Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
mint írtam a beharangozóban is, ez nem az a meccs, amit a Steelers el szokott veszíteni. minden jel szerint nem is fogja, ...gabtsi
Jó dolog a célpesszimizmus.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mint írtam a beharangozóban is, ez nem az a meccs, amit a Steelers el szokott veszíteni. minden jel szerint nem is fogja, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tudunk kezdeni velük.
abban bízom, hogy ha vereség is lesz a vége, nem magunkat lőjük lábon, hanem egy nagy meccsen, hatalmas csatára késztetjük őket, amikor a legjobbjukat kell elővenni. ebben az esetben én tapsolni fogok, állva.

WHODEY!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Akik kihagyják:
K Nugent, CB Kirkpatrick, RB Herron, S Iloka, DT Still, DT Thompson, TE Quinn

Herront szívesen láttam volna, bár Peerman jobban kell. Cook kezd.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Olyan hétvégém sem volt nagyon még, hogy a Bengals és a Róma egyszerre nyert. Milant és Steelerst meg végképp nem vertek egyszerre. Beszarok, ha most összejön!!!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Dunlap kivételével mindenki edzett tegnap, de #96 is csak betegség miatt nem tartott a többiekkel.
Nugent, Peerman és Whitworth volt limitálva, de közülük is csak Nugent játéka lehet kérdéses, ám mivel Brown jól teljesít a helyén, ez talán nem akkora gond.

Vasárnap gyere már!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
addig jó míg csak a gyerekfocin tudsz fogást találni 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
figyeld meg, hogy jövőre indul az ohio-i dominancia! 😉gabtsi
Persze, mert akkor már bowl-eligible lesz a Buckeyes. 😛
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
figyeld meg, hogy jövőre indul az ohio-i dominancia! 😉

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
a meccs napján lesz 40 éves az "Immaculate Deflection", ameddig a Steelers nevetség tárgya volt. akárcsak a Bengals az utóbbi 30 évben. 22 éve nem nyertünk playoff meccset. olyat se sokat mint a vasárnapi, de egy meccsen megfordulhat minden, és megjöhet az az attitűd (önbizalom ha úgy tetszik), ami kell ahhoz, hogy nyerni tudj az NFL-ben.
gabtsi
szurkolok srácok, jó ez a csapat, a Steelers meg nagyon unalmas már 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most már nem érdemes a régi meccseken keseregni, ugyanúgy nyertünk olyan meccseket amit nem kellett volna. tavaly lényegében az ölünkbe pottyant a PO hely, idén tenni kell érte. Meg kell verni a Steelerst. Ennyi a feladat. meggyőződésem, hogy meg tudjuk oldani, hogy meg fogjuk e az már más lapra tartozik.

a meccs napján lesz 40 éves az "Immaculate Deflection", ameddig a Steelers nevetség tárgya volt. akárcsak a Bengals az utóbbi 30 évben. 22 éve nem nyertünk playoff meccset. olyat se sokat mint a vasárnapi, de egy meccsen megfordulhat minden, és megjöhet az az attitűd (önbizalom ha úgy tetszik), ami kell ahhoz, hogy nyerni tudj az NFL-ben.

minden van hozzá ami kell, Dalton a leggyengébb láncszem, de ő is tud jó lenni. mindennek klappolni kell. muszáj nyerni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
igen, szopott a Jets, így biztos. ha pedig kikap a Ravens a Giantstől is, és mi verjük a Steelerst, akkor az AFC North bajnoki címért játszunk az utolsó héten és jöhetne a Colts a Wild Cardon, ami a legfaszább lenne.

ellenkező esetben (ha bejütünk WC-n), akkor vszleg NEP. ami szintén jobb mint a Broncos.gabtsi
ha ez megtörténne... ááá dúúúrva!

viszont azt is hozzá kell tenni, ha kikapunk a hétvégén, akkor is eldőlt... 😕 (csak akkor kerülhetünk be, ha kikap otthon a végén a Steelers a Browns-tól... )

ergo: PO meccs!!!

nekem nem is annyira a Dallas fáj, inkább a Phins... 😕
(azért a Dallas-nál konkrétan majdnem szétvágtam a laptopot!)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most már aztán hajrá ne legyen fölösleges az az öt nektek odaajándékozott labda, hogy Foles még alakuló renoméját is sutba illetve a védő kezébe dobta 😛 😉
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
igen, szopott a Jets, így biztos.gabtsi
yaaay, akkor durván szurkolni fogok úgy érzem 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen, szopott a Jets, így biztos. ha pedig kikap a Ravens a Giantstől is, és mi verjük a Steelerst, akkor az AFC North bajnoki címért játszunk az utolsó héten és jöhetne a Colts a Wild Cardon, ami a legfaszább lenne.

ellenkező esetben (ha bejütünk WC-n), akkor vszleg NEP. ami szintén jobb mint a Broncos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Since Week 9, Bengals own No. 1 defense in football. Only allowed 5 TDs. Next lowest total -- 8, Pittsburgh.

Vasárnapi győzelemmel bent vagyunk.gabtsi
ez tuti, vagy csak megérzés? mármint garantált Wild Card hely, ha verjük a vasast? 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
welcome 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
minden jel szerint mehet nálam, ESPNA adja is elvileg. majd a részleteket megbeszéljük.gabtsi
Soldinak már jeleztem, erre beneveznék én is. Nektek fogok szurkolni, tehát tuti szopni fogtok (jinx off 😀)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Since Week 9, Bengals own No. 1 defense in football. Only allowed 5 TDs. Next lowest total -- 8, Pittsburgh.

Vasárnapi győzelemmel bent vagyunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
"For us to get to where we want to be, we've got to beat teams like that"

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sokat tudok, főleg inni, úgyh óvatosan 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és a Dallasnak hála, idegenben jó az X is.gabtsi
😀 😀

Amit eszel-iszol, ha X lesz. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem kenyerem a nagy szavakkal dobálózás, de gyerekek ez nagyon nagy hét. úgy áll a farkam, mint a fagyott kutya lába.

és a Dallasnak hála, idegenben jó az X is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
minden jel szerint mehet nálam, ESPNA adja is elvileg. majd a részleteket megbeszéljük.gabtsi
Ok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
minden jel szerint mehet nálam, ESPNA adja is elvileg. majd a részleteket megbeszéljük.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
gabtsi: Közös meccsnézésre vmi terv? 😊 Sztem soha nem volt még ilyen jó esélyetek legyőzni minket ilyen fontos meccsen. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!