Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
De jövőre mindenképpen 5-11-et. Rush, már most beírhatod a '13-as tippjátékunk táblázatába. 😉Mikey
jegyezve 😊
ápropó tippjáték, itt megtalálható az idei.. 3 nagy kérdés:
kit szavazunk meg meglepetés embernek(10)
kit szavazunk meg az idei év legmeghatározóbb újoncának(12)
illetve hogy legyen a pontozás? 😊Rush
10 Boling

12 Burfict

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Genonak v Wattnak lesz több sackje ?gabtsi
Milyen kérdés ez kéremszépen? 😊
Genonak, egyértelműen!

És melyik AJnek lesz több elkapása?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Genonak v Wattnak lesz több sackje ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Véletlenül sem akartam kutyázni, mert mégis csak egy újonc. Fejlődnie kell és fog is.

Teljesen rendben van amit és ahogyan csinál, de ha a jelenlegi tudását hasonlítjuk a legjobb második elkapókhoz, akkor be kell látni nincs a legjobbak között.
5. körös pick létére lett kezdő a szezon végére egy PO csapatban. Nincs ezen mit magyarázni. A pre meccseken engem nagyon felvillanyozott a mozgása, főleg azért mert fasza mélységi célpontnak tűnt. A Ravens ellen sebességből nem tudta megverni a védőjét, így az összes elkapása centiken múlt. Szombaton nagyjából ugyan ez várható és ha hoz 50-60 yardot, akkor megcselekedte, amit megkövetelt a haza.

Nem rossz srác ő, de jelenleg azért szaladgál pár nála jobb kettes WR a pályákon. Az vitathatatlan, hogy nincs nála jobb opciónk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nasehem, ezzel mondjuk nem annyira értek egyet. már az első mondatra értem.
persze az elszakadás az relatív, de azért mindig volt hely a passzra, gyors is, fürge is, és nem játszana 90% felett ha nem lenne pontos route futó is. egyetlen épkézláb opciónk a SE posztra. lényegében nincs is más, esetleg Tate, de azt inkább hagyjuk.

csak összeszedett 10 elkapást az utolsó két hétben, és a Ravens ellen volt egy szép TD is. a Steelers ellen is meg lett volna, ha nem dobják leheletnyit alul. de ezt már említettem, máskülönben ha nyerni akarok azokat a labdákat is meg kell fognia.

persze kell még fejlődnie, hogy jön el a Lostól, miként tudja átverni a védőket jobban, de ez majd jön a rutinnal. a TD sokat jelenthetett a Ravens ellen, meglátjuk tud e belőle építkezni. AJ mellett lesz hely.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Whalen meg cirkuszi elkapások, ruganyosság, van ott minden csak a meccsrutin hiányzik.gabtsi
Plusszocska. Főleg a dőlt betűsre.
Sanzenbacher mire kellett azt viszont meg nem értetitek velem.gabtsi
Nem is akarjuk. 😀
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jones egyelőre baromi nehezen szakad el, ha normálisan védekeznek rajta. WR2nek messze nem csúcs színvonal most még. Viszont ahogy írtátok is, AJ, Babyhawk és a 2 TE bőven jó bármilyen mércével méricskélve és a mélység is megfelelő.

Azt se feledjük, hogy a WRek teljesítményét a QB személye nagyon befolyásolja. Jó banda ez. Nem rajtuk fog elmenni a szombati meccs, ha elmegy.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
adom-adom.
én a breakout meccset várom már 😊 de ha kicsit pontosabb dalton, már két TD-je van. pl a Steelers ellen hülyére szopatta szerencsétlen Lewist, de kétszer is aluldobta Dalton, pl a TD-ért is.

Whalen meg cirkuszi elkapások, ruganyosság, van ott minden csak a meccsrutin hiányzik. Sanzenbacher mire kellett azt viszont meg nem értetitek velem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Sokat fejlődött Jones, ezt nem vitatom. Ám én még mindig kevésnek érzem #2 elkapónak.

Whalent pedig nagyon bírom, tudjátok jól, de azért nagyon keveset játszik. Mondjuk talán benne lehet a meglepetés.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tény h Sanuval nagyon más lenne 😕

Marvin Lewis Jones nagyon sokat fejlődött az elmúlt hetekben, és immár Whalen is játszik.

kevés csapatnak van ennél jobb coprja, főleg 4-5. elkapók alapján. nem mondom h világverő, ligaelit egység, annyit állítok, hogy elég ahhoz, hogy SB-ig menjünk velük.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Fura, de majdnem pontosan egyetértek Gáborral. Csak azért nem pontosan, mert én az elkapókat sem érzem SB-re esélyesnek.
Green, Gresham és Hawkins oké, ám három ember itt kevés.
M. Jones engem (még) nem győzött meg, egy egészséges Sanuval mindjárt más lenne az álláspontom.

Persze aztán ki tudja, lehet Tate vagy Charles hoz 7 elkapásból 150 yardot. A playoffban pont az ilyen váratlan teljesítmények kellenének.

Csak ennek a lehetőségét nem igazán látom senkiben a három "nagy" mögött.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
addig megyünk, amíg Dalton visz minket.

az én (lehet h elfogult) véleményem szerint a teljes keret (OL, elkapók, védelem, ST, K/P, depth) alkalmas arra, hogy a Super Bowlig meneteljen, kivéve az irányítót. Az a nagy kérdés, hogy Dalton mire jut. azért lehet kedvező nekünk ez a matchup, mert ha a védelem úgy tud játszani Houstonban, mint teszi azt immár 7-8 hete, akkor nem kell meghalni a támadóknak, hogy elég pontot tegyenek a táblára.

A Steelers ellen azzal nyertünk (a kiváló védelem mellett), hogy amikor kellett, be tudtuk mutatni a szükséges nagy játékokat, és ez most is nagyon kell. de ha Daltonnak 30nál többször kell passzolni, akkor hosszú esténk lesz. ha a D vagy az ST tudna pontokat írni a táblára, még jobb lenne.

Schaub nagyon szenved az utóbbi hetekben, Dalton, ha csak vele egy szinten játszik szombaton akkor meglehet, mert összességében a mi csapatunk komplettebb és jobb formában is van sztem. Pass rush kulcs mindkét oldalon.

Watt semlegesítésére megvagyunk, André Smith all pro évet fut, míg Zeitlernél jobban kevesen ismerik JJ-t, 1 mérföldre nőttek fel egymástól.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Csak egy meccseteket láttam és ott pont nem voltatok meggyőzőek, a steelers ellen. Mit gondoltok?steroid stewie
Hát, akkor pedig az idei legjobb meccsünket láttad 😊
Én magam nem gondoltam, hogy tart már ott a csapat, hogy egy ilyen tétmeccset, egy ilyen ellenfél ellen, meg tud nyerni. Pont a Heinzen bizonyították be a srácok, hogy bárkit, bármikor.

Van olyan védelmünk, hogy a gyengécske támadóknak is megadja a lehetőséget. Szombaton is pont így nyerhetünk. Nem mi leszünk az esélyesek, de idén sanszosabb a továbblépésünk, mint tavaly volt. Hogy miért? Szimplán a rutin és önbizalom miatt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A meccsről esetleg annyit, hogy ilyen győzelmek után remélem érzi magát olyan szarul az O, hogy feltesznek a táblára legalább egy húszast szombaton. Az elég is lehet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
10. Robinson
11+1. Burfict, ez nem is lehet kérdésMikey
Csatlakozom mindkettőhöz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Mit vártok szombaton tigrisek, hogy érzitek az esélyeteket? Kovács Sanyi tippje szerint egy kört biztos mentek, és nekem is van egy olyan megérzésem, hogy nyertek. Bár ez nem szakmai alapú megérzés 😊 Csak egy meccseteket láttam és ott pont nem voltatok meggyőzőek, a steelers ellen. Mit gondoltok?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
10. Robinson
11+1. Burfict, ez nem is lehet kérdés
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
10.M.Jones
12.Bőrkifli

Sakkor a szokásos holtversenybe végezhetjük?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
De jövőre mindenképpen 5-11-et. Rush, már most beírhatod a '13-as tippjátékunk táblázatába. 😉Mikey
jegyezve 😊
ápropó tippjáték, itt megtalálható az idei.. 3 nagy kérdés:
kit szavazunk meg meglepetés embernek(10)
kit szavazunk meg az idei év legmeghatározóbb újoncának(12)
illetve hogy legyen a pontozás? 😊


több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Tavaly 7-9-et tippeltem, 9-7 lett a vége.
Idén 6-10-et tippeltem, 10-6 lett a vége.
...
6 év múlva 16-0. 😉Mikey
Szóval ha 16-0t tippelsz jön a 0-16? 😀tenorx
Végül is, igen, ha így nézzük. 😛

De jövőre mindenképpen 5-11-et. Rush, már most beírhatod a '13-as tippjátékunk táblázatába. 😉
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Boldog Új Évet először is minden kedves Bengals szurkoló társamnak 😊. Egyre többen vagyunk, aminek nagyon örülök (meg gondolom Ti is).
Jövő héten nagyon szurkolok, bár kicsit félek, hogy a meccs elején a Baltimore B csapatát is alig tudtuk megszorongatni (amikor még Dalton és Green is játszott)...illetve nem értem, miért nem futtattuk Herront...biztos Leonardnak kell a tapasztalat (irony), ha már egy ilyen "belesz-runk meccs" lett belőle, hogy Gradko bohóckodott, akkor nem vágom Boom miért nem került be.
Talán annyi lehet mellettünk, hogy a Texans még tőlünk is rosszabb formában van 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pontosan az utolsó 2 percre értem haza munkából.
Jó érzés hogy nyert a csapat.

---

Tavaly 7-9-et tippeltem, 9-7 lett a vége.
Idén 6-10-et tippeltem, 10-6 lett a vége.
...
6 év múlva 16-0. 😉Mikey
Szóval ha 16-0t tippelsz jön a 0-16? 😀
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szombat este fel 11 @ Houston.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
10-6
mehetünk Houstonba.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Pontosan az utolsó 2 percre értem haza munkából.
Jó érzés hogy nyert a csapat.

---

Tavaly 7-9-et tippeltem, 9-7 lett a vége.
Idén 6-10-et tippeltem, 10-6 lett a vége.
...
6 év múlva 16-0. 😉