé pont ideális, hogy addig a scat back pihenjen.
Lacyt én is szeretném, de szvsz most egy gyorsabb, speed back kellene mellé. Nem egy Richardson szerű. Ez szigorúan SZVSZ.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Idén a fal dolgozott rendesen, nem véletlenül futott 1000 yard felett BJGE. Mondjuk őt már csak az idei számok tükrében sem nevezném rossz futónak, de ő arra jó, hogy stabilan fusson rövideket, meg időnként blokkoljon. De nincs csúcssebessége, nem robbanékony, és még csak azzal sem tud extra előnyre szert tenni, hogy akkor, mint a ház, és átfut a védőn mikor jönne a tackle.
De egyébként érdekes lenne látni, hogy egy top 10-es futó mit tudna kezdeni. (Ahogy az is érdekes volt, helyén kezelve persze a ProBowl komolyságát, hogy top QB-k milyen könnyen megtalálták Greent.)

Tegyük hozzá, hogy ha valamelyik poszton játszó játékos eredményessége igazán függ a társaktól, akkor az az RB. Hiába tehetséges egy futó, ha minden szar körülötte.
És nekem azért kezd gyanús lenni, hogy itt hosszú évek óta nincs igazán jó futó. Biztos hogy velük volt a gond?

Megj.: ez inkább csak vitaindító, mint kiforrott magánvélemény.Mikey
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Peerman a legfontosabb st játékosok egyike, meghogy rostertoltelek, jezusom!

Herron pass protja pedig borzalom egyelőre, ugyh ezért nem igen látott pályát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Tegyük hozzá, hogy ha valamelyik poszton játszó játékos eredményessége igazán függ a társaktól, akkor az az RB. Hiába tehetséges egy futó, ha minden szar körülötte.
És nekem azért kezd gyanús lenni, hogy itt hosszú évek óta nincs igazán jó futó. Biztos hogy velük volt a gond?

Megj.: ez inkább csak vitaindító, mint kiforrott magánvélemény.