NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
3 ev, 10 millio, abbol az elso evben 4.

akkor iden minden bizonnyal kezdeni fog.

whitworth - wharton - cook - boling - smithMikey
hol kell aláírni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
3 ev, 10 millio, abbol az elso evben 4.

akkor iden minden bizonnyal kezdeni fog.

whitworth - wharton - cook - boling - smith
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Whartont leigazoltátok, sztem jól fogtok járni vele még 1-2 évig.gabokocka
kit?Mikey
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/17/bengals-end-free-agency-drought-by-signing-travelle-wharton/


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Whartont leigazoltátok, sztem jól fogtok járni vele még 1-2 évig.gabokocka
kit?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
volt nálunk viziten?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Whartont leigazoltátok, sztem jól fogtok járni vele még 1-2 évig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
nem értek én a lovakhoz úgy min Ti, de az hogy elment 2 fontosabb személy, plusz nelson kérdéses és e közben senki sem érkezett a 11(?) visit-elő játékosból az kicsit szomorú.
nem tudom bush-porter ügyben mi a helyzet, de egyenlőre semmi.
lehet nincsenek olyan játékosok az fa piacon akiket megérné megszórni, de ami jelen pillanatban van, azaz a semmi, kicsit aggaszt.
sok van még szeptemberig, és jön még egy draft, de egyre kevesebb lesz a 'minőségi' szabad ügynök, és 1-2 elférne a csapatba. (nem kell őket túlfieztni ez tény, de azért nehogy erre b*sszunk rá... pláne a fentebb említett 2 'úriembernél').Rush
Bush még csak most jön vizitre. BJG hétfőn, de ő csak akkor, ha a Pats addig nem fizeti túl. Porter és Ross kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nem értek én a lovakhoz úgy min Ti, de az hogy elment 2 fontosabb személy, plusz nelson kérdéses és e közben senki sem érkezett a 11(?) visit-elő játékosból az kicsit szomorú.
nem tudom bush-porter ügyben mi a helyzet, de egyenlőre semmi.
lehet nincsenek olyan játékosok az fa piacon akiket megérné megszórni, de ami jelen pillanatban van, azaz a semmi, kicsit aggaszt.
sok van még szeptemberig, és jön még egy draft, de egyre kevesebb lesz a 'minőségi' szabad ügynök, és 1-2 elférne a csapatba. (nem kell őket túlfieztni ez tény, de azért nehogy erre b*sszunk rá... pláne a fentebb említett 2 'úriembernél').


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
small market team a Bengals, el kell fogadnijjncaa
magát a tényt elfogadtuk már rég... no de hogy ennyire? hogy van pénz dögivel és baszunk elkölteni? az már sok.Rush
de most oszinten, kire koltottuk volna? reggie nelson az egyetlen jelentékeny szabadugynokunk, meg lóg a levegőben, lehet marad v megy a számokból eldöntheti majd mindenki h jó döntést hoztunk e akar megy akar marad.

a tobbi távozó (livings-t kivéve) sajnálatos, de egyik se ert annyi pénzt amit máshol kapott, és a nem koltesnel csak a hülye költés rosszabb.

wr kellett volna de nézted milyen árak voltak? Huszadrangú senkikert adtak annyi pénzt amit peko megkeres, vagy aminek geno a tizedét se.

kellett volna g? persze de grubbs, de foleg nicks több pénzt kapott mint amit whit keres, az jó lett volna? v igazságos? ugyanez bármely top cb vs hall.

mario lett volna az egyetlen akire én az mondtam volna h bármit, de ki se engedtek buffalobol, pedig az a csapat is ugy epul mint a mienk.
amielyik fahoz korabban nagy pénzt dobtak mind besult, odom, bryant, coles, eredmény tekinteteben to is.

van egy raklap jó fiatalunk akivel hosszabbítani kell 1-2 éven belul, ha azok nem történnek meg lehet aggódni. az elmúlt 2-3 évben csak jjo elengedése magyarazhatatlan, amúgy imho B+ a FO munkája. kell most is pár ember, akik meg bőven elérhetőek, de túlfizetni senkit nem kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
ja nem is mutattam még mekkora Bengals fan vagyok, ezzel borotválkozom



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
Brown decemberben 200 millió $-t dobott ki arra, hogy megszerezze a még nem a kezében levő 30 %-át a franchisenak. Lehet ennek az összegnek a kifizetése is mögöttes ok, bár szerintem ezt is hitelből finanszírozta. 😊gsn
és ennek volt valami jelentősége? Olyan, amitől hatékonyabb lett a klub vezetése?Amadeus91
Annyi, hogy most már elmondhatja, hogy a család kezében van a 100%, nem szól bele senki semmibe. 😀 De egyébként nyilván semmi érdemleges, csak amiatt említettem, mert ez az ő esetében magas összeg.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Brown decemberben 200 millió $-t dobott ki arra, hogy megszerezze a még nem a kezében levő 30 %-át a franchisenak. Lehet ennek az összegnek a kifizetése is mögöttes ok, bár szerintem ezt is hitelből finanszírozta. 😊gsn
és ennek volt valami jelentősége? Olyan, amitől hatékonyabb lett a klub vezetése?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gsn 3 548
Brown decemberben 200 millió $-t dobott ki arra, hogy megszerezze a még nem a kezében levő 30 %-át a franchisenak. Lehet ennek az összegnek a kifizetése is mögöttes ok, bár szerintem ezt is hitelből finanszírozta. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
small market team a Bengals, el kell fogadnijjncaa
magát a tényt elfogadtuk már rég... no de hogy ennyire? hogy van pénz dögivel és baszunk elkölteni? az már sok.


több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
még1 komment: "Brown is the worst owner in the NFL, there are college football teams with much better facilities than the Bengals have"Amadeus91
mondjuk ez egy elég buta hasonlat, a képen például az Oregon öltőzője, kétlem hogy bármelyik NFL csapatnak jobb van ennél 😊



small market team a Bengals, el kell fogadni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/16/bengals-lead-nfl-in-cap-space-but-they-havent-spent-a-nickel/

lassan hivatalosan is a legsóherebb csapat leszünk.
Jamaal Anderson és Jason Allen is itt járt. BJG hétfőn vizitel. Ha 11 vizitelőből 1-t sem szerződtetünk akkor nem tudom mit csinálok...

még1 komment: "Brown is the worst owner in the NFL, there are college football teams with much better facilities than the Bengals have"

@RavensInsider (Aaron Wilson-Twitter)
"Arizona State LB Vontaze Burfict talked with Bengals coach Marvin Lewis today at campus Pro Day workout. Will work out again March 30"
http://www.cincyjungle.com/2012/3/16/2878096/2012-nfl-draft-marvin-lewis-reportedly-at-arizona-states-pro-day-today

http://www.cincyjungle.com/2012/3/16/2877978/2012-nfl-draft-virginia-techs-david-wilson-has-private-workout

Virginia Tech RB David Wilson is Private Workoutol velünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Porter és Bush együtt több lenne mint szép. Az OL választék viszont rohadtul szűkül. A draftról jön majd DaCastro vagy rosszabb esetben Glenn, de akkor is kell még valaki. Gondolom jön is, csak kérdés ki.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meg langford v sims vissza és solid fa piacot zarunk. Esetleg vmi meglepi ol meg v rn

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én se olvastam, de elég a bizakodásra 😊
bush, porter aztán egy jó kis draft, és én meg vagyok elégedve 😛


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez a livings to dallas a ket legyet egy csapásra tipikus esete. Megszabadultunk egy gyenge játékostól és egy fő rivalistol decastroert. egyszerre. lehet hogy végig ez volt a terv és ezért kezdett? 😊

melegvili {(c) süti} látogatását én nem lattam megerősítve hivatalosan.

porter nem lenne rossz továbbra sem, bar én ezeket a szakértőket nem olvastam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Gay vizitjéről valami infó?vassadi
Volt egy kósza hír, hogy majd talán a hét vége felé hívjuk, de azóta semmi. Gondolom ha Ross és Porter is ugrik, akkor jöhet ő.nasheem
a kinti "szakértők" szerint Porter-nél mi állunk a legjobban. Reménykeltő

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Gay vizitjéről valami infó?vassadi
Volt egy kósza hír, hogy majd talán a hét vége felé hívjuk, de azóta semmi. Gondolom ha Ross és Porter is ugrik, akkor jöhet ő.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Gay vizitjéről valami infó?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Tudnátok pár szót mondani Nate Livingsről?Wirtschaftsteil
Akarsz jót is hallani? Kiszorította Mathist a csapatból 2 éve. Ne kérdezd hogy...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
livings...Mikey
Ja, ja. Persze attól, hogy McGlynn és Livings elment még nem jobb a csapat, de muszáj lesz kezdő G-t hozni és draftolni is. Így most 2 lépés hátra, de majd sok lépés előre következik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."