Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
És hogy feltegye a koronát a történetre: "Smith didn't know he had a handgun in his belongs."
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
ritka az aki nem csak jokepu de intelligens is, irigylem Smith-t!

viszont most latom hogy o meg csak 25 eves, ha igy olcsobban kotunk vele hosszu tavu szerzodest nagy lesz a boldogsag


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
legalább majd olcsóbban aláír 😀.
Amúgy ismerve az offseasonjeinket, "elkezdődött".
Minden héten lesz egy rendbeli ügyünk szerintem 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Bengals OL Andre Smith arrested after allegedly bringing gun to airport  ow.ly/gW7CLHöri
Hosszabbítás/free agency előtt, okos gyerök ez is.somoskovig
Mire gondolt, nem tűnik fel senkinek????

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Bengals OL Andre Smith arrested after allegedly bringing gun to airport  ow.ly/gW7CLHöri
Hosszabbítás/free agency előtt, okos gyerök ez is.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bengals OL Andre Smith arrested after allegedly bringing gun to airport  ow.ly/gW7CL

több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Gondolom mindenkit meglepek vele, hogy én örülnék Teonak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem nem igen van szükség, egy újabb Maualugara. egy is elég.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
én nem örülnék Teo-nak, szvsz eléggé overrated. Mondjuk hátul behúzni meglehet próbálni (3-4.kör, ha addig csúszna, amit kétlek), viszont hogy ő legyen a védelem vezére, hát nem...láttam a BCS Bowlt, elég is volt belőle 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Mindig vannak csiszolatlan gyémántok, de nem hiszem, hogy a 3. körben, vagy később pont a Bengals találna egy jó QB-t. Akkor inkább egy RB-t húznék ott, előtte meg S, LB, DE posztokra.
Apropó LB szerintetek Manti Te'o a most kiderült hülyesége után mennyit eshet? Gondolom UDFA nem lesz, mint Burfict, de a Raideres pick-kel elhozni lenne esély?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
3.körben felőlem húzhatunk QB-t, ha első kettőben lövünk egy future-backet...én Lacynek örülnék nagyon. Mondják, hogy azért jó mert a Bama OL mögött futott, de szerintem elég sok yardot magától szedett össze. Plusz RB blockban annyira nem lehet rossz a falunk, ha Green Ellis is összeevickélt egy 3.9es átlagot és 1000 yardot. Bár ő sem az a speedster, de inkább kényszerít ki elhibázott szerelést, mint BJGE. Attól függetlenül ő is maradhatna, én bírom a rasztát 😊.
De mindenképp szereznék egy olyan futót aki 4.4körül sprinteli a 40et, mert nagyon hiányzik a nagy játék a futójátékból.
WR-t meg nem húznék első két körben, van elég prospect. Valamelyik fiatal csak beérik, Marvin és Sanu is mutatott jó jeleket, fejlődni fognak ők még. Daltont valóban meg kéne versenyeztetni, igaz mi nagyon szkeptikusan nézzük az ő teljesítményét, annyira nem rossz ő, csak mi jobbat akarunk már most 😀.
Jó lesz ő, nem kell egy 2.kört ellőni egy versenyhelyzetért. Persze beleeshetünk egy Russel Wilson szerű esetbe, amit nem bánnánk gondolom. De én Daltont képzelem el hosszú távú megoldásnak, ebben a szezonban voltak bőven hibái, de az ő teljesítményét az húzza le inkább, hogy látjuk a rookiek, illetve fiatal QB-k milyen monster szezonokat tolnak. Találhatunk olyan QB-t, akiben benne van az X-faktor, de nézzük Flacco esetét Baltimoreban, Dalton is lehet olyan jó mint ő, és az már szvsz elég.
Támogatni kell egy bivalyerős futójátékkal, és a védelem hozza a tavalyi szintet. Plusz Gresham összekapja magát (vagy nem, akkor jön Charles), meg egy megbízható WR2-vé kinövi magát valaki...én szívesebben látnám, ha az egész csapat úgy egyben fejlődik, úgy nőheti ki magát egy dinasztia 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
En támogatnám, reachelni nem kell érte, de ha megfelelo értéken van valaki az jó lenne. Nem is feltétlenül a harmadik, nekünk elátkozott körben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Szvsz fölösleges. Inkább igazolják újra Gradkowskit.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Szerintetek nem lenne jó ötlet viszonylag magasan(3. kör) húzni egy irányítót, megversenyeztetni Daltont? Talán jó hatással lenne rá, esetleg még gyöngyöt is találhatnánk. Grad FA lesz, szerintem sok értelme nem lenne visszahozni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem mondom h nem fordult meg a fejemben h milyen (minőségi) változást hozna Gruden helyett Jacskon mint OC, de nem baj az, ha hosszú évekig tudatosan, egy irányba haladva, adott emberek elképzelései szerint építjük a rostert.

fontos az állandóság.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Én Zimmer miatt féltem, bár jó lenne, ha Gruden a megkezdett munkát valami emlékezetes PO szerepléssel fejezné be 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha a Cards nem lep meg minket, akkor minden edző marad a helyén. talán nem baj.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Kiböjtöltük.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Big Whit megy a Pro Bowl-ra Clady helyén. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Az AP All-Pro szavazáson Nelson is kapott szavazatot. (!)

Smith 6. lett az OT-k között.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Phoenix, San Diego és Philly után Jacksonville-be is megy HC interjúra Gruden.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Hue Jacksonért bejelentkeztünk OC-nak. Vélemény róla?gabokocka
Inkább a Raiders szurkolókat kéne kérdezni erről, OC ott volt legutóbb.
Cincinnatiben csak assistant secondary coach és assistant ST coach, így az offense-hez elvileg nem sok köze van.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hue Jacksonért bejelentkeztünk OC-nak. Vélemény róla?gabokocka
A Bengals szurkolók szerintem rosszat nem fognak róla mondani, már csak a Palmer trad miatt sem 😀
Komolyra fordítva a szót, szerintem nem járnátok rosszul vele. Ha ő lesz az OC, akkor biztos, hogy Camnek nem elsősorban az option playeket hívja, hanem lesznek zsebből adott passzok. Szerintem az általa előszeretettel játszott futás és vertikális playekhez a Panthers O majdnem teljesen jó. ADva van egy jó irányító, egy elfogadható fal, jó futók. Amit egyedül nem tudok, hogy Smith mennyire gyors még, vagy draftoltok egy fiatal WR-t, akinek lehet hosszabb labdákat is dobni.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Hue Jacksonért bejelentkeztünk OC-nak. Vélemény róla?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
😀

ami nem hajlik, az törik!