NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Nem nagyon ismerem a Bengalst,milyen csapatotok van? 😊 annyit vágok hogy nagyon jó dlineotok van,meg persze a minden koca nfl fan által ismert Dalton-Green páros 😊A futójátékotok milyen? Ti mire számítotok ellenünk?Cowboykarcsi
csak a győzelem az elfogadható! 😊

futójáték: Green-Ellis neve ismerős lehet! 😉
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem nagyon ismerem a Bengalst,milyen csapatotok van? 😊 annyit vágok hogy nagyon jó dlineotok van,meg persze a minden koca nfl fan által ismert Dalton-Green páros 😊A futójátékotok milyen? Ti mire számítotok ellenünk?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ST szempontból talán nagyobb érvágás Peerman 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Lewis elmondása szerint nem lehet tudni, Peerman mikor térhet majd vissza a vasárnap beszedett bokasérüléséből.
😕

Kiváncsian várom, Herron jön-e fel PS-ből. Nagyjából 5 hete Gruden szerint még nem volt kész rá...
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363

hat ennyire ultem itt latszik kb, nem a legeslegjobb hely de igy is nagyon kozel volt alapbol nehanyszor amikor meg az oldalvonalnal volt a tortenes akkor meg foleg



Tobbek kozott Green es Dalton vonul le eppen a palyarol, ok eleg messze voltak, nehanyan koztuk Pacman is korabban ott ment be kb ahol a feherruhas ember alldogal ezen a kepen.

A kepek nem a legjobbak mert telefonnal lettek fotozva, ezert elnezest kerek.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
PFF:
The Bengals’ defensive line contains one of the most dominant players in the NFL, Geno Atkins. His rating of +49.1 is almost twice as high as the next best defensive tackle. He ranks third in run stop percentage and first in pass rush productivity among defensive tackles. Good luck, San Diego.
😀nasheem
tegnap egy születésnapon rettenet mód sikerült bekarmolni, egy dologra emlékszem határozottan: Soldi 10 percig küldte nekem a Geno love-ot. szal hivatalosan jó a gyerek 😊

viszont ez a pff cikk (nem a geno rész) fölháborító. gabtsi
Tényleg qrva jó, meg úgy az egész mostani Bengals-t csípem Daltonnal, Greennel együtt. Sok szimpi játékosotok van.Soldados
azért szimpi mert nem nyertünk még ellenetek.
majd ha éveken át faszra lesztek húzva, akkor nem lesznek ennyire szimpik 😊
kezdésnek mondjuk dec 23 pont ideális.gabtsi
héjhóóó, húsznapos a colstok?sutianap
Visszanéztem, 27 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
-Andre Smith tenyleg nagyon kerek.85
😀 😀

---

Rájátszás? Kit érdekel? Így is több meccset nyert már a csapat, mint vártam.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
PFF:
The Bengals’ defensive line contains one of the most dominant players in the NFL, Geno Atkins. His rating of +49.1 is almost twice as high as the next best defensive tackle. He ranks third in run stop percentage and first in pass rush productivity among defensive tackles. Good luck, San Diego.
😀nasheem
tegnap egy születésnapon rettenet mód sikerült bekarmolni, egy dologra emlékszem határozottan: Soldi 10 percig küldte nekem a Geno love-ot. szal hivatalosan jó a gyerek 😊

viszont ez a pff cikk (nem a geno rész) fölháborító. gabtsi
Tényleg qrva jó, meg úgy az egész mostani Bengals-t csípem Daltonnal, Greennel együtt. Sok szimpi játékosotok van.Soldados
azért szimpi mert nem nyertünk még ellenetek.
majd ha éveken át faszra lesztek húzva, akkor nem lesznek ennyire szimpik 😊
kezdésnek mondjuk dec 23 pont ideális.gabtsi
Nem. Nekem nem ezen múlik, hogy egyes játékosok, vagy csapatok szimpatikusak-e. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
PFF:
The Bengals’ defensive line contains one of the most dominant players in the NFL, Geno Atkins. His rating of +49.1 is almost twice as high as the next best defensive tackle. He ranks third in run stop percentage and first in pass rush productivity among defensive tackles. Good luck, San Diego.
😀nasheem
tegnap egy születésnapon rettenet mód sikerült bekarmolni, egy dologra emlékszem határozottan: Soldi 10 percig küldte nekem a Geno love-ot. szal hivatalosan jó a gyerek 😊

viszont ez a pff cikk (nem a geno rész) fölháborító. gabtsi
Tényleg qrva jó, meg úgy az egész mostani Bengals-t csípem Daltonnal, Greennel együtt. Sok szimpi játékosotok van.Soldados
azért szimpi mert nem nyertünk még ellenetek.
majd ha éveken át faszra lesztek húzva, akkor nem lesznek ennyire szimpik 😊
kezdésnek mondjuk dec 23 pont ideális.gabtsi
héjhóóó, húsznapos a colstok?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
39 sacket szereztünk ami a legtöbb jelenleg a ligában.
Geno 9.5nél tart, MJ93 8, Dunlap és Gilberry 4-4.

Gilberry is igen korrekt pickup volt így év közben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
PFF:
The Bengals’ defensive line contains one of the most dominant players in the NFL, Geno Atkins. His rating of +49.1 is almost twice as high as the next best defensive tackle. He ranks third in run stop percentage and first in pass rush productivity among defensive tackles. Good luck, San Diego.
😀nasheem
tegnap egy születésnapon rettenet mód sikerült bekarmolni, egy dologra emlékszem határozottan: Soldi 10 percig küldte nekem a Geno love-ot. szal hivatalosan jó a gyerek 😊

viszont ez a pff cikk (nem a geno rész) fölháborító. gabtsi
Tényleg qrva jó, meg úgy az egész mostani Bengals-t csípem Daltonnal, Greennel együtt. Sok szimpi játékosotok van.Soldados
azért szimpi mert nem nyertünk még ellenetek.
majd ha éveken át faszra lesztek húzva, akkor nem lesznek ennyire szimpik 😊
kezdésnek mondjuk dec 23 pont ideális.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
PFF:
The Bengals’ defensive line contains one of the most dominant players in the NFL, Geno Atkins. His rating of +49.1 is almost twice as high as the next best defensive tackle. He ranks third in run stop percentage and first in pass rush productivity among defensive tackles. Good luck, San Diego.
😀nasheem
tegnap egy születésnapon rettenet mód sikerült bekarmolni, egy dologra emlékszem határozottan: Soldi 10 percig küldte nekem a Geno love-ot. szal hivatalosan jó a gyerek 😊

viszont ez a pff cikk (nem a geno rész) fölháborító. gabtsi
Tényleg qrva jó, meg úgy az egész mostani Bengals-t csípem Daltonnal, Greennel együtt. Sok szimpi játékosotok van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
tippek? 😊
nhm
A Steelers, a Steelers, így ők tuti bemákolják magukat a POba. Sajnos a Colts is nagyon egyben van mentálisan és náluk az előny. Abban sem vagyok biztos, hogy a Texanst nem csapják meg oda-vissza vagy legalább vissza.
Inkább nem tippelek 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Kár, hogy nyert a Colts és a Vasas is.Mikey
Na most törlesztettél a ND eredmény bemondásért 😊
Az alsó infósort kitakarva néztem a közvetítést. Mondjuk sejtettem hogy nyertek, mert az eredménykövetőt a végén ellepték a vidám Vasas fan-ek.

nasheem
pedig megálltam, h elmondjam! de ne légy mazochista, ne nézd meg! 😊nhm
Így lesz igazán mazochizmus végignézni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
85
Hatalmas lehetett. Nem kicsit irigyellek 😊
Köszi a beszámolót!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Kár, hogy nyert a Colts és a Vasas is.Mikey
Na most törlesztettél a ND eredmény bemondásért 😊
Az alsó infósort kitakarva néztem a közvetítést. Mondjuk sejtettem hogy nyertek, mert az eredménykövetőt a végén ellepték a vidám Vasas fan-ek.

nasheem
pedig megálltam, h elmondjam! de ne légy mazochista, ne nézd meg! 😊
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Kár, hogy nyert a Colts és a Vasas is.Mikey
Na most törlesztettél a ND eredmény bemondásért 😊
Az alsó infósort kitakarva néztem a közvetítést. Mondjuk sejtettem hogy nyertek, mert az eredménykövetőt a végén ellepték a vidám Vasas fan-ek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
tippek? 😊
nhm
Nem lesz playoff. Ha lenne azert hatalmas dolog lenne tekintve hogy 30 eve nem volt back-to-back rajatszasos ev Cincinnatiben. Nem lenne kis dolog ha Daltonnal es egy ilyen fiatal gardaval sikerulne ezt a sorozatot megtorni..

De tovabbra is hoping for the best but expecting the worst ami engem illet, ugyanakkor amig van akar csak minimalis esely is a PO-ra izgalmas minden meccs amit jatszunk!
Na persze akkoris az ha nem, de tudjatok hogy ertem


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nem egyszerű a szitu...

MI(7-5):
Cowboys, @Eagles, @Steelers, Ravens

Steelers (7-5):
Chargers, @Cowboys, Cinci, Browns

Colts (8-4):
Titans, @Texans, @Chiefs, Texans

a Jets (5-7) 3x jáccik idegenbe, nehéz elképzelnem, h odaérnének...
a Phins (5-7) 2x idegenbe: '49ers, Pats...


ha nem lenne a Colts akár hátra is dőlhetnénk, és az lenne, mint tavaly... 😊

tippek? 😊
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Na hazaertem, gyorsan beszamolok az elmenyeimrol hatha valakit erdekel.

Szoval helyi ido szerint ugyebar 1 15-kor kezdodott a meccs, en olyan 12 korul erkezhettem meg a stadionhoz helyi erdeku vasuttal fekete C. Johnson mezemben egy olasz baratommal.
A parkoloba erve egy ismeros ismerosenek a tailgating bulijat latogattuk meg, az emberek abszolut bolondok voltak de nagyon pozitiv ertelemben, es egyebkent nagyon meglepodtem de voltak mar a parkoloban is szep szammal bengals szurkolok, szoval ott kajaltunk pialtunk beszelgettunk aztan olyan 12 45-kor mentunk be tenylegesen a stadionba hogy elfoglaljuk a Left Field 11 szektor 6. soranak 3-as es 4-es szamu uleseit. Oszinten majdnem osszeszartam magam amikor odaertunk, gyakorlatilag 5 meterre voltam a palyatol (10-re a cheerleaderektol) nagyjabol az 5 yardos vonal magassagaban a Cincinnati feloli oldalon, tehat minden tokeletes volt. Bevonulasnal mondjuk egy 20 meterre tolem johettek be a fiatalok, sosem hittem volna hogy valaha latok egy bengals meccset plana nem hogy ilyen kozelrol, az elso 15 percben meccskezdesig csak bamultam ki a fejembol es el sem hittem mi tortenik.
Ami a meccset illeti hat egesz mas onnan nezni mint a teve elol, oszinten szolva ha nem bengals meccs lett volna unalmas lett volna nekem (korabban voltam egy USC meccsen partatlankent es az unalmas is volt) de igy minden percet elveztem. Mar mondtam, hogy sok volt a bengals szurkolo foleg ugye azon az oldalon ahol en ultem, itt valoszinuleg tobbsegben is voltunk, ugyhogy a hangulat is jo volt, meg a programok is csak sok a kocsog ugye.
Hat ez volt az elbeszelesresze, mivel faradt vagyok a maradekot inkabb vazlatosan irom le meg amugyis eleg hosszu mar ez a bejegyzes szoval rovidebbre fogom:
-a kb egyetlen hosszu passznal amit AJ fele ment es ugye tul szeles volt arrafele landolt a labda ahol ultunk es ott egeszen testkozelbol latthattam akarcsak Greshamet aki ugye ott szerezte a TD-t meg amugy a Dunlap fumble is ott volt csak az a palya kozepen
-elso eszrevetelem a csapatkapitanyok csoportja volt: Dalton, Green, Atkins, Pacman es Mau; 2 masodeves, egy harmadeves, egy negyedeves es egy Pacman azert nem rossz ez a fiatalitas
-Pacman meccs elotti rutinja: kickoff elott odakocogott az endzone sarkahoz, felrugta na nem ugy agresszivan csak inkabb feldontotte azt a narancssarga szart, aztan futballistasan keresztet vetett a klasszikus eg fele mutato mutatoujjas zaromozdulattal
-ami a jatekot illeti nekem az tunt fel ugy eloben es annyira azert nem tudtam analitikusan figyelni a jatekot na nem mintha maskor ezt tennem, de szoval a play action abszolut nem ment, ahanyszor csak megprobaltuk Daltonnak futnia kellett az eleteert
-Andre Smith tenyleg nagyon kerek.

Hat nagyjabol ezeket tudom mondani, nem vagyok a fenykepezos fajta de a baratom telefonjaval nehany pillanatot azert megorokitettem majd ha megkapom oket akkor parat megprobalok ide betenni. A vege nagyon izgalmas volt eloben, Dunlap villant (nemhiaba van a top3 bengalsosom kozott😊) aztan mondtam a Marvinnak meg Andynak hogy mivel a toltok nagyon raalltak a passrushra figyeljenek hogy valoszinuleg meg fog nyilni kozepen az ut, orulok hogy hallgattak ram es bejott.

Tenyleg nem hiszem el mennyire kozel voltak, meccs utan meg ugye ott kajabalt mindenki az elhalado jatekosoknak hogy jojjenek oda, hat nem tettek de azert integettek meg a Pacman mivel bolond szegeny ahogy kocogott be az oltozobe csinalt egy ilyen a Lynch a saints elleni TD-jenel vegrehajtott vetodesehez hasonlo ugrast csak o itt az agyeka helyett a torkat fogta es vigyorgott, a jelentest nem egeszen ertettem de mindenkepp szorakoztato volt.

Hat mostmar tenyleg ennyi, hatalmas elmeny volt hacsak ujra belegondolok hogy milyen volt eloszor odaerni igencsak nagymennyisegu ver hagyja el az agyam es indul el a derekam fele haha hihetetlen hogy kijutottam egy meccsre foleg ha belegondolok hogy 5 eve meg hajnalban fagyoskodva neztem a csikokat NFL.comon..

Who Dey!

 www.youtube.com/watch?v=ubB21AMpRIw


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Dunlapet leszólta Gábor, gyorsan hozott két sacket és két forced fumble-t.
Mikey
hehe, nekem is ez ugrott be elsőre, meg hogy kit kéne leszóljak legközelebb 😀

Gresham viszont jószar volt most legalább.

nagy W volt, az offense ritka szarul játszott, Daltonnal az élen, de a D óriásit ment, lehozták TD nélkül, nagyon kellett. Ez volt az a meccs, amit a same old bengals tükörsimán bukott volna el. de ez már a nubreed!

sajnos az eredmények nem alakultak jól, de ha a maradék négy meccset megnyerjük megvan a PO, és a div győzelem sem elérhetetlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Mikor félidőben elmentem aludni, nem gondoltam, hogy győzelemre ébredek majd.
De csak kiszenvedte a csapat.
Dunlapet leszólta Gábor, gyorsan hozott két sacket és két forced fumble-t.
Kár, hogy nyert a Colts és a Vasas is.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Peerman megsérült, Kirkpatrick pedig agyrázkódást szenvedet...de legalább W.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fuuu bazdmeg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha elbukjuk szét..asz az ideg. Pedig ahogy a dolgok menni szoktak, ez tuti bukó meccs volt. A végén mégis kiszenvedtük. Recsegett, ropogott, nyikorgott, de amikor kellett jött egy hosszabb futás, egy sack vagy épp egy INT.
Hatalmas meló volt.
4 win zsinórban és tapadunk!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."