NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát elvileg mind a hárman SAM LB-k. Ha Mau is odakerül, akkor egy ember biztos meg a levesbe a háromból, de lehet, hogy kettő.

Mennyi esélyt és milyen poszton (W, M, S) láttok nekik a csapatban, illetve hol játszottak, amikor játszottak?:

Joiner, Brandon
Maybin, Aaron
Moch, DontayCollapo
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Az LSU Pro Day eredményei:
Minter futott egy 4.67-et ami említést érdemel.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Maybin gondolom leginkább SAM lehetne Mau mögött. Mochból is SAMet akartunk faragni, de kétlem, hogy őt látjuk még.
Joiner? Lövésem sincs. Róla inkább a cellatársait kellene kérdezni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nekem az reach, ha valakit behúznak a futballtudásánál messze jobb helyen, mert "athletic freak és mi majd megtanítjuk focizni". Maybin, Gholston, és még lehetne sorolni az elmúlt évekből. Nekem Hunt is ez a kategória.somoskovig
Tényleg, Moch, de jó példa. 😊

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mennyi esélyt és milyen poszton (W, M, S) láttok nekik a csapatban, illetve hol játszottak, amikor játszottak?:

Joiner, Brandon
Maybin, Aaron
Moch, Dontay

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nekem az reach, ha valakit behúznak a futballtudásánál messze jobb helyen, mert "athletic freak és mi majd megtanítjuk focizni". Maybin, Gholston, és még lehetne sorolni az elmúlt évekből. Nekem Hunt is ez a kategória.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
honnantól reach szted ?
sztem az első kör vége sem elképzelhetetlen. meg alapból egy ilyen prospect esetén nehéz is reachről beszélni, mert vagy kihozzák ami benne van és akkor megasteal, vagy nem és akkor egy elpazarolt húzás, ami akár biztosabb prospect esetén is elképzelhető.

én jobban szeretem azokat a prospecteket akikben van potenciál (nem feltétlen egyenlő az atletikussággal, de kiemelten fontos, ha éretlen játékosról beszélünk), de sok munka van vele.

vszleg filozófia kérdése, hogy kinek mi a reach (JPP, Aldon Smith, Bruce Irvin mind annak tűnt a választás napján).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Jay Hayes a DL coach ma az smu pro dayen járt, gondolom hunt nézőben, aki nagyon szépen illik a tornasorba, a 6'6os Dunlap, a 6'7es MJ melle, a maga 6'8as magassagaval. Szegény Gino...

Mindenesetre nagyon érdekes prospect, észt, elképesztő atletikussaggal es hatalmas upside. Munka lenne vele, de itt nem kell első naptól karcolnia. A fejlődéshez itt megvannak az edzők. Második napi választás lehet. STben instant upgrade.gabtsi
Őt annyira be fogja reachelni valaki, hogy rossz lesz nézni... 😊

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jay Hayes a DL coach ma az smu pro dayen járt, gondolom hunt nézőben, aki nagyon szépen illik a tornasorba, a 6'6os Dunlap, a 6'7es MJ melle, a maga 6'8as magassagaval. Szegény Gino...

Mindenesetre nagyon érdekes prospect, észt, elképesztő atletikussaggal es hatalmas upside. Munka lenne vele, de itt nem kell első naptól karcolnia. A fejlődéshez itt megvannak az edzők. Második napi választás lehet. STben instant upgrade.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Zimmer pedig a Texas Pro Dayre látogat ki. Okafor, Vacarro is jöhetne első körben.MarioAna
Sőt, ő vezette le a pozíciós drilljeit a digónak.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
közben Newman törölte a tweet-jét, miszerint eltűnt az ügynöke 😀...van itt kavarás rendesen.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Marvin az UNC pro dayen.

az egyik vezér scoutunk Greg Seamon pedig épp Bernarddal beszléget:
 twitter.com/uncfootball/status/316541819192242176/photo/1

korai RB szag.gabtsi
1.kört egyelőre nálam csak Lacy ér, esetleg Christine Michael (reach, de nekem ő a legkomplettebb RB igén).

Zimmer pedig a Texas Pro Dayre látogat ki. Okafor, Vacarro is jöhetne első körben.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Jegyezzük fel: Tyrann Mathieu áprilisban, a draft előtt a PBS-be is ellátogat majd.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin az UNC pro dayen.

az egyik vezér scoutunk Greg Seamon pedig épp Bernarddal beszléget:
 twitter.com/uncfootball/status/316541819192242176/photo/1

korai RB szag.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
terence newman ‏@terencenewman
If anyone sees Ben Dogra of CAA, tell him I'd like him to get my deal finalized so if he could call me it would be appreciated.

azért az szép. André Smith ügynöke is egyébként.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Tate újraigazolása nálam elég bullshit kategória. Így kilőhetjök a Mathieau (mint returner) picket szinte biztosra 😕.MarioAna
Miért lőhetnénk ki? Simán lehet csak smokescreen ez is.

Quinn pedig kb. csak arra kell, hogy a campben meglegyen majd a létszám. Tavaly egyszer sem volt aktív meccsnapon.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Na, ha már Rolanddel beindult a szarlavina, újraigazoltuk szeretett visszahordónkat, Tate-et, valamint azt a Quinnt, akiről egy másodperc emlékem sincs a tavalyi szezonból. Jönnek ezek az "igazolások", mikor k...ra mindenki Simth-re lenne kíváncsi. Én legalábbis biztos biztos nem ezekre.megyerikrisz
Tate újraigazolása nálam elég bullshit kategória. Így kilőhetjök a Mathieau (mint returner) picket szinte biztosra 😕.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Na, ha már Rolanddel beindult a szarlavina, újraigazoltuk szeretett visszahordónkat, Tate-et, valamint azt a Quinnt, akiről egy másodperc emlékem sincs a tavalyi szezonból. Jönnek ezek az "igazolások", mikor k...ra mindenki Simth-re lenne kíváncsi. Én legalábbis biztos biztos nem ezekre.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Csöcsös se olyan fontos így, hogy Roland hosszabbított! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Csöcsös marad (remélem), úgyhogy én LBt látnék szívesen az első körben. RB és S szerintem ráér később. Ha Sanu felépül (úgy hallani rendben lesz teljesen), akkor WRben meg leszünk. Jonesnak kell komolyat fejlődni és nálam rendben van az AJ, Sanu, Jones, Hawkins, Whalen ötös. Biztos húzunk WRt, de ráér hátul.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Pacman papírról lehet tudni valamit?
Valamint szerintetek mi a legnagyobb need a csapatnál draftra?Collapo
Smith nélkül RT, utána WR, RB, MLB, S kezdő pozícióra. Ezen kívül DE, CB, LB mélység kell.
Ha sorrendben kell, akkor MLB, SS, WR, RT, RB (a pozíciós érték miatt, értsd: 4.körben tudsz húzni nagyon jó futót -kivéve ha Bengals GM vagy 😀).

szerk: Pacman pénze még nem nyilvános, én 3-4M/év-re tippelek, lévén ő volt a legjobb CB-nk idén kb, előző 3 évben pedig nem volt túlfizetve.
2013-ban a többi CB base salary-je: Jason Allen 3M, Ghee 630k, Hall 6,5M, Kirkpatrick 781,954k (szép kerek összeg 😀 ).
Igazából, ha Allent meg akarjuk tartani ilyen pénzzel, akkor játszatni is kéne. Dre-t szintén, Hall meg ugye alap. Na most gondolom Pacman sem punt-returnernek jött vissza. Ergo Hall-Dre-Adam Jones-Allen négyesből kell eldönteni, hogy ki lesz a 2 kezdő.

Pacman nálunk slotban játszott egyébként, vagy pálya szélén?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Valamint szerintetek mi a legnagyobb need a csapatnál draftra?Collapo
Ha Smith nem ír alá, akkor az RT. Ha aláír, akkor a SS. Imho.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pacman papírról lehet tudni valamit?
Valamint szerintetek mi a legnagyobb need a csapatnál draftra?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Tyrann Mathieu @Mathieu_Era
Had a great punt return session with @bengals

A tweet leginkább örömteli következtetése számomra, hogy a csapat vérbeli returnereket próbálgat.
Amellett, hogy Honey Badger nem-túl-okos, végtelenül örülnék ha draftolná a Bengals.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tavaly egy snapet volt a pályán, sack+lost fumble.

kíváncsi leszek hol nézünk először QB-t.

ami nem hajlik, az törik!