NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Lawson-ért versenyben: Bengals, Packers, Colts & Raiders.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Megerősítettek a Bush vizitet aka vége a targyalasnak. (allen egy nappal a megerősítés utan irt alá, csakmondom)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bush vizitjet meg mindig nem erősítette meg a csapat, azaz meg mindig a városban van és tárgyalnak. Seattle és Chicago van meg a turneban, de sztem elege van mar a backup szerepbol.gabtsi
Carroll szerint is :
Vance Meek @vancemeek
Sounds positive RT @FieldGulls: Pete Carroll on @Softykjr: Michael Bush is in Cincy today, he's not sure if he's coming to Seattle or not.

😊

Egyébként hihetetlen nagy a csend ma.nasheem
legyen is meg Bush. Gondolom a csend most a PM-TT dolognak szól, mindenki oda koncentrál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Bush vizitjet meg mindig nem erősítette meg a csapat, azaz meg mindig a városban van és tárgyalnak. Seattle és Chicago van meg a turneban, de sztem elege van mar a backup szerepbol.gabtsi
Carroll szerint is :
Vance Meek @vancemeek
Sounds positive RT @FieldGulls: Pete Carroll on @Softykjr: Michael Bush is in Cincy today, he's not sure if he's coming to Seattle or not.

😊

Egyébként hihetetlen nagy a csend ma.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
zimmert a UT pro dayen spotoltak.

Kheeston Randall ? esetleg lb nézőben de az kevesbe vszinu. Korai DL pick szagot érzek.gabtsi
Érzem én, hogy jön a Geno2 emberünk 😊
Randallt hova várják 2-3 kör? Egy Ta'amu szerű hústornyot szívesebben látnék, de a DT pickjeink mindig ülnek, így bárki jön örülni fogok neki.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bush vizitjet meg mindig nem erősítette meg a csapat, azaz meg mindig a városban van és tárgyalnak. Seattle és Chicago van meg a turneban, de sztem elege van mar a backup szerepbol.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
zimmert a UT pro dayen spotoltak.

Kheeston Randall ? esetleg lb nézőben de az kevesbe vszinu. Korai DL pick szagot érzek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
4 év 18 millió a RN deal. 6.5 idén. parádés.gabtsi
sok, de van pénz. Nem az ő szerződésére spóroltak...Rucker és Fanene ment egyedül "nagyobb" név eddig tőlünk nem?MarioAna
sok ?? sztem egyáltalán nem. inkább korrekt, és jó h orrnehéz, így nem kúrja szét a lehetőségeket később. 4 alatt keres majd évente. mindennel együtt. nem sok, jó szerződés. 6.2 lett volna a tag.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ross is elkelt 3évre 15,3M-ért a Jagshez. Jó bolt volt az Allen szerződésünk is!
Langfordot viszont sajnálom 4év 22M/6M +4M sign került a ramsos szerződésébe. Ennyit adtam volna neki Brown bá helyébe, bár ez kezdő bér itt meg a snapek felére lett volna redukálva, de kéne jó ember a Dline rotációba. Mondjuk az sem baj, ha draftolunk egy Atkins2-t 😊nasheem
Ross nem ér évi 5 milliót.... az tényleg pénzszórás lett volna.

JoJo-nak meg ha itt van a szíve tényleg, akkor maradhatott is volna....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ross is elkelt 3évre 15,3M-ért a Jagshez. Jó bolt volt az Allen szerződésünk is!
Langfordot viszont sajnálom 4év 22M/6M +4M sign került a ramsos szerződésébe. Ennyit adtam volna neki Brown bá helyébe, bár ez kezdő bér itt meg a snapek felére lett volna redukálva, de kéne jó ember a Dline rotációba. Mondjuk az sem baj, ha draftolunk egy Atkins2-t 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Said Allen of Joseph: “I don’t want to speak for him but at end of the day I really think his heart is still in Cincinnati. He spent five years of his career here and with Coach Lewis and Coach Zimmer they were almost like father figures.”Cincinnati Enquirer
mert mar olyan reg volt szo josephrol.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
4 év 18 millió a RN deal. 6.5 idén. parádés.gabtsi
sebaj

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
4 év 18 millió a RN deal. 6.5 idén. parádés.gabtsi
sok, de van pénz. Nem az ő szerződésére spóroltak...Rucker és Fanene ment egyedül "nagyobb" név eddig tőlünk nem?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
4 év 18 millió a RN deal. 6.5 idén. parádés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Most olvasom, hogy Harvey is vizitál nálunk? Tényleg mi leszünk a liga hivatalos bust mentőkötelei 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egy kis értelmetlen következtetgetés a Nelson re-sign kapcsán:
-Landry 1 évre 4M-et kapott a Jetstől
-Nelson elvileg Landry előtt volt a listájukon
-Nelson kb 4,5M-et kap tőlünk 4 évi átlagban

Majdnem biztos, hogy nem ajánlottunk többet neki, mint a Jets mégis maradt.
Lehet, hogy elhiszem neki az ilyenkor szokásos púdert, hogy ML és Zimmer miatt írt alá hozzánk?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tolbert?Amadeus91
Aláírt Carolinába, épp ezért jött szóba Stewart.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Stewart pont úgy került képbe, hogy tolbertet vitte a Panthers, így ott most RB trade várható.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Értelmes FA futók kik még? Bush, Brandon Jacobs, illetve B-Green Ellis...körülbelül a rangsor is így jön, de a 3 közül ha már az egyiket megszereznénk workhorsenak, én már örülnék. Aztán drafton egy playmaker típusú futó, aki meccsenként 10-15snapet van fent. Imho.MarioAna
Tolbert?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Értelmes FA futók kik még? Bush, Brandon Jacobs, illetve B-Green Ellis...körülbelül a rangsor is így jön, de a 3 közül ha már az egyiket megszereznénk workhorsenak, én már örülnék. Aztán drafton egy playmaker típusú futó, aki meccsenként 10-15snapet van fent. Imho.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
49ers-Wallace eset. Nem lenne értelmetlen, de vannak még RB-k a szabadügynökpiacon, ott a draft, miért kellene "elpazarolni" rá egy 3. körös picket?vassadi
Mert jobb, mint a FA futók, illetve 3. körben azért már eléggé kicsi az esély stabil starter húzására.tenorx
Nem feltétlenül 3. körben kellene RB-t húzni, jöhetne másodikban pl. Wilson vagy Miller.

Annyiban mondjuk más a helyzet, hogy neki nem kellene annyit fizetni, mint Wallace-nak, és egy harmadik körös picket könnyebben beáldoz az ember, mint egy elsőt.vassadi
3. kört nem csak futóra értettem, hanem úgy globálisan. Ott már azért elég kevés emberből lesz starter.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
49ers-Wallace eset. Nem lenne értelmetlen, de vannak még RB-k a szabadügynökpiacon, ott a draft, miért kellene "elpazarolni" rá egy 3. körös picket?vassadi
Mert jobb, mint a FA futók, illetve 3. körben azért már eléggé kicsi az esély stabil starter húzására.tenorx
Nem feltétlenül 3. körben kellene RB-t húzni, jöhetne másodikban pl. Wilson vagy Miller.

Annyiban mondjuk más a helyzet, hogy neki nem kellene annyit fizetni, mint Wallace-nak, és egy harmadik körös picket könnyebben beáldoz az ember, mint egy elsőt.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Stewart nekem megérne egy 3. körös picket (persze csak ha Bush nem jön össze).
Szerintetek?nasheem
49ers-Wallace eset. Nem lenne értelmetlen, de vannak még RB-k a szabadügynökpiacon, ott a draft, miért kellene "elpazarolni" rá egy 3. körös picket?vassadi
Mert jobb, mint a FA futók, illetve 3. körben azért már eléggé kicsi az esély stabil starter húzására.
Az más kérdés, hogy szerintem 3. körért nem adnák ide.tenorx
Kérdés lesz-e magasabb ajánlat. Meg tuti nem tartják. Tolbert, Williams és Cam mellett sok értelme nem lenne fizetni és pihentetni egy évet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Stewart nekem megérne egy 3. körös picket (persze csak ha Bush nem jön össze).
Szerintetek?nasheem
49ers-Wallace eset. Nem lenne értelmetlen, de vannak még RB-k a szabadügynökpiacon, ott a draft, miért kellene "elpazarolni" rá egy 3. körös picket?vassadi
Mert jobb, mint a FA futók, illetve 3. körben azért már eléggé kicsi az esély stabil starter húzására.
Az más kérdés, hogy szerintem 3. körért nem adnák ide.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Stewart nekem megérne egy 3. körös picket (persze csak ha Bush nem jön össze).
Szerintetek?nasheem
49ers-Wallace eset. Nem lenne értelmetlen, de vannak még RB-k a szabadügynökpiacon, ott a draft, miért kellene "elpazarolni" rá egy 3. körös picket?