Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Kicsit elkésve de akkor én is megosztom véleményem a meccsről, meg minden másról:

én őszintén a meccs elején azon gondolkoztam, hogy lehet AJ levarrta Dalton nőjét és ezért elvből nem is néz felé. Esküszöm fizikailag fájt nézni.. Ez lehetett Gruden ötlete, vagy Dalton tényleg azt hitte hogy jó eséllyel nyerünk ha egész meccsen Greshamet dobálja 5 yardos passzokkal?

amit még nem értettem Grudenben az az volt amit gabokocka is irt. A futások nem voltak rosszak, a passzjátékhoz képest meg főleg nem, ehelyett megint teljesen elhanyagoltuk már a meccs közepén is

ami Daltont illeti általában, jó hogy nem játszik valami nagyon magas szinten, de tényleg nincs kisegítve sok téren. A jó irányítók nagyrésze szerez sok sok yardot rövid checkdown passzokból, neki meg ez nem igazán elérhető. Ha BJGE kap labdát a backfieldből tuti a minusz yard, ha Gresham akkor talán +2 és havonta mondjuk egy first downt megold belőle. Slot WR-t sem használunk olyan nagyon, Hawkinsnak voltak nagy napjai de általánosságban nem mondanám hogy hatalmas szerepet kapott az O-ban. Dalton jelenlegi képességeivel szerintem azért ennél többre is lehetne képes, ha adnánk neki könnyebb és mégis sikeres alternatívákat az állandó nehéz passzok helyett.

FA-knál meg Mautól szerintem búcsút vehetünk, abszolút csereszinten játszott és nem igazi vezérként ami nem szerencsés ha lejár a szerződésed. Greshamet kivágni hülyeség lenne mivel alig keres (NFL szinten..) és azért még hátha, de mellé valami értelmes alakot kéne hozni. Geathers úgyis nagy pénzt kér majd annyi meg nem ér, szóval szerintem neki is kívánhatunk sok sikert a továbbiakban. A többiekkel meg szintén egyetértek szóval azzal már akkor nem fárasztom a nagyérdeműt.

Még egy kérdés, a szezon egészét tekintve:

Cook > = < Robinson???


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Sztem a tegnapi meccs nem Daltonon, hanem Grudenen ment el. Meg kell nézni hány alkalommal futott a Texans és hányszor Ti. Egy támadó koordinátornak tisztában kell lennie a játékosai képességével, és várható volt, hogy ez ellen a védelem ellen Dalton nem fog villogni. Na most ehhez képest még bele is lett kényszerítve olyan playekbe amik nem sikerülhettek, onnantól pedig egy rakás szar volt az egész. Pedig a védelem kontrollálta a Texans O-t a redzoneban, sőt pontokat is tett a táblára, egyszerűen ilyen kevés futással elit QB nélkül nem lehet nyerni. Lehet több futással se ment volna, de tuti, hogy Dalton jobb teljesítményt nyújtott volna, ha nem ilyen gyökér a playcalling. Green felé nem ment labda az első félidőben, ezt ha vki nekem megmagyarázza, megeszem a kalapom.gabokocka
sztem is itt a lényeg!!!

itt mindenki Dalton-t szidja... háát lófaszt!
meg kell nézni a tegnapi SEA meccs első negyedét: ua.: mint a mi első félidőnk: mínusz! csak ott felébredtek időben!!!

nekünk 1 db, azaz egy darab értékelhető (fasza) drive-unk volt egész meccs alatt! (FG lett a vége)

zárójel:
itt is visszaemlékszem Shipley-re! Őt Gruden egyáltalán nem használta, még egészségesen sem!
zárójel bezárva...

DEF tetszett, mint általában!
Mau hulladék volt! sajnos!

és így is game winning drive-ot vezethettünk volna, dehát...

namindegy, innentől: Go Broncos, másikoldalon GB, SEA! (szurkolni mindeképpen kell! 😊)
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
szidjuk Daltont, de Gresham legalább 3 third-down completition érő, elkapható passzt ejtett el. Egy TE-nek nem az a dolga, hogy playmakerkedjen, az csak plusz. Gresham erre képes lehet, de egyelőre a sima checkdown passzokat kellene neki elkapnia. Dalton valóban túldobta a sima TD-nél Greent, Gruden szar játékokat hívott, nem erőltette, sőt nem használta az amúgy viszonylag jól működő futást sem.
Illetve a védelem viszonylag jól működött...de olyan MLB-vel aki így játszik mint tegnap, nem fogunk PO meccset nyerni. Nem akar gyilkolni, nincs meg benne az ösztön. Nézzétek meg Burfictet vagy Nelsont meccs közben amikor szerelni akar. Ahogy Ray Lewis is tanítja, mintha át akarnál rohanni rajta. Mau pedig szép lassacskán közelít hozzá, majd gyengéden átöleli és megpróbálja földre kényszeríteni...egy VÉDELEM VEZÉRE. Az már csak mellékes, hogy nem igazán láttam olyan meccset ahol levett volna valakit a pályáról passzvédekezésben. Maystől tanulhatna pár ütközést, szegény kőbuta de lemos akárkit a pályáról ha elkapja.
Illetve a nagyra tartott DL-ünk nem igazán gyakorolt nyomást Schaubra. Véleményem szerint ez volt a legnagyobb gondunk, hogy passznál és futásnál is úgy rakták arrébb a falembereinket ahogy akarták. Peko ez alól kivétel, neki volt jó pár megmozdulása.
Offseason mozzanatok ha én lennék a GM: 😀
Geathers, Gilberry, Howard, Huber, Johnson, Lawson, Leonard, Maualuga, Newman, Nugent, Sims, Smith.
Közülük csak a feketével kiemelt játékosokat tartanám meg.. LB depthre hozni megint egy jó FA OLB-t, illetve egy DE sem ártana. Én Geatherst is kivágnám, annyira nem volt jó idén, Gilberry és Dunlap megoldanák rotával a helyettesítését.
Szabad-ügynök piacról a legjobb WR-t és a legjobb S-t, elvégre van pénz szarásig. Tampában is VJ egy állat, azért mert befürödtünk egy-kétszer a WR-ekkel, nem szabad mindig újoncokra hárítani a feladatot.
Drafton 1.körben egy playmaker RB-t vagy MLB-t húzni. 2.körben egy OT-t, mert Whitworth engem nem győzött meg annyira már idén, és ő sem lesz fiatalabb, mögötte pedig nincs minőségi backup, nem úgy mint C és OG poszton ahol telítve vagyunk. A többit már a scoutokra bíznám. Illetve még egy sztár visszahordót húznék drafton (hogy ne a feltámadó Adam Jonest töressük már össze), akár Honey-Badgert, akiből még egy értelmes slot CB-t is kinevelhetne a Cincinnati Rehab program 😀.
Kirkpatrickot telenyomni valami lószteroiddal, hogy ne legyen ilyen porcelánbaba. Daltont és Greshamet rendbe rakni fejben.
Utána pedig Championship! 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Sztem a tegnapi meccs nem Daltonon, hanem Grudenen ment el. Meg kell nézni hány alkalommal futott a Texans és hányszor Ti. Egy támadó koordinátornak tisztában kell lennie a játékosai képességével, és várható volt, hogy ez ellen a védelem ellen Dalton nem fog villogni. Na most ehhez képest még bele is lett kényszerítve olyan playekbe amik nem sikerülhettek, onnantól pedig egy rakás szar volt az egész. Pedig a védelem kontrollálta a Texans O-t a redzoneban, sőt pontokat is tett a táblára, egyszerűen ilyen kevés futással elit QB nélkül nem lehet nyerni. Lehet több futással se ment volna, de tuti, hogy Dalton jobb teljesítményt nyújtott volna, ha nem ilyen gyökér a playcalling. Green felé nem ment labda az első félidőben, ezt ha vki nekem megmagyarázza, megeszem a kalapom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ha reálisan nézzük sebészi hosszú passzokat nem valószínű, hogy valaha képes lesz dobni, munoz
Nem is elvárás. Legyen pontos 20-25 yardig és nem fossa össze magát, ha jön a nyomás.nasheem
Olyanokat emlékeim szerint azért dobált egy ideig a szezon során. Más kérdés, hogy azoknál mennyiben a WR-ek érdeme volt, mert AJ kapott el nem egy lehetetlen átadást. Ezeknél a középhosszú passzoknál egy egészséges WR/TE corp mellett én kisebb problémát látok. A nyomás viszont szerintem is gond, ilyenkor nem tud sem passzolni, sem előre fele futni. (Ritka kivétel talán az idén futott 2 TD-je volt, amikor nem össze-vissza rohangált, hanem elindult a célterületre.)
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha reálisan nézzük sebészi hosszú passzokat nem valószínű, hogy valaha képes lesz dobni, munoz
Nem is elvárás. Legyen pontos 20-25 yardig és nem fossa össze magát, ha jön a nyomás.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Esetleg Lewisék meglephetnek egy merész húzással.nasheem
A következő 20 év 1st pickjeiért idecserélik Rodgerset?Mikey
Mondjuk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Dalton tegnap gyalázat volt, és minden olyan hiba, kijött, amiért kritizálni lehet (és kell is). Ugyanakkor, ha összehasonlítjuk a 2011-es draftclass más QB-jaival, akkor nem áll rosszul, szerintem csak Newton, az aki egyértelműen előrébb tart. Ettől függetlenül én is többet várok tőle.
A megoldás kapcsán egyetértek azokkal, akik szerint csak bízhatunk, hogy Dalton képes fejlődni. Én a szezon elején azt láttam több mérkőzésen is, hogy jót tett a teljes offseason, fejlődött Dalton. volt amikor (szerintem) ez látszódott, Némileg magamnak is ellentmondva ugyanakkor a Miami, vagy az első Steelers elleni mérkőzésen is megmutatkoztak azok a hibák, amik most a szezon végén kicsúcsosodtak.
Ha reálisan nézzük sebészi hosszú passzokat nem valószínű, hogy valaha képes lesz dobni, ugyanakkor ha visszatér Sanu, draftolnánk egy jó kezű RB-t (Giovani Bernard-t ilyennek mondják), akkor egy Flacco szintet szerintem tudna hozni. Az pedig, ha a D-t sikerülne egyben tartani, netán a drafton még erősíteni, akkor sok mindenre elég lehet. (SB-re mondjuk valszeg nem.)
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Esetleg Lewisék meglephetnek egy merész húzással.nasheem
A következő 20 év 1st pickjeiért idecserélik Rodgerset?
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egyértelmű, hogy Dalton a leggyengébb láncszem. Sajnos a legnehezebben cserélhető is.
Nem hiszek a közép-hátsó körös QB draftban. Persze van ellenpélda, de rohadt nagy mázli kell hozzá, nagyon jó stáb és akkor sem azonnali az eredmény. Ebben nem járunk sajnos élen.
A következő év még mindenképp Daltoné. Ez azért veszélyes játék, mert ennek a garnitúrának most jön a legjobb 3-5 éve. Nagyon nem kellene elbaszni egy középszar QB játékkal.

Mivel más választásunk nem nagyon van, így kénytelenek leszünk bízni a fejlődésében. Esetleg Lewisék meglephetnek egy merész húzással.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
sztem is minden rendben van itt Daltont kivéve.. sajnos a QB poszt pedig túlságosan meghatározó ebben a sportban. Ez a csapat bármire képes lehetne egy jó QBval már most is és még csomó potenciál van benne, de h Daltonnal ez ki tud e jönni az finoman szólva is erősen kérdéses.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én az összes meccsünket láttam, nem tud.

nem találja meg, tegnap se találta meg. ha nincs pass rush, és van hely terület a WR-nek akkor persze oda tudja dobni. jó ritmus-passzokat tud adni, de ha ebből kizökkentik vége van. nem tudja kis ablakokba (főleg 15+ yardra a LoStól) bedobni a labdát, ahol csak a WR-nek van esélye. fejből 4-5 TD tudok felidézni amit az elmúlt néhány meccsen elmulasztott.

nem véletlen h a Giants secondary ellen volt pályafutása meccse.

a nagy passer QB-nak nincs 6-7 célpontja, az csinál magának. vakokkal és gyengénlátokkal is tud egy jó QB meccset nyerni, ha az a WR megcsinálja a minimumot, ott van ahol kell. a mai NFL-ben már nagyon ritka az, hogy nagy területed van elkapni. csak tökéletes passzok játszanak igazán komoly szinten, a kb jó az nagyon kevés. láthattuk tegnap Rodgerst, mit jelent az ha valaki sebészi, de Peytont neked se kell bemutatni, hogy játszik a szezon második felében.

itt tegnap volt pass rush, és igen magas szintű coverage hátul, ennek lett a katasztrófa az eredménye, mert ha már csak egyik van Dalton ellen akkor már jönnek a nehézségek. itt mindkettő volt, és katasztrófa.

Sanu elvesztése komoly érvágás, és nem azért mert ő olyan fürge lett volna, hogy bárki ellen el tud szakadni, hanem mert a környékre jövő passzt ő le tudja birkózni, erős fizikailag ehhez. a többi WR nem ilyen, és nem is lehet ilyen.

de mégegyszer, a legnagyobb baj, hogy tegnap az összes fontos passzot túl-, vagy aluldobta egyetlen kivétellel. a zéro pocket pressence, amivel rendelkezik,a lehetőségek 25-30%-at upstart el is viszi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
az egyik legdrágább OL játszik Dalton előtt, top WR, elsőkörös PB TE, újonc, másodéves, de bőven használható WR-ek. persze ide lehet hozni Larry Fitzgeraldot, de ő se tudja megfogni azt a passzt, ami a felső karéjban landol az endzone helyett. a futójátékot leszámítva minden alá van téve, 7 yardot passzolt tegnap az első félidőben, hetet! egy Gresham dropon kívül rossz WR megmozdulást nem tudok felidézni, rendszeresen nem vett észre (megint) teljesen üres célpontokat.gabtsi
Akkor azt magyarázd meg nekem, hogy Green-t, Greshamet és idén Hawkins-t miért találja meg? Ők a posztjukhoz képest egész szépen termeltek. Ahogy mondod, a game manager QB-k ideje lejárt. De a passer franchise QB-k 6-7 célpontnak hajigálnak...

Ha már Ryan szóba jött, ő pl. 70-szer passzolt RB-nek, 600 yardért. Andy meg 30-szor 200 yardért.

(A tegnapi meccsen tényleg senkit nem talált meg, borzasztóan játszott. De 5-6 meccseteket látva, azért körül tud ő nézni és oda is tudja tenni a labdát általában...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a meccsel kapcsolatban érthetetlen volt számomra, hogy Gruden mit szeretett volna. tényleg ez gameplan, hogy a meccs elején (végül konkrét első félidőben) nem keressük a legjobb játékost a pályán ??
a D-nek és istennek hála egyszer sem voltunk olyan hátrányban, hogy ne lehetett volna többet használni a futást. pedig azt se lehet mondani, hogy szenvedett volna a futójáték. érthetetlen, hogy miért akarta Daltonnal megnyeretni a meccset, amikor erre volt a legkisebb sanszunk.

egyre közelebb vagyunk mindenesetre, most kell összerántani a fiúkat, Johnson , Gilberry és Huber extension. és draftoljunk tovább. első körben egy DE-t leginkább.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
ezek alapján azért van teretek FA piacon is.
Egy Green Bowe wr páros még a vörössel is jól nézne kiJanek
Az már lehet, hogy túl sok is lenne. 😊 Pénzben is. 😊 A csapatnak hosszú időre megvan a #1 WR-je, minek még egy hasonló kalibert hozni baromi drágáért? Inkább egy jó #2 WR, slot WR, vagy egy jó kezdő TE kéne még. Meg egy elkapni is tudó futó.

Ha már elit igazolás, akkor Bowe helyett én sokkal több fantáziát látnék Welkerben... peterk2005
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
ezek alapján azért van teretek FA piacon is.
Egy Green Bowe wr páros még a vörössel is jól nézne kiJanek
Az már lehet, hogy túl sok is lenne. 😊 Pénzben is. 😊 A csapatnak hosszú időre megvan a #1 WR-je, minek még egy hasonló kalibert hozni baromi drágáért? Inkább egy jó #2 WR, slot WR, vagy egy jó kezdő TE kéne még. Meg egy elkapni is tudó futó.

Ha már elit igazolás, akkor Bowe helyett én sokkal több fantáziát látnék Welkerben... peterk2005
Vidd innen a piszkos kis mancsodat! 😀 Welker marad! 😀
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ott lesz a piacon Mikey fiú (young money corps) vigyétek el második elkapónak, bár ahogyan Andy hajigál minek. Igaza van gabtsinak.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Andy-nek kevés a célpontja, ez a legnagyobb need-etek. peterk2005
nem. a csapat legnagyobb needje a deep ball.

a pittsburgh-ös hasonlatot meg nem is értem. mi az, hogy elkövetjük azt a hibát, hogy a védelem mindenekfelett ?? itt ha valamiben utánozzák a Steelerst az a klubmodell, a rosterkialakítás legkevésbé.

az egyik legdrágább OL játszik Dalton előtt, top WR, elsőkörös PB TE, újonc, másodéves, de bőven használható WR-ek. persze ide lehet hozni Larry Fitzgeraldot, de ő se tudja megfogni azt a passzt, ami a felső karéjban landol az endzone helyett. a futójátékot leszámítva minden alá van téve, 7 yardot passzolt tegnap az első félidőben, hetet! egy Gresham dropon kívül rossz WR megmozdulást nem tudok felidézni, rendszeresen nem vett észre (megint) teljesen üres célpontokat.

nagyon sokat költöttek a támadókra, sokkal többet, mint a védelemre, mégis utóbbi működik nagyságrendekkel, de ha ez neked védelem mindenekfelett akkor ok.
de hogy egy másik példát említsek, Matt Ryannek egy HoF TE-je, két elsőkörös PB WR-e, egy egykori PB futója, és egy solid támadófala van. és nem nyert még PO meccset. pedig nagyságrendekkel jobb QB, mint Dalton. a game managerek ideje lejárt, néhány éve.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ezek alapján én a következőket szeretném:
Mielőtt elviszik, jó lenne egy Marvin Zimmer csere a HC poszton.( Grudent a tegnapi meccs után szerintem nem fogják elvinni.)
munoz
Add the Cardinals to Jay Gruden's dance card. The Eagles also plan to interview the Bengals offensice coordinator this weektenorx
A tegnapi meccstől függetlenül is nagy bátorság lenne őt HC-nak elvinni bárhová. Ha mégis lerabolják, azt gondolom, sokkal inkább pótolható, mint Zimmer, aki azért az utóbbi években a két évvel ezelőtti szezont kivéve nagyon jó D-t rakott mindig össze, akkor is ha éppen máshonnan kellett összekukázni az embereket.

Az FA-k közül akiket meg kellene tartani azok szerintem a következők: Gilberry, Howard, Huber, Johnson
A többiek közül lesz aki biztos marad, meg szerintem olyan is, aki máshol sem kell.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
MAU-t kár lenne megtartani szvsz

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezek alapján én a következőket szeretném:
Mielőtt elviszik, jó lenne egy Marvin Zimmer csere a HC poszton.( Grudent a tegnapi meccs után szerintem nem fogják elvinni.)
munoz
Add the Cardinals to Jay Gruden's dance card. The Eagles also plan to interview the Bengals offensice coordinator this week
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
ezek alapján azért van teretek FA piacon is.
Egy Green Bowe wr páros még a vörössel is jól nézne kiJanek
Az már lehet, hogy túl sok is lenne. 😊 Pénzben is. 😊 A csapatnak hosszú időre megvan a #1 WR-je, minek még egy hasonló kalibert hozni baromi drágáért? Inkább egy jó #2 WR, slot WR, vagy egy jó kezdő TE kéne még. Meg egy elkapni is tudó futó.

Ha már elit igazolás, akkor Bowe helyett én sokkal több fantáziát látnék Welkerben...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
mi ez a forradalmi hangulat? nekem a sweeper szezonunk mellett messze ez a legjobb évem volt bengalistaként. továbbra is miénk a jövő. kell egy jó draft és jövőre lesz po győzelem is. Az FAkat kell megtartani és építkezni tovább. egyedül Andy a nm agy kérdés, de neki tuti adunk még időt.nasheem

Mi sem forradalmat akarunk, sőt, építkezzünk így tovább! Csak a tegnapi meccs nagyon látványosan mutatott rá néhány hiányosságra.megyerikrisz
Egy meccsből ne indulj ki. Ahány csapat annyi féle matchup és annyi féle napi forma. A legjobb futás elleni védelemmel is elő-előfordul, hogy benyal 150-200 yardot egy meccsen, a legjobb secondary-cal is, hogy benyal 3 deep TD passzt, Mark Sancheznek is volt idén 3TD 0INT, 300 yardos meccse. 😀

Az idényt érdemes összességében nézni. Itt van egy összefoglaló az idényetekről. "Külsős" szemmel megnézve, ami kitűnik, az az, hogy a defense átlagban korrekt passz ellen és futás ellen is, remek a sack, INT, turnover mutató is. Azaz, egész jó, nagy változtatásra semmi szükség. Ha az átlag, a meccsek zöme jó, akkor a gyengébb meccsek jó eséllyel taktikai hiba vagy rossz napi forma eredményei, amit nem a drafton vagy az FA piacon kell orvosolni.

Támadásban a futott yard nagyjából rendben van. Ami egyáltalán nincs rendben, az a passz játék. Nem is számokban - abban is lehetne 3-400 yarddal több, de a passzok megoszlása. Lényegében a yardok zömét 2 ember hozza, 1 WR és 1 TE. A többi hozzájuk képest sehol nincs. Nincs RB elkapás, nincs 2. TE, nincs slot wr. Illete minimális. Namost, egy Andy féle pocket QB így nem tud igazán eredményes lenni. Ha elég levédeni 2 embert a passzok ellen, akkor mehet a passrush, mehet a blitz, mert 2 embert még így is meg lehet fogni. Ha lenne egy olyan RB például, aki elkapásban is veszélyes, akkor azon az oldalon máris veszélyes lenne blitzelni Andy-t, mert az RB szabadon maradhatna és kaphatná a labdát. (A Houston sok yardot termelt ellenetek Fosterrel így.) Aztán kell egy 2. TE, hogy ha akár 1 oldalon állnak fel, akár 2 oldalon, ne lehessen tudni, hogy melyik fog blokkolni és melyik elkapni. Stb, stb, stb.

Szerintem ezeket kéne rendbe rakni, és Andy is sokkal jobb lenne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Egy Green-Bowe páros még velem a QB poszton is jól nézne ki.

Van hely a cap alatt, ám lejáró szerződések is vannak szép számmal. A teljesség igénye nélkül:
Geathers, Gilberry, Howard, Huber, Johnson, Lawson, Leonard, Maualuga, Newman, Nugent, Sims, Smith.
Közülük majd' mindenkit meg kéne tartani.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/

ezek alapján azért van teretek FA piacon is.
Egy Green Bowe wr páros még a vörössel is jól nézne ki

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Szánalmas volt a tegnapi produkciója, ennél Palmer nagyságrendekkel volt jobb QB.Burkus
Fénykorában. Utolsó éveiben dettó ilyen volt. Sőt...

Egyébként érdekes és jó olvasni a "külsős" fórumozók véleményeit. :like: