NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Cook várhatóan szerdán edzésbe áll, ...gabtsi
...nasheem eközben zokog.
Mikey
Hát ez azért barokkos túlzás. Robinsonnak nagyon szurkoltam, hogy megragadjon nálunk. Bár voltak hibái és mindenképp erősödnie kell, de szerintem ezzel a pár meccsel ezt a célt elérte. Cook most még jobb és az ő játékával nincs is bajom. Remélem tolja olyan szinten majd, mint a sérülése előtt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Editke: mindenesetre bármi is lesz én nagyon élvezem ezt a szezont es jó nézni a fiatalokat ahogy küldik ahogy a csövön kifér. A rajatszast meg úgy is fogom ha nem leszünk ott, persze jó lenne egyszer nyerni egy po meccset, de nem ismerem az érzést így nincs nagy hiányérzetem.
gabtsi
Teljes mertekben egyetertek mondhatni a szambol vetted ki a szot!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
csá! 6-5 ... nem kell magyarázni...

közben, megnéztem a hattalmas Baltimore-t San diego-ban! 😊
ez egy sorsdöntő meccs lesz nekünk az biztos! qrva nehéz lesz, de ez elmondható a SD -ról is, azután a meccs után kemény lehet motiválni... kíváncsian várom a hétvégét ismét!!! 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Cook várhatóan szerdán edzésbe áll, ...gabtsi
...nasheem eközben zokog.

---

Szerintem ne nagyon kezdjünk el beszélgetni a rájátszásról. Amikor legutóbb ezt tettük, L4 sorozat következett. Szóval szvsz maradjunk annyiban hogy örülünk az apró sikereknek, így pl. Sanu 4 TD-jának 3 kezdése alkalmával, vagy Dalton 9 TD, 0 INT arányának szintén az utolsó három meccsről.

😉
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Yol szólsz. én minden vasárnap vereségre számítva ülök le a tv elé.

Editke: mindenesetre bármi is lesz én nagyon élvezem ezt a szezont es jó nézni a fiatalokat ahogy küldik ahogy a csövön kifér. A rajatszast meg úgy is fogom ha nem leszünk ott, persze jó lenne egyszer nyerni egy po meccset, de nem ismerem az érzést így nincs nagy hiányérzetem.
Azt beszéltük februárban, hogy egy jó draftra vagyunk az igazán joktol, es eddig úgy néz ki nagyon nem zartunk rossz draftot. Ugyh vélhetően jó lesz nézni a fiukat a jövőben is, es ez a fontos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem rossz company, de én meg mindig nem vagyok meggyőzve h ő az. De kétségtelenül halad efelé, dec 23an nagyon sokat tehet érte.gabtsi
December 23-ig is sokat kell tennie erte, vagy az a meccs tet nelkuli lesz.

En oszinten vereseget varok vasarnap, csak mert az evek soran megtanultam hogy ha nem akarsz ongyilkos lenni bengals szurkolokent akkor a "hoping for the best but expecting the worst" (Alphaville - Forever Young 😊) mentalitast kell kovetni..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem rossz company, de én meg mindig nem vagyok meggyőzve h ő az. De kétségtelenül halad efelé, dec 23an nagyon sokat tehet érte.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
. @Bengals QB Andy Dalton is 1 of 3 players in @nfl history with 20+ TD passes in each of 1st 2 seasons (P Manning, Marino)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Cook várhatóan szerdán edzésbe áll, kíváncsi leszek mit dob az amúgy sem gyenge falon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Viszont ha kikap a csapat, legalább tudjuk miért lesz. 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
aztán szurkold ki azt a kurva WINT!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Azt hiszem ezt meg nem irta senki, szerintem erdekes es mindenkepp bizakodasra adhat okot:

Dalton az utobbi 3 meccsen 9 TD 0 interception, elotte ez 14-11 volt, a negymeccses veresegi sorozatban 6-7. Az utobbi harom meccsen atlagban 30x passzolt, az elotte levo 4 meccsen atlagban 40x.

Ehhez nyilvan hozzajarul BJGE javulasa es hogy tobbet hasznaljuk Peermant, ugye BJGE back-to-back 100+ meccseket hozott, Peermant meg gondolom mindenki ugyanugy figyeli a forumrol mint en amikor palyan van es hat jo latni hogy mostanaban es meg is esik.

Mindenesetre barmennyire is imadom a Madden stilusu jatekot amit mar evek ota csinalunk, sajnos sosem mukodik lasd Palmer es Dalton nagy meccsei amikor hiaba dob 50 kiserletbol 400 yardot megis kikapunk.

Nem tudom mit akarok ezzel mondani, a lenyeg hogy tenyleg most ugy nez ki kezd osszeallni a dolog, persze most nem a patriotsot vertuk meg de azert a multheti Giantsveres megiscsak valami volt es ezt a tegnapit is jo volt latni.

A vedelemrol most nem szolnek azt mar eleget tettetek ti is 😊

Vasarnap Who Dey Day!!!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyszerűen döbbenet az ember. pedig nyilván figyelnek rá minden meccsen, kiemelten, de megállíthatatlan. passz és futás ellen is abszte kiemelkedő játékos. remélem megkapja a megérdemelt mediahype-ot, és mindenki fogja tudni micsoda csodálatos playa. a hozzáállásáról nem is beszélve.
Peter King nagy PFF fan (spanok az alapítóval) így már ő is emlegette, mint az év védője, de szavazatot se nagyon fog kapni imho.

kíváncsi leszek mi pénzt fog akasztani az offszezonban, 8-10 millió / év környékére teszem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Geno Atkins: DPOY Candidate
 www.profootballfocus.com/blog/2012/11/26/geno-atkins-dpoy-candidate/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Érdekes, hogy a tegnapi meccs pontosan felében három WR-es felállásban játszott a csapat.
Charles játékideje szépen növekszik, tegnap a snapek 35%-át pályán töltötte.
Pressleynél szintén 35% az arány, érdekes hogy milyen keveset használja Gruden.
A támadófalból Zeitler egy snapet hiányzott, ez nem tudom milyen okból történhetett, de érdekességnek elmegy.
Geathers és Dunlap továbbra is fej-fej mellett a snapszámokat tekintve, Mike Johnson fölényesen a legtöbbet van pályán a DE-k közül.
Sims is egyre több lehetőséget kap, és ezt Peko 'szívja meg', csak a snapek 61%-ában volt pályán tegnap.
Gyakorlatilag megint két LB-vel játszott végig a csapat, Maualuga és Burfict minden egyes játéknál pályán volt (61/61), mellettük Lawson és Lamur egyaránt 9 snapet kapott.
Ebből kikövetkeztethető, hogy Adam Jones nickelként a snapek 70%-ában pályán volt, míg Clements egyetlen snapet kapott.

Lassan elmondhatjuk, hogy a csapat alap D# felállása a 4-2-5.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tegnap az első félidőben az O és a D is nagyon oda tette magát, remélem ez folytatódik a Chargers ellen is, bár az sokkal nehezebb meccs lesz. Kár, hogy nem most játszunk a vasassal, irányító nélkül nem nagyon megy nekik...rizanjn
sztem nincs értelme úgy bemenni a rájátszásba, hogy a Pittsburgh-öt (Bennel) nem tudjuk megverni. imho a Patriotsot kivéve, bármely AFC csapat ellen jó esélyünk lehet, de ezt bizonyítani kell a nagy meccseken is.

erre kapunk lehetőséget dec 23án, remélhetőleg a Vasas teljes erejével szemben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De az tegnap is látszott, hogy a fő prioritás André Smith megtartása kell legyen a szezon végén, akár franchise taggel.gabtsi
A Dagit megnézném vak oldalon is. Más világ tudom, de van benne kraft. Szerencsétlen Collins meg játszott eddig vagy 10 snappet, holott solid kezdő szint.
nasheem
Már Whit sem elég atletikus (jóllehet technikával pótolja a hiányosságait) a bal oldalra, André ölég vicces lenne imho. Solid RT, bőven jó ott. és Zeitlerrel mit pusztítottak tegnap megint. Futásban is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a vasárnapi nagyon fontos meccs lesz. én nem hiszem h a Chargers még bármibe bele tudna szólni, de akkor is hatpontos meccs, illetve nagyon fontos, hogy tovább tapadjunk az élmezőnyre.

A Miami mét kétszer játszik a Patsszel, és még mennek Friscoba is, így én háromszereplősre venném az AFC WC versenyt: Colts, Steelers, Bengals.

A Colts is megy most Detroitba és még két Texans, a Steelers meg mos még Ben nélkül megy Baltimore-ba.
Ha nyerünk San Diegoban és papírforma eredmények születnek akkor elindul a tánc és mehetünk majd a 16. héten Pittsburghbe a playoffért. az de szép lesz!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
De az tegnap is látszott, hogy a fő prioritás André Smith megtartása kell legyen a szezon végén, akár franchise taggel.gabtsi
A Dagit megnézném vak oldalon is. Más világ tudom, de van benne kraft. Szerencsétlen Collins meg játszott eddig vagy 10 snappet, holott solid kezdő szint.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Tegnap az első félidőben az O és a D is nagyon oda tette magát, remélem ez folytatódik a Chargers ellen is, bár az sokkal nehezebb meccs lesz. Kár, hogy nem most játszunk a vasassal, irányító nélkül nem nagyon megy nekik...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De ha Atkinsről ódákat zengünk, akkor azért Mike Johnsonról is illene. 8 sackkel rendelkezik ő is, ami hatalmas dolog, hetedik legtöbb a ligában a DE-k között!Mikey
érdekes lesz mert ugye ő is lejár év végén. kíváncsi vagyok, hogy ez a számokban jó szezon (lényegében egy kiemelkedő meccse volt), mennyire hozza meg az étvágyát, szeretne e továbbra is itt játszani, mindenáron nem kell megtartani, de utódja sincs, úgyh gondolom vele terveznének Marvinék.
De az tegnap is látszott, hogy a fő prioritás André Smith megtartása kell legyen a szezon végén, akár franchise taggel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Lawson!

Bár tegnap döntő pillanatban hozott egy forced fumble-t, de attól még kaki.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sanuval kapcsolatban akartam írni, hogy majd szóljatok kit fikázzak még, jó eséllyel megtáltosodik. 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
sajnálom BJGE-t kicsit, megérdemelte volna, ha a két nagy futását TD-vel fejezi be.
A legjobb mégis, hogy SANUUUUUUU egy állat volt 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A gabtsi által három hsz-szel lentebb már bemásolt idézet folytatása.
"I've got two contracts in my life. One with my wife and the other to protect Andy Dalton."

"We get paid to do a job and every week I go one-on-one with guys and my job is to keep Andy from getting hit. I take a lot of pride in that. It means a lot to me and somebody who gets a cheap shot after the whistle blows four times and takes it because that's his chance to hit the quarterback, I take that personal."Andrew Whitworth
Az utolsó mondatrész nagyon tetszik.

Egyébként ami sokat mondó, hogy Lewis is annyit mondott csak, hogy "tette a dolgát" és nem azon polemizált, hogy felelőtlen volt Big Whit mert kizáratta magát a meccsről. Ez jó!

---

Amit a Fisher-Price Package művelt tegnap, az valami hihetetlen volt. Hát milyen nyomás volt már Palmeren?? Nem emberi...
De ha Atkinsről ódákat zengünk, akkor azért Mike Johnsonról is illene. 8 sackkel rendelkezik ő is, ami hatalmas dolog, hetedik legtöbb a ligában a DE-k között!
Ugyanígy az O-line is olyat dominált, hogy Dalton akár le is ülhetett volna abba a bizonyos kempingszékbe. És most a run blocking is rendben volt, nemcsak Green-Ellis két és Peerman egy nagy futása miatt, hanem egyébként is jöttek konstansan a 4-5 yardos futások az eddigi 0-3 yardosok helyett.
Meg is lett az eredménye. Két domináns fal: sima győzelem.

Épp jókorra látszik összeállni a csapat.