NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Csak halkan jegyzem meg, még mindig nem mondtam le teljesen Herronról.megyerikrisz
Én már igen, amikor Leonard és Peerman több carryt kapott. Leonard nálam igenis egy FB, Peerman meg máshol még TC töltelék sem lenne. Ha Boom nem tudta őket ilyen futóteljesítmény mellett kiszorítani, akkor nem hiszem hogy megéri a rostert nálunk jövőre.
Peerman papíron jó csak.
MarioAna
Hááát, Peerman azért nem kevés dolgot csinált. Szerintem a futásai sem voltak rosszak, mellette az ST-ben is szerepelt, nem is keveset. Inkább ő, mint Leonard, ha már választani kell, hogy ki maradjon.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Csak halkan jegyzem meg, még mindig nem mondtam le teljesen Herronról.megyerikrisz
Én már igen, amikor Leonard és Peerman több carryt kapott. Leonard nálam igenis egy FB, Peerman meg máshol még TC töltelék sem lenne. Ha Boom nem tudta őket ilyen futóteljesítmény mellett kiszorítani, akkor nem hiszem hogy megéri a rostert nálunk jövőre.
Peerman papíron jó csak.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Továbbra sem értem, miért kellene 1.kört DE-re ellőnönk. Ott van Dunlap és MJ93, plusz még a rotációs embereink sem rosszak (Gilberry). Nyilván jó lenne egy 14sack/szezonos monstert hozni, de a Def nélküle is nagyon jó volt, O részről voltak gondok. Benson utolsó szezonja óta ordító need egy franchise RB, erre pocsékolnánk itt a rotációs DL-ekre a pickeket.
Semmi gondom nem lenne, ha találnánk gyöngyszemeket hátul, de RB-t értelmeset jó pár éve nem húztunk 😕.MarioAna
Szvsz egy Dunlap 2-t kellene húznunk! 😀
Ők ketten a snappeket megosztva brutális rombolást tudnának csinálni, a másik oldalon MJ93 sokat bír, jó lenne mögé apróért Gilberry, vagy egy kései újonc, de nem tartom valószínűnek, hogy két DE-t húznánk. Tartaléknak FA-ről is lehetne kukázni valakit, így brutális lenne a már most is atom DL.

Az RB szerintem az egyik legnagyobb lutri, az igazán kiugró prospecteket leszámítva nem nagyon lehet megjósolni, hogy mire fogja vinni. Egy jó szemű scout kellene, aki 3-4 körben is talál jót. Csak halkan jegyzem meg, még mindig nem mondtam le teljesen Herronról.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jim Anderson visszavonul. nem biztos h hírértékű lenne, de 29 évig volt RB edző a Bengalsnál.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha cutolja a panthers akkor új szerződést kell neki adni, ha nem waiveren jön, ami valószínű.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Pedig pont azon gondolkodtam, hogy ha a Panthers cutolja DeAngelo Williamst, érdemes lenne-e rámozdulni. Mert a szerződése pont kifutna, mire AJ-nek (meg ha minden jól alakul Daltonnak) sok pénzt kell adni.

ha üveggyöngyökért aláír akkor jöhetne, gyanítom nem fog. nagy pénzt adni RB-nek meg olyan, mintha fellocsolnád a köteg zöldhasút benzinnel és rádobnál egy gyufát.gabtsi
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha üveggyöngyökért aláír akkor jöhetne, gyanítom nem fog. nagy pénzt adni RB-nek meg olyan, mintha fellocsolnád a köteg zöldhasút benzinnel és rádobnál egy gyufát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Plusz elvileg Reggie Bush is lehet, hogy FA lesz. Na őt szívesen látnám, benne mindig van egy nagy play faktor, nálunk meg nem lenne agyonhasználva.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Az idei eredményeket a szezon második felében a D szállította, aminek az alapja pedig a D-line volt, szerintem ezt kellene mindenképpen megtartani, plusz a LB-sort gatyába rázni, és akkor jövőre ismét reális cél lehet a PO (bár elég húzós lesz a menetrend).

Ahogy korábban ti is írtátok, idén nincs olyan kiemelkedő RB, mint AP vagy tavaly Richardson. A második körös sajáttal, vagy a harmadik körös pickkel is lehet idén jó RB-t húzni. A combine persze még sok mindent befolyásolhat, de a Montee Ball, Marcus Lattimore,
Kenjon Barner hármasból (utóbbi kettő ráadásul jó kezű is) szerintem bármelyikből lehet egy jó RB, aki BJGE mellett sok yardot tud hozni.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért kell DE, mert nagyon kevés ami jelenleg van, értem hogy ott van Dunlap és MJ93, de ebből csak utóbbi állandó játékos, Dunlap egy szituációs rusher. persze a nickel package-ben játszik, ami azt jelenti, hogy lényegében kezdő, de ettől a base downokon nincs megfelelő megoldás.
nehezen tudom elképzelni, hogy Gilberryt meg tudjuk tartani, ő olyan pénzt fog kapni, mint Fanene vagy hirtelen nem jut eszembe a neve aki a Brownshoz ment. nem ér annyit egyszerűen annyit nekünk, viszont MJ93 lejár, Dunlap meg jövőre, azon fölül semmink nincs. egyelőre.

mindenképpen kellene egy nagyon színvonalas ember, aki a base downon tud az erős oldalon játszani, nickelben pedig be tudod forgatni Atkins mellé. erre van szükség, mert ez jelenleg nincs viszont nagyon fontos elem. nem 14 sackes monsterre van szükség, hanem egy verszatilis playara, akit kreatívan tud Zimmer használni, és meghozza amit kell.

másik, hogy Marvinék a legritkább esetben mennek úgy egy hosszabbítás elé, hogy nincs vészforgatókönyv, biztosra veszem h lesz DE húzás, persze nem biztos h az első körben.

de átlag feletti, kiemelkedő DL embert nem hozol a második körben se nagyon, persze vannak üdítő kivételek álá Geno Atkins, de nem ez az általános. RB-t viszont undraftedként is tudsz jót húzni, persze nyilván jobbak vannak az első körben, de nem olyan arányban mint a DL / OL / CB posztok esetén. nem is beszélve a QB-ról.

nem mondom, hogy mindenképpen első kör a DE, és más szóba sem jöhet, de ha ott a value, akkor egy szempillantás alatt elvinném. ráadásul Ansah ha ott lenne, és elvinnénk, nekem hetekig úgy állna a faszom, mint a fagyott kutya lába.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Semmi gondom nem lenne, ha találnánk gyöngyszemeket hátul, de RB-t értelmeset jó pár éve nem húztunk 😕.MarioAna
Sajnos elől sem, igaz nagyon nem is próbálkoztunk Irons óta.
Meglátjuk ki lesz bent, de felőlem jöhet RB, DE és LB is.
A DE azért lehet jó pick, mert Geatherst végre kikukázhatnánk és Dunlap láthatóan nem bírja a folyamatos játékot. Hatékonyabb, ha ritkábban van fent. Opció ez is, de szerencsére van sok másik is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Nyilván jó lenne egy 14sack/szezonos monstert hozni, ...MarioAna
Hát igen, Johnson csak 11.5 sacket ért el tavaly azok után, hogy '11-ben 6-tal végzett. Tényleg kéne az a 14 sack/szezonos monster DE, mert Johnson gyenge és nincs meg benne a potenciál a 14 sackre. 😕
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Továbbra sem értem, miért kellene 1.kört DE-re ellőnönk. Ott van Dunlap és MJ93, plusz még a rotációs embereink sem rosszak (Gilberry). Nyilván jó lenne egy 14sack/szezonos monstert hozni, de a Def nélküle is nagyon jó volt, O részről voltak gondok. Benson utolsó szezonja óta ordító need egy franchise RB, erre pocsékolnánk itt a rotációs DL-ekre a pickeket.
Semmi gondom nem lenne, ha találnánk gyöngyszemeket hátul, de RB-t értelmeset jó pár éve nem húztunk 😕.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Megnyugtató lenne, ha MJ egy normál fizetéssel, hosszabb szerződést aláírna. Bár a Senior Bowl-on kinéztem elsőkörös picknek Ziggy Ansah-t. Bár sok mindent kell még megtanulnia, de nagyon energikus, és agresszív srác.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
"I would like to stay in Cincinnati. You can always find something wrong with your current position, but the grass is not always greener on the other side. This is the team that’s drafted me, they believed in me over everybody else, I’m embedded in the community up there, my teammates love me, the coaches and the owners. Everybody wants me to be there. I’m not against staying, whether that’s a long-term deal or if I was to get a franchise tag. However we can work it out, I would like to be a Cincinnati Bengal."

"From what he told me, they really, really want me back — the owners, the coaches, my teammates as well. We've developed a nice brotherhood amongst us as a team. That's not always the case in every NFL locker room. We hang out together, we’re like high school teammates or college teammates. Our families hang out together, it's a different environment up there."Michael Johnson
Igaza van, én is akarom hogy maradjon. Amúgy nagyon konkrét nyilatkozat, szeretem az ilyet.

Szerk.: vottomatic kommentje egyből alatta:

"Great to hear. Nice to finally be an organization that players want to stay and play for."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Maybin majd harcolhat Brandon Joinerrel, aki most szabadult a sittről. Elvileg HARCban lesz ő is a SoLB pozícióért. MarioAna
Esélytelenek Lamurral szemben. 😊

FB: izé. 5. legtöbb hsz, 8. legtöbb olvasás. Pang a topik? Ettől függetlenül felőlem mehet.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
amúgy egy felvetés, nem akarunk FB-ra egy Bengals Hungary oldalt kreálni? Nem tudom mennyire populáris a csapat, de szerintem többen olvasnák ott a híreket mint itt a fórumon, sajnos eléggé peng a topikunk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Maybin majd harcolhat Brandon Joinerrel, aki most szabadult a sittről. Elvileg HARCban lesz ő is a SoLB pozícióért.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Maybin bőven jó lesz ide. Mondjuk én egy jó LB coachnak jobban örülnék, mint bármilyen játékosnak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Ami fontosabb:

Pat Dye, has been in talks with the Bengals administration about an extension before Atkins becomes a free agent after the 2013 season.

"We had some dialogue down here," Pat Dye said after one of the Senior Bowl workouts. "In an ideal world, both sides would like to get something sooner rather than later. He's been to two Pro Bowls at age 24, so he's en elite player at his position. I know they recognize that. It's just a matter of sitting down and getting it done in a way that that satisfies both sides."Cincy Jungle
Valamiért nagyon nyugodt vagyok a hosszabbítást illetően, pedig tuti hogy nem kis pénzt kér majd.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Falra tudok mászni ettől a bustmentésprojekteléstől.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
a Zimmer Bust-mentés projekt legújabb eredménye LB Aaron Maybin a Jetstől. Nem ő fogja Burfictet vagy Maut kiszorítani az LB sorból, de rotációban jó lehet.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
amennyi használhatatlan RB-t húztak ezek az utóbbi időben, én egy kicsit fáznék a korai körös RB picktől.

persze kellene egy, de egy jó kellene, mert középszerrel tele a padlás. és akkor itt értekezik Jim Anderson, hogy mennyire nagyon fontos a pass prot egy RB-nél az AFCN-ban, és akkor ilyen Finley-t meg Herront húznak. bohóc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Bengals RB coach Jim Anderson is eyeing the running back prospects at this week's Senior Bowl:  go.bengals.com/SeniorRBs

jó meglátás.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
REPÜLŐTÉRRE, besz*rok 😀