Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
http://cincinnati.com/blogs/bengals/2012/03/27/bengals-would-still-like-to-add-newman/

“We would still love to add Terence to our team,” Lewis said during Tuesday’s AFC Coaches Breakfast. “He said the best years of his career were with Mike Zimmer and hopefully we can get something done very soon.”Amadeus91
zsenialis lenne, ha roy williams utan o is cincyben vezetne le.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7744480/cincinnati-bengals-open-jerome-simpson-deal-drug-case

"Coach Marvin Lewis says the Cincinnati Bengals are open to offering receiver Jerome Simpson another contract even though he could be headed to jail and faces a suspension from the NFL for violating its substance abuse policy."

már csak verjenek egy kis értelmet a fejébe.

http://cincinnati.com/blogs/bengals/2012/03/27/bengals-would-still-like-to-add-newman/

“We would still love to add Terence to our team,” Lewis said during Tuesday’s AFC Coaches Breakfast. “He said the best years of his career were with Mike Zimmer and hopefully we can get something done very soon.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Akkor már igazából csak a 2#WR poszt kiadó a kezdőben (feltételezve hogy a G lyukat tömjük a draftról).
Ha a fiatalok szépen fejlődnek tovább, egész jó kis éveknek nézünk elébe.
Talán érdemes összeírni hol tartunk:

QB Dalton Grad Robinson
RB BJGE Scott/draft Leonard Peerman
FB Pressley Develin
WR1 Green Whalen
WR2 draft Binns Tate
WR3 Shipley Hawkins
TE Gresham Cochart
LT Whitworth Collins
LG Wharton Boling
C Cook
RG draft Hudson
RT Smith O'Donnell

K Nugent
P Huber
LS Harris (T)

LE Geathers Dunlap Anderson
LT Peko Sims
RT Atkins Hayden
RE MJ Harvey
SLB Lawson Moch Rey
MLB Mualaga Muckleroy Evans
WLB Rivers Howard
S Crocker Mays
S Nelson Sands Miles
CB Hall Allen Murray
CB Clements Jones Ghee


Bobbie kell még 1 évre és Lee is. B Johnson-ról nagy a csend. Nem tudom, hogy lesz-e helye, de elvileg lenne. T poszton is csak darabra vagyunk meg, így gondolom Roland is visszatér. Ez így már 61 ember + a fel nem sorolt draft pickek. Indulhat is a camp 😊


Így átnézve nálam G, WR, CB, RB, DT a draft sorrend.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
@Mr53 Thomas A. Howard I just talk to Manny Lawson and he's coming back to be a Bengal Next Year! #WhoDEY
legalabb annyira orulok ennek, mint amennyire nehezen indult lawson.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Aaron Wilson@RavensInsider

Manny Lawson is expected to re-sign with the Cincinnati Bengals, according to an NFL source. No deal has been finalized

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Futókról egy kis eszmefuttatásMarioAna
abszolut egyetertek

Dunlap csalodottsagat pedig megertem, nem hozta a nagy szamokat de szerintem igy is kurva jol jatszott (lasd a mar nem tudom ki altal fentebb linkelt statisztikakat)85
twitteren már ország-világgal közölte, hogy a következő az az ő szezonja lesz és hogy ezen dolgozik izomból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Futókról egy kis eszmefuttatásMarioAna
abszolut egyetertek

Dunlap csalodottsagat pedig megertem, nem hozta a nagy szamokat de szerintem igy is kurva jol jatszott (lasd a mar nem tudom ki altal fentebb linkelt statisztikakat)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
persze ez csak latszolag lenne backupsag, valojaban meg a dagadtat is elobb kuldenenk palyara qb-kent, mint cp-t. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
esetleg cp-t is visszahozhatna backupnak a csapat, ha kibaszta az oak.Mikey
Na ezt viszont támogatnám 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Esetleg egy 85 comeback nem elképzelhető ha cuttolná a Pats?Amadeus91
Imádom Ochot, de inkább ne mentorálja az ifjakat 😊nasheem
Egyébként is, most strukturálták át a szerződését, nyilván nem a semmiért.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
esetleg cp-t is visszahozhatna backupnak a csapat, ha kibaszta az oak.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Minek nekünk Newman? Esetleg egy 85 comeback nem elképzelhető ha cuttolná a Pats?Amadeus91
Nem tudom (hacsak ahogy gabtsi írta, Hall állapota miatt nem) és nem. Imádom Ochot, de inkább ne mentorálja az ifjakat 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Minek nekünk Newman? Esetleg egy 85 comeback nem elképzelhető ha cuttolná a Pats?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
maualuga, howard, (lawson,) rivers, muckelroy, moch.
Mikey
Akik közül csak Mau és Howard a biztos pont. A többiek komoly sérülésből jönnek és/vagy alig játszottak még. Persze a staff jobban képben van, de kívülállóként ez cseppet sem tűnik kisebb neednek, mint az általában preferált CB poszt. Ha BPA alapon húzunk a G után, akkor ebből még LB is összejöhet.
Nem állítom, hogy tuti esély, de nem is teljesen kizárható az első kör.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
lehet, hogy lassú BJGE, de nagyon produktív. Egyébként Marvin nagyon el van ájulva attól, hogy sikerült megszerezni.Amadeus91
Annyira azért nem, egy alapvetően pass heavy rendszerben pont hogy kijönne jól ha produktív lenne, hiszen a védelem főként Brady ellen készül, nem tartanak 8-9embert a boxban futás ellen. Nem azt mondom, hogy rossz képességű futó, sőt! Pont ilyenre van szükségünk egy részről, amiket fent írtam neki pozitívumokat vele kapcsolatban.
Marvin meg nem nyilatkozhatja azt, hogy: "Bush sokkal jobb lett volna, de hát ő maradt, be kell érni vele 😀 ". Én mind2nek tudtam volna örülni, Bushnak talán jobban, nála megvan a plusz faktor, ami villanásokat okozhat. Ettől függetlenül GE is jó lesz nekünk, és nem csak azért mert "ő jutott" 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
volt Marvin presser az NFL meetingen, érdekesebb szösszenetek:

- Jason Allenről: szerette volna a press covert javítani, meglátása szerint ebben erős Allen.
- továbbra is a drafton át szeretnének építkezni
- nem akar egyik pozícióban sem túlköltekezni, ezzel kizárva az adott pozícióra draftolást
- nem volt meglepetés számára Ocho gyengélkedése NE-ben.
- 21 éve dolgozik a ligában, nincs tudomása h a csapatainál lett volna bounty-program
- Lawson visszaigazolása továbbra is napirenden van
- Terrence Newman-t is szeretné a csapat továbbra is (ez Hall szempontjából nem túl biztató hír :/)
- Nem zárta ki a lehetőségét h Rome visszatér, de a pályán és azon kívül is komoly akadályokkal kell megküzdenie (Odell Thurman várhatóan nem tér vissza 😀)
- lesz szerződéshosszabbítás, de egyelőre nincs a fókuszban, a labda ML térfelén pattog.
- dicsérte BJGE-t, Daltont, Atkinst, Grudent. ill megjegyezte, hogy az egész csapatból Dunlap hagyta ott a szezont a leginkább csalódottan, többet, sokkal többet vár magától, keményem melózik azóta is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Futókról egy kis eszmefuttatás:
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/27/2011-elusive-rating/
Jonathan Stewart a leg"elúzívabb" (de szép szó 😀 ) futó, viszont számunkra a vége érdekes.
Benson nagyon az alján van, ahogy Green-Ellis is. Viszont nálunk Benson is eredményes tudott lenni egy bizonyos szintig, így szerintem BJGE sem lesz visszaesés, ugyanakkor nagy upgrade sem. Amit várhatunk tőle szerintem, hogy abban lesz jó amiben Benson 2éve - nagyon kevés loss yardos futás...ami nekünk jó, mert előre is haladunk, illetve pörgetjük az órát, uraljuk a meccset, pihen a defense. Fumblizni nem sokat fog (nem azt mondom, hogy szűz marad ezen a téren, de nem fog meccsenként 2-3labdákat ejteni), illetve rövid yardos vagy goal-line szituációknál ő be tudja fejezni a futást, lehet ebben rá számítani - bár a statisztikák csalókák, hiszen a Patsnél elsődlegesen passz ellen védekeznek gondolom ilyen helyzetben, azért volt ennyire eredményes ott. Azért 8-10TD-t fog ő hozni nálunk is, ha nem sérül le 😊 .
Futójátékunk nagyobbik baja, hogy nem lesz sok nagy play belőle BJGE-vel, már csak sebessége illetve mozgékonysága miatt sem. Amíg blokkolnak neki addig megtalálja a lyukakat. illetve 1-2szerelésen áttör belső futásoknál, de amint kellene a breakaway speed, az már nincs. Ezt orvosolhatjuk, és remélem fogjuk is drafton! Scott úgy néz ki egy be nem vált ígéret, legalábbis én így gondolom. Egy gyors-mozgékony RB-vel rotációban erős futójátékunk lehet, elvégre run-heavy csapat akarunk lenni tudtommal. Ahhoz pedig minimum 2jó futó kell, amiből nekünk van 1db megbízható workhorse.MarioAna
lehet, hogy lassú BJGE, de nagyon produktív. Egyébként Marvin nagyon el van ájulva attól, hogy sikerült megszerezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Minél több elemzést olvasok, annál valószínűbbnek érzem az első körös LB picket. Persze itt akkor is előreléphetünk, ha Mock és Muck visszatér. Rájuk pl rohadt kíváncsi leszek.nasheem
en pl. ezert nem olvasok elemzeseket.
maualuga, howard, (lawson,) rivers, muckelroy, moch.
marhara nem kell ide elsokoros lb pick.
kozepso koros esetleg, elsore depthnek.
imho.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Futókról egy kis eszmefuttatás:
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/27/2011-elusive-rating/
Jonathan Stewart a leg"elúzívabb" (de szép szó 😀 ) futó, viszont számunkra a vége érdekes.
Benson nagyon az alján van, ahogy Green-Ellis is. Viszont nálunk Benson is eredményes tudott lenni egy bizonyos szintig, így szerintem BJGE sem lesz visszaesés, ugyanakkor nagy upgrade sem. Amit várhatunk tőle szerintem, hogy abban lesz jó amiben Benson 2éve - nagyon kevés loss yardos futás...ami nekünk jó, mert előre is haladunk, illetve pörgetjük az órát, uraljuk a meccset, pihen a defense. Fumblizni nem sokat fog (nem azt mondom, hogy szűz marad ezen a téren, de nem fog meccsenként 2-3labdákat ejteni), illetve rövid yardos vagy goal-line szituációknál ő be tudja fejezni a futást, lehet ebben rá számítani - bár a statisztikák csalókák, hiszen a Patsnél elsődlegesen passz ellen védekeznek gondolom ilyen helyzetben, azért volt ennyire eredményes ott. Azért 8-10TD-t fog ő hozni nálunk is, ha nem sérül le 😊 .
Futójátékunk nagyobbik baja, hogy nem lesz sok nagy play belőle BJGE-vel, már csak sebessége illetve mozgékonysága miatt sem. Amíg blokkolnak neki addig megtalálja a lyukakat. illetve 1-2szerelésen áttör belső futásoknál, de amint kellene a breakaway speed, az már nincs. Ezt orvosolhatjuk, és remélem fogjuk is drafton! Scott úgy néz ki egy be nem vált ígéret, legalábbis én így gondolom. Egy gyors-mozgékony RB-vel rotációban erős futójátékunk lehet, elvégre run-heavy csapat akarunk lenni tudtommal. Ahhoz pedig minimum 2jó futó kell, amiből nekünk van 1db megbízható workhorse.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Zimmer érezhetően a durva passrush-t tartja a legfontosabb D elemnek. Így építgeti a csapatát. Nekem nagyon tetszik a koncepció, akkor is, ha a north nem feltétlenül passzorientált csoport. Ebbe a rendszerbe papíron tökéletesen illeszkednek az újak és Okoye is.
Leginkább az LB játékunkon kellene javítani (apropó LBk. A Skuta-KC légyott mikor lesz?)
Minél több elemzést olvasok, annál valószínűbbnek érzem az első körös LB picket. Persze itt akkor is előreléphetünk, ha Mock és Muck visszatér. Rájuk pl rohadt kíváncsi leszek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Okoye pedig jól jönne, DT poszton nem vagyunk annyira vastagon, Sims-Atkins, és van még vki?MarioAna
peko who?

amugy jamaal, nem mark. 😊Mikey
shame on me.
Pekot is kihagytam, Andersont is elnéztem :rolleyes: - megyek ások egy halógödröt és belefekszek :/.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Okoye pedig jól jönne, DT poszton nem vagyunk annyira vastagon, Sims-Atkins, és van még vki?MarioAna
peko who?

amugy jamaal, nem mark. 😊
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://yfrog.com/ocmydctoj

a két szélső beszerzős lesz, elvileg jövő héttől lehet.gabtsi
Mennyibe fáj egy ilyen? (A balos érdekelne engem is 😊 )
Okoye pedig jól jönne, DT poszton nem vagyunk annyira vastagon, Sims-Atkins, és van még vki?
szerk:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/26/2011-pass-rushing-productivity-edge-rushers/
Ez alapján, Dunlap és Mark Anderson nagyon jó, Fanene és Geathers eléggé nem jó pass rusher...szvsz jó lesz ez a defense front, akárhogy rotáljuk őket (csak Geatherst picsázzuk már ki).

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://yfrog.com/ocmydctoj

a két szélső beszerzős lesz, elvileg jövő héttől lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.cincyjungle.com/2012/3/26/2903695/bengals-scheduling-a-visit-with-free-agent-defensive-tackle-amobi

Amobi Okoye is vizitel.Amadeus91
Nocsak. Az nem is lenne rossz, de gondolom ő leginkább kezdő helyre vágyik, nálunk meg az nem lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."