NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Bár az utóbbi meccseken nagyjából annyi szerepet kapott, mint én, de azért meglepett, hogy Binns helyére hozták vissza Cookot. Így nehezen lesz meg a TC alatt emlegetett HoF. 😀megyerikrisz
Tényleg érdekes lépés. Gondolom Jonesra nézve a leginkább pozitív. nasheem
Jones tuti örül, de személyes kedvencem, Whalen szvsz méginkább.
Bár az sem lepne meg, ha majd Nugent visszatérésével - és ezzel egyidőben Brown kivágásával - jönne is majd vissza Binns.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Bár az utóbbi meccseken nagyjából annyi szerepet kapott, mint én, de azért meglepett, hogy Binns helyére hozták vissza Cookot. Így nehezen lesz meg a TC alatt emlegetett HoF. 😀megyerikrisz
Tényleg érdekes lépés. Gondolom Jonesra nézve a leginkább pozitív. nasheem
Bár így utólag belegondolva, elég valószínűnek tűnik egy re-sign, hiszen jelenleg 2 kicker van a rosteren. Gondolom, amint kiderül, hogy mennyire komoly Nugent sérülése, utána várható döntés.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ki játszik így náluk a fal közepén?
nasheem
Marcus Spearst fogják betenni szerintem.

Helyesbítek: Robert Callaway érkezett a PSből. Nem tudtam, hogy még magukkal tudták vinni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ratliff után Brent is kiszállt a Boysból?
Ki játszik így náluk a fal közepén?
Az LB srác meg nyugodjék békében. A fasz kivan az ilyen felvezetéssel 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Bár az utóbbi meccseken nagyjából annyi szerepet kapott, mint én, de azért meglepett, hogy Binns helyére hozták vissza Cookot. Így nehezen lesz meg a TC alatt emlegetett HoF. 😀megyerikrisz
Tényleg érdekes lépés. Gondolom Jonesra nézve a leginkább pozitív.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Bár az utóbbi meccseken nagyjából annyi szerepet kapott, mint én, de azért meglepett, hogy Binns helyére hozták vissza Cookot. Így nehezen lesz meg a TC alatt emlegetett HoF. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
kirkpatrick ezen a hetvegen megint nem jatszik...
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
A végén a kis táblázat a lényeg:
 www.cincyjungle.com/2012/12/7/3739462/cincinnati-bengals-will-have-their-hands-full-with-wr-dez-bryant
Hall annyira nem jó mint azt sokan gondoljuk, Adam Jones viszont legjobb évét tolja (én mondtam)! 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Úgy néz ki, Gresham kihagyja a hétvégi meccset. Így az elkapó brigád csupa első és másodévesekből állna. 😀megyerikrisz
Másodéves irányítóval és left guarddal, újonc centerrel és right guarddal. Hát nem rutinból fogja megnyerni a csapat a meccset. 😊
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Úgy néz ki, Gresham kihagyja a hétvégi meccset. Így az elkapó brigád csupa első és másodévesekből állna. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Cook a legintelligensebb tagja a falnak, ...
gabtsi
Robinson szerencsére szintén jó fejben. De tök igaz, hogy most Cooké még a fal közepe. Jobbak a snapjei is és futáshoz is kell az ereje.

Dalton mekkora szar hetek óta, atyaég 😀
gabtsi
... és mégis hasítunk 😊
Ezzel együtt jobb QB teljesítmény kell a POhoz. Olyan félidő, mint a Raiders elleni második, vagy majdnem a teljes Chargers meccs, komoly csapat ellen nem fér bele.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Faine távozott, jó jel, de ha Cook aktív lesz még kell vkinek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Cook teljes edzésmunkát végzett tegnap, pedzegetik is hogy már ezen a héten aktiválhatják. Ez esetben gondolom Faine barátunk repülne az 53-asról. Bár arra roppant kiváncsi leszek majd, hogy Robinson tényleg megtartja-e kezdő helyét.
Mikey
Cook a legintelligensebb tagja a falnak, a Löbó féle egzotikus felállások ellen talán nem egy rookie-val (ha nem is akármilyen rookie-val) fogunk próbálkozni.

Josh Brown érkezik, mert Nugent sérülése nem javul. Sztem a TE gyerek távozik, nevét se tudom.

Dalton mekkora szar hetek óta, atyaég 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
itt a "titok nyitja", hogy BJGE miért javult fel ennyire (kb 1-2hete említhettem a zone blocking sémát, úgy néz ki a CIN fejesek is olvassák a fórumot 😛.
 www.cincyjungle.com/2012/12/6/3734536/familiarity-growing-with-bengals-zone-blocking-run-schemes

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha Cook teljesen utoléri magát, akkor szerintem nem kérdés, hogy ő fog kezdeni. Robinson viszont tökéletes lesz backupnak a belső posztokra. Izmosodik még egy-másfél évet és akkor több is lehet, mint backup.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Dunlap lett megszavazva az elmúlt hét védőjátékosának.

Gábor nem tudom hogy csinálja, de mostantól kötelezően le kell szólnia valakit itt a fórum felületén minden héten! 😊

---

Cook teljes edzésmunkát végzett tegnap, pedzegetik is hogy már ezen a héten aktiválhatják. Ez esetben gondolom Faine barátunk repülne az 53-asról. Bár arra roppant kiváncsi leszek majd, hogy Robinson tényleg megtartja-e kezdő helyét.
Kirkpatrick ellenben nem edzett agyrázkódása miatt, egyelőre nem tudni, játszhat-e majd a DAL ellen.
M. Jones sem edzett, de ő csak egy kisebb betegség okán, vasárnapra bizonyosan meggyógyul.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
OL love:
 www.rantsports.com/nfl/2012/12/05/cincinnati-bengals-offensive-line-is-the-best-in-the-nfl/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Tényleg a Curry workoutról volt valami utórezgés?
Tudom, hogy szanaszéjjel van a térde, de bírtam nagyon anno a srácot.nasheem
Abban állapodtak meg, hogy most nem szerződtetjük, de a holtszezonban visszatér tárgyalni egy esetleges szerződésről.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Tényleg a Curry workoutról volt valami utórezgés?
Tudom, hogy szanaszéjjel van a térde, de bírtam nagyon anno a srácot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Akkor Boom most már NFL ready. Remélem kap is lehetőséget szépen.Mikey
nagyon kíváncsi vagyok fog e játszani és ha igen akkor hogyan.
egyrészt gondolom a pass prot lehet gond, illetve a középső futás ami gyengéje lehet. előbbi nagyobb gond, de azért csak tanult vmit. Peerman kiesésével nincs igazi sebes RB.

biztos ami biztos megnéztünk két veteránt is, az ex-steeler Moore-t ill Rock Cartwrightot, de végül Herron mellett döntöttek, reméljük nem véletlenül.

ST miatt nagyon kár Peerman, Sanu-t meg jó lett volna nézni, hogy fejlődik tovább.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
csak a győzelem az elfogadható! 😊

futójáték: Green-Ellis neve ismerős lehet! 😉nhm
- Ezt adom...
- Ismerem, a "fos" szó közeli rokona.

😊 /tease off, ha most nyerne a Bengals, akkor nem kellene tovább credoban tartaniuk a mi fiainknak engem és a szurkolótábort. Pehelysúlyú O-line, szétvert D... szerintem a Bengalsnak se lenne sok keresnivalója a playoffban ha vasárnap nyalnak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Akkor Boom most már NFL ready..Mikey
Jobb hijján NFL ready lett. Kíváncsi leszek rá én is, de meglepte ha sok labdához jutna.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Akkor Boom most már NFL ready. Remélem kap is lehetőséget szépen.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
#Bengals placed rookie WR Mohamed Sanu (foot) on IR. Signed rookie RB Dan Herron off the practice squad.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igazából a két front nagyon erős. az OL is, bár az UDFA centerünk most a három-négyes bölények ellen már kevéske volt kicsit, rossz ugyan nem, de pozitív playt keveset látni.
A futójátékunk nagyon sokat javult az elmúlt időszakban BJGE az első Bengal Corey Dillon (99) óta, aki 3 egymás utáni meccsen ért 100 yard fölé. szóval relatíve korrekt, de azért nem egy futócsapat vagyunk alapvetően, de nem vagyunk elveszve se.
A futás megállítása ellenben elég jól működik, és úgy overall az egész D nagyon összeállt mostanra. kettő TD-t kaptunk összesen az elmúlt 3 meccsen, és a secondary is jobban játszik mióta Crocker (az ész) visszatért. Atletikus és fizikális egység, erős pass rushsal, főleg középről, Geno Atkins személyében, de a két end sem rossz Michael Johnson és Carlos Dunlap is rettenet nagy és nagyon gyorsak is mellé, jó technikai képzettséggel. A leggynegébb pontja a D-nek az LB-sor, mert nincs igazán all-around LB-nk, csak olyan aki nagyon üt. TE Coverben és gyors screen játékokkal könnyen zavarba hozhatóak.
Az O esetén a két fő skill playert említetted, de azért van még Greenen kívül is célpont, Gresham (TE) számít a másodiknak, de van egy korrekt slot WR Hawkins személyében, aki igazából egy törpe, aki nagyon fürge és jól látja az ellenfél védelmét, és hogy hol lehet támadni őket. Mögöttük főként újonc vagy másodéves játékosok vannak, kevés hozzáadott értékkel, de a potenciál megvan bennük. Sajnálatos, hogy az idei harmadik körös választás Mo Sanu-t tegnap műtötték, így ő nem játszhat, nagyon jó kis célpont a RZ-ban, Colstonhoz hasonlítanám.

összességében én picit komplettebbnek látom a mi csapatunkat, főleg a frontok terén, ha tudtok nyomást helyezni Daltonra akkor könnyen zavarba jön, illetve fordítva, ha rövid passzokkal operáltok, és le tudjátok lassítani a DL-t akkor jó esélyetek van folyamatosan haladni. a mély labdával is érdemes a Bengals ellen operálni, de erre a DL kevés időt hagy többnyire. Az utóbbi időben sikerült korán vezetést szereznünk, ha így lesz és passzolnotok kell végig, akkor az nem jó hír, ha a védelem (elsősorban belül) meg tudja verni a mi OL-ünket, akkor jó esélyetek van.

ami nem hajlik, az törik!