NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Smokescreen? A fenéket, tuti kezdő lesz! Rápörgött Gruden a run option offense-re 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Josh Johnson érkezett smokescreennek a draftra.

AKA az első külsős igazolásunk!!

dzsini dzsunior meg panther lett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Dalton szerintem sem tud tanulni rutinos QBtől, bár a tököm se tudja, hogy működik ez náluk. Soha nem játszottam. Érzésre azt mondom, hogy a nyomás elviselését és a gyorsabb olvasást csak saját tapasztalatból lehet fejleszteni, a hosszúkat meg végképp nem egy másik QBtől csinálja majd jobban.
Fitz volt az egyetlen olyan opció, aki Andy sérülése esetén reményt adna egy normális offense játékra, de ő nem jön. Így szerintem is inkább draftoljunk egy új Bradyt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Backup QB szerintetek milyen úton lesz hozva? FA vagy draft?

Eddig annyit lehetett olvasni, hogy Josh Johnson járt viziten, ill. Landry Jonest élénken figyelik az edzőink.Mikey
Szerintem Dalton mögé felesleges "tapasztalt" backupot hozni, pláne 3-4 millió/évért, ahogy például Hasselbecket vagy Fitz-cet megfizették. Én draftra szavazok, valahol a késői körökben, akiben látnak valami fantáziát. Úgyis lesz egy éve (legalább) Dalton mögött, addigra a stáb is megismeri. Landry Jonesnak nagyon örülnék, szimpi is, bár azt nem tudom, hova várják a drafton.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Backup QB szerintetek milyen úton lesz hozva? FA vagy draft?

Eddig annyit lehetett olvasni, hogy Josh Johnson járt viziten, ill. Landry Jonest élénken figyelik az edzőink.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@REALPACMAN24 says he had other options but went for #Bengals because "They gave me a chance when no one else did...I trust them."

Hobs szerint a Coyle csábította Miamiba.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon jó hír!

már csak egy André Smith aláírásra vagyunk a tökéletes FA időszaktól.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Pacman aláírt 3 évre, összeget még nem publikáltak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Ginn használható. Ha normális pénzért jön, neki örülnék.nasheem
Tate-nél csak jobb lehetne...
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mitchellel sokkal nem lettünk volna előrébb. Ginn használható. Ha normális pénzért jön, neki örülnék.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Mike Mitchell safetynek tettünk ajánlatot, ő viszont a Pantherst választotta. Ginn-nek szintén kétéves szerződést kínáltunk, de még gondolkodik rajta.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Egyre jobban birom Mike papat. Csak fizesse meg a dagit


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
egy kis érdekesség, egyedül a mi csapatunk szavazott az új NFL törvény ellen (helmet crown baromság).
Old school football 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Illetve a pro football focust is kulturáltan elküldte a picsaba.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Ez se rossz: "Andy just needs to keep being Andy," said Lewis. He added: "He just needs to keep playing and doing his thing. It's not his fault."

😀 😀
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azért mondott jókat is.

"We're looking for our quarterback and our middle linebacker to take hold of our football team. I think both guys are such good people, that you got to be a little bit of a dick."

 www.cbssports.com/nfl/blog/mike-freeman/21912844/marvin-lewis-faces-critical-year-for-his-quarterback

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
tuti gyakorolja otthon a tukor elott hogyan adjon ennyire semmitmondo valaszokat.Mikey
Ez a mai Media Brekfasten történt, ahol Reedy szerint 4(!) perc kellett neki, hogy az ilyen semmitmondó válaszok stádiumába jusson.😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
tuti gyakorolja otthon a tukor elott hogyan adjon ennyire semmitmondo valaszokat.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Lewis azt nyilatkozta, hogy mindenképp nézünk egy futót a drafton.
Szintén elmondta, Smith ügyében nincs elmozdulás.

És egy rendkívül sokatmondó megjegyzés tőle, szintén a Csöcsösről: "When it happens, it will happen. If it doesn't we will move on and find a new guy." 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha Smith aláír, akkor meglepődnék az OT-n, szerintem DE vagy S lesz az első pick.
Persze benne van, hogy valaki nagyot csúszik, és akkor más. 😊munoz
én nem hiszek az S-ben, ha csak nem vmi coverben ász playa esne oda (pl Vaccaro aki nickelCB-ként is elkaristol). Zimmer (és nem csak az ő) hitvallássa h a cover és a rusher playa a legfontosabb a védelemben, így első körben ha van ember oda fognak húzni. akár CB-t, akár jó cover LB-t (TE-k ellen borzasztóak vagyunk), vagy a DE ugye.

S poszton nem lesz akkora drop off, hogy megérje az első körben. de minden azon múlik, hogy alakul a board előttünk. jó helyzetben vagyunk, vidám draft lesz sztem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
kis pár napos összefoglaló:
1.Marvin lenyilatkozta, hogy nem számít Mau-ra SAM-ként. Ergo vagy a szokásos terelés, vagy tényleg vele képzeli el az MLB posztot, akár csak csereként.

2.Mau nagyon motivált, hogy megmutassa, jóvátegye a hibáit. Ebből is kaptunk már bőven év közben is, de én inkább a "let your pad do the talking" híve vagyok.

3.Fitz aláírt a Titanshoz, így nem tér vissza, illetve tagadjuk, hogy érdeklődtünk volna Matt Hasselbeck iránt.

4.Newman szeretne még a héten dönteni köztünk és a Raiders között.

5.A legtöbb mock draft továbbra is OT vagy LB-t vizionál nekünk.

5.Mock drafton majd én viszem a Bengalst, megpróbálok értelmesen húzni 😉, remélem nem gond.MarioAna
Newman nem lesz Raider, ezt napokkal ezelőtt kijelentette. Super Bowl esélyes csapatba szeretne menni.... 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ha Smith aláír, akkor meglepődnék az OT-n, szerintem DE vagy S lesz az első pick.
Persze benne van, hogy valaki nagyot csúszik, és akkor más. 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 www.footballperspective.com/the-youngest-and-oldest-nfl-teams-in-2012/

a miénk a negyedik legfiatalabb csapat az NFL-ben, és a legfiatalabb offense. az adjusted value alapján is sima top10. fényes a jövő 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
kis pár napos összefoglaló:
1.Marvin lenyilatkozta, hogy nem számít Mau-ra SAM-ként. Ergo vagy a szokásos terelés, vagy tényleg vele képzeli el az MLB posztot, akár csak csereként.

2.Mau nagyon motivált, hogy megmutassa, jóvátegye a hibáit. Ebből is kaptunk már bőven év közben is, de én inkább a "let your pad do the talking" híve vagyok.

3.Fitz aláírt a Titanshoz, így nem tér vissza, illetve tagadjuk, hogy érdeklődtünk volna Matt Hasselbeck iránt.

4.Newman szeretne még a héten dönteni köztünk és a Raiders között.

5.A legtöbb mock draft továbbra is OT vagy LB-t vizionál nekünk.

5.Mock drafton majd én viszem a Bengalst, megpróbálok értelmesen húzni 😉, remélem nem gond.MarioAna
Hasselbeck már aláírt a Coltshoz, így mindegy is.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
kis pár napos összefoglaló:
1.Marvin lenyilatkozta, hogy nem számít Mau-ra SAM-ként. Ergo vagy a szokásos terelés, vagy tényleg vele képzeli el az MLB posztot, akár csak csereként.

2.Mau nagyon motivált, hogy megmutassa, jóvátegye a hibáit. Ebből is kaptunk már bőven év közben is, de én inkább a "let your pad do the talking" híve vagyok.

3.Fitz aláírt a Titanshoz, így nem tér vissza, illetve tagadjuk, hogy érdeklődtünk volna Matt Hasselbeck iránt.

4.Newman szeretne még a héten dönteni köztünk és a Raiders között.

5.A legtöbb mock draft továbbra is OT vagy LB-t vizionál nekünk.

5.Mock drafton majd én viszem a Bengalst, megpróbálok értelmesen húzni 😉, remélem nem gond.

Burrow > Luck valaha is