NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
CBS' Jason La Canfora reports the Bengals "have indicated" they will use the franchise tag on free agent RE Michael Johnson.Stez
én inkább a csöcsösre tettem volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
CBS' Jason La Canfora reports the Bengals "have indicated" they will use the franchise tag on free agent RE Michael Johnson.Stez
Már hivatalos 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
CBS' Jason La Canfora reports the Bengals "have indicated" they will use the franchise tag on free agent RE Michael Johnson.

több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A mai 40 yard után brutál meglepő lenne, ha Ziggy Ansah lecsúszna hozzánk.
Mondjuk remélem MJ93 (no meg Smith is) aláír, és akkor nem létkérdés az elsőkörös DE.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
 www.cincyjungle.com/2013/2/21/4009872/a-seven-round-bengals-nfl-mock-draft

Egy új, 7 körös Mock, az első három húzást így el is fogadnám.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Szerintem a szokásos lesz, nem fizetjük meg a lejárós játékosokat, így elmegy Smith és MJ93 is. Ez az én tippem.
Aztán így generálunk needeket, amiket FA-n nem tudunk megoldani. MarioAna
Mindenki annyira borúlátó! Szerintem megtartunk minden fontos embert, FA-ről elhozzuk a legjobbakat nagy pénzért, zseniket fogunk draftolni akik azonnal beépülnek a csapatba és meg sem állunk a szuperbólig! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Szerintem a szokásos lesz, nem fizetjük meg a lejárós játékosokat, így elmegy Smith és MJ93 is. Ez az én tippem.
Aztán így generálunk needeket, amiket FA-n nem tudunk megoldani.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2013-16 között a salary cap 89%-át kell a csapatnak átlagosan elkölteni, cashben.

persze nem kell, hogy ennek a 89%-nak idén megfeleljük, a négy éves átlag számít, tehát biztosan fog Green és Geno szerződése is, illetve ha valami megasztárt draftolunk idén, akkor 2016ban már az ő szerződése is akár emelheti ezt a számot (vagy akár két év múlva Zeitler v Kirkpatrick, esetleg Burfict)

amennyire tudom a 122 milliós idei fizetési sapka sem kőbe vésett még, sőt akár több is lehet, tehát a cash spend minimum (ahogy írtam nincs éves követelmény, csak négy éves átlag), 108-110 milió USD.

as of today, 47 millióval vagyunk a sapka alatt, és kb 8milliót visz el Jammaal Anderson, Jason Allen és Trevelle Wharton, lényegében full base salary, azaz az ő kivágásukkal lennénk 53-55 körül. ha őket, hozzáadott értéküknek megfelelően valóban kitesszük, de idén szeretnénk valamelyest közelíteni a négy éves átlaghoz, akkor cca 48 milliót pluszban el kell költeni cashben idén, a már meglévő szerződésekhez képest.

so pénz van mindenkire, és tisztes helyünk is marad a sapka alatt.
5 fontos hosszabbítás van 1 éves távlatban: Smith, MJ93, Green, Atkins és Dunlap. Dalton is jövőre tárgyalható újra először, ha nem is vagyunk eladva, kalkulálni kell egy esetleges hosszabbítással, ha úgy jön ki a lépés. Green rossz esetben tolható egy évvel, de nem kellene contract yearbe kerülnie, sztem nem is fog.

Green és Atkins lesz nagyon húzós, 8-10 körül éves átlaggal, de belefér.
azt viszont nem gondolom, hogy Peko 4-5 milliós évi fizetés mellé, be akarnak tenni még két v három több milliós DLinement. Geno marad, ez nem kérdés, de hogy MJ és Dunlap kapcsán mi a középtávú koncepció az a jövő zenéje. a májusra okosabbak leszünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha a Csöcsöt elengedjük sírok és ordítok egyszerre. Egyszerűen imádom 😊
Persze MJ is fájna, vagy Dunlap is, de az utóbbi a legkevésbé.

Baromi nehéz ez az építkezés. Eddig úgy éreztem, hogy két ugyan olyan ajánlat közül még a sajátjaink is inkább eligazolnak. remélem az elmúlt 2 év PO részvétele vonzóbbá teszi a franchiset. Minden holtszezonban benyalunk valami csúfat, úgyhogy szerintem idén sem lesz másképp. Ha a Csöcsi marad és már majdnem elégedett leszek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
 www.cincyjungle.com/2013/2/19/4004900/around-the-afc-north-browns-very-interested-in-michael-johnson
Adjuk meg neki azt a pénzt amit kér...

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
En Dunlapot siratnam nagyon, nem mert annyira jo hanem mert egyik kedvencem. Meg szerintem robbantana ha elmenne mashova akkor meg meg szomorubb lennek.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Kövezzetek meg, de én Dunlap meg-nem-tartása esetén nem hullajtanék könnyeket.
Főleg ha választanom kéne közte, Smith és Johnson között.Mikey
Dunlap simán pótolható, csak mondjuk akkor idén a drafton az első 3 kör valamelyikében jó lenne DE-t húzni.

Ezek valami egészséges kombinációját például nem bánnám a drafton:
1; Ziggy Ansah illetve, ha ő kiment akkor Kevin Minter/Ogletree
2/A; ha az első körben nem lett DE, akkor Sam Montgomery/Alex Okafor vagy Kenny Vaccaro
2/B; Eric Reid/ Jonathan Cyprie vagy Giovani Bernard (esetleg Khaseem Greene és Burfict megy ILB-be)
3; Montee Ball vagy Margus Hunt attól függően, hogy hol van még need.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Kövezzetek meg, de én Dunlap meg-nem-tartása esetén nem hullajtanék könnyeket.
Főleg ha választanom kéne közte, Smith és Johnson között.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Szerintem Smith-t mindenképpen meg kellene tartani. Azt viszont simán el tudom képzelni, főleg a lent vázolt Geno+AJ megamoney-k miatt, hogy MJ idén csak egy tag-et kap, jövőre meg mehet máshova. Ha viszont mindkét játékosnak lesz új szerződése, akkor Dunlap biztos, hogy megy.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kizártnak tartom h tudna LT-t játszani, de nem gondolom, hogy ma már akkor a különbség van a két OT poszt között, mint 5-10 éve. igen finom pass rusherek játszanak az erős oldalon is, akár szituációs alapon, rotációban. már nem csak az a fontos, hogy a futást tartsa egy bal oldali end v lolb ezért kevés lenne az, hogy csak futásblokkolásban jó Smith. de megmutatta, hogy jó pass rusherek ellen sem jön zavarba.
Egyedül Brandon Graham volt az aki komolyan zavarba tudta hozni, se Cameron Wake, Von Miller, Woodley, Justin Houston, se a Giants DE-k, akik épp szembe jöttek, nem tudtak komoly gondot okozni neki.

nem elég atletikus LT-nek, de jobb oldalra nem nagyon kívánhatsz jobban imho. bár nyilvánvalóan Zeitler kiváló játéka is kellett ehhez, de egyszerűen domináltunk jobb oldalt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Smith nem csak Dalton, hanem a futás miatt is rettentő fontos lenne. Én évi 8 misivel elégedett lennék, sok pénz, de előbbre vagyunk, mintha egy szarnak fizetnénk keveset.
Inkább MJ-től tartok, jó lenne, ha maradna, de amikor ennyire mondják, hogy maradni akar, mindent megtenne érte, hajlik az egyezségre, stb... na akkor szokott jönni a bumm, és holnap már máshol van. Ne legyen igazam.megyerikrisz
Más kérdés, hogy melyiknek mertek inkább tízmilliós garantált fizut nyomni a markába.
Csöcsi ilyen szempontból szvsz még mindig kockázat.Gyulus
igen erre utaltam is.
de talán nem akkora kockázat már, mint amikor rádobták a #6 overallt és a 6 éves 42 millió dolláros szerződést, amelyből végül csak 21 lett garantált. ezt aki vele dolgozik nap mint nap jobban meg tudja ítélni, mint mi innen, de kérdőjel az van bőven. egy igazán jó szezonja volt, akárcsak MJ-nek, de Smith talán még nem érte el a plafont, amivel MJ-vel kapcsolatban nem vagyok olyan biztos.
gabtsi
Kérdés, hogy Andre Smith-t hogy látja a liga többi része? Mert ha nem hiszik el róla, hogy LT poszton is tud játszani, akkor nagyon nehéz elképzelni, hogy bárki akár évi 6-10 milliót fizessen érte, hogy RT legyen náluk. Loadholttal figyelhetik egymást, hogy ki szerződik újra korábban.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Smith nem csak Dalton, hanem a futás miatt is rettentő fontos lenne. Én évi 8 misivel elégedett lennék, sok pénz, de előbbre vagyunk, mintha egy szarnak fizetnénk keveset.
Inkább MJ-től tartok, jó lenne, ha maradna, de amikor ennyire mondják, hogy maradni akar, mindent megtenne érte, hajlik az egyezségre, stb... na akkor szokott jönni a bumm, és holnap már máshol van. Ne legyen igazam.megyerikrisz
Más kérdés, hogy melyiknek mertek inkább tízmilliós garantált fizut nyomni a markába.
Csöcsi ilyen szempontból szvsz még mindig kockázat.Gyulus
igen erre utaltam is.
de talán nem akkora kockázat már, mint amikor rádobták a #6 overallt és a 6 éves 42 millió dolláros szerződést, amelyből végül csak 21 lett garantált. ezt aki vele dolgozik nap mint nap jobban meg tudja ítélni, mint mi innen, de kérdőjel az van bőven. egy igazán jó szezonja volt, akárcsak MJ-nek, de Smith talán még nem érte el a plafont, amivel MJ-vel kapcsolatban nem vagyok olyan biztos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Smith nem csak Dalton, hanem a futás miatt is rettentő fontos lenne. Én évi 8 misivel elégedett lennék, sok pénz, de előbbre vagyunk, mintha egy szarnak fizetnénk keveset.
Inkább MJ-től tartok, jó lenne, ha maradna, de amikor ennyire mondják, hogy maradni akar, mindent megtenne érte, hajlik az egyezségre, stb... na akkor szokott jönni a bumm, és holnap már máshol van. Ne legyen igazam.megyerikrisz
Más kérdés, hogy melyiknek mertek inkább tízmilliós garantált fizut nyomni a markába.
Csöcsi ilyen szempontból szvsz még mindig kockázat.Gyulus
Szerintem azért nem jelent akkora kockázatot. Az idei teljesítménye frankó volt, ráadásul, ha jól emlékszem, sérülés nélkül tolta végig az évet. Jó játékos, jó pénzt kell neki adni, mert ha mi nem, akkor megadja neki más.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Smith nem csak Dalton, hanem a futás miatt is rettentő fontos lenne. Én évi 8 misivel elégedett lennék, sok pénz, de előbbre vagyunk, mintha egy szarnak fizetnénk keveset.
Inkább MJ-től tartok, jó lenne, ha maradna, de amikor ennyire mondják, hogy maradni akar, mindent megtenne érte, hajlik az egyezségre, stb... na akkor szokott jönni a bumm, és holnap már máshol van. Ne legyen igazam.megyerikrisz
Más kérdés, hogy melyiknek mertek inkább tízmilliós garantált fizut nyomni a markába.
Csöcsi ilyen szempontból szvsz még mindig kockázat.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
amen 😊
mondjuk túlfizetni nem fogjuk őket az biztos 😊 csak jó lenne már valami hír így két héttel a nyitás előtt, hogy egyeztetünk ezerrel. bár nyilván így van, csak a Bengals beat writerek is kb ugyanúgy a twitterről tudnak meg bármilyen hírt, mint mi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Szvsz maradni fog mindkettő.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Smith nem csak Dalton, hanem a futás miatt is rettentő fontos lenne. Én évi 8 misivel elégedett lennék, sok pénz, de előbbre vagyunk, mintha egy szarnak fizetnénk keveset.
Inkább MJ-től tartok, jó lenne, ha maradna, de amikor ennyire mondják, hogy maradni akar, mindent megtenne érte, hajlik az egyezségre, stb... na akkor szokott jönni a bumm, és holnap már máshol van. Ne legyen igazam.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyakunkon a piacnyitás, nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a két top FA-val.

André Smith kapcsán elég nagy a csend, de olyanokat hallani, hogy 8-9 millió/év körül lehet az értéke, amit én egy kicsit sokallok. sőt tartok tőle, hogy a garantált részében nem lesz hajlandó annyit adni a csapat, mint amit Smith és menedzsmentje kérne. álá Joshep.
viszont már most is a legjobban fizetett RT-k egyik, ha nem a legjobb éppen, a tavalyi cap száma cca 8M körül van, amihez képest én biztosan nem adnék sokkal többet, hiába volt domináns szinte a teljes év során. máskülönben az átellenes oldalon ott van Whit, aki nagyjából hasonló áron hosszabbított, bár az ő elkötelezettsége soha nem is volt kérdés. De Smith csak 26 éves, és nagy szükségünk van rá, nem kellene a drafton lutrizni. de a két top FA közül őt kevésbé gondolom engedményre hajlandónak.

a másik Michael Johnson, aki szintén a 26-ot tölti lassan, és abszte premier poszton játszik. szerintem nem _annyira_ jó mint sokan mondják - no1 FA mindenkit figyelembe véve. viszont ő minden kétséget kizáróan elkötelezett a program iránt, nagyon komolyan részt vesz a közösség építésében, jótékonykodik, és nagyon népszerű Cincinnatiben. az egyik legtöbbet használt tagja a DL-nek, ami viszont kicsit a teljesítménye rovására is megy. a futás elleni védekezése viszont kiemelten fontos a csoportban, ha tudnánk mellé kiegészítő embert találni, akkor talán még hatékonyabb lehetne, de akkor meg nem biztos h megérné azt a pénzt amibe kerülhet.

utóbbinak inkább adnék nagy aláírási pénzt, hogy a capszámot csökkentsük, előbbinek inkább incentive-ekkel teli szerződést, teljesítményfüggő bónuszokkal, amibe félek nem fognak belemenni, mert máshol olyan éhesek egy átlag feletti OT-re, hogy bármit odaadnának.

a franchise tag egy lehetséges opció, de borzasztó sokba kerül mindkét poszton, és inkább MJ esetén lenne hasznos sztem.

a piaci érték alapján (pass rush és pazar OT éhséget kalkulálva) sztem alsó hangon 14-15 millióba kerülne mindkét ember megtartása. és akkor jövőre jön Dunlap, illetve Geno és a szezon végén Green, utóbbi kettőnek ráadásul minden idők szerződését kell majd adni.

nem könnyű, tartok tőle lesz vezéráldozat idén, de ne legyen igazam. ha dönteni kell ? hajszállal Smith felé hajlok, de csak Dalton miatt. nehéz ügy.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Sok újdonság ebben tényleg nincs. Szvsz Geathers helyett sokkal jobb lenne megtartani Wallace Gilberryt vagy visszahozni Frostee Ruckert. Meg az LB sorral is jó lenne valamit kezdeni, bár a szokásos kukázás, bustmentés azért már megkezdődött 😊
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/n09svliq2qdhjjxusort
Offseason Forecast: Cincinnati Bengals
After posting a winning record in back-to-back seasons for the first time in 30 years, the Cincinnati Bengals need an infusion of playmakers to get over the playoff hump, Chris Wesseling writes.


a legtobb info nyilvan nem lesz uj, de megiscsak jo bengalsos cikkeket olvasni a hivatalos NFL oldalon


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November