NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
na innentől viszont Adrian Wilson-ért szurkolok, hogy valahogy megtalálja az útját ide. Pont olyan SS, akire szüksége lenne a csapatnak. Egyelőre 38.3M $-al vagyunk a cap alatt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Jól alakul a mai nap! Harris és Huber is hosszabbított, utóbbi ráadásul 5 évre. 😀megyerikrisz
Nagyszerű. Hubernek fasza éve volt tavaly, megérdemli.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Jól alakul a mai nap! Harris és Huber is hosszabbított, utóbbi ráadásul 5 évre. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Az pedig marha jól hangzik, hogy Hawkins mindösszesen 550 ezret fog keresni.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Az RFA-k közül Peerman 2 éves, Hawkins, Miles és Rey pedig 1-1 éves szerződést írt alá tegnap. Jó!Mikey
Peerman és Hawkins nagyon jó, Rey a depth miatt kell, Miles pedig akár több szerepet is kaphat idén, bár ezt még elég korai megmondani az FA és a draft előtt. Annak azért örülök, hogy elkezdtük az újraigazolásokat, nem nyújtjuk a tésztát.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Az RFA-k közül Peerman 2 éves, Hawkins, Miles és Rey pedig 1-1 éves szerződést írt alá tegnap. Jó!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ebből a szempontból tavaly Nelson esetében - bár sokáig ment az alkudozás - de valamit biztatót már tett a tulaj. A vízválasztó az lesz, amikor tizenmilliókat kell kifizetni Atkinsnek. Ha ott nem remeg meg a keze, akkor bizakodhatunk mi is.
Smith esetében én is amondó voltam, hogy meg kell tartani, viszont ha az érzelmi kérdésektől elvonatkoztatva tekintek a dologra, akkor teljesen érthető, hogy egy jó szezon volt nagyjából amit letett az asztalra, és ezt követően szeretne a liga legjobban fizetett RT-je lenni, nem hiszem, hogy indokolt. Ráadásul úgy, hogy egy most draftolt elsőkörös kb. öt év alatt kapná meg azt a pénzt, amit ő egy év alatt szeretne. 7M esetén azt mondom, maradjon, de a 9-et erős túlzásnak érzem.
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
a reményt, hogy 'igen, ebből a csapatból tényleg az NFL meghatározó csapata lehet, amely képes nagy pénzt adni a legjobbjainak és nem ez lesz a sikereinek akadálya!Mikey
Nekem is errol szol ez a dontes, foleg JJo elengedese utan. Ha ott akarunk lenni az ilyeneket meg kell tartani, mennyivel jobbak lettunk volna JJoval a sorokban..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Amúgy marha jó lenne, ha Brown bá' megadná a nagy pénzt Andrénak. Na nem a 9 milliót, amit pletykálnak, de valami komoly összeget.
Mert akkor talán felkeltené bennem a reményt, hogy 'igen, ebből a csapatból tényleg az NFL meghatározó csapata lehet, amely képes nagy pénzt adni a legjobbjainak és nem ez lesz a sikereinek akadálya!'
Ám ha nem adja meg, akkor majd élhet bennem továbbra is az a beletörődöttség, hogy marad a Bengals a 'mindenkinek szimpatikus erős kiscsapat' kategóriában.
Vagy csak én látok bele túl sokat ebbe a kérdésbe?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Nagyon úgy néz ki, hogy Andrét kiengedjük a szabadügynök piacra. Ergo kell majd egy RT. Ezt megoldhatjuk drafton, vagy talán csöcsitől olcsóbban aláírna a KC-ből kivágott Eric Winston. Igaz, ő ZBS menő.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Jövőre már lehet hosszabbítani AJ Green-nel, és kötelező Genoval, ez pedig legalább 25M-et el fog vinni. Plusz lejár Dunlap, két év múlva Greham utána Dalton. És a Bengals, nem az a csapat, amelyik a cap tetejéig nyújtózna.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
van pénz tudtommal a cap alatt bőven, még Smith újraigazolása esetén is.
kis érdekesség PFF-ről:
Kyle Cook, Cincinnati Bengals*

2012 Cap Hit: $3.3m
2012 Performance Based Value: $700k
Value Differential: -$2.6m

Here is the third and final case of an injury sidelining a highly-paid center for most of the season. This time it was a preseason injury and Cook didn’t return until Week 14, and didn’t get his starting job back until Week 16. Over his last 11 games, he has earned a positive overall PFF rating in just two games, which isn’t a good indication for the future.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Antonio Bryant

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Dashon Goldson interested in playing for the Bengals.
Még őt én is szívesen látnám, bár én továbbra is egy run supporter old-school büntető SS-t szeretnék végre. Maysben ott a potenciál, de lassan úgy néz ki, hogy sose nő fel hozzá.MarioAna
Goldson szerintem esélytelen. Azért jönne el a 49ers-ből, mert nem akarják neki megadni azt a pénzt, amit szeretne. Volt már olyan, hogy a Bengals FA játékosoknál bárkit felüllicitált? 😊
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Dashon Goldson interested in playing for the Bengals.
Még őt én is szívesen látnám, bár én továbbra is egy run supporter old-school büntető SS-t szeretnék végre. Maysben ott a potenciál, de lassan úgy néz ki, hogy sose nő fel hozzá.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
"Per King, teams "fear what a big signing bonus would do to (Smith's) desire." The No. 6 pick of the 2009 draft struggled with weight and injury issues his first two years in the league, and didn't put it all together until he was playing for a new contract. Smith was perhaps the league's most dominant right tackle in 2013, but his past will be a ghost in negotiations. He's reportedly seeking $9 million per season"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jól csinálja a FO.

jól osztották a franchise taget, de a nagy garantált rész miatt sztem mindenképpen törekedni fognak a hosszútávúra, csak nem kell úgy kapkodni. végre legalább nem egy kicker kapta.

Smith kapcsán is jó döntés volt, az a 9 millió amit állítólag kér, az magasan a legjobb RT fizetés a ligában. nyilvánvalóan meg kell tartani, de nagyon okosan megvárja a menedzsment, hogy a piac miként árazza be Smitht, aztán eldönthetik még mindig, hogy kell-e annyiért vagy sem. nagyon borsos a 9 millió, de nem számíthattunk sokkal kevesebbre. igazából a tavalyi évben volt a egyetlen és igazán kiemelkedő szezonja, nem biztos h nagyon dobálni fogják pénzmaggal, de lehet egy két csapat akinek sokat is megér (Bears pl).
Máskülönben azt gondolom, mégha leányálom is, hogy az elvesztegetett első három évért igenis meg kellene mutatnia Smithnek, hogy igenis elkötelezett a program iránt, és nem feltétlen akar 5 dollárral többért máshova menni. itt bíztak benne, nagyon jó szerződést kapott a draft után, külön foglalkoztak vele, hogy elérje a potenciált ami benne van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Burfict megy középre, ez gyakorlatilag biztosnak tűnik a nyilatkozatok alapján.

Smith állítólag 9 milliót kér évente? Hehe.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Kis agymenés az FA piac nyitása előtt. A lejáró szerződések, illetve az eddigi hírek és pletykák alapján kellene egy jó ILB/OLB, RT, S, RB, és egy DE sem ártana.
Szerintetek melyik posztok lesznek FA-ról megoldva, és mire mennek a korai (az első három körre jutó négy) pickek?

D
D-line 2013-ra a kezdő nagyjából rendben (bár backupok nincsenek), utána viszont MJ és Dunlap is elmehet jó lenne már most valaki, akiben megvan a potenciál.
LB: a kérdés, hogy Burfict-tel mit akarnak kezdeni, ha megy középre, akkor kellene valaki a helyére, ha marad Sam, akkor egy ILB kell. (Willben Lamur, vagy a kukázott/sittről szabadult srác közül valaki megoldja) - Ide tehát már idén kell valaki
CB: itt nem érzem, hogy egy korai picket el kellene lőni. Hall és Dre + két saját FA (Pacman és Newman) a CB kérdést megoldaná.
S: minden tisztelem Crockernek, hogy a tavaly előtti bénázás után idén hogy jött vissza, de ennyi. Nem tudom, hogy lehet-e kukázni valakit, az ideális mondjuk az lenne, ha húznánk egy plug and play játékost, ez mondjuk leginkább Vaccaro lenne, B-tervre azt mondanám, hogy harmadik körben megpróbálni behúzni Rambót, bár ő eléggé headcase.

O
O-line: C és G posztokon meglepően jól állunk, remélhetőleg nem lesz sérülés, OT-ben viszont vékonyak lehetünk. Whit műtét utáni lábadozásból vág neki majd a TC-nek (már ha addig felgyógyul), Smith-tpedig én magamban elbúcsúztattam. Elvileg A. Collins van, de azért ez nagyon vékony.
TE: Gresham (bár rá nagyon haragszom a PO-ban elejtett labdákért, ő) és O. Charles rendben van, ha 4. körben a local hero Kelece bent lesz, akkor el tudom képzelni, hogy rámozdul a csapat.
WR: Meglepődnék, ha itt nagy erősítés lenne. Persze ha valami nagy steal adódna, akkor bármi lehet.
RB: a needek közül a RB az ami még FA-ról is viszonylag olcsón többé-kevésbé megoldható. (Nem game changer játékos, de egy solid playa igazolható, pl. Chris Ivory, Mandenhall, esetleg ha a titkos favoritomat, DWillt cutolná a Panthers, akkor kicsit drágábban, de topjátékos is jöhetne. De mondjuk egy olyan verziót nem tudok elképzelni, hogy Busht leigazolja a csapat).
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Igen 9, csak nem sikerült leírni.
Whit' 5 évre kapott 31M-es szerződést, ahhoz képest sok a 9M/év.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Smith állítólag legalább ) Mill/Y szerződést szeretne, úgyhogy - ha csak meg nem gondolja magát - el fogják engedni. Mondjuk most már hamarosan kinyit az FA piac, és akkor okosabbak leszünk.munoz
9? 😀megyerikrisz
Annyit Dallasban lehet ki is perkálnának érte.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Smith állítólag legalább ) Mill/Y szerződést szeretne, úgyhogy - ha csak meg nem gondolja magát - el fogják engedni. Mondjuk most már hamarosan kinyit az FA piac, és akkor okosabbak leszünk.munoz
9? 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Smith állítólag legalább ) Mill/Y szerződést szeretne, úgyhogy - ha csak meg nem gondolja magát - el fogják engedni. Mondjuk most már hamarosan kinyit az FA piac, és akkor okosabbak leszünk.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
CBS' Jason La Canfora reports the Bengals "have indicated" they will use the franchise tag on free agent RE Michael Johnson.Stez
Ez két okból - lehet - örömteli.
1) nem én vagyok a hülye, hogy azt gondolom, MJ93 qrvajó játékos, és ami a 'lehet' kategória, hogy
2) Smith új, hosszútávú szerződésére jó esély van.

[Persze a 2) pont esetén lehet hogy még a franchise taget se írná alá Andre, annyira menni akar, nem tudhatjuk. Ekkor ugye megint indokolt lenne a taget nem Smithre rakni.]
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Megnyugtató lenne, ha Smith aláírna. Akkor akár még logikusan adná magát az is, hogy a mostani erős DL draftból 2-3. körben húznak valakit MJ helyett, és jövőre elengedik.