Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
mi ez a forradalmi hangulat? nekem a sweeper szezonunk mellett messze ez a legjobb évem volt bengalistaként. továbbra is miénk a jövő. kell egy jó draft és jövőre lesz po győzelem is. Az FAkat kell megtartani és építkezni tovább. egyedül Andy a nm agy kérdés, de neki tuti adunk még időt.nasheem

Mi sem forradalmat akarunk, sőt, építkezzünk így tovább! Csak a tegnapi meccs nagyon látványosan mutatott rá néhány hiányosságra.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A tegnapi meccset lehet egyszerű off napnak ls tekinteni, egy meccsből olyan sok következtetést nem érdemes levonni, még ha az PO meccs is.

Általánosságban, látva idén 5-6 meccseteket, szerintem amit nem szabad elkövetnetek a közeljövőben, az az, hogy a Steelers-t próbálja a csapat leutánozni. Ez alatt a "védelem mindenekfelett, a támadók meg hozzanak annyit amennyi éppen elég" felfogást értem. Ez Pittburhgben, Roethlisbergerrel működik, de nálatok Daltonnal szinte biztos, hogy nem. Fiatal a csapat, a védelem szépen összeállt. Persze továbbra is foglalkozni kell vele, de a fókuszban az offense kell, hogy legyen. Andy-nek kevés a célpontja, ez a legnagyobb need-etek. Ha ezt nem kapja meg, akkor róla se fog kiderülni, hogy valóban mennyit ér. Ahhoz túl jónak látszik, hogy lemondjatok róla, de ahhoz meg nem elég jó/tapssztalt, hogy célpontok nélkül is bizonyítani tudja a benne rejlő lehetőségeket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
mi ez a forradalmi hangulat? nekem a sweeper szezonunk mellett messze ez a legjobb évem volt bengalistaként. továbbra is miénk a jövő. kell egy jó draft és jövőre lesz po győzelem is. Az FAkat kell megtartani és építkezni tovább. egyedül Andy a nm agy kérdés, de neki tuti adunk még időt.nasheem
A védelmetek szépen alakul, bár Fosterrel nem tudtatok mit kezdeni. De amíg ez a répahajú fiú lesz az irányítótok, sztem vele semmi esély, egyszerűen nem NFL szint. Szánalmas volt a tegnapi produkciója, ennél Palmer nagyságrendekkel volt jobb QB.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Attól, hogy szeretnénk átalakítani az LB sort, máris forradalmi a hangulat? 😊
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
mi ez a forradalmi hangulat? nekem a sweeper szezonunk mellett messze ez a legjobb évem volt bengalistaként. továbbra is miénk a jövő. kell egy jó draft és jövőre lesz po győzelem is. Az FAkat kell megtartani és építkezni tovább. egyedül Andy a nm agy kérdés, de neki tuti adunk még időt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Gresham kapcsán ott a "bibi" hogy még 2 év van hátra rookie szerződéséből, és mivel jövőre még nem fog sokat keresni (1.075M bónuszokkal) erősen kétlem hogy kivágnák. Mert csak egy első körös pickről van szó személyében.
Mikey
Támadt egy ötletem! Fel kellene ajánlani a Raidersnek, ők mindig benne vannak a tuti trade-ekben! 😀megyerikrisz
Kösz igazán rendes vagy,hogy gondoltál ránk 😊
De sajnos nálunk betelt a kuka épp ürítés alatt áll!!



több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Azt mondod, hogy egy franchise TE megér egy 1st és egy 2nd picket? 😉Mikey
Simán, még többet is érne, csak túl fiatal. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Azt mondod, hogy egy franchise TE megér egy 1st és egy 2nd picket? 😉
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Gresham kapcsán ott a "bibi" hogy még 2 év van hátra rookie szerződéséből, és mivel jövőre még nem fog sokat keresni (1.075M bónuszokkal) erősen kétlem hogy kivágnák. Mert csak egy első körös pickről van szó személyében.
Mikey
Támadt egy ötletem! Fel kellene ajánlani a Raidersnek, ők mindig benne vannak a tuti trade-ekben! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Apropó jövő év. Szvsz sorsdöntő lesz sokak számára. Pl. Dalton, Gresham, Maualuga... Lewis...Mikey
Én nem szeretném, ha a jövő év döntene Mau és Gresham sorsáról. Döntsünk most, az offseasonben. Mau olyan rohadt látványosan maradt le mindenkiről, hogy szinte fájt nézni. És ez nem a sérülés miatt volt, már szezon közben is láthattuk, egy fokozattal elmarad sebességben. Burfict úgy hoz jobb statokat, hogy újoncként kevesebb lehetőséget kapott, mint ő. Greshamnél pedig szerintem nincs értelme tovább várni. Mire várnánk? Hogy megtanulja elkapni, az elkapás után pedig normálisan megfogni a labdát? Ahhoz már késő van. Ha pedig fejben van a baj, azt nem valószínű, hogy meg tudjuk oldani, ha már eddig sem sikerült. Azt vettem észre, hogy vele sokkal türelmesebb mindenki(?), mint Simpsonnal volt, pedig legalább annyira inkonzisztens. Szvsz az eddigi teljesítménye alapján bust.megyerikrisz
Várjál, Maualuga FA lesz, így mindjárt más.
Jól írod, vele a legnagyobb gond, hogy egy lépéssel mindig lemarad mindenkiről. Emellett fikarcnyit nem fejlődött, pedig már a harmadik évét játszotta középen, és abszolút nincs meg benne a big play lehetősége sem, ez pedig fő bűn egy MLB-nél. Egyetlen TFL idén, nulla FF mellett, az konkrétan semmi. Ezt így nem lehet.

Nekem jövőre nagyon tetszene egy Howard-Burfict-Lamur kezdő LB sor.

Howard túl jó volt ahhoz tavaly hogy elengedjék, de Lawson legalább semmit nem csinált idén.
Lamur ellenben igen tehetségesnek látszik, engem meggyőzött abban a minimális időben, amit kapott a bizonyításra. Szerintem nagyon korrekt kis SLB lehet belőle.

Gresham kapcsán ott a "bibi" hogy még 2 év van hátra rookie szerződéséből, és mivel jövőre még nem fog sokat keresni (1.075M bónuszokkal) erősen kétlem hogy kivágnák. Mert csak egy első körös pickről van szó személyében.

szerk.: munoz, üdv! Jó nicket választottál. 😉
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Sziasztok!

A Palmer éra óta vagyok Bengals fan, és eddig csak olvastalak titeket, most csatlakoznék hozzátok.
A tegnapi meccs kapcsán szerintem három kulcstényezőn ment el a dolog:
1; Edzői hibák. Marvin megint bebizonyította, hogy fontos szituációkban nem tudja segíteni a csapatot. A tavalyi PO-ban is voltak furcsa döntései (gyakorlatilag mind a két challange értelmetlen volt), és a szezon során a két nagyon fontos meccsen, a Dallas és a Steelers ellen is rosszul menedzselte a játékot. Más kérdés, hogy utóbbin Tomlin és BB kisegítette. Az O playeknél én szintén sok hívást nem értettem, bár tudom, hogy sérült volt egész héten BJGE de többet kellett volna futni.
2; A védelem bár összességében brutál volt, fontos playeknél elbukott. Ráadásul minden nagyobb, vagy fontosabb playt Mau-ra játszották, aki be is nyelte ezeket.
3; Dalton célpontja. Bár ő maga is eléggé off volt, a hosszú labdái egy kivétellel rosszak voltak (többnyire túldobta AJ-t), de sok választása nem is volt. Gresham rettenetes volt, folyamatosan droppolt, de a többiek sem tudtak segíteni.

Ezek alapján én a következőket szeretném:
Mielőtt elviszik, jó lenne egy Marvin Zimmer csere a HC poszton.( Grudent a tegnapi meccs után szerintem nem fogják elvinni.)
Burfict és Lamur mellé egy harmadik kérlelhetetlen LB kellene, a D-line-t pedig megfizetni és megtartani. Vagy ha valami nagy steal van, akkor behúzni.
A drafton hozni egy jó futót, aki BJGE-szel amolyan „pantherses kétfejú szörnyként” hozná a yardokat.
Meg kellene valahogy oldani a S kérdést, Crocker ugyan nagyon kellemes csalódás volt idén, de félek, hogy ennyi volt benne.
Gyakorlatilag ezzel le is írtam, hogy mi lenne az első két körben szerintem a kívánatos draft stratégia.
Nálam Orson bizalmat kapna, illetve Gresham hátha a contract year miatt megtáltosodik. WR-eknél pedig nagy kérdés, hogy a két idei szerzemény mennyire tud egészséges maradni, mert ketten együtt egy szezont hagytak ki kb. Esetleg a harmadik körben ide is lehetne húzni, illetve jó lenne még egy CB.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Apropó jövő év. Szvsz sorsdöntő lesz sokak számára. Pl. Dalton, Gresham, Maualuga... Lewis...Mikey
Én nem szeretném, ha a jövő év döntene Mau és Gresham sorsáról. Döntsünk most, az offseasonben. Mau olyan rohadt látványosan maradt le mindenkiről, hogy szinte fájt nézni. És ez nem a sérülés miatt volt, már szezon közben is láthattuk, egy fokozattal elmarad sebességben. Burfict úgy hoz jobb statokat, hogy újoncként kevesebb lehetőséget kapott, mint ő. Greshamnél pedig szerintem nincs értelme tovább várni. Mire várnánk? Hogy megtanulja elkapni, az elkapás után pedig normálisan megfogni a labdát? Ahhoz már késő van. Ha pedig fejben van a baj, azt nem valószínű, hogy meg tudjuk oldani, ha már eddig sem sikerült. Azt vettem észre, hogy vele sokkal türelmesebb mindenki(?), mint Simpsonnal volt, pedig legalább annyira inkonzisztens. Szvsz az eddigi teljesítménye alapján bust.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Hm, most nézem a hivatalos jegyzőkönyvet, és aszerint Lamur kezdett SLB poszton.
Az feltűnt hogy rengeteget volt pályán, de erről lemaradtam.
Tetszik. 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok nektek én is ehhez az évhez szép volt. Daltonnak megvannak a hibái hiányosságai de szvsz egy jobb edzői kar keze kzött már bőven előrébb járna. Nem valószínű hogy hatalmas számokat fog valaha produkálni de még mindig lenne benne lehetőség, csak ki kellene hozni. Bízom benne jövőre sikerül! Jó offszezont.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Összességében gyönyörű szezon volt ez, mert bőven túlteljesítette a csapat amit vártam szezon előtt, ám a végén mégis nagyon keserű a szájíz. (Kettőből kettő kedvenc major ligás csapatom csinálta így 2012-ben. Úgy látszik, nekem ez jutott.)

De majd jövőre.

Apropó jövő év. Szvsz sorsdöntő lesz sokak számára. Pl. Dalton, Gresham, Maualuga... Lewis...
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egész o egy vicc volt.. komoly bajok vannak labda ezen az oldalán.. d foster megállításán kívül korrekt volt... jöjjön az uborkaszezon :s


több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Köszi a meccset srácok. Remélem jövőre is találkozunk a PO-ban😊 Ne szakítsuk meg ezt a szép hagyományt.

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
nem lehet ilyen offense teljesítménnyel (PO) meccset nyerni. Sajna Dalton nagyon gyenge volt, Gresham és Maualuga nem kezdő szintű játékosok fejben. Illetve WR2 Green mellé kell, mert nem lehet mindent rá dobálni. Jobb volt a Houston, de inkább mi voltunk nagyon gyengék. Burfict viszont nagy reménység.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bandwagon Bengals fanek. Világvége ugye nem lesz emiatt? 😊Mikey
Inkább Burfict bandwagon ez nálam, de legyen, remélem jók lesztek. Amúgy a színeitek nem tetszenek... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Bandwagon Bengals fanek. Világvége ugye nem lesz emiatt? 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Go Bengals! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
The last time the Bengals won a playoff game, Andy Dalton was 3 years old (41-14 win over Houston Oilers in 1990).
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
200 felett a vérnyomásom már most.
Ehhez képest lófasz sem volt tavaly.

Könyörgöm húzzuk be!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Természetesen sátorra ébredtem reggel. csajom örült. nem szóltam h nem miatta van.

Nem érdekel hogyan, csak ezt húzzuk be!!gabtsi
Smidt mondtál? Szépvagyúrnőmdetuddmegvontazbörfiktszázszorszebb? Nemhiszekén neked a Csilébe se vótá képes letolóckodni. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Természetesen sátorra ébredtem reggel. csajom örült. nem szóltam h nem miatta van.

Nem érdekel hogyan, csak ezt húzzuk be!!

ami nem hajlik, az törik!