Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Immaculate interception by reggie nelson 😉

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a meccs napján lesz 40 éves az "Immaculate Deflection", ameddig a Steelers nevetség tárgya volt. akárcsak a Bengals az utóbbi 30 évben. 22 éve nem nyertünk playoff meccset. olyat se sokat mint a vasárnapi, de egy meccsen megfordulhat minden, és megjöhet az az attitűd (önbizalom ha úgy tetszik), ami kell ahhoz, hogy nyerni tudj az NFL-ben.
gabtsi
melyik picknek kell talalo nevet talalni ? 😊
hatalmas meccs volt amugy, a 4. negyedben mar engem is elkapott a hev semlegeskent, bar nyilvan nektek szurkaltam.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ja, es az elmúlt 4 évben 3 po, daltonnak így pont annyi van mint Palmernek. Ha!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Így így.

Ilyen színvonalú védelemmel nem fogunk találkozni a PO-ban, max a Denver ami közelít ehhez a szinthez. De az összes többi ellen fel tudunk tenni 20+ pontot a táblára ami egy playoffban bőven elég lehet. Es idegenben geci jók vagyunk, második legjobb mérleg a ligában.

Playoffs baby!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerencsére még egy ilyen védelem nem jön szembe idén, azaz az O csak jobb lehet (papíron persze). Akkor meg nem kell más, mint ugyan ez a játék a D-től és szervezhetjük a nagy közös bulit februárra: )

de viccen kívül. ha dalton javulna egy picit akkor tényleg bárkit bármikor. hihetetlen volt hogy mentálisan bírtuk. iszonyú volt a nyomás és állták a kölykök. AJ hogy akart már javítani a fumbli után! jonest hogy tüzelte Crocker a benézett playt követően! ezek fontosabbak, mint egy sack vagy parádés catch.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Szerintem nekem nem kell bemutatni a Bengals O-t. 😊
Tudnak nagyszerűen játszani, ezt az elmúlt pár hétben azért láttuk. Ha a futójáték klappol, akkor bárki ellen lehet esélye a csapatnak még úgy is, hogy a D-től nem kell a tegnapihoz hasonló kvázi tökéletes játék.
Azonban a gyakoribb eset az, hogy a passzjátékkal kéne megváltani a világot, ami azért gond, mert minden nagy játékban van 0.5 mm-nyi hiba. Vagy annyival hosszabb Andy labdája, vagy annyival megy balra, vagy az elkapó fordul annyival később... a lényeg, hogy csak passzjátékkal nem megy.
Persze az is igaz, hogy nem játszik minden vasárnap a liga #1 védelmével a Cincy.

Meg egyébként is. 6-10-et vártam szezon előtt, szóval nekem egy rossz szavam sem lehet a csapatra.

Mert ha még konstansan jól játszani nem is tud az offense, a legfontosabbat mégis tudja: nyerni.

Végeredményben pedig csak ez számít.

A védelemtől viszont kivagyok. Egyszerűen betegek.
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
++

ez a vedelem nagyon kemeny. es ugye defense wins championships...

30 ev utan eloszor back-to-back playoffs, jo ezt leirni. csak jo lenne 22 ev utan ujra nyerni is. de ilyen offense-zel..??
Mikey
Szerintem nagyon alulértékeled ezt a támadósort, bár hozzáteszem, hogy idén csak 6-7 Cinci meccset láttam. Tegnap a futás nagyon meg volt fogva, de ez nem lesz mindig így, nem fog minden meccsen ilyen védelem a túloldalon állni. Dalton pedig, ha kap a futástól segítséget, ilyen védelem mellett képes lehet meccset nyerni a PO-ban is. Meglepetésszagot szimatolok az első körben 😉
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Ez kérem világbajnok D, egyetlen playt néztek el (pacman vszleg), azon kívül semmit nem engedtek a steelersnek.
...

A ravens nyert, amivel biztos a hatodik kiemelés, így jó eséllyel foxboroughba kell menni, ami nem biztos h olyan rossz matchup mint elsőre tűnik.gabtsi
++

ez a vedelem nagyon kemeny. es ugye defense wins championships...

30 ev utan eloszor back-to-back playoffs, jo ezt leirni. csak jo lenne 22 ev utan ujra nyerni is. de ilyen offense-zel..??
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat a Cincynek! Ahogy gabtsinak is mondtam élőben, megérdemeltétek!

Amellett hogy ez a Bengals nagyon szimpi, a jövő is az övék! Még egyszer grat és remélem, sokáig juttok a PO-ban!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ez kérem világbajnok D, egyetlen playt néztek el (pacman vszleg), azon kívül semmit nem engedtek a steelersnek. Az o ugyan nem jatszott jól, de csak nehány centis múlt többször is h nem lett simabb a meccs.

Geno 13 sack, ami franchise rekord beallitas. Nem rossz a srác.

A ravens nyert, amivel biztos a hatodik kiemelés, így jó eséllyel foxboroughba kell menni, ami nem biztos h olyan rossz matchup mint elsőre tűnik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Meccs kozben azon gondolkoztam hogy egyik csapat sem erdemli meg a playoffot, de a meccs vegere meggondoltam magam 😊 A lenyeg hogy megvan, es hogy a vedelem igen erosnek latszik en nem hiszem el hogy nyertunk.

Egy dologtol felek, hogy ugyanaz lesz mint 3 (?) eve amikor leeresztettunk az utolso fordulora es a rajatszasra..

Amugy a fake punt a vegen csak nekem fordult meg a fejemben?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Nagyon kevésen múlott, de meglett. Védelem hatalmasat játszott egy játék kivételével (60 yardos TD), hatalmas nyomást tettek Big Benre. Támodók nem voltak a csúcson (bosszantó labdavesztések, dropok, rossz hívások), de ehhez kellett egy nagyon jó Steelers védelem, akik nagyon evés időt hagytak Daltonnak, a futást pedig megsemmisítették. Remélem a playoff-ba jutás felszabadít pár embert és még jobb lesz a hátralevő minimum 2 meccs.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Elek😊

Kemény volt mint a kád széle, de megvan!!!!! Beszélni meg nem igen tudok😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
gabtsi vajon túléli a mai estét? két ok miatt is rezeg a léc 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
YEeeeeeeeeeeeeee
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
brutál meccs volt.. le a kalappal a srácok előtt és grat a vasasnak is.. rég láttam ilyen gyomorgörcsös meccset.


több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na hajrá szép volt legalább nektek örülhetek majd a PO-ba és bízom benne sokáig, így tovább 😀
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Gratulálok, jobban megérdemeltétek.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ilyen offense-zel inkább be se jusson a csapat a rájátszásba. FÁJ nézni, de komolyan.Mikey
Dehogy fáj 😊
Dehogy ne jusson! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Nagy gratula! Húzzátok be a csoportot is jövő héten!

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nem ma fogok leszokni a piáról! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Grat a Bengalsnak!
Mi nem vagyunk odavalók.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

MEGCSINÁLJUK!!!!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Ilyen offense-zel inkább be se jusson a csapat a rájátszásba. FÁJ nézni, de komolyan.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ja es Dalton dunlap es mj93 nagyon gyenge mostanában!!!!

ami nem hajlik, az törik!