NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Allen, Binns, Iloka, Quinn, Sanu, Still és Thompson inaktív.
Azaz a szokásos.

Kell a W!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még egy kis Atkins:
 news.cincinnati.com/article/20121202/COL03/312020022

Daugherty ült le a DL edző Hayesszel beszélgetni arról, hogy mitől is olyan jó Geno.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000102247/Sound-FX-Marvin-Lewis
Marvin passza 😀😀😀 "I see you Marv!"

arról talán nem is beszéltünk, hogy mekkora húzás volt Lewistól, hogy 2010 után újra felvarrták a C betűket, pár héttel azután, hogy a sajtó keresztül hívta ki Daltont és Maualugát, hogy legyenek vezérei az egységüknek. Majd a meccsnapon meglepődve és meghatódva látták, hogy ott virít a C betű a mezükön.gabtsi
Kemény ez a videó! 😀

Gradkowski igazi homelessnek néz ki ezzel a borostával😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yuym6ga754oea8occxsk
'Sound FX': Cincinnati Bengals head coach Marvin Lewis mic'd up vs. Raiders in Week 12 of 2012
Go inside the headset with Cincinnati Bengals head coach Marvin Lewis as he leads his Bengals to victory over the Oakland Raiders.

Marvin passza 😀😀😀 "I see you Marv!"

arról talán nem is beszéltünk, hogy mekkora húzás volt Lewistól, hogy 2010 után újra felvarrták a C betűket, pár héttel azután, hogy a sajtó keresztül hívta ki Daltont és Maualugát, hogy legyenek vezérei az egységüknek. Majd a meccsnapon meglepődve és meghatódva látták, hogy ott virít a C betű a mezükön.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
.... ha valaki egy vitában a pff stattal érvel.
gabtsi
Pontosan ez a legnagyobb gond. Függetlenül mindentől csak a saját agylövésük után ítélkeznek. Értem én, hogy ez a legfontosabb ismérvük és baromi jó marketingeszköz, egy olyan saját mutató, ami egymagában jelzi a teljesítményt, de épp e miatt nem látják a fától az erdőt.

A 80as években hetekig bújtam azokat a Népsportokat, amiben a féléves-éves osztályzatrangsorok voltak. Tartott ez addig, amíg 90valahányban Mracskó lett a bajnokság második legjobb játékosa...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Peter King podcastban vendég volt ML, nem tudom hallgattátok e, sok érdekesség nem volt benne, de miután King is nagy pff fan, ezért természetes hogy Geno téma volt.

kérte King Lewist, hogy vigye vissza a 2010-es draft war roomba és mesélje el, hogy miért csúszott Geno a negyedik körig (15. DT-nek választották ki), és hogy miért választották. sokat nem mondott Marvin, csak annyit, hogy a "magassága" miatt csúszott a negyedik körig, és azért választották, mert úgy látták akkor, hogy Suh és McCoy után ő a harmadik legjobb pass rusher DT a classban (van aki ezt Alualuban látta), ami hatalmas need volt évek óta. Gyakorlatilag a megérkezésekor látták (nem volt nehéz, nekem is kiugrott a monitorról, hogy milyen gyors, agresszív és micsoda motorja van.) hogy ebben a fiúban hatalmas potenciál van.

24 éves.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is szoktam nézni, de mert kiindulási alapnak jó, de olyan hülyeségeket tudnak írni, hogy az eszem megáll, ezért nem is szeretem, ha valaki egy vitában a pff stattal érvel.
én nem hiszek abban, hogy egy ratingből meg lehet állapítani, hogy ki jó vagy sem. főleg, hogy halvány fogalmuk sincs, hogy mi az adott playben a feladata valakinek. szóval, hogy ad pl coverage grade-et egy DB-nek, ha nem tudja mi volt a coverage ? ha a QB on spot dobja a labdát, de lassan jön ki az irányváltásból a WR vagy nem hat hanem hét lépés után vág ki/be és nem ér oda akkor az pontatlan passz ?

de ebben a cikkben leírja az arc, hogy Greshamnek szar éve van, és berakja a mínusz 8as ratinget. hát kurvára nincs szar éve, semmilyen szempontból (TD-je lehetne több), és konkrétan karrier számokat hoz szinte mindenhol, jól blokkol és a korábbi évekhez képest nagyon keveset jön le a pályáról.

vagy hogy Dunlapnak milyen jó éve van, holott kezdő se tud lenni a depth charton kívül. nem azt mondom, hogy rossz, de amit mi vártunk ahhoz képest a környéken nincs.

Evan Mathis mint OPoY meg egyenesen száni, ott én le is tettem a lantot.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
tegnap egy születésnapon rettenet mód sikerült bekarmolni, egy dologra emlékszem határozottan: Soldi 10 percig küldte nekem a Geno love-ot. szal hivatalosan jó a gyerek 😊

viszont ez a pff cikk (nem a geno rész) fölháborító. gabtsi
😀, ja így már tényként kezelendő!

A PFF elég furcsa egy oldal. Néha azt érzem, hogy nem is látták amiről írnak, néha meg direkt provokálnak. De vannak érdekes cikkeik is, úgyhogy viszonylag gyakran látogatom őket.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
PFF:
The Bengals’ defensive line contains one of the most dominant players in the NFL, Geno Atkins. His rating of +49.1 is almost twice as high as the next best defensive tackle. He ranks third in run stop percentage and first in pass rush productivity among defensive tackles. Good luck, San Diego.
😀nasheem
tegnap egy születésnapon rettenet mód sikerült bekarmolni, egy dologra emlékszem határozottan: Soldi 10 percig küldte nekem a Geno love-ot. szal hivatalosan jó a gyerek 😊

viszont ez a pff cikk (nem a geno rész) fölháborító.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A felépülési idő és a játékra alkalmas állapot még mindig nincsenek köszönőviszonyban. Más a kettő.

Mikey
Natürlich viccnek szántam 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nem értem ezt az össznépi kishitűséget. Miért lenne out of season Sanu? 4-8 hetet írnak felépülésére, még a rosszabbik esetben is játszhat idén. 😉

Én egyedül a red zoneban érzem komoly hátránynak a kiesését. Ott azért szűkülnek a lehetőségeink. nasheem
A felépülési idő és a játékra alkalmas állapot még mindig nincsenek köszönőviszonyban. Más a kettő.

Red zone-ban, 3rd downon hatalmas veszteség lesz, mind a négy TD-je ilyen körülmények között született.

Remélhetőleg M. Jones Sanuhoz hasonló mértékű lehetőséget kap ezek után. Lewis mindenesetre dicsérte az eheti edzésmunkáját.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
PFF:
The Bengals’ defensive line contains one of the most dominant players in the NFL, Geno Atkins. His rating of +49.1 is almost twice as high as the next best defensive tackle. He ranks third in run stop percentage and first in pass rush productivity among defensive tackles. Good luck, San Diego.
😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nem értem ezt az össznépi kishitűséget. Miért lenne out of season Sanu? 4-8 hetet írnak felépülésére, még a rosszabbik esetben is játszhat idén. 😉

Én egyedül a red zoneban érzem komoly hátránynak a kiesését. Ott azért szűkülnek a lehetőségeink.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
For Alexander, it’s not a foregone conclusion that Cook will automatically take over as the starting center if or when he returns.

“The biggest thing he (Robinson) has to know is this is not an impending swan song,” Alexander said. “If he keeps playing well and we keep winning then he may keep playing. Cook’s good, but Robinson’s been good, too. Obviously the incentive for both players is to up their games and we have a good, healthy, friendly competition going there. It’s good for both of them.”Cincinnati.com
Jól van, nem csak én gondolkozom így.Mikey
😀 😀 😀

Egy kis vigasz Sanu miatt. Fasz kivan. Remélem a Jones Hawkins páros tömi a rést.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
For Alexander, it’s not a foregone conclusion that Cook will automatically take over as the starting center if or when he returns.

“The biggest thing he (Robinson) has to know is this is not an impending swan song,” Alexander said. “If he keeps playing well and we keep winning then he may keep playing. Cook’s good, but Robinson’s been good, too. Obviously the incentive for both players is to up their games and we have a good, healthy, friendly competition going there. It’s good for both of them.”Cincinnati.com
Jól van, nem csak én gondolkozom így.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Bengals' Mohamed Sanu needs surgery, could be out for season.Beki
fákjúbazmeg. De tényleg!!

😕
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bengals' Mohamed Sanu needs surgery, could be out for season.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mindenki edzett ma.
Igen rajos hogy ilyen top fitti állapotban megyünk neki a decembernek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Ja, össze akartam sűríteni a két infót egy mondatba, nem sikerült hibátlanul. 😀

Más. Aaron Curry próbajátékra jön.megyerikrisz
na, egy újabb 1.körös bust-mentési project?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Csupa jó hír! Hawkins és Cook is edzett ma, utóbbi, ha jól olvastam, megúszta a verekedést egy 26.260 dolláros büntetéssel.megyerikrisz
Cook sérülten verekedett??? 😀
Amúgy elég féregség,SUH kapott 30k-t a Shaub-mogyi afférért. Csodálkozok, hogy nem Whitworth-öt tiltották el, jelenetekből nekem ő tűnt fel hogy adott-kapott. MarioAna
Ja, össze akartam sűríteni a két infót egy mondatba, nem sikerült hibátlanul. 😀

Más. Aaron Curry próbajátékra jön.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
26.260 dollar? azert erdekelne, ezt milyen keplet alapjan szamoltak ki.
de ennyit szerintem megert andy megvedese.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Csupa jó hír! Hawkins és Cook is edzett ma, utóbbi, ha jól olvastam, megúszta a verekedést egy 26.260 dolláros büntetéssel.megyerikrisz
Cook sérülten verekedett??? 😀
Amúgy elég féregség,SUH kapott 30k-t a Shaub-mogyi afférért. Csodálkozok, hogy nem Whitworth-öt tiltották el, jelenetekből nekem ő tűnt fel hogy adott-kapott.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Csupa jó hír! Hawkins és Cook is edzett ma, utóbbi, ha jól olvastam, megúszta a verekedést egy 26.260 dolláros büntetéssel.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin az egyik vendég Peter King mai podcastjában, érdemes lesz hallgatni. twitter szerint Geno lesz az egyik kiemelt téma.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Szerintem szándékos az a barokkos túlzás. 😊

Cook gondolom még mindig hetekre van a játékra alkalmas állapottól, szerintem az utolsó két AFC North meccset célozhatják meg visszatérésnek. Más kérdés, hogy egy jól teljesítő Robinsont megéri-e lecserélni egy sérülésből visszatérő és kérdéses teljesítményre képes Cookra.