Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ne haragudj, nem láttam hogy Te vagy az...
benéztem, hogy egy nyilvános fórumra írtál, bocs még1x.gabtsi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2012-ben a kombinált mutatók alapján Bengalsé a legjobb Special Team.
elég simán megelőzve a mögötte Dolphins, Vikings, Bills, 49erst négyest.

jó a depth!gabtsi
sztem a baseball lesz a Ti sportotok. one-on-one, ott lehet statisztikázni, futballban nem.gabtsi
Az én személyes véleményem, hogy a gyártásban, ahol gépek izolált körülmények között, ugyanazt csinálják napról napra, óráról órára, ott nagyon hasznos a statisztika mert ki tudod számolni mennyi a selejt, a veszteség.

A sportban én nem hiszek a statisztikákban, mert nulla következtetést tudsz belőle levonni, legkevésbé a futballban.

a baseballban ahol két ember áll egymással szemben, nagyjából állandó körülmények mellett, ott lehet arról beszélni, hogy ki mit ért el jobb vagy balkezes dobók ellen, stb. de itt ahol 11 (53) ember folyamatos szimbiózisban dolgozása kell a sikerhez, a legkevésbé sem.gabtsi
tomi-tomi
Te most játszod a hülyét ?
egy múltbéli teljesítmény meghatározására adhat alapot a statisztika, de ez is csalóka, hiszen nincs két olyan csapat amelyik ugyanazzal a menetrenddel szembesülne a szezon során. azaz nincs egyforma minta ahhoz, hogy valós következtetést vonj le.
az, hogy jó a depth a maximum amit meg tudsz állapítani, de azt már, hogy valójában a miénk a legjobb ST.

amit én fejtegettem tegnap is, hogy SEMMILYEN hatása nincs a múltbéli (legkevésbé egy 10 éve történt) eseményeknek, teljesítménynek arra, hogy holnap DR-ben mi fog történni.

témát én itt lezárnám, ha írsz se fogok rá reagálni, mert semmi értelme.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Jó hírrel indul a nap:

Josh Kirkendall ‏@CincyJungle

#Browns Hire Rob Chudzinski As Next Head Coach, avoiding another scare for #bengals fans.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
@GeoffHobsonCin
#Bengals TE Jermaine Gresham named to Pro Bowl in place of Steelers' Heath Miller

Három.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Jamaal Anderson egyáltalán volt pályán, vagy ő is csak a pénzt nyúlta le? 😀MarioAna
A második héttől IR-en pihente ki a TC fáradalmait.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
2012-ben a kombinált mutatók alapján Bengalsé a legjobb Special Team.
elég simán megelőzve a mögötte Dolphins, Vikings, Bills, 49erst négyest.

jó a depth!gabtsi
sztem a baseball lesz a Ti sportotok. one-on-one, ott lehet statisztikázni, futballban nem.gabtsi
Az én személyes véleményem, hogy a gyártásban, ahol gépek izolált körülmények között, ugyanazt csinálják napról napra, óráról órára, ott nagyon hasznos a statisztika mert ki tudod számolni mennyi a selejt, a veszteség.

A sportban én nem hiszek a statisztikákban, mert nulla következtetést tudsz belőle levonni, legkevésbé a futballban.

a baseballban ahol két ember áll egymással szemben, nagyjából állandó körülmények mellett, ott lehet arról beszélni, hogy ki mit ért el jobb vagy balkezes dobók ellen, stb. de itt ahol 11 (53) ember folyamatos szimbiózisban dolgozása kell a sikerhez, a legkevésbé sem.gabtsi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
itt vannak a jövőre sokat keresők:
 www.cincyjungle.com/2013/1/10/3859768/top-ten-cincinnati-bengals-salaries-entering-2013
Jason Allen a 4.legjobban kereső játékosunk, ez elég durva, és kibaszni is meggondolandó 4M cap hittel. Jamaal Anderson egyáltalán volt pályán, vagy ő is csak a pénzt nyúlta le? 😀
Wharton jó volt nagyon a Panthersben, de idén végig sérült volt, ahogy Allen is. A többiek azért viszonylag rendben vannak pénz terén, Hall kiemelkedő kereső csak, de ő meg azért csak nr.1 CB még mindig nálunk.
Remélem jövőre Dre villant, és legalább olyan impact lesz mint Sherman a Hawksnál 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Mindenesetre az elsőszámú returnerünket - Tate - úgy basznám ki hogy a lába nem ér le nemcsak Cincinnatiben, hanem egész Ohio és Kentucky államban sem. (Kár, hogy Indiana sincs túl messze. Akkor még ott se.)
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
2012-ben a kombinált mutatók alapján Bengalsé a legjobb Special Team.
elég simán megelőzve a mögötte Dolphins, Vikings, Bills, 49erst négyest.

jó a depth!gabtsi
Meg voltam vele elégedve, de az nem tűnt fel, hogy ennyire jók lennénk. Talán csak a TD-re visszahordás lehetett volna több, de nem vagyok telhetetlen. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2012-ben a kombinált mutatók alapján Bengalsé a legjobb Special Team.
elég simán megelőzve a mögötte Dolphins, Vikings, Bills, 49erst négyest.

jó a depth!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen most látom, hogy Chargers, de még semmi nincs lekötve.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
azt írják nem a Browns az egyetlen érdeklődő.

szurkolok neki meg minden, de ezt azért nem kéne :/ túl jó az anyag neki ottan.gabtsi
Jah, nálunk is érdeklődnek iránta.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt írják nem a Browns az egyetlen érdeklődő.

szurkolok neki meg minden, de ezt azért nem kéne :/ túl jó az anyag neki ottan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Zimmer a Brownshoz megy interjúra, ettől mentsen meg minket a jóisten.gabtsi
Na neeee! Remélem a tüskésebbik formáját mutatja majd.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Zimmer a Brownshoz megy interjúra, ettől mentsen meg minket a jóisten.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
na jó h itt vagy. aderall az lényegében amfetamin ?
vagy csak a dopamin szintet stimulálja hasonlóan?gabtsi
a második pontban, orvosilag a dopamint is izgatja ( plussz noradrenalin, szerotonin, szóval az összes monoamint), az elsőpontban lényegileg amfetamin, színtiszta D-amfetamin (optikailag jobbra forgató hatékonyabbsó).


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na jó h itt vagy. aderall az lényegében amfetamin ?
vagy csak a dopamin szintet stimulálja hasonlóan?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
az új nevezéktan szerint aderall, aderall, aderall - de így is eltiltják mindet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem tudom 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
én nekem csak egy kívánságom van a draftolt játékossal kapcsolatban: speed, speed, speed!gabtsi
Szerintem jobb, ha csak füvezik. A szintetikus túl gyorsan lelakja a szervezetet 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azt mondom ne gondolkodjunk pozícióban. nézzük mi a value, hogy alakul a board illetve a pickek előttünk.

abban szerencsés helyzetben vagyunk, hogy nincs égető szükség, bőven elvihetjük a legjobb játékost. azokra a posztokra ahol kell mindenképpen ember (RB, LB, S) nem olyan posztok, ahova csak magasan találsz használható embert, ellentétben mondjuk a DL, OL, CB (vagy QB) posztokkal.

én nekem csak egy kívánságom van a draftolt játékossal kapcsolatban: speed, speed, speed!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Meggyőztél, akkor az elején jöjjön egy DE és egy LB.

Hát az, hogy sok posztra kell ember lehetővé teszi a BPA-t. 😊
Mondjuk ha a game-changer RB-t nagyon komolyan gondolják, akkor azért az felvázolja a stratégiát, és 21-re behúzzák Giovani Bernard. Ha ezt kevésbé gondolják szigorúan, akkor talán még harmadik körben is lehet jó futót húzni (a sérülése miatt simán lecsúszhat Lattimore, de talán Montee Ball is bent lesz még).munoz
3-4 körig én nem húznék RB-t, Bernard rendben van, de ha van jobb pozíciós value akkor inkább abba az irányba mennék, elit futó nincs, jó viszont van szarásig, akár 10 is.

arthur brown sem egy nagy értékű poszton játszik, de akkor inkább ő, de továbbra is a prémium posztokra húznék a védelembe elsősorban az elején. gabtsi
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hát az, hogy sok posztra kell ember lehetővé teszi a BPA-t. 😊
Mondjuk ha a game-changer RB-t nagyon komolyan gondolják, akkor azért az felvázolja a stratégiát, és 21-re behúzzák Giovani Bernard. Ha ezt kevésbé gondolják szigorúan, akkor talán még harmadik körben is lehet jó futót húzni (a sérülése miatt simán lecsúszhat Lattimore, de talán Montee Ball is bent lesz még).munoz
3-4 körig én nem húznék RB-t, Bernard rendben van, de ha van jobb pozíciós value akkor inkább abba az irányba mennék, elit futó nincs, jó viszont van szarásig, akár 10 is.

arthur brown sem egy nagy értékű poszton játszik, de akkor inkább ő, de továbbra is a prémium posztokra húznék a védelembe elsősorban az elején.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Én inkább RB-t húznék. A védelmet egészében jónak érzem, viszont az O-ra közvetlen hatással lenne egy jó RB, láttuk, hogy mi van, ha Daltonnak sokat kell passzolnia. A blokkolás már alakul, tényleg csak egy fasza futó kellene. Az LB-sorban szerintem egy Lamur-Howard-Burfict felállás nem tűnik rossznak, mögéjük Mau, ha marad plusz draft 2.-3. kör.

Egyébként, ti hogy láttátok Lewis-Harris játékát? Abban a kis időben, mikor pályán volt, nekem tetszett a mozgása.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
BPA leginkább azért mehet, mert nincs égetően nagy lyuk. Amik vannak, azok meg az első 3 kör pickjeiből tömhetőek.
Nálam mondjuk az LB lyuk elég méretes ahhoz, hogy az első picket arra próbáljam erőltetni. Reméljük nem riverses érték jön.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."