Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
Ja és nekem nagyon nem tetszik, hogy lassan mi vagyunk esélyesként meghirdetve85
Az odds-okat tekintve nem ti vagytok, de én bízom a csapatban és megtettelek titeket...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Az esti meccs elé...
With their 2012 playoff appearance, the Cincinnati Bengals did more than break a 30-year franchise curse. The appearance puts them in the same breath as the NFL's elite squads.
...
Who do the Cincinnati Bengals join with those three recent playoff appearances? The New Orleans Saints, New England Patriots, Baltimore Ravens, Atlanta Falcons, Indianapolis Colts, and Green Bay Packers ...
...
Unfortunately, only the Falcons share the dubious distinction of not winning a playoff game in that time along with the Bengals.
...
Normally, if an NFL team had that kind of a streak of playoff appearances coupled with some postseason success, the word "dynasty" would start to be tossed around. We haven't heard that noun in these parts for quite some time.
...
Perhaps Bengals fans will be able to start to beat their chests a bit more and claim that the Bengals are indeed a dynasty if they make some noise this year. It starts on Saturday versus the Texans.Cincy Jungle
:fingerscrossed:
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF

Predatort feljelentette a neje családon belüli erőszak miatt péntek reggel.

több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hát ez bizony rossz hír. Szegény így nem javíthatja a tavaly elmaradt pick6-et.

Clements lesz ebből. Meglátjuk mire jutunk vele. Szerencsére nem valószínű, hogy itt dől majd el.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Crocker nem játszik holnap.

Így vagy Clements vagy Mays kezd SS-ben, és ez semmiképp sem örömteli. Nagyon nem.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De Daltonnak nagyobb playoff-rutinja van. 😉

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Fun fact: Matt Schaub's 89.4 Total QBR in 2 games vs Bengals is best of any of 16 QB with multiple starts vs Bengals since 2008.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
napi kisszínes: Top dollar. No team pays their offensive tackles more than the #Bengals. No. 3 highest paid offensive line as well.

jó kis cikk a DL-ről:
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130103/nfl-playoffs-bengals-defense/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tegnap újranéztem a tavalyi meccset, és csak azt tudom mondani, hogy az első félidő bősimán a miénk volt. aztán jött Watt nagy játéka és megváltozott minden. ha a momentum most a mi oldalunkra kerülne, szerintem meg tudjuk nyerni. de nagyon szoros lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
pedig szerintem is megszerzik a sracok a franchise tortenetenek elso idegenbeli playoff gyozelmet - 0-7 eddig a gyozelem-vereseg mutato.
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ja és nekem nagyon nem tetszik, hogy lassan mi vagyunk esélyesként meghirdetve


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem tudom miért - dehogynem tudom, történelmi okai vannak - de én abszolút úgy állok a meccshez, hogy az lesz mint a tavalyi WC meccsen. Ettől független tudom, hogy tudnánk nyerni csak sajnos néha bejön egy-egy botrányos meccs és félek hogy most is ez lesz de remélem nem.

És ha nem, tehát ha szoros lesz akkor szerintem 1-2 nagy játék fog dönteni majd a végén. Ha mi tudunk villanni egyet, mint Hall a Steelers ellen vagy egy jó Special Team playjel akkor nyerhetünk, de ha Watt vagy valami más texasi akkor szerintem bukó.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Bengals kicker Josh Brown hasn’t even been in the AFC for 30 days and on Thursday he was named AFC Special Teams Player of the Month.

"Things are going well. We'll see what happens next month," said Brown, on the way to board a bus for practice at the University of Cincinnati's bubble Thursday morning. "Hopefully we can cap it off with a good five-game winning streak."bengals.com
Some quick math by left tackle Andrew Whitworth. Only three current starting AFC tackles have been to the playoffs four times with their club and they're all from the AFC North: Whitworth, Baltimore's Michael Oher, and Pittsburgh's Max Starks.bengals.com
Allen, Crocker, Gilberry, Green-Ellis, Hall és Mays limitáltan edzett ma, de fontos megjegyezni, hogy #29 nem sérülésből kifolyólag.

Szombat gyere már...!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bengals Leon Hall gave up a 1st down or TD on 3.55% of coverage snaps. Lowest number for any CB to have played over 500 snaps in coverage.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done

Pass rush kulcs mindkét oldalon.

Watt semlegesítésére megvagyunk, André Smith all pro évet fut, míg Zeitlernél jobban kevesen ismerik JJ-t, 1 mérföldre nőttek fel egymástól.gabtsi
Wattot a Colts ellen mozgatták szépen, többször is RDE-ből indult. Boling és Cook nem tudja megfogni sztem. De Ben Jones sem fogja megfogni Atkins-t, méghozzá sokkal kevésbé, mint ti Wattot.

Sztem amúgy nem a (Bengals) pass rush lesz a döntő, hanem a szélső futásoknál a flat zóna levédekezése, amiben talán a liga legjobbja most a Zimmer D (a Hawks D mellett). Ha a futást megfogjátok, ez a Texans O egy oltári nagy rakás sz@r. Nem létezik náluk passzjáték. Van a play-action passz AJ-nek vagy Daniels-nek (bár ez utóbbi nagyon eltűnt újabban) és ennyi. Direkt passzjátékot nem tudnak működőképes szinten űzni. Nevetségesen egysíkú az O és amióta becsődölt a runO (mert most ez a helyzet), azóta halott is az O.
Ha megvan a vezetés, akkor megvan a meccs, ebben biztos vagyok. Ezért is lesz fontos az eleje nagyon.

Amúgy is az AFC North-nak szurkolok a PO-ban, de amióta megajándékozták a bye weekkel a Pats-et, hát, tegyétek helyre őket 😊.Robilluma
azért gondolom, hogy kulcs a pass rush, mert ha négy emberrel tudjuk siettetni Schaubot, akkor hibára lehet kényszeríteni, ami több lehetőséget ad a támadóknak, hogy megnyerjék a meccset, ne adj isten Crocker idén nem ejti el a pick6-et akkor még inkább képbe kerülhet a D (mint írtam szerintem képbe is kell kerüljenek ahhoz, hogy győzni tudjunk.
Csak futójátékkal nem fognak minket megverni ebben majdnem biztos vagyok, egyrészről amit írtál, másfelől mert fal közepén erőben és tömegben is fölényben vagyunk sztem. a teljes front4 jól védi a futást (a pass rush mellett), akár Dunlap játszik a bal oldalon, akár Geathers.

a play action és a TE játék lehet a gyenge pont, ez szokott nekünk rendszerint komoly gondot okozni, illetve a screen játék, de az újonc LB-k azért ezen is javítottak valamelyest.

a többiben mélységesen egyetértek. tavaly is a Watt INT return TD -ig (ami egy zseniális/szerencsés játék volt) full egál volt a meccs, sőt talán picit jobbak is voltunk, aztán a félidő előtt jött a nagy játék, majd pacment verték meg a Steelers meccshez nagyon hasonló módon.

mindenesetre a mi csapatunk jobb mint tavaly volt, a Texans esetében ebben viszont nem vagyok biztos. ettől függetlenül egy kicsit inkább őket tartom esélyesnek, de bármi lehet. vezetés nagyon fontos, ez viszont jól megy idén, ráadásul a mi D-nk az egyetlen amely nem engedett idén opening drive TD-t.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
sztem megyünk egy kört!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
3 centerrel kellett játszaniuk idén, és mindegyik teljesen más.

gabtsi
Inkább 2 center + Faine😀

Más. BJGE és Mays már edzett ma, Crocker is beöltözött, Gilberry volt az egyetlen hiányzó.

Megint más.
Per @RavensInsider, the Bengals worked out former Wayne State University DB Jeremy Jones.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
5. körös pick létére lett kezdő a szezon végére egy PO csapatban. Nincs ezen mit magyarázni.
Nem rossz srác ő, de jelenleg azért szaladgál pár nála jobb kettes WR a pályákon. Az vitathatatlan, hogy nincs nála jobb opciónk. nasheem
Nézd meg még egyszer a Steelers meccset 😊. Nem kell jobb opció ide nála. Ebbe az O-be egy remek route-futó no. 2 WR kell, és ő az. Az egyik legjobb volt a draft class-ban ezen a téren és ellenünk bizonyította miért.
5. körös? Ja, nálunk Antonio Brown meg 6. körös 😉. Mellesleg volt ő második körös prospect is, érthetetlen volt a csúszása nekem.
Az meg hogy a szezon végére lett kezdő, az kicsit csúsztatás, mert a térdsérülése előtt már mintha az lett volna, de lehet, hogy tévedek.
Mázlitok van, jókor kezdett jól játszani. Szerintem fontosabb ő ebben az O-ben, mint Sanu lenne, ezt már a szezon előtt is írtam ide. Ha hozza a Steelers elleni számait (7 target, 5 catch, 65 yard), az nagyon rendben lenne.
A Joseph-Green párharc viszont fontosabb lesz. Mókás lesz 😊.

Grudentől amúgy kicsit bátrabb playcallt várok, mint általában. Hogy legyen egy kicsit vertikálisabb a passzjáték. Ellenünk meglepetésre ilyet nyomtatok, meglepően sok 15+os passzhívás volt és bátor playcall, a 4. és 20-as játéknál is csak pislogtam. Tökös volt. A végső AJ Green elkapás volt az eredménye az egész meccses playcallnak. Az ott karma volt 😕. Megérdemeltétek.
A Texans runD-je ráadásul nagyon sebezhető, a Vikings és a Colts (azzal az OL-lel 😂 ) is átfutott rajtuk. Ahogy írtad, lehet, h nem is kell majd egy jó Dalton passzjáték.

Pass rush kulcs mindkét oldalon.

Watt semlegesítésére megvagyunk, André Smith all pro évet fut, míg Zeitlernél jobban kevesen ismerik JJ-t, 1 mérföldre nőttek fel egymástól.gabtsi
Wattot a Colts ellen mozgatták szépen, többször is RDE-ből indult. Boling és Cook nem tudja megfogni sztem. De Ben Jones sem fogja megfogni Atkins-t, méghozzá sokkal kevésbé, mint ti Wattot.

Sztem amúgy nem a (Bengals) pass rush lesz a döntő, hanem a szélső futásoknál a flat zóna levédekezése, amiben talán a liga legjobbja most a Zimmer D (a Hawks D mellett). Ha a futást megfogjátok, ez a Texans O egy oltári nagy rakás sz@r. Nem létezik náluk passzjáték. Van a play-action passz AJ-nek vagy Daniels-nek (bár ez utóbbi nagyon eltűnt újabban) és ennyi. Direkt passzjátékot nem tudnak működőképes szinten űzni. Nevetségesen egysíkú az O és amióta becsődölt a runO (mert most ez a helyzet), azóta halott is az O.
Ha megvan a vezetés, akkor megvan a meccs, ebben biztos vagyok. Ezért is lesz fontos az eleje nagyon.

Amúgy is az AFC North-nak szurkolok a PO-ban, de amióta megajándékozták a bye weekkel a Pats-et, hát, tegyétek helyre őket 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
össze kell azért szokniuk Cookkal, Zeitler egyáltalán nem játszott vele, Boling is nagyon keveset (érdekes, hogy mégis utóbbi esett vissza, de előbbi mégis csak elsőkörös talent). 3 centerrel kellett játszaniuk idén, és mindegyik teljesen más.

reméljük azért elég volt az idő, hogy szombaton ne legyen komoly gond, tiszta zseb kell és akkor van esélyünk nyerni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Igen, a futójáték nagyjából azóta botrány, mióta Cook játszik.Mikey
... és a passz prot is visszaesett.
Örülök, hogy ti is így látjátok. Nem mertem írni, mert olyan hazabeszélés szaga lett volna.

Furcsa, mert Cook face to face egyértelműen jobb Robinsonnál, de valahogy a fal vele kevésbé működik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Igen, a futójáték nagyjából azóta botrány, mióta Cook játszik.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bolingtól én valami hasonlót vártam. Komolyan. Robinsontól viszont anno még azt se hogy 53-as tag lesz. Ehhez képest 7 meccsen kezdőként domináns futójátékot vezényelt.Mikey
halkan mondom, de rosszabb is a fal mióta nem ő kezd. boling meg egyenesen borzalmas azóta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Bolingban én inkább csak reménykedtem, mint bíztam, de nagyon meggyőzött. Ezért is írtam nemrég, hogy nagyon komoly matchup lesz nyáron Whartonnal, bár ha így tolja, nincs ok a váltásra.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Bolingtól én valami hasonlót vártam. Komolyan. Robinsontól viszont anno még azt se hogy 53-as tag lesz. Ehhez képest 7 meccsen kezdőként domináns futójátékot vezényelt.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó a felvetés h boling v robinson, én utóbbira szavazok.

burfict egyértelmű. btw, az nem tudom volt e hogy az officiál 18 tackle, de az edzők 23-at írtak neki a Ravens ellen.

ami nem hajlik, az törik!