Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
...akkor most bassza igazán a csőrömet a DAL elleni vereség. :/

---

Mily' szép lenne egy Heinz Fielden aratott győzelemmel bebiztosítani a PO helyet...
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szerintem a Ravens mar ugyis megnyeri a csoportot de jelenleg eleg jol all a dolog, kar azert a par meccsert amit buktunk - cowboys, dolphins, browns.. Mindenesetre mostmar biztos hogy lesz izgalom es ok meccset nezni az ev vegeig es nekem ennyi eleg a tobbi csak raadas!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
off: Miller darálja rendesen Flacco-t! 😊
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az is érdekes azért h Whitworth agyrazkodassal játszott majdnem végig. Nem tudom elképzelni, hogy nem vettek ki a játékból. Így se volt rossz mindenesetre.gabtsi
Rohadt furcsa is volt, hogy néha a zebrák kérdezgették, hogy jól érzi-e magát.
Imbolyogva ment oda nem egyszer a snaphez.
Így még inkább érthetetlen, hogy miért nem ültettük le korábban. Collins azért minőségi csere.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
#Bengals sign FB John Conner.
...
Számomra meglepő, hogy 2 éves szerződést írtunk alá vele.megyerikrisz
Ez betudható annak, hogy már csak 2(+n) meccs van hátra a szezonból, és annak, hogy egyelőre kérdéses mennyi kihagyás vár Pressleyre. Mert lehet hogy a kövi szezon kezdetére még nem lesz teljesen játékra alkalmas állapotban.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Az is érdekes azért h Whitworth agyrazkodassal játszott majdnem végig.gabtsi
Meglepő? Neki erre van szerződése! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az is érdekes azért h Whitworth agyrazkodassal játszott majdnem végig. Nem tudom elképzelni, hogy nem vettek ki a játékból. Így se volt rossz mindenesetre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
#Bengals sign FB John Conner.

Kíváncsi leszek, mennyi idő alatt tanul be, Pressley blokkolásai hiányozni fognak. Számomra meglepő, hogy 2 éves szerződést írtunk alá vele.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Sanu kiesése tűnik nagy gondnak illetve hogy a tiszta celpontoknak Dalton nem, vagy nem jól passzolta a labdát.

gabtsi
Egyetértek, viszont én azon is meglepődtem, hogy egy ilyen formában lévő secondary ellen milyen keveset használtuk Hawkinst. Nagy károkat lehetett volna okozni középen, és ezekben a pár yardos játékokban talán Dalton is pontosabban célzott volna. Pláne úgy, hogy akkor elvileg kevesebb idő alatt szabadulhatott volna a labdától.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
En nem láttam semmi különöset a meccsen, a futojatek ment nagyjából, Dalton nyomás alatt szar volt, aa usual. Viszont a D nagyon nagyot játszott, nem csak a TO-k, de a két GL stand. Sack kevés de nyomás annál inkább volt.

A tamadofal nem fog mégegyszer ilyen rosszul játszani, főleg a Steelers ellen nem szoktak. Sanu kiesése tűnik nagy gondnak illetve hogy a tiszta celpontoknak Dalton nem, vagy nem jól passzolta a labdát.

általában szar játék után jól szoktunk menni, szerencse h nyertünk is. 10 napunk van, kis pihenő aztán jöhet az év meccse. Teljesen más lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Lehet hogy 2 hét égés jön, ám akkor is .500-on végez a csapat, ami 2 meccsel az általam elvárt fölött lesz.
Szóval felőlem kikaphat úgy a Steelerstől mint a Ravenstől a Bengals, én elégedett leszek.

| Oké, valójában lelkesen anyáznék ha ez megtörténne, mert mindkét meccs nyerhető. Kérdés, előjön-e a same ol' Bengals forma. |
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hát ez meg mi a méteres lószerszám volt? Azt hittem valami dummies összefoglalót sikerült letölteni meccs helyett.

Két nagy kérdés van:
1. össze tudja-e rakni gruden a támadósort romjaiból (Pressley kiesése durván alánk vág)
2. Ki engedte meg az eagelsnek, hogy bengalskodjon?

2 hét konstans égés jön, ha nem kerülnek helyre a darabok. Aggódom, de az a jó, hogy van miért 😊

Ja és valaki csinálhatna egy Gilberry siget. Viselném büszkén 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Egy jó csapat fő tulajdonsága, hogy akkor is nyer, ha szarul játszik.

Szóval kurvajó csapatunk van. Nemtudom mi a gondotok.Mikey
Abszolut jogos es a multheti is majdnem megvolt azert. A gyozelmet sosem kell magyarazni, meglatjuk ez mire lesz eleg, remelem jol jon a kis extra piheno.

En azt nem ertem, hogy miert van az hogy minden meccsen kiveve azt a ketevente egyszeri alkalmat amikor tenyleg minden osszejon (bears, giants) van egy csomo teljesen otlettelen es elettelen drivunk sot inkabb negyedunk vagy altalaban meg tobb is?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Egy jó csapat fő tulajdonsága, hogy akkor is nyer, ha szarul játszik.

Szóval kurvajó csapatunk van. Nemtudom mi a gondotok.
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
félidőben bevallom ki nyomtam a tévét.. de aztán álmatlanság miatt csak végig néztem.

sajnos ez egy ilyen év.. egyszer úgy játszunk, hogy bárkit képesek vagyunk megverni, máskor meg érthetetlen módon nagyon gyengén. utolsó két meccsen az utóbbi érvényesült sajnos, de legalább most a w megvan.
(érdekesség: abból a sajnos pár meccsből, amit idén láttam, valahogy mindig nagyon rosszul teljesítettünk.. lehet rossz ómen ez).

most kis pihenő, aztán jöhet a vasas. reméljük addigra össze szedjük magunkat, mert ez így édes kevés.


több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lényeg még elmaradt: Gratulálunk! Ígérjétek meg legalább a PO-ig eljuttok ha már mi mindent megtettünk nektek ezért, és a többi csapattól is szereztek legalább ennyi labdát 😀, Daltonnak meg adtok egy beton falat mert bizony ezen a meccsen elismerem komolyan kiütköztek a nyomás alatti hiányosságai bár ilyen szempontból a playhíváson is el lehetne gondolkodni... További sok sikert!
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Herronnak most összejött a punt-block. BJGE megint 100yard fölött...Dalton és az OL nulla volt, de a DL megint villant 😊.MarioAna
csak ezuttal csak villant de osszessegeben ezuttal alulmaradtunk pass rushban en azt hittem a nem acelos phily O-line ellen nagyon jo meccsuk lesz.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Herronnak most összejött a punt-block. BJGE megint 100yard fölött...Dalton és az OL nulla volt, de a DL megint villant 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
én is néztem! nem vagyok elégedetlen a WIN-nel, egy ilyen kellet volna múlt héten is, most jóval 1szerűbb lenne!

de
ez qrva kevés lesz a hátralévő két meccsen! 😕 arra jó volt, h reménykedhetünk tovább, de most én is azt mondom, ez kevés! Dalton futott TD-n kívűl gyenge, Green TD-n kívűl gyenge, BJGE hozta a 100yardot! kiemelném még Burfictet, Ő zúzott!

figyeljétek meg a BAL kikap a Broncos-tól is, és még jön nekik egy Giants is... így lesz igazán pikáns az uccsó meccs! 😊

ezzel csak azt akarom mondani, h sztem még az utolsó körben is lesz remény! 😊

Höri: jóvolt, köszi!
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
En nezem, tudom hogy nem eredmenykoveto de meccs utan sosem szoktam irni, hat ezt fajdalmas nezni. A leheto legrossszabb jo eredmeny, a W megvan (meg 10 perc van a negyedikbol, remelem nem szoltam el) de azon kivul ami az O linet es Daltont illeti ez siralmas. Reszletek szakertotarsaimtol kesobb gondolom, de nem tudom mikor voltam utoljara ilyen elegedetlen gyozelemmel - megintcxsak remelem nem szoltam el.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nna gyerekek, ki marad fenn/kel fel? 😊

mustwin baby! 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Talán itt is van akit érdekel:  philly.blog.hu/2012/12/12/beharangozo_bengals_eagles
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Gameday 😊 vagyis csak este. Kíváncsi vagyok mit alakítunk...kötelező W lenne.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A DAL ellen nem játszó trió - Kirkpatrick, Nugent, Peerman - nem játszik holnap a PHI ellen sem.
Továbbá Mike Johnson játéka kérdéses, mindenki más játékra alkalmas állapotban van.

#mustwin