NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah, ha már annyira Bush párti volt mindenki, akkor kampányolok egy kicsit én is BJGE mellett. Egyrészt érdemes elolvasni, hogy hogyan is került a ligába: http://patriots.hu/a-leggyorsabb-ugyvedi-iroda/


Másrészt pedig a srácról azért azt érdemes tudni, hogy igazi példás hozzáállású játékos.

Elhangzott itt a pass prtot dolog, most most írta róla egy szakértő, hogy a Patriots egyik leginkább alábecsült játékosa volt pass prot téren.

Egy dolgot ne várjatok tőle: elkapni nem nagyon fogja a labdát, pedig már kb 10x olyan jól megy neki, mint az első évében ment 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.vipbox.tv/watch/17387/2/espnu-live-stream-online.html

tőlünk is van Scout a Stanford PD-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.youtube.com/watch?v=P7BS_Yk_Gxg

Marvin ment a Texas PD-re is LB nézőbe. (érik a LB pick)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Adam Schefter @AdamSchefter
Former Raiders RB Michael Bush agreed to terms with Bears: 4 yrs, $14m, $7 guaranteed.


Ti értitek ezt? Nem hiszem, hogy ennél ne adtunk volna neki többet. Nem akart első futó lenni?
Mindegy. Történelmietlen kérdés immár 😕nasheem
BJG és Bush hasonló típusú futó, 2jük közül csak 1 kellett. Értelmetlen lett volna mind2-t megszerezni.Amadeus91
Nem is együtt gondoltam őket. Én Busht preferáltam volna. Erősen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bush kapcsán egy dolog ki szoktak felejteni: blitz pickupban még tán LeGarrette Blountnál is hülyébb, pedig az kb mission impossible, BJGE meg pl. abban használható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Adam Schefter @AdamSchefter
Former Raiders RB Michael Bush agreed to terms with Bears: 4 yrs, $14m, $7 guaranteed.


Ti értitek ezt? Nem hiszem, hogy ennél ne adtunk volna neki többet. Nem akart első futó lenni?
Mindegy. Történelmietlen kérdés immár 😕nasheem
BJG és Bush hasonló típusú futó, 2jük közül csak 1 kellett. Értelmetlen lett volna mind2-t megszerezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A 3. körben kétlem hogy Jamesnél lényegesen jobb opciók lesznek.nasheem
Doug Martin, Pead, Polk, és Pierce is jobb választás lenne szerintem.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Adam Schefter @AdamSchefter
Former Raiders RB Michael Bush agreed to terms with Bears: 4 yrs, $14m, $7 guaranteed.


Ti értitek ezt? Nem hiszem, hogy ennél ne adtunk volna neki többet. Nem akart első futó lenni?
Mindegy. Történelmietlen kérdés immár 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
BJGE eddig no fumble viszont nem egy vágtázó, stabil 3-4 yardos futó...ThundersNFL
Így van, a Pats-ben egyetlenegy (!!!) fumble-t sem csinált. Állítólag legutóbb az egyetemen volt neki fumble-je.
Emellett, amiért én nagyon szerettem BJGE-t, az az volt, h főleg a Cassel-érában, 2009-ben rengeteg rövid yardos TD-t csinált.
Arra kiválóan alkalmas a srác, h egy belső futásból, amiből egy közepes futó 2-3 yardot hoz ki, ő kihozzon 4-et.

nem egy AP, McCoy, vagy Hillis kategória (persze a Madden-átok előtt :cool: ), de szerintem jól jártok vele. A pénzét legalább is mindenféleképp megéri szerintem...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
kikozositjuk azokat, akik hallgatnak. csak mondom.Mikey
"vétkesek közt cinkos aki néma"

na de most de megcsillogtattam 😀Amadeus91
ez egy szép idézet, de hogy jön ide? 😀nhm
a hallgatásról 😀 Mikor megláttam akkor éreztem, hogy eljött az én időm. 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nyugi, végig itt voltam, képben vagyok! 😉nhm
kikozositjuk azokat, akik hallgatnak. csak mondom.Mikey
"vétkesek közt cinkos aki néma"

na de most de megcsillogtattam 😀Amadeus91
ez egy szép idézet, de hogy jön ide? 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Az elveszett ember is előkerült 😊nasheem
nyugi, végig itt voltam, képben vagyok! 😉nhm
kikozositjuk azokat, akik hallgatnak. csak mondom.Mikey
"vétkesek közt cinkos aki néma"

na de most de megcsillogtattam 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
jaj mar, ne vegyel te se mindent komolyan. 😉Mikey
ez jól esett! 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
jaj mar, ne vegyel te se mindent komolyan. 😉
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Az elveszett ember is előkerült 😊nasheem
nyugi, végig itt voltam, képben vagyok! 😉nhm
kikozositjuk azokat, akik hallgatnak. csak mondom.Mikey
oké, ahogy érzitek! (bár nem szeretném)

ne haragudj, de nem fogok olyan témához hozzászólni (pl.: egyetemi foci, draft), amihez nem értek...
pl. nem fogom azt mondani, h ez meg az milyen jó játékos, ha egyetlen meccsét se láttam! Green-Ellis-t láttam többször, így hozzá mertem szólni, ugyanez igaz a Bengals-ra is! 😊
peace
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Az elveszett ember is előkerült 😊nasheem
nyugi, végig itt voltam, képben vagyok! 😉nhm
kikozositjuk azokat, akik hallgatnak. csak mondom.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Nagyon örülök Green-Ellis-nek!
sztem nagyon jó játékos, nekünk a 3-4 yard bőven jó... 😊
(amíg Benzin hozta, addig Ő is überállat)

Scott viszont nagyon sovány... sajnos! 😕

2futás, 1 passz középre Shipley, majd minden 3. passzra hosszú AJ-nek, és késsz! 😀 😊)))

tényleg személyes kedvencem, Shipley-vel mizu???

off: Denver : ha PM egészséges, és követik még páran, plusz nem adják el a Def felét, akkor simán PO, sőőőt... onnhm
Az elveszett ember is előkerült 😊nasheem
nyugi, végig itt voltam, képben vagyok! 😉
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nagyon örülök Green-Ellis-nek!
sztem nagyon jó játékos, nekünk a 3-4 yard bőven jó... 😊
(amíg Benzin hozta, addig Ő is überállat)

Scott viszont nagyon sovány... sajnos! 😕

2futás, 1 passz középre Shipley, majd minden 3. passzra hosszú AJ-nek, és késsz! 😀 😊)))

tényleg személyes kedvencem, Shipley-vel mizu???

off: Denver : ha PM egészséges, és követik még páran, plusz nem adják el a Def felét, akkor simán PO, sőőőt... onnhm
Az elveszett ember is előkerült 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Nagyon örülök Green-Ellis-nek!
sztem nagyon jó játékos, nekünk a 3-4 yard bőven jó... 😊
(amíg Benzin hozta, addig Ő is überállat)

Scott viszont nagyon sovány... sajnos! 😕

2futás, 1 passz középre Shipley, majd minden 3. passzra hosszú AJ-nek, és késsz! 😀 😊)))

tényleg személyes kedvencem, Shipley-vel mizu???

off: Denver : ha PM egészséges, és követik még páran, plusz nem adják el a Def felét, akkor simán PO, sőőőt... on
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Playmaker nem kell, annak ott van Leonard. Egy fürge, gyors, agilis srác kell. Szerintem is jó húzás BJG.
Amadeus91
En erre gondoltam playmakerkent. Valaki furge aki neha meg tud logni 1-2 hosszabb futasra vagy tud nagy playeket kihozni screenekbol.

Leonard meg 3rd down es clutch zseni


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
2 év alatt 1700 yard-ot és 24 TD-t. 😊 (Idén az idény közepén sérült volt.)
Valószínűleg egy személyben nem fogja megoldani az RB kérdést, de két dologban biztosak lehettek. Nem fog mínuszos futást és fumble-t produkálni. Cserébe a végsebessége alacsony; ritkán (soha) nem fut nagyokat. S nagyjából megtanulta felvenni a blitz-eket és elkapni a labdát. Klasszikus jómunkásember RB.tomi-tomi
Igy azert mas, de pont amiatt nem tudom mert ugye ezeket a Patsben csinalta ahol mindenki a passzt akarja megallitani es neha bejon 1-2 futas is. Nalunk gondolom jobban figyelnek a futasra mert mi foleg Daltonnal jobban probalunk majd arra tamaszkodni, es kerdes hogy igy sem lesz-e negativ futasa. Egyebkent ha azt hozza amit irtal, es ugye amit New Englandben lathattunk tole akkor azzal en abszolut elegedett vagyok. Viszont meg mindig vagy Scottot kell rendbe tennunk fejben es fizikalisan vagy hozni meg egy playmakert valahogy

Ja meg ha az evi 12 TD-s atlagot tartja az is mar nagy segitseg, nem kell annyit passzolgatni a red zoneban85
Ő pont nem a néha futok egy nagyot, egyébként semmi típusú RB. Stabilan hozza a kevés yard-ot egy-egy cipelésből, és valóban, kiválóan oldja meg a rövid yard-os helyzeteket - RZ-ban is. Jó a játékintelligenciája, elég jól érzi, hogy meddig kell várni a blokkokra, s mikor kell váltani fejleszegős, bele az emberbe/falba megoldásra.
Szeretni fogjátok, mi a tavalyi két korai RB pick óta jó eséllyel sejthettük, hogy nem fogunk érte nagyon küzdeni a FA piacon.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Playmaker nem kell, annak ott van Leonard. Egy fürge, gyors, agilis srác kell. Szerintem is jó húzás BJG.

Caldwell Denver? Túl szép volt már minden Denverben 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
2 év alatt 1700 yard-ot és 24 TD-t. 😊 (Idén az idény közepén sérült volt.)
Valószínűleg egy személyben nem fogja megoldani az RB kérdést, de két dologban biztosak lehettek. Nem fog mínuszos futást és fumble-t produkálni. Cserébe a végsebessége alacsony; ritkán (soha) nem fut nagyokat. S nagyjából megtanulta felvenni a blitz-eket és elkapni a labdát. Klasszikus jómunkásember RB.tomi-tomi
Igy azert mas, de pont amiatt nem tudom mert ugye ezeket a Patsben csinalta ahol mindenki a passzt akarja megallitani es neha bejon 1-2 futas is. Nalunk gondolom jobban figyelnek a futasra mert mi foleg Daltonnal jobban probalunk majd arra tamaszkodni, es kerdes hogy igy sem lesz-e negativ futasa. Egyebkent ha azt hozza amit irtal, es ugye amit New Englandben lathattunk tole akkor azzal en abszolut elegedett vagyok. Viszont meg mindig vagy Scottot kell rendbe tennunk fejben es fizikalisan vagy hozni meg egy playmakert valahogy

Ja meg ha az evi 12 TD-s atlagot tartja az is mar nagy segitseg, nem kell annyit passzolgatni a red zoneban


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Talán meglepő, de BJGE volt a Pats első számú futója az utolsó két évben.tomi-tomi
Igen, a Patse akiknel a futason nincs akkor hangsuly es igy szedett ossze 4 ev alatt 2000 yardot. Szoval hiaba volt #1 futo, szerintem nincs elso szamu futo tapasztalata es egyenlore nem tudjuk hogy birja-e ha tenyleg neki kell hoznia a yardokat. Mert egy masodeves Daltonnak kicsit tobb segitseg kell mint Bradynek.

Remelem jo lesz, de azert en meg nem tennek pipat az RB kerdes melle.85
2 év alatt 1700 yard-ot és 24 TD-t. 😊 (Idén az idény közepén sérült volt.)
Valószínűleg egy személyben nem fogja megoldani az RB kérdést, de két dologban biztosak lehettek. Nem fog mínuszos futást és fumble-t produkálni. Cserébe a végsebessége alacsony; ritkán (soha) nem fut nagyokat. S nagyjából megtanulta felvenni a blitz-eket és elkapni a labdát. Klasszikus jómunkásember RB.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Könnyes búcsú Caldwelltől:
Pro Football Weekly @ProFootballWkly
Peyton gets some help. #Broncos RT @JasonColeYahoo: Andre Caldwell signs 2-yr deal with Denver

Andre Caldwell @caldwell87
Denver here I come! It's bittersweet! I'll miss all the whodey fans but I'm excited to be a Bronco!nasheem
Meglatjuk Peyton mit tud kihozni belole


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November